Kõrgem hierarhia

Diana Cooper


Kõrgem ingellik hierarhia koosneb vägedest, voorustest, valitsejatest, trooniinglitest, keerubitest ja seeravitest.

Vägede hulka kuuluvad võimsad Karma Valitsejad ning surma- ja sünniinglid.

Karma Valitsejad on vägevad ingellikud olendid, kes valitsevad nii meie individuaalse kui ka kogu inimkonna kollektiivse karma üle, mis on talletatud Akašši kroonikatesse. Nad hoiavad alal planeedi kollektiivset ajalugu ning valvavad inimkonna südametunnistust.

Karma on põhimõte, mille kohaselt kõik see, mida oled välja saatnud, pöördub sinu juurde tagasi. Sinu elu peegeldab sulle sinu tegusid. Isegi sinu keha kannab sinu karmat, olles omamoodi tagasisidesüsteem.

Jumaliku korraldusega on nüüd antud luba paljude (ehkki mitte kõikide) riikide karma transformeerimiseks. See on aset leidnud kausaalsel tasandil, kuid peab veel kinnistuma mentaalsel, emotsionaalsel ja füüsilisel tasandil. Palju isiklikku karmat muundatakse tänu Karma Valitsejate armulikkusele. Paljud inimesed tasuvad aga ikka veel inertsist karmavõlgu, mis on tegelikult juba ammu kustutatud.

Sa ei pea enam kandma eelmiste elude vigade ja ebakõlade koormat, kui sa seda just ise ei vali! Alati on kasulik pöörduda meditatsioonis austusega Karma Valitsejate poole ning küsida, kas su karmavõlad on kustutatud või siis paluda, et need kustutataks. Väga tihti kustutatakse selle peale kogu sinu karma või osa sellest. Sel viisil saavutad oma eluteel suurema vabaduse.
 
Praegu on lõpuajad. Me peame lõpetama oma vana eksisteerimisviisi ning sõlmima kinni kõik lahtised otsad oma elus, et meie planeet võiks tõusta kõrgemale olemistasandile. Me peame kiiresti puhastama kogu planeedi karma. Sellepärast võtavad üksikisikud enda kanda oma suguvõsa või kodumaa lahendamata karma, samuti osa kollektiivsest karmast.
 
Väga tähtis osa teenistusest on paluda koos teistega mediteerides vabastada erinevate kohtade karmat. Võta ühendust Karma Valitsejatega ning eeldades, et su soov täidetakse, suuna sinna appi inglite leegione.

Tegime seda mitmesaja inimesega Londonis ning miljonid kadunud hinged, kes olid surnud, kuid jäänud kinni astraaltasanditele – need, kes olid surnud abordi tagajärjel, ning need, kes olid Maaga seotud narkootikumide ja alkoholi läbi –, vabastati liikumaks Valguse poole. Samuti vabastati linn suurest negatiivsete mõttevormide ning tumedate emotsioonide pilvest.

Sul on jõud seda teha, kas üksi või koos sõpradega. Palu sealjuures ingleid end kaitsma ning aitama.
 
Vägedest kõrgemal seisavad voorused, kes saadavad Maale tohutuid valguskiiri, et toetada praegu toimuvat teadvuse muutumisprotsessi. Kui sa nendega töötad, on meie kõigi päralt üha suuremal hulgal vaimset valgust.
 
Valitsejad on ingliordu, mis valitseb kõiki allapoole jäävaid ingellike hierarhiaid. Nad tegutsevad halastuse kanalitena ning aitavad meil  edasi liikuda vaimsetesse maailmadesse.
 
Trooniinglid on otseühenduses Algallikaga. Nad on jumaliku tarkuse transformeerijad ja vahendajateks selle tasandi jaoks, mis on inimkonnale vastuvõetav. Nad hoolitsevad planeetide eest ning kaitsevad neid. Leedi Gaia vastutab Maa eest.
 
Keerubid on tarkuseinglid. Nad on tähtede ja taevaste valvurid.
 
Kõige kõrgemal inglite hierarhias on seeravid, kelle olemus on puhas armastus. Nad ümbritsevad Jumala trooni, lauldes lakkamatult ülistust Loojale ning kannavad endas loomise vibratsiooni. Nad juhivad jumalikku energiat, mis voolab välja otse Allikast.
 
 

Teenistus

Taotle meditatsioonis ja palves (kas üksi või koos sõpradega) Karma Valitsejate külastamist. Otsusta, millist rahvust või kohta sa tahaksid aidata. Ütle Karma Valitsejatele, et soovid sinna suunata oma energia. Näe miljoneid ingleid tõstmas raskeid energiaid selle koha või rahva pealt. Kui soovid seda protsessi veel mõjuvamaks muuta, laula oma taotluse tugevdamiseks mantrat “OM”.

 

Diana Cooperi raamatust "Ingli ilmutus"