Universumi võtmed

Avasta iidsed saladused, häälestudes kosmose väele ja tarkusele

 Diana Cooper & Kathy Crosswell


Avasta juurdepääs eeterlike tasandite varjatud energiate juurde
ja avarda oma teadvust!

Raamatus Universumi võtmed jagavad Diana Cooper ja Kathy Crosswell muistsete tsivilisatsioonide ja kultuuride tarkust ja teadmisi. Võtmeid on kokku viiskümmend.

 * 48 võtit avavad teile ligipääsu teiste olemistasandite juurde, ilmutades loomade ja teiste looduse kuningriikide saladusi, samuti tutvustades elementaalide valda, erinevaid peaingleid ja teisi ingellikke olendeid, kosmilisi meistreid ja muistse tarkuse keskusi.

* 2 kosmilist kuldvõtit, Sise-Maale ja Siiriusele, mis lubavad teil häälestuda kogu kosmose tarkusele.

Igale võtmele vastab erinev heli, mida saate kuulata raamatu juurde kuuluva CD pealt. Helivõtmeid kuulates aktiveerite need oma kehas ja energiaväljades, mis aitab tõsta nii teie kui ka kogu planeedi sagedust.
 

Katkendeid raamatust:

Sissejuhatus Diana Cooperilt

"Kui lõpetasin oma viimase raamatu, lootsin, et saan enne uue projekti alustamist veidi puhata. Kuid siis juhtus midagi ootamatut. Viibisin parajasti oma sõbra ja kaasautori Kathy Crosswelli seltsis, kui mu teejuht Kumeka end meile ilmutas. Ta edastas sõnumi vaimselt maailmalt, tehes meile teatavaks, et meil tuleb kirjutada koos üks väga tähtis raamat. See ülesanne anti meile mõlemale, kuna raamat pidi tulema väga kõrgsageduslik ning aitama paljudel inimestel siin planeedil oma vaimsel teel edasi liikuda. Kumeka lisas, et mitte kumbki meist et suudaks kirjutada sellist raamatut üksinda ning ainult meie ühendatud energia tõstab meid vajalikule tasemele, et võiksime seda erilist informatsiooni puhtalt läbi tuua.

Siis teatas ta meile, et selle raamatu pealkiri saab olema „Universumi võtmed“. Olime mõlemad pahviks löödud. Tundus peaaegu jultumus niivõrd ulatuslikku teemat käsitleda. Vaatasime teineteisele tükk aega vaikides otsa, hoomates seda suurt vastutust, mida niisugune ülesanne tähendab ...

Järgmine kord, kui Kathy’iga kokku saime, juhtus aga midagi veelgi hämmastavamat ja ootamatut. Kanaldasime parajasti, kui energia ruumis korraga väga tüüneks muutus, nii et isegi lambivalgus näis kahvatuvat. Mõistsime, et keegi tunduvalt kõrgemast sagedusest, kui me kunagi varem kogenud olime, püüdis meiega ühendust võtta. Kogemus sarnanes veidi meie esimesele kohtumisele seeravitega, ent nüüd oli energia veelgi vägevam ja kõikehõlmavam. Vaatasime teineteisele hämmastunult otsa, otsekui küsides: "Kes see küll on?". Siis aga lõdvestusime sügavalt ja jäime ootama, mis saab edasi. See oli Allikas ise! Ta soovis meiega isiklikult ühendust võtta, et teatada meile, kuivõrd oluline on see raamat ...

Meile öeldi ka, et mõned teist peavad osasid võtmeid tähtsamaks kui teisi ning keskenduvad neile – ja nii võite te loomulikult teha. Teised aga soovivad häälestuda kõigile ning saada kosmilisteks meistriteks. Mida rohkem inimesi nii toimib, seda parem.

Meile on antud viiskümmend võtit universumi mõistmiseks: kaks suurt kosmilist kuldvõtit, mis sisaldavad informatsiooni Sise-Maa ja Siiriuse kohta, ning nelikümmend kaheksa lisavõtit, mida on säilitanud iidsed tsivilisatsioonid, muistsed kultuurid, portaalid, erinevad olenditevallad, universaalsed nähtused ja kontseptsioonid. Iga võti avab juurdepääsu teatud osale universumi teadmistest, õpetades meile näiteks, kuidas kasutada päikese energiat ja puude tarkust, kuidas mõista loomade sõnumeid ja aru saada vee omadustest, samuti seda, kuidas luua ühendust inglitega.

Me anname teile iga võtme kohta spetsiifilist informatsiooni – tarkust, mida see endasse on talletanud, ja kuidas sellele energeetiliselt ligi pääseda. Kui töötate kujustamiste, harjutuste ja helidega, olete peagi võimeline häälestuma neile võtmetele, millega töötamiseks te valmis olete. Meie ettepanek on, et pärast iga võtme kohta lugemist, kuulaksite te ka raamatuga kaasas olevalt CD-lt vastavat helikoodi ...

Kui mõistate ühte neljakümne kaheksast võtmest ja suudate ligi pääseda selle tarkusele, siis avardub teie teadvus. Kuid kui haarate kõiki universumi võtmeid, olete te valgustunu, ülestõusnud meister. Teie ees avaneb ligipääs Maa tõelise algmustri juurde ning te suudate seda taas ellu kutsuda ...

Pärast käesoleva raamatu kirjutamist kogen ma kogu universumit teistsugusena. Võtmed, mis mind kõige rohkem vaimustasid, kätkesid infot linnuriigi, aja ja kiiruse, püha geomeetria ja helide kohta, ent ma ei saa öelda, et ma ainult nende eelistamisega piirduksin. Kui käsikirja üle lugesin, avastasin rohkelt informatsiooni ja harjutusi, mis minus sügavat vastukaja tekitasid. Kathy ütleb: "Mind vaimustas selle raamatu kirjutamise juures kõige enam see, kuidas meid kogu aeg juhiti sellesse üksnes kõige kõrgemat energiat sisestama ja kõikide kõige kõrgemale hüvangule keskenduma. Mulle meeldib väga oma vaimsete teejuhtidega koos töötada, sest nad aitavad mul tunda, kui armastatud ja õnnelik ma olen. Olen neile selle eest väga tänulik."

Palun lugege seda raamatut ja aktiveerige need võtmed, nii et teie ise, kogu maailm ja terve universum sellest kasu võiksid saada. Need võtmed on tõesti tähtsad!"
  

ESIMENE KOSMILINE KULDVÕTI

 Sise-Maa

Sise-Maa on meie planeedi jumalik kuvand, mis võngub seitsmenda dimensiooni võnkesagedusel. See sisaldab kõikide iidsete tsivilisatsioonide valgusmustreid ning igaüks neist on võti universumi energiate juurde.

Sise-Maa on energeetiline ruum ehk kosmiline tšakra, mis asub täpselt meie planeedi keskpunktis.

Selles tšakras sisaldub kogu iidne teadmine Maa kohta, kaasaarvatud see, miks nimetatud planeet üldse Allika poolt loodi. Ta kannab endas ühte kahest universumi kosmilisest kuldvõtmest.

Paljud vaimsed olendid elavad Maa sisemuses. Need on eeterlikud, seitsmenda dimensiooni olendid, kes toimivad täiuslikus harmoonias. Elava mälestusena säilitavad kõikide iidsete kõrgkultuuride valgustunud esindajad Sise-Maal oma sügavaid teadmisi ja tarkust. Nende seas on muistseid atlantlasi ja lemuurlasi, samuti asukaid Mu’st ja Petraniumist (petraniumlased olid Aafrika esmaasutajad) ning Angalast, Maa kõige esimesest tsivilisatsioonist.

Mitmete hilisemal ajal maailma mõjutanud rahvaste päritolu ulatub tagasi Atlantisesse. Nende sekka kuuluvad inkad ja asteegid Lõuna-Ameerikast, babüloonlased, egiptlased, innuiidid, Põhja-Ameerika põlisrahvad, kahunad Hawaiilt, tiibetlased, mesopotaamlased, kreeklased, maiad ja maoorid – ning Sise-Maa kaudu on võimalik nimetatud rahvaste iidsele tarkusele ligi pääseda. Iga hõim hoiab alal üht unikaalset võtit universumi tarkuse juurde.

Lemuuria liini kuulub aborigeenide kultuur, mis säilitab kosmilist võtit. Ka iidsed maoori, Polüneesia, Aafrika hõimurahvaste ja Hawaii kultuurid ulatuvad tagasi Lemuuria aegadesse, ent see on nende hilisem, Atlantise aegne tarkus, mida nende rahvaste poolt alal hoitud võtmed sisaldavad.

Muistset Aafrika liini esindab Petranium.

Kõikide looma- ja linnuliikide eeterlikud esindajad säilitavad siin oma energiat, sama teevad ka elementaalid ja loodusvaimud. Maa sisemusest võib leida kõiki looma-, linnu-, puu-, lille- ja seeneliike, sõltumata sellest, kas need on Maa pinnal juba väljasurnud või mitte. Näiteks elavad siin dodod, lennuvõimetud linnud, keda Maa pinnal enam eksisteeri. Maa sisemuses asub ka portaal, mis juhatab maale, kus säilitatakse lohede tarkust.

Sise-Maa on seitsmendas dimensioonis asuv paradiis. 

– Portaalid –

Portaalid on väga erilised paigad, kus energia on kõrgem ning kus meie (ja ka inglid) suudame ligi pääseda õpetustele, energiatele ja valgusele. Olles kord portaali mõjualal, võidakse teid väga kerge vaevaga kõrgemasse sagedusse tõsta, mille tulemusel kogete sügavat transformatsiooni. On ka selliseid olendeid (näiteks plejaadlased), kes ei vaja portaale, sest neil on Maale otsene juurdepääs. Nad lihtsalt laskuvad siia ja kiirgavad meile oma tervendavat energiat.

Teatud tähtedelt ja planeetidelt pärinev, vaimset informatsiooni ja kosmilist tarkust sisaldav valgus tulvab läbi kaheteistkümne portaali otse Maa sisemusse ning muudab Maa valguskuvandit kõige kõrgemal võimalikul viisil. Seejärel saadab Emand Gaia tervendatud valguskuvandist lähtuvat kõrgemat energiat kõikjale üle kogu planeedi. See mõjutab kõiki olendeid.

Need kaksteist tähtsamat portaali, mis toimivad Maa peal sissepääsudena tähtedelt tulevale valgusele, on järgmised: 

    Egiptuse Suur Püramiid, mis ühendab Maad Siiriusega;

    Shasta mägi Californias, mis ühendab Maad Plejaadidega;

    Maiade püramiid Guatemalas, mis ühendab Maad Veenusega;

    Agata Põhja-Venemaal, mis ühendab Maad Plejaadidega;

    Püramiid, mis asub Kreekas Panteoni all, ühendab Maad Orioniga;

    Püramiid Tiibeti mägedes ühendab Maad Lakumay’ga – Siiriuse vaimse aspektiga;

    Peruus Machu Picchu all asuv püramiid ühendab Maad Saturni ja Kuuga;

    Sise-Maa kosmilised portaalid Põhja- ja Lõuna-Dakotas, Nebraskas, Oklahomas ja Kansases, ühendavad Maad Plejaadide kaudu Allikaga;

    Honolulu ühendab Maad Veenusega;

    Dogonite portaal Aafrikas asuvas Malis ühendab Lakumay ehk Siiriuse vaimse aspektiga;

    Bermuda Kolmnurk ühendab Neptuuniga;

    Ookean Fiji lähistel ühendab Alcyoniga Plejaadidel.
 

– Sisemaa püramiid –

Sise-Maa keskpunktis avaneb juurdepääs kõikidele portaalide kaudu Maale tulvavatele energiatele. Siia on ankurdatud valgusepüramiid, mille kristalltipp pöörleb lakkamatult, saates välja tarkust ja teadmisi nii iidsete tsivilisatsioonide ja kolmeteistkümne kultuuri kohta kui ka nendega ühenduses olevate tähtede ja planeetide kohta.

Nii nagu ülal, nõnda ka all – Sise-Maa Suurt Püramiidi peegeldasid ka Atlantise kontinenti kaitsvat kuplit toetavad püramiidid. Sise-Maa Suur Püramiid tõmbab enda poole kõikidelt tähtedelt tulvavat informatsiooni ning õigele sagedusele häälestudes on võimalik ka selles püramiidis leiduvatele andmetele ligi pääseda. Näiteks, kui keskendute Egiptusele, luues samal telepaatilisel teel ühenduse püramiidi tõelise vibratsiooniga, võite sellest välja tõmmata Egiptuse tarkuse lõimeid ... 

– Mida teeb Sise-Maa planeedi hüvanguks? – 

Sise-Maa talletab planeedi sisemuses, seitsmendas dimensioonis, puhast Allika energiat. See on Maa algmuster ehk valguskuvand. See paik on väga rahulik, puhas, armastuseküllane ja vaikne, ent täidetud suure väega. Seal viibimine tekitab sügavat õnnetunnet. Kõiki tarkusi ja teadmisi tuntakse ning mõistetakse. Teatakse, kuidas kasutada Kuu energiat, kuidas panna taimi kasvama ning milline on meie sümbiootiline suhe loomadega. Hõimurahvastel on juurdepääs nendele teadmistele ning nad elavad nende järgi. On käes aeg taastada ühendus Maa tõelise algmustriga ning ankurdada see siia. Universumi võtmed võimaldavad meil seda teha.

Maa pind peaks peegeldama selle keset. Looduskeskkonna kõik aspektid, mis võnguvad Maa keskmes seitsmenda dimensiooni sagedusribas, võiksid olla samasugused ka Maa pinnal. Pääseme sellele ligi oma juurte kaudu – maatähe tšakra kaudu. Meile on alati öeldud: "Nii nagu all, nõnda ka ülal". Selle poole me püüdlemegi.

Kõik teadmised, mida vajame, on leitavad Sise-Maalt, kuid üksnes vähesed suudavad selle puhast ja üliväärtuslikku valgust ilma kuritarvitamata kasutada. Sealne vibratsioon on nii võimas ja sedavõrd oluline meie jaoks, et peame end sellega ühenduse loomiseks väga põhjalikult ette valmistama ... 

– Mida ütles peaingel Sandolfon Kathy’ile Sise-Maa kohta – 

Eelkõige on ligipääs Sise-Maa energiate juurde usaldatud neile, kes on juba valgustunud. See on kõige puhtam energia, mida on üldse võimalik leida. See hõlmab kõike, mida inimesed peavad kalliks, ent samal ajal ka iseenesest mõistetavaks, nagu vastsündinu esmast nuttu, sooja tuult näol, puhtaima vee maitset, tuulehäält, sulnist linnulaulu, Maa lahkust ja kindlust jalataldade all. See kõik on väga hinnaline, ometi usaldame selle elujõu teie hoida. Me usume, et hakkate hingame sellega ühes rütmis, saate sellega üheks ning mõistate, kui õrn ja täiuslik, ent ometi võimas ja hämmastav see energia on.

Maa pinnal elab palju selliseid inimesi, kes ei suuda ega tohigi mitte kunagi seda energiat puudutada ega kogeda. Nad ei mõista seda ning võivad selle hetkega lämmatada. Paljudele inimestele on see võnge küll tuttav, ent nad ei suuda sellest mitte kunagi aru saada. Kuid on ka neid, kes suudavad Sise-Maad näha või meenutada, kes tunnevad ära selle heli ja vibratsiooni ning suudavad hingata Sise-Maaga ühes rütmis. Nad oskavad liikuda läbi Sise-Maa ning lahkuda sealtkaudu teistele planeetidele ja sealt veel edasi. Need on inimesed, kes transformeerivad Maa pinna õrnaks, rahulikuks, soojaks ja armastavaks paigaks.

Kui vaatate inimesi enda ümber, võite märgata, et paljud neist esindavad segu erinevatest energiatest. Neile, kelle sisemus vastab välisele valgustunud käitumisele ja vägivallatule olekule, on Sise-Maa avatud. Minu ülesandeks on toimida lävevalvurina ja julgustada igaüht vaatama enese sisse, et saada selle planeedi elujõu tõeliseks ja puhtaks kaitsjaks. Ma ei luba siseneda mitte kellelgi, kelle taotlused ja energiad pole täielikult kooskõlastunud Kõrgema Tahtega ning kes pole veel valmis pühenduma kõige elava teenimisele.

Paljude inimeste jaoks jääbki ligipääs Sise-Maa imede juurde suletuks. Nad lihtsalt ei ole selleks valmis. Kuid rõõm ja naer on nakkavad ning need, kelle ees Sise-Maa avaneb, toovad seal peituva maagia ka nende ellu, kes Sise-Maale ei pääse. Osad leiavad õnne, avanedes universumi imepärase hiilguse ees, ning see kogemus valgustab ja ülendab neid inimesi järkjärgult. Nad ei saa sinna midagi parata, et muutuvad üha õnnelikumaks.

Allikas on usaldanud teile selle planeedi südametukse hoidmise ja valvamise. See tukse sarnaneb lapsele emaüsas, kes ootab, et võiks jagada teiega oma tarkust ja imepäraseid tulevikulubadusi. Olge nii head vanemad, kui vähegi suudate. Kui Sise-Maa teie ees viimaks avaneb, on aeg oma tähevärava tšakra täielikult aktiveerida. Sel hetkel voolab kokku kõik, mis tuleb, ja mis on olnud, ning saab üheks. Teist saavad tagasihoidlikud ja tänulikud, kuid äärmiselt võimekad inimesed. Te teate, milliseid teadmisi ja millist juhatust jagada ning millal seda teha.

Siis sulanduvad teie füüsilised kehad valgusesse ning te muutute nähtamatuks neile, kes teid ümbritsevad.  

§  VÕTI Sise-Maale on planeedi valguskuvandile häälestumine.

§  HELI selle kosmilise kuldvõtme juurde on kõikidest helidest koosnev kosmiline kooskõla.

§  VÄRVUS on taevasinine.
 

 Katkendid pärinevad Diana Cooperi ja Kathy Crosswelli raamatust
"Universumi võtmed"

 Vt ka: "Atlantise kosmiline ajastu ja Lemuuria"
 

 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt