Riina Grethiel

ELUÜLESANDE AVASTAMINE,
KÕRGEIMA TULEVIKU LOOMINE
JA VAIMNE KAITSE

Kehastumismissiooni avastamine ja loomingulise potentsiaali käivitamine,
et leida oma ainulaadne koht suures tervikus ja luua kõrgeimat tulevikku

Kahenädalane kursus algab 31. juulil 2021 ja toimub interneti teel!


Inimkeha on universumi mõõdupuu, sest nii nagu meie kehas on igal organil ja igal rakul oma kindel koht ja ülesanne, on ka iga inimese elul kõrgeima plaani seisukohast unikaalne eesmärk. Et avastada oma eluülesanne, tuleb meil vaadelda ennast aga mitte isikuna, vaid vaimuna – iseenda kõrgeima olemusena. Nimelt on vaim ehk meie individuaalne jumalik teadvus sisenenud siia maailma kindla eesmärgiga – õppida, kuidas kõrgemaid energiaid antud reaalsusesse ankurdada. See on see, mida vaim tegelikult õpib. Teie isiksus võib õppida igasuguseid muid asju, kuid vaim, kes on juba iseenesest täiuslik, õpib seda, kuidas ärgata oma tõelisele olemusele ka materiaalses maailmas, et hakata looma üheskoos universumiga.

Vaimu seisukohast pole mitte miski võimatu, sest see reaalsus on vaimu seisukohast üksnes unenägu, mida on alati võimalik muuta, täiustada ja tervendada. Meie uskumuste mustrid seevastu ahendavad ümbritseva maailma väga tahkeks ja reaalseks ning võivad seetõttu päris tugevalt meie unistuste teostumist takistada, ent kui viime oma unistused kooskõlla vaimu eesmärkidega, on kõiki ebakõlasid võimalik lahustada, neutraliseerida või ümber pöörata.

Seega, kui te juba teate, mida te tõeliselt oma elus teha tahate, või kui teate vähemalt seda, kuhu tahaksite selles elus välja jõuda, on aeg hakata astuma konkreetseid samme oma unistuste teostamise poole. Esimene neist sammudest ongi endale selgeks teha, mida saaksite nüüd ja praegu täiesti konkreetselt ära teha. Ja seda esimest, teie elus otsekui uut programmi käivitavat sammu sellel kahenädalasel kursusel käsitlemegi, et teie kõigi jaoks võiks avaneda turvaline tee kõrgeima võimaliku tuleviku suunas.

Oluline on mõista, et teie tõeline eluülesanne ei ole mingi kauge ja ähmane eesmärk, milleni on võimalik jõuda ainult läbi suurte raskuste või mis on vaja kuidagi välja teenida. Ei, teie eluülesanne on teie kõrgema olemuse osa ja selle loomulik väljendus materiaalses maailmas. Teie eluülesanne on teist tegelikult lahutamatu, sest olles teie vaimu tõeline eesmärk, on selle teostama hakkamine lihtne – otsekui voolu astumine. Kogu universum toetab teid selles protsessis. Siiski ei pruugi eluülesanne olla ainult üks konkreetne tegevus, vaid võib jaguneda väga paljudeks erinevateks ülesanneteks ja vaheetappideks. Et mõista, mida elu teilt parajasti nõuab, tuleb õppida olema igal hetkel autentne – avatud, ehe ja aus eelkõige iseenda vastu – ning teha seda, mida on parajasti tarvis teha. Mõnikord on eluülesande teostamine seotud ka raskustega, kuid nende raskuste läbimine kustutab karmat ning rajab teed kõrgeima võimaliku tuleviku suunas.

Olla see, kes te tõeliselt olete, on nii selle tee lõppeesmärk kui ka lähtepunkt, millest üldse alustada ning millele oma teekonnal toetuda. Kui olete ühenduses oma kõrgeima olemusega, siis olete ühenduses ka suurema tervikuga ning siis ei saa te põhimõtteliselt mitte midagi valesti teha. Isegi kui kõik see, millest unistate, tundub utoopiline isiksuse jaoks, ei pruugi selle teostumine olla võimatu, kui teie unistused on kooskõlas Kõrgema Tahtega. Pigem läheb Kõrgema Tahtega vastuollu see, kui hakkate oma tõelist olemust piirama ja vähendama.

Eluülesande kohta võib öelda veel seda, et see on alati midagi, mida teile teha meeldib, sest eluülesanne on seotud selle väljendamisega, kes te tõeliselt olete. Siiski tuleb end eluülesande teostamiseks üsna põhjalikult ette valmistada ning lisaks oma kõrgeima olemusega ühenduse loomisele õppida selgeks ka vaimse enesekaitse põhireeglid. Nimelt on vaimne enesekaitse vajalik, et võiksite teadlikult välja astuda sagedusribast, kus olete avatud mitmesugustele negatiivsetele mõjudele, kahtlustele ja takistustele, ning lihtsalt lakata kaasa võnkumast madalasageduslikele ja destruktiivsetele energiatele enda ümber.

Vaimne kaitse on oluline veel seepärast, et kui sisenete protsessi, kus hakkate ühte sulama oma kõrgeima olemusega, siis vajate enda ümber puhast energeetilist ruumi, et kõik need sisemised mustrid, mis on seni teie edasiminekut takistanud, saaksid hakata tasapisi ja väga harmooniliselt transformeeruma, lahustuma ning tervenema. Kui saate tõeliselt üheks oma kõrgeima olemusega, siis teostate oma eluülesannet igal hetkel ja ilma mingi pingutuseta – iga mõtte, sõna ja teoga. Sellel on tervendav mõju ka ümbritsevale maailmale ning teie võimuses on anda oma panus, et muuta see maailm siin rahumeelsemaks, harmoonilisemaks ja armastavamaks elukeskkonnaks kõikide jaoks.

Sellel kursusel õpite:

  • kuidas on võimalik avastada oma eluülesanne ja/või saavutada selles suurem selgus

  • mis aitab tagada teie teekonnale vaimse kaitse ning kuidas see toimib

  • kuidas astuda voolu ja voolata koos universumiga – liikuda edasi kooskõlas suurema tervikuga

  • kuidas teha väliste olukordade ja jõujoonte muutumisel oma elus toimivaid korrektuure, et püsida rajal ja kogeda õitsengut

  • mida tähendab kõrgeim võimalik tulevik ja kuidas seda luua
     

2-nädalane kursus toimub interneti teel ning õppematerjalideks on allalaetavad MP3-failid loengute ja meditatsioonidega, samuti kirjalikud juhised, mida kahe nädala jooksul mõlemaks laupäevaks kõigile kursusel osalejatele saadetakse. Materjalidega töötada saate endale sobival ajal. Tagasisidet anda ja küsimusi esitada on võimalik e-maili teel, aga Zoomi keskkonnas toimuvad ka kaks praktiseerimist toetavat jagamisringi (3. ja 12. augustil algusega kell 20.00) kõigile elavas grupitöös osaleda soovijatele. Jagamisringide küsimuste ja vastuste osa salvestatakse.

Osalemistasu 177 eurot. Kuni 27. juulini registreerimisel kehtib soodushind 144.-

Kursust viib läbi Riina Grethiel.

Registreerimine toimub e-maili teel: valgusesaar@valgusesaar.ee
 
 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt