Aitäh, aitäh, aitäh!


Valgusesaare töö (raamatute ja audiokursuste väljaandmine, uute projektide käivitamine) toetamiseks on soovi korral võimalik teha annetusi Valgusesaare arveldusarvele nr EE152200221020214969 Swedbank'is.

Suur aitäh kõikidele toetajatele kogu armastuse ja abi eest, mida Te meile osutanud olete! Pöördugu see energia, mida Te (kas rahana või mis tahes muul kujul) vaimsuse edendamiseks või õnnelikuma reaalsuse loomiseks välja annate, Teie juurde kümnetuhandekordselt tagasi!

Valgust ja Armastust!
Valgusesaar
 


 

Kui soovite teha suurt heategu ja panustada parema reaalsuse loomisel, siis annetage palun MTÜ Kassiabile (IBAN: EE902200221030561288), kus hoolitakse hätta sattunud loomadest, ravitakse neid ning aidatakse kiisudel leida uut kodu. Kassid on tõelised meistrid loomade hulgas, imelised tervendajad ja stressimaandajad, kes oskavad lahustada negatiivseid energiaid. Nende võimas nurrumootor avab ka kõige kinnisema südame ning tõstab hetkega inimese energiataset ja sagedust.

Külastage kodu otsivate kasside lehekülge ja kui tunnete selle õige ära, siis tooge endale koju üks armas karvane sõber.

 

 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt