Peainglid

Diana Cooper


Universumites on miljoneid peaingleid, kellest vähesed on otseselt seotud Maaga. Need võimsad olendid on pärit Suurelt Keskpäikeselt ja kannavad endas erakordset jumalikku väge,  mõõtmatut valgust ning armastust.  Kõigil neist on olemas nii mees- kui ka naisaspekt.

Seitse neist peainglitest ning nende kaksikleegid on seotud seitsme kiirega. Nad töötavad koostöös seitsme ülestõusnud meistriga (kiirtevalitsejatega) ning on tihedalt seotud meie planeediga.
 

Seitsme kiirega seotud peainglid on:

I kiir    -  Miikael ja Usk. Miikael tähendab “See, kes on nagu Jumal”. I kiir on värvuselt sinine ning toetab kõritšakrat. Meistritest on selle kiirega seotud El Morya.

II kiir   -  Jofiel ja Kristine. Jofiel tähendab “Jumala Ilu”. II kiir on värvuselt kollane ning toetab kroontšakrat. Meistritest on selle kiirega seotud Kuthumi.

III kiir  -  Chamuel ja Jumalik Armastus. Chamuel tähendab “See, kes näeb Jumalat”. II kiir on värvuselt roosa ning toetab südametšakrat. Meistritest on selle kiirega seotud Paul Veneetslane.

IV kiir  -  Gabriel ja Lootus. Gabriel tähendab “Jumal on mu jõud”. IV kiir on värvuselt pärlvalge ning toetab esimest ning teist tšakrat. Meistritest on selle kiirega seotud Serapis Bei.

V kiir   -   Rafael ja Maria. Rafael tähendab “Jumal on tervendanud”. V kiir on värvuselt smaragdroheline ning toetab kolmandat silma. Meistritest on selle kiirega seotud Hillarion.

VI kiir  -  Uriel ja Aurora. Uriel tähendab “Jumala tuli”. VI kiir on värvuselt purpurkuldne ning toetab kolmandat tšakrat. Meistritest on selle kiirega seotud Leedi Nada.

VII kiir -  Zadkiel ja Ametüst. Zadkiel tähendab “Jumala õiglus”. VII kiir on värvuselt violetne ning toetab kaheksandat tšakrat, mis asub pea kohal. Meistritest on selle kiirega seotud St Germain.

Kui te kutsute seitset peainglit, tõmbate ligi suurt valgust, rõõmu ning kaitset.

Peaingel Miikael on julguse, jõu ning kaitsega seotud ingel. Kui te kutsute teda, seisab ta teie paremal käel, hoides oma mõõka ning kilpi, olles valmis teid kaitsma. Ta laotab teie üle oma sügavsinise mantli, et kaitsta teid nii füüsiliselt kui psüühiliselt. Ta on sõdalasest peaingel, vägede ülemjuhataja ning valitseja. Ta annab teile algatusvõimet, tahtejõudu, liikuvust ning elujõudu, et järgida oma teed ning täita oma ülesandeid pingutusteta ning rahulikult. Tema kaksikleek Usk jagab teile usku ning eneseusaldust, toetab teid teie missiooni täitmisel. Millal iganes satute ohtu, kutsuge alati Miikaeli:

“Ma kutsun sind, võimas peaingel Miikael, ning palun sul seista mu paremal käel. Palun lisa minusse julgust ning jõudu ja aita mul saavutada oma ettevõtmistes positiivseid tulemusi. Palun lõika oma mõõga abil läbi kõik mu negatiivsed energiasidemed ning klammerdumised. Ja aseta oma sinine kaitsev mantel mu üle, nii et ainult kõige kõrgem ning puhtam valgus võiks minu aurasse siseneda. Aitäh.” 

Pidage pisut vahet, lastes Miikaelil lõpetada oma töö ning vahendada teile, mida iganes ta teile vahendada tahab.

Peaingel Gabriel on harmoonia, ilu, puhastumise ning kunstide ingel. Tema kaksikleek on Lootus, jumaliku ema puhas leek. Ta on jumalik säde, mis elab teie südames ning annab teile lootust ja jõudu, et liikuda edasi ning mitte oma teel kinni jääda. Gabriel pakub lootust, vaimsust ja armastust ning aitab teil arendada oma intuitsiooni. Ta valitseb ka kaitseinglite üle ning nende ülesanne on aidata teil mõista oma eluplaani, mida nõustusite enne siia kehastumist täitma. Gabriel kehastab selgust, puhtust, korda ning distsipliini. Kui soovite rohkem neid omadusi, kutsuge teda. 

“Ma kutsun sind, võimas peaingel Gabriel, ning palun sul seista mu vasakul käel. Palun vala oma puhast valget energiat minu aurasse ning juhi mind mu teel ning näita mulle mu järgmist sammu. Palun valgusta ja aktiveeri mu eluülesande sümboleid. Too rõõmu, armu, selgust, arusaamist, suuremeelsust ning korda minu ellu. Aitäh.”

Pidage pisut vahet, lastes Gabrielil lõpetada oma töö ning vahendada teile, mida iganes ta teile vahendada tahab.

Peaingel Uriel on võimas ingel, kes juhatab rahuingleid. Koos oma kaksikleegi Auroraga töötavad nad purpurse ning kuldse kiirega, mida tuntakse vahel ka rubiinpunase kiirena. Purpur esindab transformatsioonijõudu ning andestust. See sisaldab puhast vaimu väljendavat violetset värvust, mis on segatud punasega, mis tähistab aktiivsust ning seega innustab vaimset teenistust. Kuldne aga väljendab tarkust.

“Ma kutsun sind, võimas peaingel Uriel, ning palun sul seista mu ees ja täita mu aura oma purpurse ning kuldse tarkuse ja rahu kiirega. Pehmenda kõik konfliktid mu elus ning asenda need kirkuse, meelerahu ning vendlusega. Palun purusta kõik mu vaimsed ning mentaalsed ahelad ning vabasta mind minu hirmudest. Aitäh.”

Pidage pisut vahet, lastes Urielil lõpetada oma töö ning vahendada teile, mida iganes ta teile vahendada tahab.

Võimas peaingel Rafael on tervenduse, külluse, loovuse, tõe ning visiooni ingel. Tema kaksikleeki Maarjat, Jeesuse ema, tuntakse ka kui inglite kuningannat. Kui Rafael väljendab mehelikku, aktiivset ning tegusat aspekti tervendavast energiast, siis Maarja kannab naiselikku ning emalikku aspekti, mis seisneb hoolitsemises, kaastundes, armus ning halastuses. Rafael vastutab ka kogu inimkonna kolmanda silma arengu eest. Lisaks sellele peetakse teda pimedate kaitsjaks.

“Ma kutsun sind, võimas peaingel Rafael, ning palun sul seista mu selja taga. Palun tervenda mind ning luba küllusel minu suunas voolata. Kaitse mu teekonda ning täida mind alati õigluse, tõe ning visiooniga. Aitäh.”

Pidage pisut vahet, lastes Rafaelil lõpetada oma töö ning vahendada teile, mida iganes ta teile vahendada tahab.

Võimas peaingel Chamuel on armastuse ingel, kes aitab teil avada oma südant, laiendades armastuseleeki teie sees. Ta valab teisse tingimusteta armastust ning võimaldab teil väljendada armastust läbi loovuse. Tema kaksikleek, Jumalik Armastus täidab teid armastuse naiselike omadustega - õrnuse, halastuse, kaastunde ning empaatiaga. Koos fokuseeruvad nad rahutegijate, filosoofide ning nende, kes soovivad jagada kõrgemaid tõdesid, südame-energiate avardamisele. Nad mõjutavad kõikvõimalikke loojaid, aidates neil väljendada oma töös kristusteadvust.

“Ma kutsun sind, võimas peaingel Chamuel, ning palun sul laiendada mu südames elavat armastuse leeki. Palun aita mul leida kaastunnet ning andestust nii iseenda kui kõikide teiste suhtes. Ava mu süda nii isiklikul kui kosmilisel tasandil. Aitäh. 

Pidage pisut vahet, lastes Chamuelil lõpetada oma töö ning vahendada teile, mida iganes ta teile vahendada tahab.

Võimas peaingel Jofiel on tarkuse ning valgustumise ingel. Koos oma kaksikleegi Kristine’iga, kes kehastab kristusteadvust, vahendab ta tarkust, mis voolab välja otse Allikast. Nende missiooniks on valgustada inimkonda ning aidata teil aru saada kõrgematelt tasanditelt tulevatest õpetustest ning oma isiklikust teekonnast.  Nad aitavad teil saada ühendust iseenda potentsiaalse täiuslikkusega. Nad vahendavad valgusevoogusid, mis eemaldavad mõistusest kogu negatiivsuse.

“Ma kutsun sind, võimas peaingel Jofiel, ning palun sul valada kuldset tarkuse ning valgustumise kiirt minusse läbi mu kroontśakra. Lase oma tarkusel valgustada ning inspireerida mu mõistust, aidates mul õppida ning õpetada kõige kõrgemal tasandil. Palun valgusta ning aktiveeri nüüd neid tarkusesümboleid, mida olen kogunud oma kõikide elude jooksul. Aitäh.”

Pidage pisut vahet, lastes Jofielil lõpetada oma töö ning vahendada teile, mida iganes ta teile vahendada tahab.

Võimas peaingel Zadkiel juhib rõõmu-, halastuse- ning transformatsiooniingleid. Tihti nimetatakse teda ka vabaduse ingliks. Tema kaksikleek on Ametüst, violetse kiire naisaspekt, mis pakub võimalust muutumiseks läbi andestamise, kaastunde ning halastuse. Kristallina väljendab ametüst sümboolselt vormi valatud violetset kiirt ning sümboliseerib ka veevalaja ajastu sündi. Kui kutsute peaingel Zadkieli, siis annab ta teile väe vabastada end negatiivsusest ning piirangutest. Kui väljendate sealjuures ka soovi andestada kas endale või teistele, siis violetse kiire inglid eemaldavad ning puhastavad probleemi põhjuse, vabastades sel viisil kogu asjasse puutuva karma. Zadkiel aitab tõsta teadvuseseisundit, andes madalamatele energiatele nende kõrgema väljendusvormi. Kui see juhtub, saate te vabaks ning võimeliseks tundma ning väljendama rõõmu elu üle. 

“Ma kutsun sind, võimas peaingel Zadkiel, violetsest halastuse, rõõmu ning transformatsiooni kiirest ning palun sul täita mu aura violetse leegiga. Palun vabasta ning lahusta kogu mu negatiivsus ning asenda see rõõmu, diplomaatia ning sallivusega. Aitäh.”

Pidage pisut vahet, lastes Zadkielil lõpetada oma töö ning vahendada teile, mida iganes ta teile vahendada tahab.

Teie aura on nüüd täidetud peainglite energiaga ning olete ühendatud ka oma võimsa MINA OLEN kohalolekuga. Te olete õnnistatud. 

Nii nagu kõikide vaimsete olendite puhul, saab ka peaingleid kutsuda selleks, et nad teid toetaksid - sel ajal, kui maailmale oma teenistust pakute.
 

Teenistus

Kutsuge seitsme kiire peainglit ning paluge neil ümbritseda ning avardada ka teisi inimesi, eriti aga neid, kes on maailmas juhtivatel positsioonidel.

 

Diana Cooperi raamatu "Ingli ilmutus"  põhjal.