Karma Valitsejad 

Diana Cooperi raamatu “Ingli ilmutus” põhjal

 

Karma Valitsejad on võimsad ingellikud olendid, kes valitsevad nii individuaalse kui kogu inimkonna kollektiivse karma üle, mis on talletatud ka Akashi kroonikates. Nad hoiavad planeedi kollektiivset ajalugu ning valvavad inimkonna teadvust.

 

Karma Valitsejaid on seitse ning igaüks neist esindab üht kiirt:

1. Kiir              Suur Jumalik Juhataja

2. Kiir              Vabaduse Jumalanna

3. Kiir              Leedi Nada

4. Kiir              Pallase Athena, Tõe Jumalanna

5. Kiir              Elohim Vista

6. Kiir              Kwan Yin, Halastuse Jumalanna

7. Kiir              Leedi Portia, Õigluse Jumalanna

 

Karma on sanskritikeelne sõna, mis tõlkes tähendab “tegu”. Sisuliselt väljendab karma kui mõiste aga seda, et energia, mida välja saatnud olete (kas mõtte, sõna või teoga), pöördub teie juurde tagasi.  Teie elus kajastub see, mida olete kas siis selles või ka mõnes varasemas elus, ise loonud. Isegi teie keha on teie poolt korda saadetud karma vili ning toimib peeglina, andes teile tagasisidet.

Käes on lõpuajad. Üks ajastu on lõppemas ning sündimas on uus. Me peame lõpetama vanal viisil toimimise, sõlmima kokku kõik lahtised otsad meie eludes, selleks et planeet võiks tõusta kõrgemasse sagedusse, kõrgemasse olemisvormi. Meil on hädasti vaja puhastada ka selle planeedi karmat. Seetõttu on paljud inimesed võtnud hingetasandil enda peale osa kollektiivsest karmast, et kergendada näiteks oma perekonna või kodumaa koormat.

Kuid enam ei pea te kandma oma eelmiste elude vigade, ebaõnnestunud loomingu ning kannatuste koormat. Te ei pea enam tasuma mõttetult oma karma võlgu, sest need on juba suures osas kustutatud. Loomulikult on teil vaba tahte olenditena võimalik valida selle koorma kandmine (ning paljud oma teadmatuses teevadki seda), kuid see pole enam vajalik Igal hetkel võite te meditatsioonis pöörduda austavalt Karma Valitsejate poole ning küsida neilt, kas teie karma on kustutatud või siis paluda, et seda tehtaks.

Väga sageli kustutatakse selle peale kogu teie karma või siis osa teie karmast, vastavalt sellele, mis on teie kõige kõrgemaks hüvanguks. Karma Valitsejad tahavad kustutada meie karmat võimalikult kiiresti, et Maa puhastuks ning viis järgmist kiirt siia ankurdada saaksid. Kogu vaimne hierarhia soovib meie ülestõusmist ning teeb kõik, et nihe meie teadvuses aset leiaks. Nad tahavad seda isegi rohkem kui meie ise. Ning nad paluvad, et me inspireeriksime neid, kellega me kokku puutume, püüdlema ülestõusmise poole. Selleks et ülestõusmine võiks toimuda, tuleb aga kustutada karma, mis meid ümbersündideahelas (kolmandas ning neljanda dimensiooni madalamates ülemtoonides) kinni hoiab.

Te võite paluda Karma Valitsejatel lõpetada ning puhastada kogu teie isiklik karma, teie suguvõsa karma, rahvuse karma ning võite paluda ka kogu maailma karma puhastamise eest. Nad täidavad teie palvet suure heameelega ning on teile selliste palvete ees väga tänulikud. Me oleme vaba tahte olendid ning kõrgemad jõud ei saa meie ellu ilma meie nõusolekuta sekkuda. Seepärast peame me neid kutsuma ning paluma neil tegutseda ning siis nad aitavad meid.

 

Teenistus, mida võib pakkuda:

 

Te võite kas sõpradega või üksi pöörduda meditatsioonis palvega Karma Valitsejate poole. Valige mingi paik, rahvus või ka väiksem inimgrupp, keda sooviksite aidata. Öelge Karma Valitsejatele, et soovite suunata oma energiat sinna. Ning siis kujustage miljoneid ingleid tõstmas pimedust sellelt paigalt või neilt inimestelt. Kui soovite muuta oma palve toimet veelgi võimsamaks, laulge sel ajal, kui visualiseerite, OM’i.

 

Meditatsioon, et häälestada end Karma Valitsejatele.

 

1.Leidke sobiv aeg ning koht, kus saate olla segamatult.

2. Kui võimalik, tõstke sagedust lillede, küünla, sobiva muusikaga, samuti võite end ümbritseda ilusate esemete või vaimsete raamatutega.

3. Istuge või lamage ning jälgige, et teie selg oleks sirge.

4.Maandage end, kujustades juuri, mis väljuvad teie jalgadest ning suunduvad Maa sisse.

5. Lõdvestuge ning laske lahti väline maailm. Paluge oma kaitseinglilt end aidata ja toetada. Kujutlege, et teie ingel paitab teie pead ning tõmbab teist välja kogu teisse kogunenud pinge. Siis tundke, kuidas ingel paitab teie kaela, õlgu, käsivarsi ning käelabasid. Laske sellel tundel, et teid paitatakse, aeglaselt levida üle kogu keha, kuni tunnete end täiesti mugavalt ning kaitstuna.

6. Valge majesteetlik marmortrepp kangastub nüüd teie ees ning te näete end mööda astmeid kergelt ning pingutuseta ülespoole minemas. Te lähete üha ülespoole ning ülespoole, kuni leiate end astmelt number 33. See on püha, Kristus-teadvuse tasand. Puhake siin tingimusteta armastuse energiates… Hulk ingleid läheneb nüüd teile, et teid endiga kaasa võtta. Nad juhivad teid edasi ning ülespoole, kuni jõuate hiilgava templi juurde. See on Karma Valitsejate tempel. Inglid ootavad teid siin. Minge üksi trepist üles, väravast sisse ning siseõuest läbi. Siseõu on täidetud kaunivärviliste lilledega. Keset õue paikneb imeilus purskkaev. Peatuge seal… Nüüd läheneb teile üks munk, kelle naeratavast näost kiirgub sügavat sisemist rahu. Ta tervitab teid hääletu kummardusega ning juhatab teid majesteetliku ukse juurde. Koputage uksele ning minge sisse. Karma Valitsejad ootavad teid. Seitse vägevat Karma Valitsejat istuvad ümber ümmarguse laua. Lähenege neile ning paluge aupaklikult, kas oleks võimalik, et osa teie või teie perekonna/suguvõsa karmast või siis kogu kõneallolev karma saaks kustutatud.

7. Olge avatud mis iganes muljetele või vastustele, mis Karma Valitsejate poolt nüüd ilmneda võivad. Pidage meeles, et nad on väga halastavad ning armulised.

8. Olge avatud mis tahes sõnumile, mida nad soovivad teile edastada.

9. Tänage neid.

10. Lahkuge sellest ruumist ning lubage mungal juhatada teid tagasi läbi siseõue ning trepist alla, sinna, kus teid ootavad inglid, et juhtida teid tagasi teie füüsilisse kehasse Maa peal.

11. Istuge vaikselt ning mõtisklege selle üle, mida te kogesite. Jälgige aistinguid oma füüsilises kehas.

12. Liigutage oma sõrmi ja varbaid. Sirutage end ning avage silmad.
 

Diana Cooperi raamatu “Ingli ilmutus” põhjal
 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt