Lee Carrolli & Jan Toberi raamatu

"Indigolapsed" järg

 

Indigolapsed II

 

Rõõm indigolastest

 

Sõnumeid, lugusid ja mõtteid indigolastelt

 

Tänaseks on juba tuhanded lugejad tundnud rõõmu meie esimesest raamatust Indigolapsed. See on tekitanud paljudes inimestes üle kogu maailma huvi ja austust selle sügava teadvusemuutuse vastu, mis leiab oma väljenduse neis erilistes lastes, ning õpetanud vanemaid, õpetajaid ja hooldajaid nende võluvate lastega toime tulema. Mida teha aga tuhandete kirjade, lugude ja vaatlusandmetega, mida on meile oma indigolaste kohta saatnud vanemad, õpetajad ja teised lastega töötavad spetsialistid? Muidugi tuleb nendest kirjutada uus raamat!

Rõõm indigolastest on indigolapsi käsitlevate esseede, artiklite ja isiklike mõtiskluste kogu. Ehkki me kirjutame kunagi kahtlemata ka akadeemilisema suunitlusega indigolaste-teemalise raamatu, tahtsime enne seda hetkeks aja maha võtta, et koos teiega neist imelistest lastest lihtsalt rõõmu tundanäidata, kuidas nad mõtlevad ja tegutsevad ning mida nad meie ellu toonud on. See raamat pole siiski mõeldud üksnes meelelahutuseks, vaid ka lastega tähendusrikka dialoogi algatamiseks, selle jätkamise julgustuseks või selleks innustuse pakkumiseks. Indigolapsed on uue aastatuhandega kaasneva positiivse transformatsioonilise teadvusenihke lahutamatu osa – ja me loodame, et rõõmustate nende üle koos meiega!


 

See raamat sisaldab palju hämmastavaid ja inspireerivaid lugusid indigolastest ning jagab juhatust, kuidas luua kontakti nii nende kaunite kõrgeltarenenud hingedega kui ka omaenda sisemise lapsega. Raamat pakub avastusrõõmu ja kosutavat lugemiselamust kogu perele.

Katkendeid raamatust "Indigolapsed II: Rõõm indigolastest"

Indigolapsed: Uus põlvkond on saabunud

Vt ka Valgusesaare indigoteemalist lehekülge

Raamatusari "Väikese Ingli Lood"
mõeldud just indigolastele ja nende vanematele

 

Raamatute tellimine Valgusesaare e-poest


Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt