Armastusesaar  

Te seisate kivist püramiidi ees, mis on piisavalt suur, et te sinna sisse ära mahuksite. Te avate ukse ja sisenete sellesse püramiidi. Püramiidi sisemuses asub väike ruum, mille keskel võib olla tool - kui te soovite toolil istuda -, aga te võite istuda ka maas. Tehke nii, kuidas teile mugavam tundub. Ülalt immitseb veidi valgust, te tunnete end kaitstuna ja turvaliselt. See on teie sisemine pühamu. Te võite sinna sisse mõelda ka väikese altari, kui soovite. Siin olete kaitstud kõigi kolmanda tiheduse ebakõlaliste energiate eest, te olete eemal kõigist oma muredest, kõigest häirivast.

Nüüd kutsute oma Kõrgemat Mina, oma jumalikku kohalolekut, Jumalaga üksolemist. Ta on kohal. Te tunnete seda. Kohal on ka Kristuse toetav ja armastav energia. Nüüd kutsute ka oma valguskeha ja tunnete, kuidas kivist püramiidi kohale ilmub täpselt samades mõõtmetes kiirgav valguspüramiid, mis aeglaselt laskub  kivist püramiidi peale, sulades sellega ühte. Te olete ümbritsetud kirkast valgusest ning tõusete koos püramiidiga üles, et lennata koos oma valguskehaga Armastusesaarele.

Te tunnete püramiidi maanduvat. Nüüd tõuseb valguspüramiid aeglaselt ülespoole, jättes kivist püramiidi saarele. Te avate ukse, väljute ning leiate end keset imeilusat loodust. See on teie oma saar, teie Armastusesaar, kuhu olete jõudnud. Te tulite siia selleks, et puhastada oma tundekeha ning ammutada uut jõudu teekonnal Koju. See saar on täpselt selline, nagu te soovite. Siin on alati parajalt soe, sest alati paistab saarel päike ja puhub õrn tuuleke. See on paik, kus on alati imeilus. Taevas on kirgas sinine ning meri on samuti imelist sinist värvi. Sellel saarel tunnete end kaitstuna ning võite tulla siia alati, kui seda vajate.

Nüüd soovite natuke sellel saarel ringi vaadata. Te lähete aeglaselt mere äärde, igal sammul selle imelise saare pehmet maapinda nautides. Ja korraga märkate midagi kummalist: selle saare rand koosneb väikestest kristallidest. Need on selged ja säravad mäekristallid, mille peal kõnnite. Te tunnete, kuidas neist voogab teisse uut jõudu. Te võite maha istuda ja nende kivikestega mängida, te võite mööda neid jalutada, et tunda kristalle oma paljaste jalataldade all. Te võite minna ka jalgupidi vette ja uurida, kuidas need kivikesed vee all välja näevad. Te jääte sinna paika nii kauaks, kui te seda soovite..., aga ühel hetkel muutute uudishimulikuks ning otsustate saart lähemalt uurida. Te kõnnite mööda rannaäärt edasi ja avastate järsku, et kivikeste värv on muutunud. Nüüd on nad sügavmustad. Need on imeilusad tillukesed obsidiaanid, millel nüüd kõnnite. Te tunnete oma juurtšakrat avanemas ja puhastumas. Kogu negatiivne ja ebakõlaline energia lahkub teist. Te tunnete, kuidas vabanete oma koormast, mis iganes see siis ka ei oleks. Teisse voolab uus tervendav jõud. Te tunnete, kuidas armastate Elu. Te jääte sellesse paika seniks, kuni seda soovite, ja lasete neil imelistel mustadel kivikestel end puhastada ja tervendada.

Aga siis tekib teis soov oma avastusretke jätkata ja te kõnnite mööda randa edasi. Te märkate varsti, et kivikeste värv on jälle muutunud. Nüüd on need oranžikaspunased karneoolid. Te naudite seda uut värvust, te tunnete soovi nende kivide peale istuda või neile koguni pikali heita. Te mängite kividega, hingate sisse nende energiat, see voolab teisse ja täidab teid. Ning nüüd tunnete avanemas ja puhastumas oma teist tšakrat. Uus tervendav jõud laeb teie mõlemad alumised tšakrad ja tasakaalustab nende koostoimimise. Te tunnete, et armastate kõiki oma tundeid ning transformeerite need. Te tunnete, et kõik, mis iganes on olnud, mis on ja mis veel tuleb, KÕIK SEE ON ARMASTUS.

Te lähete edasi mööda rannaäärt ja avastate, et kivide värv muutub jälle. Nüüd on need kuldkollased tsitriinid. Samal ajal, kui te nende uute kividega mängite, neil istute või pikutate, avaneb ja puhastub teie kolmas tšakra. Jällegi tunnete endasse voolavat uut tervendavat jõudu, mis laeb teie tahtekeskuse ning tasakaalustab kõik kolm alumist tšakrat. Teie tahe kooskõlastub Jumala Tahtega. Te tunnete, kuidas armastate iseennast, oma isikupära ja erakordsust. Ning tunnete ka, et olete lõpmatult tänulik Loojale selle eest, et olemas olete.

Te lähete edasi ja jõuate nüüd paika, kus rand on kaetud selgete säravroosade kristallidega. See on roosa kvarts, Armastuse kivi, puhtam ja selgem, kui see, mida iial varem näinud olete. Siin tunnete oma südamekeskust avanemas ja avardumas. Kõik isekas lahkub teist ning teie südameallikas paiskub valla. Tingimusteta armastuse voog täidab ja tervendab teie keha ning kiirgub laiali, täites kogu ilmaruumi. Te saate üheks Armastuse endaga. Iial enam ei esita te armastatud olendeile ühtegi tingimust, ei oota neilt oma armastuse eest midagi tasuks, vaid lihtsalt lasete sellel jumalikul tundel enesest läbi voolata, et toita sellega kõiki, kes seda toitu vajavad.

Te lähete edasi ja kivide värvus muutub jälle. Nüüd on need helesinised lasuurkivid, mille peal paljajalu kõnnite. Teie kurgutšakra avaneb ja puhastub kõikidest loovust ja väljendumist takistavatest piirangutest ja hirmudest. Te jääte sellesse paika seniks, kuni te seda soovite, ning naudite nende imeliste kivide tervendavat jõudu. Te tunnete, kuidas teie loovus avaneb, kuidas teist väljavoolav armastus leiab väljendumiseks vormi, te tunnete suurt jagamisrõõmu. Teie südamekeskus ja kurgukeskus teevad nüüd ideaalset koostööd. Ja te olete nii õnnelikud, sest olete avanud eneses jumaliku väljendusjõu.

Täidetuna õnnetundest, lähete edasi ning leiate end nüüd kõndimas mööda violetseid ja purpurseid ametüste. Nende imeilusate kivide nägemine ja tundmine suurendab teie rõõmu veelgi. Te heidate nendele kividele puhkama ja hingate kogu oma olemusega endasse nende tervendavat ja puhastavat väge. See täidab teid üleni ja te tunnete oma kolmandat silma avanemas ja puhastumas kõigist kahtlustest, kõigist hirmudest, kõigest piiravast. Teie süda, kurgukeskus ja kolmas silm on nüüd ideaalses tasakaalus ja koostoimimises. See, mida te tunnete, on jäägitu usaldus. Nüüdsest alates näete kõiges ja kõigis üksnes Jumala valgust ning mõistate jumalikku Tõde.

Te lähete edasi ja märkate, et olete oma saarele ringi peale teinud ning kõnnite jälle mäekristallidel. Te istute maha ja lasete endasse taas kord nende säravate kivide tervendavat väge. Nüüd tunnete oma kroontšakrat täielikult avanemas ja tunnetate sügavalt oma üksolemist Loojaga, üksolemist kogu Loominguga. Taevase Isa puhastav ja tervendav Valguse ja Armastuse energia voolab teisse uue jõuga, tasakaalustades ja  puhastades kõiki tšakraid, kogu teie olemust. Kõik pinged tundekehast on nüüd lahkunud. Te tunnete ennast kerge ja vabana. Ja te armastate Jumalat kogu oma olemusega ning tunnetate oma üksolemist Temaga igal hingetõmbel. Ja hingata on teil nüüd nii kerge…

Siis lähete mööda oma jalajälgi tuldud teed tagasi, et seda kogemust veelgi kinnistada.

Nii jõuate lõpuks välja oma püramiidi juurde. Võib-olla on vahepeal ukse kohale ilmunud kiri või kujutis. See on sõnum teile. Lugege see läbi ja võtke see sõnum oma südamesse. Seejärel sisenege püramiidi, seadke end mugavalt sisse ning kutsuge jälle oma valguskeha. Valguspüramiid laskub kivist püramiidi peale ja sulab sellega ühte. Ümbritsetuna säravast valgusest, tõusete lendu ning  lendate tagasi sinna, kust oma reisi alustasite. Ja te teate, et võite alati oma saarele tagasi pöörduda, et ennast tasakaalustada ja tervendada. See tee on teile nüüd alati avatud ja Armastusesaar on alati olemas.

Te tunnete valguspüramiidi lahkumas ning võite nüüd väljuda oma pühast ruumist, et tagasi tulla oma kehasse, aga te võite ka jääda veel viivuks ja kuulata oma Kõrgema Mina nõuandeid.  
 

Sananda  
 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt