NB! Kaitseingliga ühenduse loomisel on abiks ka Riina Grethieli audiokursuseid:

INGLIMEDITATSIOONID I-III

TERVENEMISE SAARE MEDITATSIOONID


Ühenduse loomine Kaitseingliga

Riina Grethiel

Sulge silmad ja leia endale mugav asend. Vii tähelepanu hingamisele. Hinga rahulikult, sügavalt, omas rütmis. Teadvusta, et see, mis sinusse nüüd tulvab, ei ole mitte lihtsalt õhk, vaid eluenergia, praana, jumalik valgus. Iga hingetõmbega siseneb see sinusse kõrgematest dimensioonidest, sinu olemise kõrgematelt tasanditelt, Algallikalt.

Hinga sisse valgust ja välja hingates lase lahti kõik segavad mõtted, lase lahti väline maailm, samuti kõik oma ootused, hirmud ja kahtlused ning otsi rahu, vaikust, keskmesoleku tunnet enese seest. Tea, et oled kaitstud ning sul on täiesti turvaline avaneda.

Kohal on ka sinu Kõrgem Mina, sinu kaitseingel, sinu vaimsed õpetajad ja teejuhid kõrgematest dimensioonidest.

Taotle ka, et kõik see, mis selle ja järgnevate meditatsioonide käigus sinuga toimub, võiks olla kooskõlas sinu hinge tõeliste vajadustega. Et see võiks olla sinu jaoks parim – just see, mida sa vajad antud hetkel. Ning et inglid ja teised abistajad vaimsest maailmast, Jumala valguse ja armastuse vahendajad, võiksid vastavalt sellele, kui kaugel sa oma teekonnal oled, kõikidest neist energiatest, mida järgnevate meditatsioonides käigus aktiveeritakse,  filtreerida välja just need võnked, mis on sinu jaoks kõige tervendavamad, mida sa kõige enam oma ellu vajad, et luua positiivseid muutusi, harmooniat, rahu ja vaimset kasvu.

Jätka valguse sissehingamist ning välja hingates vii nüüd tähelepanu oma südamele ning ava oma süda veelgi enam, hingates välja, maailma armastust. Hinga sisse valgust, hinga välja armastust. Sa ei peagi seda otseselt nägema ega ka mitte tundma, lihtsalt taotle, et nii toimuks. Hinga sisse valgust, hinga välja armastust.

Et avaneda ülespoole, on oluline luua tugev ja stabiilne maaühendus. Seepärast  kujusta nüüd kuldseid juuri, mis väljuvad su jalataldadest ja ühendavad sind selle planeedi, Maa-Ema südamega.

Jällegi võid sa seda kas kujustada, tunda või lihtsalt teada, et oled ühenduses planeedi südamega – selle armastuse reservuaariga, mis asub meie planeedi keskmes. Ning sa võid tunda, kuidas neid juuri mööda tõuseb sinu suunas ülespoole ka Maa-Ema toetus ja armastus.

Pööra nüüd oma sisemine pilk Taevaste suunas, Allika ja Looja suunas ning taotle või palu kõrgeimat kaitset ja juhatust, kõrgeimat juhtimist. Taotle ka, et võiksid olla kanaliks sellele pühale puhastavale ja tervendavale valguse- ja armastuseenergiale, mis voolab sinusse läbi kõikide vaimse hierarhia tasandite, otse Algallikast.

Ning sa võid tunda, näha või teada, et istud otsekui valgusesamba sees ning see valgus voolab sinust läbi, täites kõik su kehad – füüsilise keha, eeterkeha, tundekeha – rahustades kõiki su tundeid –, ja mõttekeha, puhastades ning viies tasakaalu kõik sinu mõtted, andes neile kõrgema väljenduse. Ning see valgus voolab sinust läbi sellesse planeeti, selle planeedi südamesse. Ja sealt saadetakse see omakorda sinna, kus seda energiat kõige enam vajatakse, kuid see, mida sa endast läbi lased ja välja annad, tuleb mitmekordselt sulle tagasi, sest kõrgematest dimensioonides on andmine saamine ja saamine andmine. Seega koged sa katkematus valgusvoolus püsimist.

Vii nüüd tähelepanu taas oma südamekeskusele ja näe oma südamekeskust taas avatuna. Näe või tunne või kujusta seda ning sa võid ka näha, et sinu südames olev valgus saab üha nähtavamaks, otsekui lükkaksid lahti suuri, kahepoolega uksi, mis sul tavaolukorras südame ees kaitseks on. Kui lükkad need uksed valla, siis võid kohe tunda või näha, et ruum, milles parasjagu viibid, läheb valgemaks sinu südamevalguse mõjul, mis nüüd nähtavaks saab.

Ning kujusta, tunne või taotle, et sinu ümber on justnagu valgusest mull, valgusest kookon. Jättes oma keha toolile istuma, tõused sa vaimus ülespoole, valgusmaailmade suunas, ning see on justnagu üks tohutult suur ja kirgas päike – valgus sinu pea kohal, mis sind üles, enda poole tõmbab, ikka kõrgemale, hingetasandile, valgusmaailma, sinna, kus elavad inglid, ning kus viibib ka sinu enda ingellik olemus – su Taevane Hing, väga suur osa sinust, kes elab valgusmaailmades ning on saatnud üksnes fragmendi endast maa peale maiseid kogemusi omandama.

Valgusmaailmas, kus nüüd viibid, puuduvad piirid, siin puuduvad ka aeg ja ruum selles tähenduses, nagu seda tavapäraselt mõistakse, ning sa võid praegu tajuda, et osa sinust istuks otsekui edasi toolil või põrandal, samal ajal kui teine osa sinu teadvusest on nüüd selles valgusmaailmas ärganud ja enesest teadlikuks saanud, ning võib seal ka ringi liikuda. Seda on väga kerge teha. Sa võid seal lennata, liikuda kuhu tahes mõttekiirusel või lihtsalt selles valguses kümmelda, seal olemist nautida.

Sa märkad nüüd, et su ümber on palju säravaid valgusolendeid või inglid ning üks neist olenditest on sinu kaitseingel. Ja kui sa keskendud oma kaitseinglile ja teda oma mõttes kutsud, siis võid teda ka selgemalt näha või tema kohalolekut tunda, ent võid ka lihtsalt teada, et ta on sinu juures. See kõik on väga tuttav ja omane. Su kaitseingel on vaimne olevus, kes on sulle inglite seast kõige lähemal seisev. Ta on sinuga koguaeg, kuid valgusmaailma tõustes on sul teda lihtsam näha, lihtsam temaga suhelda, samuti näha seda, kuivõrd kaunis ta on ning et luua temaga selge, otsene ja vahetu ühendus.

Nüüd aga tahab su kaitseingel omakorda allapoole tulla, laskuda koos sinuga sellesse ruumi, kus sa parasjagu mediteerid, ning saada ka siin, sulle harjumuspärases keskkonnas selgemalt tuntavaks.

Sa võid tuua tähelepanu taas rohkem oma kehale, ent jää sealjuures ühendusse ka oma kaitseingliga ning tunne teda seismas enese seljataga. Võid tajuda isegi, et ta ümbritseb sind oma tiibadega. Ja kui tunned kusagil mõnd pinget või ebamugavust, siis palu oma kaitseinglil seda leevendada, palu, et ta häälestaks su energiavälju, nii et sul oleks kergem temaga suhelda – kas siis telepaatilisel teel või mõnel muul viisil.

Mis iganes kujul ta sulle ka ei ilmuks, aktsepteeri seda. Mõnikord võib see olla õrn puudutus, teine kord aga tugevamalt tajutav kohalolek. Vahel võid teda väga selgelt näha või tunnetada, vahel on ta juuresolek vaevutajutav.

Palu nüüd, et su kaitseingel annaks sulle oma kohalolekust selgelt märku – puudutaks sind, ümbritseks su puhta armastuse-energiaga, näitaks sulle mõnda kujundit või värve, teeks end kuulavaks helide abil või täidaks su vahetu ümbruse imepärase aroomiga.

Lase lahti kõik ootused ning ole avatud. Usalda, et su kaitseingel on sinuga, isegi kui sa tema kohaolekut veel väga selgelt ei tunneta. Jätka taotlemist ning varem või hiljem kontakti loomine õnnestub.

Võta endale nüüd aega, et oma kaitseingliga koos olla, temaga suhelda, küsida temalt, mida küsida soovid.

Võid küsida oma kaitseinglilt ka tema nime. See nimi võib olla lihtne või keeruline. See võib olla ka mingi märk või kujund, mille abil edaspidi oma kaitseingli kergemini ära tunned. Ja kes juba teab oma kaitseingli nime, võib nüüd lihtsalt üle küsida. Kaitseingli nimi on vibratsioon ning mõnikord võib juhtuda, et tema nime kuju muutub või täpsustub aja jooksul. Võib-olla saad algul ainult ühe silbi, kuid edaspidi suudad vastu võtta täpsema nime kuju. Võib-olla annab ta sulle algul teada mõne tuntud peaingli nime. See viitab tavaliselt sellele, et sinu kaitseingel on pärit just vastava peaingli leegionist ja töötab selle peaingli juhatuse all, kuid tavaliselt on tal ka oma eriline nimi. Kui sa seda teada saad, kui suudad selle vastu võtta, on sul edaspidi väga lihtne temaga ka tavaolukordades kontakti luua. Ehkki piisab täiesti ka sellest, kui lihtsalt kutsud oma kaitseinglit või mõtled tema peale.

Ja sinu kaitseingel on ühenduses ka kõikide teiste inimeste kaitseinglitega. Nii võid sa paluda oma kaitseinglilt, kui sul on näiteks mõne inimesega keerulised suhted, et su kaitseingel räägiks selle teise inimese kaitseingliga, ning aitaks sul aru saada, milliseid samme tuleks astuda, et olukorrad ja suhted terveneda võiksid – armastavalt ja harmooniliselt. Mõnikord on sul vaja andestada, mõnikord on vaja vabaneda süütunnetest, mõnikord on sul vaja lihtsalt teise inimese eest paluda, taotledes, et see, mida palud, võiks teostuda kooskõlas kõrgema plaaniga.

Ja võta endale nüüd veel aega, et suhelda oma kaitseingliga ning sa võid temaga koos läbi arutada, mida soovid järgnevate meditatsioonide abil oma elus transformeerida või tervendada. Kui oled selles selgusele jõudnud, tee enda sees vastav taotlus.

Ja kui sa taotled mõne füüsilise probleemi tervenemist või mõne suhte või olukorra tervenemist, siis lisa alati oma taotlusesse, et sa ka mõistaksid, milline on selle ebakõla taga olev sõnum, eriti kui tegu on mõne pikemat aega toiminud ebakõlaga, mis ei ole niisama lihtsalt sinu elust lahkuda tahtnud. Sel juhul taotle kindlasti, et mõistaksid kõrgemat sõnumit antud väljakutse taga, et mõistaksid selle kogemuse taga olevat kõrgemat kingitust.

Ja täna nüüd oma kaitseinglit ning palu ka, et su kaitseingel ja kõik teised abilised ja ingellikud olevused, kes sinuga samuti töötavad, võiksid ankurdada selle tervenduse, mida sa siin meditatsioonis kogenud oled, ka sinu ees seisvasse veeanumasse, juhul kui oled otsustanud praegu tervendavat vett luua, lisades just seda energiat, mida sa vajad, nii et kogu protsess võiks kulgeda väga-väga harmooniliselt, sujuvalt, peaaegu märkamatult. Ning et kõik see vana energia, millest soovid vabaneda, võiks just nagu kulunud kest maha langeda, nii et su uus, särav olemus võiks esile tulla ja nähtavaks saada ning hakata peegeldama seda, kes sa tõeliselt oled – üha rohkem ja rohkem ja rohkem.

Aitäh, aitäh, aitäh!

Hakka nüüd tasapisi tagasi pöörduma sellesse ruumi, praegusesse hetke, ärkveloleku teadvusesse.

Ja kui oled valmis, siis ava oma silmad.

Et end paremini maandada, võid ka kätega maad puudutada.
 


Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt