Indigolapsed:

Uus põlvkond on saabunud

 

Kes on indigolapsed? 

Indigolapsed on need lapsed, kes esindavad uut psühholoogilist käitumismustrit, mida pole varasematel aegadel laiemalt täheldatud ega dokumenteeritud. Seda mustrit iseloomustavad väga erilised omadused, mille tundmaõppimine kutsub nii vanemaid kui õpetajaid üles muutma oma suhtumist lastesse nii isiklikul kui ühiskondlikul tasandil. Need omadused inspireerivad meid otsima ja välja töötama uusi kasvatusmeetodeid, pakkumaks oma lastele tõhusat abi stressi ja frustratsiooni vältimisel ning sügavama tasakaalu ja harmoonia saavutamisel.

Selles imelises, uuele paradigmale teedrajavas raamatus vastavad rahvusvaheliselt tuntud autorid ja seminaride läbiviijad Lee Carroll ning Jan Tober paljudele indigolapsi puudutavatele küsimustele, nagu näiteks:

 

Kas indigolapsed on järgmine aste inimkonna evolutsiooniredelil?

On need lapsed targemad kui meie nende eas?

Kuidas me oma lapsi aidata saame?

Kuidas ja miks on paljudest tänapäeva lastest saanud „süsteemipurustajad“?

Miks on nii paljudel meie kõige säravamatel lastel diagnoositud „tähelepanupuudulikkus“ ja/või „hüperaktiivsus“?

Kas Ritalinile ja teistele psüühikat mõjutavatele ravimitele leidub tõhusaid alternatiive?

 

See raamat sisaldab lisaks autorite endi tähelepanekutele ka hulgaliselt intervjuusid, artikleid ja arvamusi mitmetelt oma ala helgematelt peadelt (arstidelt, haridustöötajatelt, psühholoogidelt, jne), kes heidavad valgust indigolasteks nimetatud fenomenile. Need lapsed on tõesti erilised ning moodustavad valdava enamuse praegusel ajal sündivatest lastest ja seda kõikjal üle kogu maailma! Nad sünnivad siia ilma „teadmisega“, kes nad on – seega tuleb meil neid juba varakult tõsiselt võtta, rõõmustada neis peituvate eriliste omaduste üle ning õppida, kuidas neid tarkuse ja armastusega suunata.

See raamat on lausa kohustuslik vanematele, kelle lapsed on ebatavaliselt terased ja elavaloomulised!

Katkendeid raamatust leiate Valgusesaare indigolaste leheküljelt:
www.valgusesaar.ee/indigolapsed.htm

Indigolapse kasvatamine
Doreen Virtue

Oled Sa täiskasvanud indigo?
Wendy H. Chapman

Autorid Jan Tober ja Lee Carroll on esinenud tuhandetele inimestele üle kogu maailma, tutvustades oma seminaridest osavõtjatele inimeseksolemise tõelist potentsiaali ning õpetades neid avastama eneses peituvat väge. Lee on autoriks ka mitmetele vaimsetele raamatutele, mida on tõlgitud paljudesse keeltesse. Jan’i sulest on ilmunud arvukalt artikleid; ta on avaldanud ka audiokassette ja CD-sid, mille eesmärgiks on pakkuda inimestele vahendeid enese aitamiseks ja väestamiseks. Kolm korda on Jani’i ja Lee’d kutsutud esinema ÜRO-sse, esitamaks oma imelist, lootust ja armastust sisaldavat sõnumit kogu inimkonna jaoks.

www.indigochild.com

Väljavõte Drunvalo Melchizedeki raamatust:

Elulille iidne saladus II osa

 Indigolapsed

Lee Carroll ja Jan Tober on kirjutanud raamatu pealkirjaga „Indigolapsed: Uus põlvkond on saabunud“. See raamat põimib tervikuks teaduslikke uuringuid, samuti uusi lapsi uurinud arstide, psühholoogide ja teadlaste kirju ning märkmeid. Minu teada oli tegemist esimese uusi lapsi käsitleva raamatuga maailmas. Olen selliste laste olemasolust teadlik olnud viimased kümmekond aastat või isegi kauem ning arutanud nimetatud teemat sadade teiste muutust märganud täiskasvanute ning lastega. Kuid enne kõnealuse raamatu ilmumist ei tunnistanud nende olemasolu ametlikult mitte keegi. Seega tänan ma Lee’d ja Jani selle raamatu õigeaegse väljaandmise eest. Kui soovite detailsemat infot, siis lugege kindlasti nende raamatut.

Kuid mille poolest on siis ikkagi indigolapsed nii erilised?

Esiteks on indigolapsed väga targad. Nende IQ on keskmiselt 130 ringis ja ma pean silmas keskmist IQ-d, sest paljude selliste laste IQ on palju kõrgem ning ulatub geeniuse tasandini, mis on 160 või enam. 130-se IQ-ga inimesed pole küll veel geeniused, kuid varem oli sellise IQ-ga inimesi vaid üks 10 000-st. Nüüd on see aga muutunud tavaliseks. Inimrassi intelligentsus on teinud märgatava hüppe.

Selliseid lapsi uurinud arstid ja psühholoogid on leidnud, et arvutid tunduvad neile olevat justnagu ajude laienduseks. Need lapsed on palju enam võimelised mõistma arvuti tarkvara toimimispõhimõtteid kui neile eelnenud põlvkonnad. Kuhu see kõik välja viib, võime vaid oletada.

Ma leian, et nende uute ülitarkade laste juures on huvitav see, et haridussüsteem ning õpetajad pidasid neid esialgu puudulikeks. Arvati, et nad on probleemsed, ning nende intelligentsust ei märgatud üldse. Neil diagnoositi tähelepanuvõime puudulikkus (ADD), sest nad ei suutnud keskenduda õppetööle. Nüüdseks on probleemi olemus selgunud. Asi pole mitte lastes, vaid hoopis haridussüsteemis, mis ei vasta selliste andekate laste võimetele ega vajadustele. Lapsed lihtsalt igavlevad informatsiooni aegunud edastamisviisi, aegluse ning sisu puudulikkuse tõttu. Fakt on see, et meil tuleb end kohandada nende uute laste vajadustele. Andke indigolapsele, kellel on diagnoositud tähelepanupuudulikkus (ADD) või (ADHD) kätte midagi, mis teda tõeliselt huvitab ning te näete avanemas tema geniaalsust. Kuid me peame veel väga palju õppima, kui soovime aidata neil lastel avada oma määratut potentsiaali.

Indigolapsi uurivatele inimestele on selge, et neil on ka väga kõrgeltarenenud ülemeelelised võimed. Nad suudavad sõna otseses mõttes lugeda oma vanemate mõtteid. Seega teavad nad, mida te mõtlete. Need ja teised erinevused, mille kohta võite pikemalt lugeda raamatust „Indigolapsed“, on viinud uurijad järelduseni, et on ülioluline leida uus tee selliste laste kasvatamiseks. Kui teie enda lapsed või lapsed, kelle kasvatamises osalete, on sündinud pärast 1984. aastat, siis peate te seda raamatut kindlasti lugema.

Loomulikult vaieldakse palju ka selle üle, kes need indigolapsed üldse on. Paljud selgeltnägijad ütlevad, et nad on laskunud indigokiirest, väga kõrgelt teadvustasandilt, ning ei pärine üldsegi Maalt. Usun, et see on tõsi, sest kui ma 1971. aastal esimest korda ingleid kohtasin, rääkisid nad mulle uutest lastest, kes saabuvad tulevikus ning muudavad maailma. Nad kirjeldasid asju, mis praeguseks hetkeks on juba hakanud teostuma.

Paljud selgeltnägijad, kellega olen seda teemat arutanud, arvavad, et need lapsed pärinevad tegelikult kahest erinevast kosmilisest allikast. Üks neist on indigokiir ning teine sügavsinine kiir, mis on küll sarnane, ent siiski erinev. Kuid sõltumata sellest, kust nad pärit on, erineb nende olemus kahtlemata tavalisest inimesest.

 Indigolapsed II: Rõõm indigolastest

Valgusesaare indigoteemaline lehekülg

Raamatusari "Väikese Ingli Lood"
mõeldud just indigolastele ja nende vanematele

 

Raamatute tellimine Valgusesaare e-poest
 


Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt