Ühismeditatsioon olukorra
tervendamiseks Ukrainas
 

ÜLESKUTSE: 04.03.2014
 

Seoses hetkesündmustega Ukrainas teeme ettepaneku ühendada oma jõud ning keskenduda olukorra tervendamisele, leevendamisele ja harmoniseerimisele Allika valguse, Kõrgema Tahte kiirte, inglite, peainglite, ülestõusnud meistrite ja teiste toetavate valgusjõudude abiga. Kutsume teid kõiki üles järgnevate päevade jooksul (soovitatavalt 9. märtsini 2014) kella 22.00 ja 23.00 vahel toimuvale ühismeditatsioonile – tervendava valguse, armastuse ja rahu energia saatmisele. Saate seda sooritada oma kodus ning lihtsalt taotluse abil lisada oma panus ühiselt loodavasse valgusevälja, mille eesmärgiks on luua rahu ja harmooniat. Alustada võib sellest, et avate oma südame ja palute end kanaliks Allika valgusele (vt allpool), kutsute oma kõrgemat mina ning kaasates tervendusingleid suunate tervendava valgusevoo praeguse kriisisituatsiooni vallandanud algpõhjusele, ümbritsedes armastuseenergiaga ka kõiki neid, keda antud olukord isiklikumalt puudutanud on, ning saates taotluse abil kuld- ja hõbevioletset leeki inimestes üleskerkiva hirmu, viha, rahulolematuse, valu ja segaduse transformeerimiseks.

Et ühismeditatsiooni tervendavat toimet veelgi võimendada, võib kasutada ka järgmist invokatsiooni:

Kutsume peaingel Miikaeli ja palume Miikaelil katkestada kõik vaenul, hirmul ja sallimatusel põhinevad sidemed nii inimeste kui ka rahvaste vahel!

Kutsume peaingel Gabrieli ja palume Gabrielil pihustada ja lahustada kõik negatiivsed mustrid nii Maa eeter- kui astraaltasandil!

Kutsume peaingel Rafaeli ja palume Rafaelil valada kõik segaduses olevad inimesed üle oma tervendava, leevendava ja harmoniseeriva valgusega!

Kutsume peaingel Zadkieli ja palume Zadkieli abi kuld- ja hõbevioletse leegi suunamisel kõikide vaenuõhutavate programmeeringute transformeerimisele!

Kutsume peaingel Chamueli ja palume Chamuelil ümbritseda meid kõiki jumaliku armastuse energiaga ning tervendada kõikide inimeste südamed!

Kutsume peaingel Urieli ja palume laskuda ka Urieli rahuinglitel, et tuua kõikide südametesse rahu ja valgust!

Kutsume peaingel Jofieli ja palume Jofieli tarkuse-inglitel valgustada inimeste mõtteid ning aidata neil leida igas olukorras üksnes kõrgemaid lahendusi!

Kutsume peaingel Metatroni ja palume positiivsetel energiatel – armastusel, tarkusel, rahul, selgusel, tasakaalul, jne ankurduda iga inimese igapäevaellu!


Ja kui tunnete, et see on teie jaoks õige, võite kutsuda appi ka järgmisi võimsaid inimkonna abistajaid, ülestõusnud meistreid: Sanandat (Kristust), Buddhat, El Moryat, Kuthumit, Lantot, Paul Veneetslast, Serapis Beid, Hilarioni, Maarja Magdaleenat, Neitsi Maarjat, Leedi Nadat, Kumekat, Voslood, Buddha, Saint Germaini, Leedi Portiat, Quan Yini, Pallas Athenat, Sanat Kumarat, Milarepat jt.


Allpool katkend intervjuust dr Hageliniga ühismeditatsioonide tõhususe kohta,
palve tekst taotlusega toimida Allika valguse kanalina ja väljavõtted raamatust „Avasta Atlantis”, meenutamaks violetse leegi ja ka Mahatma energia tähtsust ning võimalusi suurte mustrite ümberpööramisel ja tervendamisel.

 

Aitäh! Aitäh! Aitäh!

Valgust, Armastust ja Rahu soovides

Valgusesaar
 

***

Dr. Hagelin: Kiireim viis saavutada rahu, on luua meditatsioonigruppe üle kogu maailma ning teha võimalikult tihti ühismeditatsioone. Uurimused on näidanud, et grupimeditatsioonil on võimas ning otsene mõju ühiskonnale, mis suurendab ühtsust ja harmooniat ning vähendab sotsiaalset stressi. Grupimeditatsioonid on võimsad just seepärast, et koos mediteerivate ja palvetavate inimeste mõttejõud kasvab geomeetrilises progressioonis, ning ka sellepärast, et tegemist on millegagi, mida saame nüüd ja praegu kriitilises olukorras ära teha. On oluline mõista, et igas inimeses on peidus tohutult võimas jumalik vägi ning et iga inimese panus võib osutuda ülimalt oluliseks. Tähtis on kasutada seda jumalikku potentsiaali, mis meis kõigis on – armastuseväge, sest ainult seeläbi on võimalik luua paremat elu nii meie endi kui kogu maailma jaoks.   

NB! Palve efektiivsus sõltub eelkõige sellest, kuidas palvetada. Kui me lihtsalt hüüame Allika poole, kasutades oma teadvust lineaarsel viisil, siis võime parimal juhul kogeda emotsionaalset meeleliigutust. Kui aga süüvime oma teadvuse sügavamatesse kihtidesse (st läheme meditatsiooniseisundisse) ja lubame Allika kohalolekul eneses avalduda, tunneme, kuidas see kohalolek nii meie keha kui meelt läbistab. Ja see on Allikaga suhtlemiseks palju võimsam viis. Veelgi sügavamale süüvides, viime ühendusesoleku Allikaga juba vahetu kogemuse tasandile ning kogeme sõnaotseses mõttes üheks saamist jumaliku olemusega iseendas. Kui see ühendus on saanud täielikuks ning valitsevaks ka mõtlemisprotsesside kõige sügavamate kihtide üle, muutub palves esitatud mõttevorm erakordselt võimsaks ning asub muutma reaalsuse avaldumist meie ümber.

Kõik, mida me tegelikult vajame ühisteadvusevälja muutmiseks, on vaid mõned valgustunud inimesed kõikjal üle kogu maailma ning me näeksime varsti enda ümber teistsugust reaalsust. See on füüsikaliselt tõestatud fakt.

www.valgusesaar.ee/yhisteadvusevaljast.htm

 

***

 

Armastav Looja, Valguse ja Armastuse Allikas,

Jumalik Ema ja Taevane Isa, kes Sa oled Üks!

 Palun ava mu kroontšakra ning luba mul olla kanaliks

Sinu Pühale, Puhastavale ning Tervendavale

Valguse ja Armastuse energiale.

Täitku see mind üleni.

Täitku see kõik minu kehad

ning toitku ja tervendagu kõiki minu keha rakke.

Seejärel voolaku see läbi minu otse Maa-Ema südamesse,

et toetada ja tervendada seda planeeti

ning kõiki olendeid, kes siin planeedil elavad.

Täitku armastus, rõõm, tarkus ja rahu seda maailma.

Ning sündigu kõiges ja alati üksnes

Kõrgeim Jumalik Tahe.

 

Aitäh! Aitäh! Aitäh!
 

***

 
Violetne leek

Kui pimedus on lihtsalt pagendatud, on ta endiselt elus ning saab meid mõjutada või nakatada. Negatiivsus tuleb muundada millekski positiivseks: haigus terviseks, vaesus külluseks, armukadedus eneseaustuseks, ahnus helduseks ja meeleheide lootuseks. Violetse leegi abil on aga võimalik negatiivsust tühistada ja seda millegi positiivsega asendada.

Kui kutsud kuld- ja hõbevioletset leeki, siis negatiivne energia muundub ja asendub automaatselt millegi kõrgsageduslikuga.

Vt ka: Violetse leegi kamber

 

HARJUTUS: Hõbevioletne leek

Võid kutsuda seda leeki meditatsioonis või kui jalutad või töötad aias, kuid mitte siis, kui juhid autot või töötad masinatega. See on kõrge vaimne energia, mis sind avab, seega palu peaingel Miikaeli asetada oma sügavsinine kaitsev mantel sulle ümber ning visualiseeri see oma keha ümbritsema.

 

1.  Kutsu mõttes hõbevioletset leeki. Visualiseeri enda ümber leek, milles on sirelilillat, helelillat, purpurset, violetset ja hõbedat.

2.  Kujusta hõbevioletset leeki rajamas sulle teed kogu päeva jooksul, lahustades kogu tumeda energia, enne kui sellega kokku puutud.

3.  Saada seda leeki inimestele, kes on haiged. Näe, kuidas see nende ümbert kogu negatiivsuse endasse neelab.

4.  Aseta oma viha, valu või negatiivsus leegi sisse, kuni need lahustuvad.

5.  Kujutle inimesi, kes pole tasakaalus, leegi sisse.

6.  Kujutle leeki sinna, kus seda vajatakse, või palu inglitel viia see kohtadesse, mida on vaja puhastada näiteks sõja ja hävingu energiatest.

7.  Kui sul on kehas mingeid valusid või pingeid, lase hõbevioletsel leegil selles piirkonnas mängida.

8.  Saada leeki mööda telefoniliine või Internetti, et võrku puhastada.

9.  Kui oled lõpetanud, tee ristimärk või mõni muu kaitsev sümbol enda ette ja taha, et oma tšakraid sulgeda.

  

Mahatma energia

See on kõrgsageduslik kuldvalge kosmiline energia, mis on loodud rühmateadvuse poolt ning mis koosneb kaheteistkümnest kiirest, Buddha energiast, Kristuse energiast, Rahu ja Tasakaalu vaimust ning teistest hiiglaslike kosmiliste olendite energiast, mis loodi preestrite abistamiseks Atlantise sel perioodil, kui asjad viltu hakkasid minema. See oli Allika antud korraldus eksperimendi toetamiseks. Eesmärgiks oli, et kutsutuna aitab ta hoida preestrite puhtust, kes siis omakorda rahva rikkumatuse tagavad. See energia toimis kui võimas puhang kõrgsageduslikku energiat, mis kutsumisel voolas läbi inimeste mentaalkehade, emotsionaalkehade, vaimsete ja füüsiliste kehade. Kui atlantlased äratasid kuldvalge energia, voolas see läbi nende aura erinevate kihtide otse Maasse, purustades jäiku kristalliseerunud mõttevorme ja emotsionaalseid mustreid. Seeläbi aitas ta kaasa isiklike probleemide lahendamisel ning seda sai saata teistelegi tervenduseks ja kasutada mis tahes olukordade lahendamiseks. Sel oli hämmastav tervendav toime, mis andis abi näärmete energiseerimisel, hoidis inimesi nooruslike ja seksuaalselt aktiivsetena, tasakaalustas ainevahetust ja tugevdas immuunsüsteemi. Vaimses plaanis ehitas see energia kiiresti üles valguskeha ja kiirendas inimeste ülestõusmisprotsessi.

Mahatma energia soovib praegu võimalikult tugevamini Maasse ankurduda ning inimesed on sillaks Allika ja Maa vahel.

 

HARJUTUS: Mahatma energia


1. Sulge silmad ja lõdvestu.

2. Maanda end, kujustades juuri minevat sügavale Maa sisse.

3. Kutsu Mahatma energiat. Kujutle ülalt tulevat kuldvalget valgusevoogu suundumas alla sinu kroontšakrasse. Lase sel vool täita, tervendada, tasakaalustada ja energiseerida üksteise järel kõiki näärmeid:

²   käbinääret kroontšakras, mis edastab ja neelab valgust ning hoiab meid jumalikus harmoonias;

²   hüpofüüsi ehk ajuripatsit kolmanda silma juures: see on meisternääre, mis tagab igavese elu;

²   kilpnääret kurgutšakra juures, mis valitseb ainevahetust ja antikehade loomist;

²   harknääret südamekeskuse juures, mis valitseb immuunsüsteemi;

²  kõhunääret päikesepõimiku juures, mis tegeleb suhkru ja toitumisega, võimaldades sul emotsionaalset ja mentaalset magusust omastada;

²  sugunäärmeid (munasarju ja munandeid) sakraaltšakra juures, mis valitsevad suguelundeid;

² neerupealiseid juurtšakra juures, mis vallandavad adrenaliini vastuseks keha „ründa–või–põgene” mehhanismile ja aitavad vabaneda jääkainetest.

4. Lase Mahatma energial voolata läbi enda Maasse.

5. Vaatle mõnd probleemi või keerulist olukorda oma elus ja kujutle, kuidas Mahatma energia sellest vanu mustreid muundades läbi voolab.

6.  Kujutle mõnd maailma probleemi ja näe Mahatma energiat sellest läbi voolamas ja vanu mustreid lahustamas.