Ärkvelolekust tulenev vägi:
Teejuht tundlikule inimesele

 

 

See raamat on astmeline kiirkursus energiate tunnetamiseks. Kasutades neid lihtsaid juhiseid on tuhanded inimesed õppinud looma koheseid ja sügavaid muudatusi oma suhetes, suhtumises iseendasse, võimes armastada ja olla armastatud.

Sa ei pea enam laskma end mõjutada teiste inimeste tujudest ja negatiivsusest. Sa võid õppida märkama, kui oled endasse võtnud teiste inimeste mõtteid ja tundeid, ning neid kergesti vabastama. Sa võid õppida, kuidas jääda püsima oma keskmesse ja säilitada tasakaalu, teada, kes sa oled ning suurendada positiivseid vibratsioone enda ümber, armastada ja aidata teisi.

Sinu tundlikkus on kingitus. Õpi seda kasutama, saates ning vastu võttes telepaatilisi sõnumeid. Arenda oma intuitsiooni ning ava end kõrgemale juhtimisele. Sa võid lahkuda madalamast vibratsioonist, kus elu on sageli piinarikas ning elada kõrgemas sageduses, kus koged armastust, rahu ja keskmesolekut.

 

 

Katkendeid raamatust:

Ma kutsun sind endaga kaasa avastusretkele, et uurida universumit, mida sa nii hästi tunned. Me vaatleme seda veidi tavapäratust vaatevinklist, mis võimaldab sul näha üht lisadimensiooni kogu selle ootamatus rikkalikkuses. Tegemist on energiamaailmaga, mis sind ümbritseb. Sinu käes olev raamat laseb sul selgemalt näha energiast koosnevat maailma, mille sees sa asud; mõista uskumuste süsteeme, massiteadvuses ringlevaid mõttemustreid ning teiste inimeste telepaatilisi energiaid, mis sind mõjutavad. See õpetab, kuidas tuua alateadvust teadvusesse, sukeldudes sinu sees ja ümber olevate nähtamatute energiate müsteeriumisse. Suur osa reaalsusest asub väljaspool seda, mida sa oma viie meelega tajud, ning see võib sind mõjutada. Kui sa hakkad mõistma nähtamatuid energiaid, siis võib neist saada vahend, mis aitab sul jõuda sinna, kuhu sa iganes jõuda soovid.

Inimene kui liik saab teadlikuks paljudest uutest võimetest. Nende võimete avaldumine on osa inimese evolutsioonist. Inimese aura – keha ümbritsev energiaväli – areneb. Sellega koos kerkib esile seni varjatud olnud võime – nähtamatu energia tajumine. Nüüd suudetakse seda energiat ära tunda, lahti mõtestada ja suunata. Miski, mida siiamaani ei nähtud ega tunnustatud, võib korraga osutuda nähtavaks ja tajutavaks.

Sa võid õppida, kuidas neid värskelt ärganud võimeid kasutada. Need ärkavad juba ja on sinus olemas või muidu poleks sind selle informatsiooni juurde juhitud. Mina toimin teejuhina, kes on varem rännanud energiamaailmades, mida sina alles avastama hakkad. Sellised nähtused nagu telepaatia, eelaimus, võime kontakti saada uute teadusalaste saavutustega ja isegi alles avastamata informatsiooniga, samuti kasvav side universaalse teadvusega muutuvad evolutsiooni käigus oskusteks, mis on iseenesest mõistetavad. Inimese ärkamine on teekond, mille käigus teadvustatakse kõrgemate energiamaailmade olemasolu. Praegu on paljudel võimalik õppida seda, mis varem oli kättesaadav ainult vähestele. Nüüdsel ajal jõuavad paljud ilma pikema ettevalmistuseta teadlikkuseni, mille arendamine nõudis varem aastaid kestvaid treeninguid spetsiaalsete tehnikate ja meditatsiooni abil. Evolutsiooni kulgemine on ärkava teadlikkuse areng ning siinse kursuse käigus aitan ma sul avastada, mõista ja alal hoida seda ärkvelolekut, mis on sinus juba olemas. Kui sind tõmbab sellise informatsiooni poole, siis arendad ja koged sa kindlasti oma varjatud võimeid. Sa võid neid kasutada selleks, et toimida tõhusamalt igapäevases elus, lähtudes oma kõrgemast minast ning kutsudes oma elus esile koheseid muutusi.

Jätkub...

 

 

Võime kujustada ehk visualiseerida on igaühel olemas, sest ma usun, et igaüks suudab roosile mõelda, sellele vaimusilmas kuju anda või seda tajuda. Seda protsessi hakkad sa kasutama selleks, et teadvustada energiat, mille keskel elad. Sa võid õppida tajuma ruumis viibivate inimeste emotsionaalset energiat ning eristama, kes saadab välja ärevust või pahameelt, kes rõõmu. Sa võid õppida, kuidas energia mõju muuta, sulgedes silmad, keskendudes täpselt sind häirivale energiale ja teisendades oma meeles selle mõju. Täpselt samamoodi, nagu sa oskad kinnisilmi roosi kujustada, suudad sa visualiseerimisprotsessi abil inimesi tervendada ja töödelda energiat, mis sulle ei meeldi või mida soovid teisendada.

Tegemist on protsessiga, mille käigus sa saad teadlikuks oma sisemisest olemusest. Sul on olemas midagi, mida mina nimetan sisemiseks nägemiseks. Sa kasutad seda, kui tajud energiat. Sinu sisemine nägemine toimib mitmel moel. Mõned on võimelised kujutlema roosi välimust, teised lihtsalt tunnetavad roosi olemust. Igaühel teist on oma meetod kujustada energiat. Pole olemas üht ja ainuõiget energia tajumise viisi.

Selleks et energiat kogeda, tuleb sul teadvustada oma mina ja suuta puhastada oma mentaalset ja emotsionaalset seisundit. Kui sa vaatad filmi ekraanil, mille pind on kaetud kriidijälgedega, on kujutis ekraanil hägune ja ebaselge. Energia tõlgendamiseks tuleb sisemine ekraan kõigepealt ära puhastada. Sule hetkeks silmad ja kujuta ette, et sinu teadvus on kui valge kinolina. On üks lihtne harjutus, mida enne energiatele keskendumist teha võid: hinga sügavalt sisse ja kujutle, kuidas Maa energia su jalataldadest ülespoole liigub, lahkudes pealae kaudu kõiksusesse. Seejärel kujuta ette, et kõiksusest laskub sinu kroontšakrasse särav valge valgus, mis väljub sinust jalataldade kaudu. Kujutle, kuidas kogu su kehas levib soojus. Lase end vabaks ja tunneta, kui kerge sa oled. See harjutus on mõeldud lõdvestumiseks, kuna sa suudad energiat selgelt tajuda ainult lõdvestunud olekus. Igasugune pinge on takistuseks teravdatud tajule ja blokeerib telepaatiliste sõnumite vastuvõtu. Negatiivsed emotsioonid takistavad sul näha selget pilti. Kui sind valdavad energiat tunnetades negatiivsed tunded, siis tõmbad sa ligi negatiivset energiat ka teistelt inimestelt. Luba oma meelel selgineda, olles lõdvestunud ja rahulik. Valge ekraani kujutis aitab sul luua vajalikku meeleseisundit ning sügav hingamine puhastab su tundeid. Harjuta lõdvestunud seisundi loomist. Sa suudad selle esile kutsuda ühe hetkega. Kui juhtud sisse astuma mõnda kohta, mille energia sulle ei meeldi – bussi, kohvikusse, toidupoodi – , siis ei ole vaja lubada, et energia, mida sa tunnetad, aktiveerib selle osa sinust, mis tunneb vastumeelsust. See suurendab vaid ebameeldiva energia mõju.

Enamik teist tõmbub kokkupuutel negatiivse energiaga pingesse. See aga tõmbab negatiivset energiat veelgi enam ligi. Et mitte sattuda negatiivse energia mõju alla, on tarvis lõdvestuda. Siin aitab sind mistahes lõdvestumistehnika. Edasi kujuta ette või visualiseeri rahu tunnet. Soovitud tunnetele keskendudes väldid sa negatiivse energia endassevõtmist.

Energia, mis võib sind positiivselt või negatiivselt mõjutada, mitte ainult ei ümbritse  sind, vaid edastab sulle pidevalt ka sõnumeid. Sa võid õppida neid sõnumeid lugema ja tõlgendama, et saada abi vajalike otsuste langetamisel. Energia tajumise alla kuulub ka võime sellistest sõnumitest aru saada. Sinu suhted armastatud inimestega, abikaasaga, kaastöötajate, ülemuste ja alluvatega sisaldavad kõik telepaatilisi sõnumeid. On olemas erinevaid teid, kuidas neid energiamustreid teadvustada ja tõlgendada.

 

 

Sinu mõtted on uks energia tajumise juurde ning su sisemine nägemine on vahend, millega muundada ja töödelda energiat. Ma õpetan sulle, kuidas negatiivset energiat tervendada, kuidas arendada oma kujustamisvõimet ning kuidas inimestega telepaatiliselt suhelda. Ma õpetan, kuidas teada, mida nad sulle ütlevad ning mida nende sõnumitega peale hakata. Me alustame tööd maailmaga, mis koosneb sisemistest piltidest.

Iga inimene tajub energiat omal kombel. Mõned näevad aurasid värvide kogumikena, teised "näevad" neid kui teiste inimestega seotud tundeid või mõtteid. Mõned ei teadvusta endale, kuidas nad tajuvad energiat, kuid saavad sellest tagantjärele aru. Energia täpseks tõlgendamiseks õpi, kuidas vaigistada oma ego, kuidas viibida oma mõtetest, tundmustest ja tunnetest väljaspool ning seda, kuidas saada valgeks leheks, millele jäetud jälgi on võimalik lugeda. Õpi ennast tundma. Nii nagu sa suudad keskendada oma tähelepanu näiteks ruumis kõlavale helile ning kogeda kõiki muid aistinguid kõrvale jättes ainult seda, suudad sa pöörata tähelepanu ka telepaatilisele ja silmaga nähtamatule energiale, mis sind samuti pidevalt ümbritseb...

 

 

Loe ka "Tervitused Orinilt"

ja

 "Intuitsiooni arendamine"
 

 Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt