Universumi võtmed

Avasta iidsed saladused, häälestudes kosmose väele ja tarkusele

 Diana Cooper & Kathy Crosswell

ATLANTIS JA LEMUURIA
Katkendeid raamatust "Universumi võtmed"

IIDSED TSIVILISATSIOONID
 

VÕTI NR 1

 Atlantise kosmiline ajastu

Iga kord on Jumala väljahingamise kestvuseks 26 000 aastat. Tegemist on faasiga loomingus, mil kõik areneb ja avardub. Kuid väljahingamise lõpuks tuleb kõik pooleliolevad tööd lõpetada, karma tasakaalu viia. See, mis on oma aja ära elanud, hakkab kokku varisema. Just seda faasi meie planeet ja kogu universum praegu kogevadki. Seejärel algab sissehingamine ning meid kõiki kutsutakse tagasi Algallikasse. Sel perioodil leiab aset vana lõplik lahustamine või muundamine.

Aasta 2012 lõpetas kümnest väljahingamisest koosneva tsükli. Seda perioodi nimetatakse kosmiliseks ajastuks, mille kestvus on 260 000 aastat.

Selle planeedi viimane kuldajastu õitses Atlantises. Atlantise eksperimendiks eraldati terve kontinent ning see kestis ühtekokku 260 000 aastat: 10 000 aastat kulus eksperimendi käivitamiseks, 240 000 aastat selle käimas hoidmiseks ning veel 10 000 aastat kokkuvõtete tegemiseks ja õppetundide omandamiseks. Atlantise kosmiline ajastu lõppes aastal 2012.

Igale väljahingamisele järgneb sissehingamine. Pärast kosmilise ajastu lõppemist 2012 aastal on alanud üksteist aastat kestev sissehingamine, mis saab läbi aastaks 2023. Sellele järgneb üheksa aastat pausi ning siis käivitub uus väljahingamine ning alguse saab uus loomine.

Pärast aastat 2032 on Maa, inimkonna ja kogu universumi jaoks ankurdunud uus valguskuvand, nii et tulevikus saabuv kuldajastu võiks kujuneda veelgi kõrgsageduslikumaks, kui seda oli eelmine. Universumi võtmeid pakutaksegi teile just selleks, et võiksite aidata kaasa uue kuldajastu loomisele. 

– Kuvand Kuldajastu Atlantisele –

Atlantise kuldajastu – 1500 aasta pikkune periood, mil planeedi sagedus tõusis kõrgemale kui kunagi varem – oli aeg, mil valgus viimast korda Maa peal tõeliselt säras ning kui kogu planeeti täitis ja ümbritses hiilgus. Seda perioodi nimetatakse kuldajastuks, kuna kõik olendid olid valgustunud ning maakerast endast kiirgas kuldset valgust kogu kosmosesse. Kuldajastu Atlantise kuvand põhines täiesti puhtal rahuvibratsioonil. Inimesed mõistsid loomade ja lindude keelt, kogesid üksolemist loodusega, kogu planeediga. Kõik võnkusid viienda dimensiooni sageduses, tegid omavahel koostööd kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks ning elasid täielikus harmoonias. Hüvesid jagati vastavalt vajadusele, üksteist aidati ja austati ning Maad peeti pühaks.

Selle ajastu kuvandit hoitakse alal Sise-Maal ning praegusel ajal vahendavad seda võnget meile loomad ja linnud. Näiteks siristavad laululinnud meile neist hämmastavatest võimalustest, mis on nüüd kõigile taas kättesaadavad. Meie ellu juhatatakse viienda dimensiooni sageduses võnkuvaid loomi, kes oma eeskujuga meile kõrgemat olemisviisi tutvustavad. 

– 12 vaimset tšakrat ja 12 keermega DNA –

Kuldajastu Atlantise ajal olid kõikide inimeste kaksteist vaimset tšakrat avatud ning kiirgasid välja imelist valgust. Ka nende DNA kõik kaheteist keeret olid täielikult aktiveeritud, mille tulemusel omasid nad lausa uskumatuid vaimseid ja psüühilisi võimeid. Igaüks oli selgeltnägija, telepaat ja selgeltkuulja ning valdav osa inimesi oskas ka leviteerida, tervendada, häälestuda kristallides peituvale tarkusele ning rääkida inglite ja ükssarvedega. Maagid suutsid lennata, ülempreestrid ja ülempreestrinnad reisisid galaktika vahel ning sooritasid rännakuid teistesse tähesüsteemidesse. Arendati välja hämmastav vaimne tehnoloogia, mida kasutati üksnes kooskõlas planeedi kõrgeima hüvanguga. 

– Inglid Atlantises – 

Atlantise inglid ja ingeldelfiinid, tolle ajastu tarkuse hoidjad, viibivad nüüd taas meie hulgas ning edastavad kaotsiläinud teadmisi – nii telepaatilisel teel kui ka muudel viisidel. Paljudele inimestele on hakanud meenuma nende anded ja oskused. Vanad looduslikud ja ravimitevabad tervendusmeetodid on tõusnud jälle au sisse. Taaskord rakendatakse kristallide tarkust ja väge. 

– Suur Kristall – 

Päris Atlantise keskmes asunud Poseidoni templis hoiti Suurt Kristalli, mis sisaldas kogu Atlantise tarkust ja teadmisi. Ühtlasi oli Suur Kristall ka dimensioonidevaheline portaal. Nüüd lebab see Bermuda kolmnurga keskmes ookeani põhjas ning on üheks sissepääsuks Sisemaale.

§  VÕTI Atlantise energiate juurde seisneb sügavas lõdvestumises, samuti Maa-Ema ja loomade austamises.

§  HELI on äratuskutse, mis kutsub üles igaüht elama viiendas dimensioonis.

§  VÄRVUS on kuldne.

 

HARJUTUS: Loomade ja Maa austamine 

1.  Leia koht, kus saad olla vaikselt ja segamatult.

2.  Võimaluse korral süüta küünal, et tõsta oma sagedust.

3.  Sulge oma silmad ja lõdvestu.

4.  Maanda ennast, kujustades juuri väljumas sinu jalataldadest ning suundumas sügavale Maa sisemusse.

5.  Ümbritse end peaingel Miikaeli kaitsva sinise mantliga.

6.  Kujusta, et jalutad imekaunis paigas. Sind ümbritseb erakordselt ilus loodus.

7.  Näe, kuidas kõik su ümber on lihtsalt imeline – nii muld, kivid, putukad, lehed, juured ja ka kõik muu.

8.  Püüa kujutleda, mis sügavamal tasandil kivides ja kristallides aset leiab.

9.  Kujusta nüüd, et sinu ümber on kogunenud loomad kõikjalt üle kogu maailma, ning märka, kui imelised nad kõik on.

10. Tea, et mida rohkem sa austad, hindad ja imetled loomi ning Maad ennast, seda rohkem käesolev võti sinu jaoks avaneb.

11. Mõne aja pärast pöördu tagasi sinna, kust oma jalutuskäiku alustasid, too oma teadvus tagasi käesolevasse hetke ning ava oma silmad.

 

HARJUTUS: Teadlik jalutuskäik 

   Mine aeda, parki, maale või mere äärde.

   Imetle looduses kõike, mida sa näed – olgu selleks puu, lill, merekarp, kivi või vesi. Võimalusel puuduta neid kõiki.

   Tunnusta ja täna mõttes neid kõiki selle osa eest Suures Tervikus, mida nad etendavad. 

 

 VÕTI NR 2

Lemuuria

Lemuuria oli tsivilisatsioon, mis õitses veel enne Atlantist. Et osaleda Lemuuria eksperimendis, saabus Maale olendeid kõikidest universumitest ning nad kõik armastasid seda planeeti kogu südamest. Need olid harmoonilised, viienda dimensiooni teadlikkusega ja enese terviklikkust kogevad hinged. Algselt olid nad androgüünsed olendid, kellel puudus seksuaalsus. Nende ainsaks kireks oli planeedi tervendamine ning nad kandsid endas ka õiget võnget, et seda teha. Selles mõttes olid nagu inglid, kes elasid ja toimisid viienda dimensiooni võnkesagedusel.

Oma maisest vaatepunktist näeme me lemuurlasi kui üht Maa peal elanud rahvast – pikki, blonde, siniste silmadega inimesi. Kuid tegelikult oli tegu ühe hiiglasliku tervikenergiaga, mis puudutas paljusid paiku meie universumis, neid kõiki mõjutades ja tervendades. Nad moodustasid otsekui hiiglasliku ja vägeva valgusevälja, mis voolas kokku kõikidest universumitest – eesmärgiga pakkuda paljudele paikadele erinevaid viise tervenemiseks.

Nad kõik olid omavahel ühendatud nelja ülestõusnud planeedi, tähe ja tähtkuju kaudu, milleks on Neptun, Orion, Siirius ja Plejaadid. Lemuurlased ankurdasid ka Allika valgust ja armastust otse Maa kosmilisse südamesse.

Lemuurlased kogusid kokku jumalikud omadused nii Maa enda energiaväljadest kui ka paljudelt teistelt olemasolu tasanditelt – tähtedelt, planeetidelt ja tähesüsteemidelt – ning lisasid neile puhast Allika valgust. Ja kui nad nüüd selle erakordse energiavoo meie planeedile suunasid, siis see materialiseerus, moodustades või luues Lemuuria kristallid. Lemuurlased paigutasid need kristallid Maa sisse ning neis olev valgus voolas jõujoontesse ja valgustas Maad seestpoolt. See oli tingimusteta armastuse maa, kus nad elasid.

Filmis Avatar lõid oma planeedi, Pandora, pinnal astuvate na’vi’de jalajäljed särama – planeedilt neile vastu tulvavast armastusest. Maa elanike jalajäljed seal aga särama ei hakanud, sest nemad ei olnud sealsele maailmale häälestunud.

Lemuurlased puudutasid Maad, aga ka mitmeid tähti, planeete ja tähesüsteeme, paigutades oma erakordselt puhta energiaga kristalle välja paljudesse paikadesse.

Lemuuria kristallid sisaldavad energiaid, mis toovad esile ja avavad ukse just nende valguspakettide juurde, mida vastavas maailmas või ka kogu loomingus parajasti vajatakse. Näiteks, kui te olete valmis planeedi toetamiseks töötama lohedega, siis avavad nad ukse lohede maailma. Kui olete seotud Petraniumiga, siis häälestavad nad teid selle energiatele. Võib-olla aga vajate Lemuuria kristalli, et äratada mõnes inimeses teatud kindel väärtus või omadus, mida on võimalik rakendada selleks, et võimendada mõnd olulist Maale kasutoovat projekti, kuni tekivad hiiglaslikud ning piiritult laienevad mõjuringid. Siiski tuleb Lemuuria kristalle kasutada targalt, sest neist lähtuva mõju levik üha laieneb ning aktiveeritult puudutavad nad oma valgusega väga paljusid.

Võib öelda, et lemuurlased tulid Maaga kindla eesmärgiga – valmistada meie jaoks tervendavaid kristalle. Need kristallid on loodud eelkõige selleks, et aidata meid üleminekul saabuvasse kuldaega. Me saame neid kasutada paljudel erinevatel viisidel, kaasarvatud planeedi tervendamiseks. Need kristallid on ainus käegakatsutav tõendus, et lemuurlased on siin üldse kunagi viibinud. Tegemist on nende pärandiga, mille nad on tahtlikult meile jätnud.

Neitsi Maarja (Suure Jumalanna personifikatsioon) oli üks neist vägevatest kosmilistest olenditest, kes juhtisid lemuurlasi nende maapealses missioonis. 
 

– Lemuuria energia ankurdamine – 

Lemuuria ajastu lõppu jäi periood, mil Maa peale olid juba saabunud varased atlantlased. See oli enne, kui lemuurlased lõplikult eemale tõmbusid ja kui mõlemad tsivilisatsioonid veel üheaegselt eksisteerisid. Need esimesed atlantlased, kes füüsilisel kujul Maa peal elasid, olid eeterlikud olendid ning piisavalt armastavad, et mitte põhjustada ebakõlasid.

Viimaks saabusid sellele planeedile ka aborigeenid, kes Lemuuria energia Maa peale ankurdasid. Nemad elasid juba füüsilises kehas, kuid nende energiaväljad ei sisaldanud enam seda tingimusteta armastuse võnget, millega Maa niivõrd harjunud oli, ning see põhjustaski tasakaalutuse tekkimise. Alles palju hiljem, kuldajastu Atlantise ajal, said ka aborigeenid Atlantise eksperimendi poolt mõjutatud – ehkki nad polnud otseselt selle osad – ning õppisid Maad tingimusteta armastama.

Kosmiline portaal Hawaiil, mis aktiveerib Lemuuria suure kristalli ning annab tagasi selles sisalduva tarkuse, on juba avanemas. 

§  VÕTI Lemuuria energiate juurde seisneb ühenduse loomises Allikaga ning oma energiaväljade tasakaalu viimine, avanedes tõelisele ja tingimusteta armastusele Maa vastu.

§  HELI on madalahäälne hum, mis ühendab tervikuks neli ülestõusnud planeeti.

§  VÄRVUS on kuldvalge. 
 

– Enesetervendamine Lemuuria kristallidega 

Enesetervendust vajame me praegusel ajal üha enam, kuna sageduse tõusmisel kerkivad meis esile ka madalamad energiad. Jälgige, et teil ei oleks järgneva tervendusviisi suhtes mitte mingeid isiklikke ootusi. 

1.     Kasuta ainult puhtaid, usaldusväärsest kohast hangitud Lemuuria kvartskristalle, mida on võimalik osta heast kristallipoest. Nad ei pea olema spetsiaalselt puhastatud, sest Lemuuria kristallid on isepuhastuvad.

2.     Seda harjutust tuleks sul teha koos kaaslastega, et saada neilt tagasisidet. Kui te hoiate käes Lemuuria kristalle, siis ärkavad need ellu.

3.     Vaata oma kristalli sisse, nagu oleks see peegel – kuid pea meeles, et alati ei suuda me näha tõde iseenda kohta.

4.     Las teised vaatavad oma kristallidesse, et näha seal sind, ning nad näevad, tajuvad või tunnevad seda, mis just sinu puhul tervendamist vajab. Kui nad selle info kätte on saanud, edastavad nad selle sulle armastavalt.

5.     Palu, et kristallid puhastaksid ja eemaldaksid sinust selle, mida iganes on vaja tervendada või välja puhastada.

6.     Kujusta, et oled ühenduses kosmose tuksuva südamega. See aitab sul aktsepteerida seda, mis iganes puhastamist või tervendamist vajab.  

– Tervendamine Lemuuria kristallidega

Lemuuria kristalli kasutamisega kaasneb suur vastutus. Lemuuria tervendav energia on kümme korda võimsam kui Reiki ning vaim ei luba meil nende kristallidega tervendada enne, kui oleme täielikult valmis neid vastutustundlikult ja õigesti kasutama.

Lemuuria tervendus on sündinud sügavaimast armastusest ning on alati eelkõige planeedile suunatud, ehkki seda saab saata ka indiviididele. Maa tervendamisel ei suuda seda tervendavat energiat kunagi vaid üks inimene käsitleda. Kuid kui on koos kaks viienda dimensiooni võnkesageduses inimest, saavad nad oma jõud ühendada ning kristallides oleva energia Maale suunata.
 

HARJUTUS: Lemuuria energiaga ühenduse loomise kujustamine 

1.  Leia koht, kus saad olla segamatult vaikuses.

2.  Võimalusel süüta küünal, et tõsta oma sagedust.

3.  Sulge silmad ja lõdvestu.

4.  Maanda ennast, kujustades juuri, mis väljuvad su jalataldadest ning suunduvad sügavale Maa sisemusse.

5.  Ümbritse end peaingel Miikaeli kaitsva sinise mantliga.

6.  Palu Neitsi Maarjal sinu juurde tulla ning kujusta, et ta asetab su õrnroosast valgusest palli sisse.

7.  Kujusta, et oled osa imepärasest Lemuuria energiast.

8.  Sa hoiad käes hiigelsuurt Lemuuria kristallitippu ning suundud Maa sisemusse.

9. Sinu kristall süütab valguse kõikides Maa sees leiduvates Lemuuria kristallides, kuni näed meie planeedi sisemust särama ja hiilgama löömas.

10. Võta oma kristall ja rända kosmosesse, et süüdata valgus ka neis Lemuuria kristallides, mis asuvad teistel planeetidel.

11.  Vaata nüüd, kuidas kogu universum tervendavast valgusest hiilgama ja sädelema lööb.

12.  Seejärel too ennast tagasi sulle tuttavasse ruumi ning ava oma silmad.

 

HARJUTUS: Lemuuria jalutuskäik 

Lemuuria energia on kuldvalge. Lemuurlased armastasid Maad ja kogu loodust ning see jalutuskäik aitab sul end nende armastavale energiale häälestada. 

1. Leia paik looduses, olgu siis tegemist aia, pargi, mägede, metsa või mererannaga.

2.  Keskendu mõnda aega hingamisele, taotledes, et hingad ühes rütmis kosmilise südamega.

3.  Seejärel sirutu veelgi rohkem Allika poole ning too alla kuldvalge valgus, lubades sellel enesest läbi voolata.

4. Tunne, et jätad Maale kuldvalgeid jalajälgi. Seejärel kujusta, et nad löövad särama Maa-Ema armastusest, nii et sinust jääb maha valgust ja armastust kiirgav teerada.
 
 

 Katkendid pärinevad Diana Cooperi ja Kathy Crosswelli raamatust
"Universumi võtmed"
 

Vt ka: Sissejuhatus Diana Cooperilt ja esimene kosmiline kuldvõti Sise-Maa
 


Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt