Armastuse ookean  
Neitsi Maarja
 

Katkend Eric Kleini raamatust "Püha teekond"

Mu armsad, mina olen see, keda te tunnete Neitsi Maarjana. Viibin täna siin, et teiega koos olla. Lõdvestuge ja tundke end täiesti vabalt. Laske lahti kõik oma eelarvamused, mured ja probleemid. Sukelduge sellesse Armastuse ookeani, mis teid ümbritseb ning mille osad te kõik olete. Peale minu on teiega nii praegusel hetkel kui ka kogu selle kursuse raames töötamas veel palju teisi meistreid ja jumalike energiate vahendajaid. Me kõik oleme väga õnnelikud, et see kursus nüüd õnnistuseks teile ja kogu planeedile aset leiab. Me oleme selle koostöö õnnestumise nimel väga palju pingutanud ning oleme teile väga tänulikud, et te oma sisemist juhtimist kuulates nende sõnumiteni jõudnud olete. Need valguse ja armastuse energiad, mida te koostöös meiega – ülestõusnud meistrite ja teiste kristusteadvuses viibivate olenditega – siia reaalsusesse toote, on tõeliseks õnnistuseks kõigile neile, kes seda planeeti asustavad. Need energiad voolavad läbi teie kõigisse ja kõigesse, puudutades kõige enam neid, kes on ärganud või just ärkamas. See valgus voolab ka kõigisse neisse, kes soovivad mõista oma olemasolu tõelist tähendust ja eesmärki. Väga paljud inimesed küsivad endalt: „Milles seisneb minu elu eesmärk? Mis on õnn? Kuhu on jäänud rõõm ja õndsus, mida ma kunagi kogesin? Kus on see armastuse tunne, mida ma vilksamisi tundnud olen, kust see pärineb? Kas on võimalik tundma õppida Loojat, jumalikku kohalolekut? Kas elu on vaid lakkamatu sündide ja surmade lõputu ahel või on see midagi enamat?” Nende ja väga paljude teiste sarnaste küsimuste üle mõtiskleb praegusel ajal loendamatu hulk inimesi.

Jumaliku armu hulk on nüüdsel ajal selle planeedi pinnal tohutult suurenenud, nagu te kõik juba kindlasti kogenud olete. Kõigile teie küsimustele antakse vastused, teie kõikide südamed täidetakse valguse ja armastusega, teid toetatakse teie teekonnal ühtsuse kogemuse poole ning meie siin oleme vaid osakesed sellest määratult suurest armastuse ja hoolivuse ookeanist, mis on teile kõigile taas kättesaadav. Te olete juba kuulnud vaimse tee kutset ja võtnud seda kutset ka kuulda, te olete asunud teele Allika ja üksolemise poole, mis on teie sünniõigus. Pole tähtis, kuidas te oma rada nimetate – kas isikliku kasvu ja vaimse arengu teeks, Jumalani jõudmise rajaks, valgustumise või ülestõusmise teekonnaks. See pole oluline, sest tegemist on ühe ja sama rajaga, mida mööda kõik loodud olendid kõigis loodud maailmades ja reaalsustes oma ülima eesmärgi poole liiguvad. Kui te nüüd arvate, et kindlasti ei kuulu teie nimetatud teelolijate hulka, siis te eksite. Kui arvate, et saate sellest teest loobuda, rongist maha jääda või minejate hulgast välja langeda, siis teadke, et ka see pole lihtsalt võimalik.


Iga hetk teie elus on olnud täiuslikult orkestreeritud ning juhatanud teid siia, käesolevasse hetke, sellesse suurde ärkamiseaega, mis leiab aset nüüd ja praegu. Me täname teid teie pühendumise ja ärksuse eest, tänu millele olete meiega ühenduse loonud ning toote siia maailma valgust ja armastust. Me töötame teie kõigiga erinevatel energeetilistel tasanditel, täites teid armastuse, valguse ja tervendusega. Me vastame teie küsimustele ja valgustame seda rada, mida mööda te käite, et mõistaksite: te olete tegelikult sellele rajale juba astunud ja suundute nüüd oma eesmärgi poole, milleks on taasühinemine Kõikse Allikaga, oma tõelise jumaliku olemusega – valguse, armastuse ning üksolemisega.


Te võite tunda, kuidas teie sisemusest kerkivad pinnale erinevad emotsioonid, energiad või seisundid, mis saavad nähtavaks ja tuntavaks eelkõige tervenduse tõttu, mida me teile jagame. Te võite ka kogeda, kuidas kõik tõkked ja takistused, teie karma ja vanad harjumused, mis teid seni eraldatuse illusioonis on hoidnud, lahustatakse või ära tervendatakse. Kui olete meiega ühenduses ning annate meile loa, siis aktiveerime, puhastame ja tervendame teid paljudel erinevatel viisidel, et äratada teis üles see uinunud soov, mille teostumine on nüüd taas kord võimalik. See on soov, igatsus ja pühendumine, mis kulmineerub teie jõudmisega koju – praktiliselt, tõeliselt ning juba selles elus.


Armastuse ookean on lihtsalt üks viis kirjeldada Jumala kohalolekut kõiges olemasolevas. Armastuse ookean on ka kogu jumaliku loomingu aluspõhi. Armastus on teie olemuse kese ja allikas, ta on olemas kõigis dimensioonides, universumites ja eluvormides – kõikjal ja kõiges. Ja erinevaid vaimseid praktikaid sooritades olete ilmselt kõik kogenud selle ookeani laineid oma hinges voogamas.


Elu, kus puudub ühendus Armastuse ookeaniga, on tõeliselt kurb ja värvitu. Ka siis, kui tunnete jumaliku armastuse puudutust üksnes harva või juhuslikult, põhjustab see piina, sest kui kord kogetud kõikehõlmav armastus teie elust kaob, jääb sellest maha segaduse- ja kurbusetunne. Jah, see armastus ei pruugi olla teile alati praktilisel viisil ja tuntaval moel kättesaadav, kuid kui olete seda kord tundnud, annab kogetu teile julguse ja väe kõik eraldatuse ajad üle elada. Kuna selliseid hetki võib vaimse tee alguses päris tihti ette tulla, võivad nii mõnedki teelolijad varem või hiljem kahetseda: „Ma olin ju päris õnnelik, kui ma veel palju raha teenisin, pangas töötasin ja lõunameredel purjetasin. Minu elu oli suhteliselt lihtne ja ilma suuremate probleemideta. Ja siis saabus vaimne ärkamine ning ma tundsin sügavaimat õndsust, mille kõrval kogu mu piiratud õnn kahvatus ja oma maitse kaotas.“ Jah, see hetk pärast „pulmaööd“ Jumalaga on aeg, mil paljud võivad juhtunut kahetseda ja mõelda: „Nüüd olen ma siis tundnud Jumala kohalolekut, seda jumalikku armastust ja õndsust. Ma olen seda tundnud, aga kus on see tunne nüüd, kui ma seda nii väga vajan, miks ei tunne ma seda pidevalt?“


Käesoleva kursuse üheks peamiseks eesmärgiks ongi aidata teil läbida oma vaimse teekonna raskemaid etappe, mil kontakt kõiksuse ja jumaliku armastusega nõrgenema kipub. Ometi teeme me kõik, et täituks lubadus, mis anti teile esimesel korral, kui tundsite jumaliku armastuse sulnist puudutust.


Viibin teie läheduses kogu selle kursuse vältel ega lahku teie kõrvalt ka teie edaspidise elu jooksul ning ma annan teie käsutusse kogu oma tervendava väe. Ma tänan teid julguse eest järgida sisemist juhtimist, mis tõi teid praegusesse hetke, kus kogete ühendusesolekut meiega. Ma tänan teid, et olete ausad enese ees, mis on võimaldanud teil tunnistada seda, kuhu te oma vaimsel teel jõudnud olete. Kui tunnete end energiast tühja ja eraldatuna või kui teie elu on täis raskeid energiaid, siis andke oma mured meie kätte, et võiksime teie kogemusi tervendada ja transformeerida. Viibin alati teie läheduses. Mina olen Jumalik Ema, kes on end teile annetanud. Lihtsalt kutsuge mind, mõelge minu peale ning ma tulen teid aitama. Lõdvestuge ja laske lahti vanad mustrid ning lihtsalt tunnetage minu kohalolekut, minu tervendavaid, korrastavaid ja hoolitsevaid energiad.
 

Katkend pärineb Eric Kleini raamatust "Püha teekond"
 

 Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt