31. märtsist kuni 7. aprillini 2018 toimub Tallinnas
 

Riina Grethieli

REIKI MEISTRIKURSUS


Reiki energia on ajatu ja puhas Algallika tervendav energia. Reiki ei tunne piire ning võib avalduda just sellisel viisil ja sellises intensiivsuses, nagu seda vastu võtta suudetakse. Reiki on Algallika puhas ilming, elav energia, mille olemuseks on kõike harmoniseerida ja tasakaalu viia. Reiki on väga leebelt kõikjale teed rajav tervendav valgus ja jumalik armastus. Reiki on hindamatu kingitus inimkonnale, kuna Reiki liinides toimuvate ülekannete teel saab kergesti kättesaadavaks see eriline oskus, mille omandamiseks omal käel võib kuluda terve elu.

Reiki aitab ka pehmendada ja mahendada teekonda valgustumise poole. Kui teie südamest tulevaks sooviks on avaneda üha kõrgematele teadvustasanditele, saab väga oluliseks oma mineviku ja oleviku tervendamine ning transformeerimine. Reiki kanaliks olemine kergendab seda protsessi oluliselt ning võimaldab olla püsivas tervendavas energiavoos ka väljaspool meditatsiooni. Reiki on kingitus, et tõsta iseenda, oma lähedaste ja kogu ümbritseva maailma vibratsioone.

Reiki meistrit iseloomustab eelkõige võime harmooniliselt ja pingutuseta oma ego piiridest väljapoole avarduda ning täielik lõdvestumine oma tõelisesse olemusse. Reiki meister ühendab Taeva ja Maa ning hakkab üha enam kehastama oma kõrgemat mina, olles ühenduses nii oma valguskehaga kui ka lõpmatu ja kõikehõlmava puhta algolekuga, millest Reiki energia kui Algallika külluslik ja tervendav valgus iseenesest ilmub. Reiki meister tervendab maailma oma kohalolekuga.

Reiki meistrikursus toimub ajavahemikus 31. märtsist kuni 7. aprillini 2018. Sel nädalal viibime toetavas ja tervendavas Reiki ühisväljas, et igapäevaselt praktiseerida ja maailmale Reikit saata. Teeme seda läbi erilise südamepraktika, mis on väga tähtis osa häälestusest! Toimuvad ka kaks elavat seminari kahel järjestikusel laupäeval – 31.03 ja 7.04. Alustame mõlemal päeval kell 11.15 ja lõpetame ca 17.30.

Reiki meistrikursusel õpite ka pühitsuste tegemist ning kursuse juurde kuuluvad kirjalikud materjalid pühitsuste käigu kirjeldusega ja Reiki meistri taseme tunnistus.

Kui olete huvitatud ning teil on Reiki I ja II aste läbitud, võtke ühendust!


Reiki meistrikursust viib läbi Riina Grethiel,
Reiki meister aastast 2002. 
 

Lähem info e-maili teel: valgusesaar@valgusesaar.ee

TAGASI LOOMISEKOOLI LEHELE

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt