Miikaeli kaitseinglid

Diana Cooper

 
Inglite vägi võib olla aukartustäratav. Nad võivad sõna otseses mõttes dematerialiseerida ja materialiseerida inimesi ja asju. Kui nad ümbritsevad sind oma kaitsva väega, oled sa sellises armastuse jõuväljas, et mitte miski ei saa sulle viga teha. Peaingel Miikael juhib kaitseingleid.
 
Minu raadiosaatesse helistas kuulaja, kes rääkis, et kord ületas ta ratastoolis tänavat. Äkitselt ilmus nurga tagant nooruk sportautoga ning kihutas talle otsa. Naine paiskus õhku ja mõtles, et nüüd on kõik läbi, kuid ta langes maapinnale aegluubis. Ta sai ainult ühe väikese kriimustuse. Ehmunud pealtnägijad ei suutnud oma silmi uskuda; naine tundis aga, kuidas ingel oli teda süles hoidnud.
 
Mäletan, et auditooriumis oli kuulda ahhetamist, kui üks naine jutustas oma imelise loo.

Kui ta oli kümneaastane, käis ta tihti oma vanemate basseinis ujumas. Ühel õhtul oli ta taas valmis ujuma minema. Ta hüppas vette ja niipea, kui ta vett puudutas, tõsteti ta üles basseini äärele tagasi. Ta oli tagasi kohas, kust ta alustas, kuid ta nägu oli märg ja seega ta teadis, et polnud seda endale ette kujutanud.

Sel hetkel süttisid majas kõik tuled!

Ta tõmbas enesele rätiku ümber ning jooksis sisse. Ta küsis oma vennalt, kes oli majas: "Miks sa kõik tuled põlema panid?" Vend ütles, et pole seda teinud. Ta oli kogu aeg paigal istunud. Tüdruk läks segaste tunnetega magama.

Hommikul rääkis ta vanematele kummalisest sündmusest ja isaga koos mindi basseini äärde. Nad nägid, et elektrikaabel oli katkenud ning lebas vees.

Seega päästsid inglid ta elu. Päris kindlalt polnud veel saabunud tema aeg surra.
 
Kui ingel su elu päästab, on see tihti äratuskutse, mis paneb sind oma elu muutma.

Peter Feldmani päästsid inglid ühe nädala jooksul kahel korral. Tema hing oli otsustanud teda äratada ning see ka õnnestus.

Ühel päeval sõitis Peter liiga kiiresti mäest alla ja otse tema ees oli liiklusummik. Kui ta pidurdas, libises auto vastassuunavööndisse, kust tuli vastu palju masinaid. Peter teadis, et saab kohe surma. Kuid nagu võluväel tekkis autode vahele vahe, millest tema auto läbi libises, peatudes teepervel. See ime vapustas teda märkimisväärselt.

Viis päeva hiljem, kui ta oma kodu ees sissesõiduteel autost väljus, ilmus kusagilt mees, kes surus talle püstolitoru vastu pead. Peter ütles: "Võta auto, kuid ära tulista." Aga mees ähvardas teda edasi, niikaua kuni Peter paanikasse sattus ja karjuma hakkas. Röövel tulistas teda kõhtu. Seejärel hüppas ta autosse ning põgenes, jättes Peteri vereloiku lebama.

Tema naine kuulis mehe karjet ning helistas politseisse. Nad viisid raskelt vigastatu tuppa ning ootasid koos kiirabi saabumist. Äkitselt tundis Peter, et teda ümbritseb soojus ja armastus ning et valguseingel hoiab teda. Mees küsis: "Kas ma suren ?"

Ingel vastas: "Ei. Sa saad terveks. Sul on veel palju vaja ära teha."

Kuul oli läinud mööda kõikidest elutähtsatest organitest ning Peter paranes. Ta oli valmis muutma oma elu ning seda ta ka tegi. Ta on üks kõige ehedamaid ja andekamaid ajakirjanikke, keda ma tean ning tal on ka julgust rääkida ja kirjutada inglitest.

Üks naine rääkis mulle oma mehest, kes viibis äriasjus tihti Saksamaal. Kord ööbis ta hotellis ning istus hommikul autosse, et edasi sõita. Oma õuduseks avastas ta, et sõidab libeda teekattega automagistraalil vales suunavööndis otse vastukihutavate autode suunas. Otsekohe kutsus ta ingleid appi.

Ta ei teadnud, mis juhtus, kuid järgmisel hetkel oli ta teisel pool eraldusriba, sõites koos autode vooluga õiges suunavööndis.
 

Inglid ei pelga ületunnitööd, et sind kaitsta.

 
 
Teenistus

Istu vaikselt ja suuna ingleid aitama neid, kes seda vajavad. Sa võid seda teha konkreetsele kohale või inimesele mõeldes. Sa võid teha ka üldise palve, paludes inglitel aidata kõiki neid, kes vajavad kaitset.


 
Diana Cooperi raamatu "Ingli ilmutus"  põhjal.
 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt