Kuna raamat "Valgusesaar: külluse loomisest" (Valgusesaar, 2003) on läbi müüdud, siis avaldame järgnevalt selles kogumikus olnud materjalid oma koduleheküljel.

Küllust soovides,

Valgusesaar

 

Külluse loomisest

 

 

     

KALLID LUGEJAD!

See raamat siin räägib Loomisest ning näitab teed piirangutest ja eelarvamustest vabanemise juurde, mis on aluseks vabadusele, armastusele, mängule ja rõõmule teie eludes.

Universum on külluslik ning see väljendub eelkõige asjaolus, et Jumal elab kõiges ning kõikjal. Tõelise külluse aluseks ongi pidev ühenduses olek Loojaga, mis tagab selle, et teil on alati piisavas koguses energiat, et tunda end turvaliselt ja õnnelikuna. Jumalik energia voolab teist läbi. See voolab teist maailma. Te olete pidevas vooluses, olgu siis tegemist Armastuse, raha või mõne muu energialiigiga. Te elate külluses, kui tunnete, et teil on olemas kõik, mida vajate…

Tõelise külluse aluseks on see, et jagate pidevalt Armastust enese ümber. Olge pillavad Armastuse jagamises, sest Armastuse Allikas on ammendamatu ning Armastuse vool ei peatuks hetkekski, kui te seda just ise kinni ei pane. Kiirates välja Armastust, tõmbate te ligi Armastust ja ka kõike muud, toredat, meeldivat, õnnelikuks tegevat.

Tõeline küllus on ka veel see, et teil hea tervis ning teie kohalolek mõjub tervendavalt ka teistele. Te kiirgate välja rõõmu ning rahu, teie süda on avatud ning alati Armastust andev ning ka vastuvõttev, sest andmine ja saamine peavad olema tasakaalus.

Külluses elamise aluseks on loomine. Te elate külluses, kui loote pidevalt oma elu, tehes kõrgeimaid valikuid ning valides pidevalt, pidevalt hirmu asemel Armastuse.

Tõeline küllus on Jumala meenutamine igal hingetõmbel, Jumala meenutamine igal südametuksel, Jumala nägemine kõiges ja kõikjal, kaasaarvatud iseendas. See paneb aluse külluse voolamisele teie eludes ning siis võite te luua mida iganes, sest loomise käivitab teie tundejõud, teie Armastusejõud – kõrgeim loovenergia siin Universumis.

Loomulikult vajate te veel ka õiget, positiivset mõtlemist, et see võiks juhtida  energiat, kui ta võtab vorme. Kuid ilma Armastuseta, ilma jumaliku Armastuse energiata on teie looming poolik, sest sellega ei kaasne rõõm.

Te olete loojad. Te loote pidevalt oma reaalsust. See, mida te kogete oma eludes, on teie looming. Saage teadlikuks sellest ning õppige oma projektsioone juhtima. Õppige tundma Loomise Seadusi. Õppige suhtuma vastutustundega oma projektsioonidesse, oma mõtetesse, oma tunnetesse. Ainult sel viisil saate te oma reaalsust muuta - inglite abil ning kooskõlas Kõige Allika ja Loojaga...

Õppige looma mustreid, mis toovad kõikidele õnne ja õnnistust. Õppige soovima küllust mitte üksnes endale, vaid kõikidele. Olge jagavad, kuid osake ka vastu võtta! Olge pidevas vooluses, kui võtate vastu Valgust ja Armastust kõrgematest dimensioonidest, sest seda antakse teile selleks, et saaksite tervendada oma vendi ja õdesid ning aidata ka neil häälestuda seeselavale Jumalale. Kui te saate kõrgemate maailmade tarkuse ning teadmiste osaliseks, siis need on antud teile selleks, et te neid jagaksite ja teisi inspireeriksite, mitte aga selleks, et ennast upitada või et minna sõtta teistsuguste tõekspidamiste ja arusaamade vastu.

Kui kasutate enesest läbivoolavat jumalikku energiat külluse loomiseks, ärge kunagi keskenduge materiaalsetele esemetele või rahale, mida soovite manifesteerida, vaid väärtustele - rahule ja rõõmule, mida te raha või esemeid omades välja kiirgaksite. Teadke, et kui mõte millegi omamisest täidab teid puhta rõõmuga, siis pole mingeid takistusi selle manifesteerimise teel.

Kuid muutke oma suhtumist rahasse. See on kõige tähtsam. Vabanege hirmust, ahnusest, kadedusest, kitsidusest ning süütunnetest. Raha iseenesest on üksnes paber ning seega väärtusetu. Tähtis on energia selle füüsilise väljenduse taga. Energia peab aga olema liikumises. Puhastage oma arusaamu rahast ning lubage rahal lihtsalt voolata nagu mis tahes muudel energialiikidel oma eludes.

Olge helded välja andes ning tänulikud vastu võttes. Õnnistage alati raha, kui seda välja annate, soovige, et see tooks küllust saajale. Kui raha vastu võtate, õnnistage andjat ning soovige, et see raha, mille ta teile just andis, talle tuhandekordselt tagasi tuleks. Sellega lisate Armastuse raha voolamise juurde ning annate Armastusele võimaluse puhastada ära kõik negatiivsed energiad ja süütunded, mis rahaga seotud võivad olla. Laske transformeeruda ka kogu valehäbil ning hirmul osutuda ebavaimseks, kui peate tegelema rahaga.

Seega, tehke igast andmisest ja saamisest Armastusetegu. See on ainuke ja tõeline võti külluse juurde teie eludes. Kui te soovite, et teil läheks hästi, et teie elu muutuks selliseks, nagu te sellest alati unistanud olete, siis soovige sedasama ka teistele. Soovige, et küllus valitseks kõikide eludes. Soovige küllust kõigile, sealhulgas ka endale. Soovige ja paluge, et kõik inimesed avastaksid oma eluülesande ning hakkaksid tegema seda, mida nad on siia planeedile tegema tulnud, sest sel viisil  kooskõlastuvad nende elud kõrgeima jumaliku plaaniga, mis avab nad varem või hiljem ka küllusevoolule.

Ning nii saab sellest maailmast siin parem paik kõikide jaoks.


Armastusega,

Riina Grethiel ja Marko Sekitel

 

***

 
DIANA COOPER KÜLLUSEST

 

Kolmandale dimensioonile on omane vaesusmentaliteet. Inimesed mõtlevad, räägivad, käituvad ja tegutsevad nagu elaksid nad vaesuses ning puuduses. Nad afirmeerivad vaesust. Meedia omakorda võimendab seda kõike, keskendudes hirmule ning kaotustele, tugevdades kollektiivses teadvuses juurdunud uskumusi, et oleme selle hirmsa maailma abitud ohvrid. Selle tulemusel loovad paljud inimesed üle kogu maailma vaesusel põhineva füüsilise reaalsuse.

Selleks, et elada viiendas dimensioonis ning sooritada ülestõusmine, peame me embama küllusteadvust. 

See tähendab hingamist, mõtlemist, rääkimist ja tegutsemist Jumala armastatud lastena, teades, et meid toetatakse alati.

Vaesusteadvus pärineb eelmiste elude vaesuse vannetest, alateadlikust väärituse tundest ning ühiskonna survest, mis väidab, et külluses elada ei ole vaimsele inimesele kohane. Tegelikkuses on tõde vastupidine.

Jumal tahab, et me kõik elaksime külluses.

Külluse vool sisaldab armastust, õnne, rikkust ja edu ning loomulikult on selle tagajärjeks hea tervis.

Küllus ei tähenda raha omamist pangas, kui sellega kaasneb hirm, et raha võidakse ära võtta või et seda pole piisavalt. Sellisel juhul valitseb raha teie üle. 

Küllus tähendab seisundit, kus me omame piisavalt ning teame, et veel rohkem on tulemas. Küllusteadvus on usk sellesse, et alati on kõike piisavalt ning sellele vastab ka meie mõtlemine, rääkimine ning käitumine. Siis valitseme meie raha üle.

Armastus ei tähenda sõprusest või suhetest kinni hoidmist, teistega manipuleerimist või väljapressimist selle nimel, et kedagi enda lähedal hoida. See ei tähenda inimeste tegemist enesest sõltuvaks, et nad teid maha ei saaks jätta ega ka teistele meele järgi olemist, et neile rohkem meeldida. Armastus tähendab ausolemist enese vastu ning oma suhete nautimist partneriga, perekonnaga, lastega, sõpradega, lastes nad vabaks ning teades, et alati on inimesi, kes teid armastavad. See tähendab teiste eest hoolitsemist tingimusteta. See tähendab ka enda armastamist ning olemise nautimist ka enese seltskonnas.

Edu ei tähenda püüdlemist ning suundumist välise tunnustuse ning materiaalsete asjade järele. See on täitumise, eneseväärikuse, rõõmu, rahu ning rahulduse tunne.

Õnn ei sõltu sellest, kuidas teised inimesed teid kohtlevad. Õnn on kerguse ning õnnelik olemise tunne.

Küllus voolab meie mõtete ning tegude tagajärjel. Laske lahti hirmud, et pole piisavalt. Kõigi jaoks on kõike külluses.

Kui te annate midagi ära, mõeldes: “Alati aitan ma teda välja,” või “Mina maksan alati,” keeldute te andmast. Heldus on viienda dimensiooni kvaliteet ning tähendab vabalt, kogu südamest andmist. See kindlustab selle, et sisse voolab rohkem.

Tingimusteta armastus on loomulikult viienda dimensiooni kvaliteet. See tähendab inimeste aktsepteerimist täpselt sellistena nagu nad on, ilma hinnanguid andmata. See tähendab hea märkamist teistes. See on kaastunne, empaatia ning arusaamine. Siiras armastus on magnetiline kvaliteet, seda väljakiirgavad inimesed tõmbavad teisi enda poole.

Kas te oleksite valmis vabaks laskma oma sõbrad ning isegi oma partneri, kui teaksite, et oleksite alati ümbritsetud kõrgemal sagedusel vibreerivatest inimestest? Kas teie töö, hobid ja kodu rahuldavad teid? Kas nad annavad teile rõõmu ning täitumise tunde? Kas teie elus oleks midagi, mida te muudaksite, teades, et midagi paremat tuleb asemele? Hirm, mis sunnib teid vanast kinni hoidma, blokeerib teie küllusekanalid.

Nagu jõgi voolab lõputult, nii kindlustab ka Voolu Seadus, et teie elus poleks tühimikke. Kui te lasete kedagi või midagi lahti, astuvad nende kohtadele uued inimesed ja asjad, kuigi sellele võib eelneda teatud ootamise periood. Loomulikult, kui te lasete asjadel minna ning kiirgate välja neidsamu vanu piiravaid sõnumeid, saate te tagasi needsamad vanad tingimused. Kui te aga lasete minna madalamatel vibratsioonidel ning kiirgate välja kõrgemaid vibratsioone, saabub teie juurde midagi uut ja paremat.

Küllus tähendab otsustamist, mida me tahame ning täielikku veendumust, et me seda ka väärime.

Küllus on andmine õigete mõtete, sõnade, tunnete ning tegudega. See on ka vastu võtmine õigete mõtete, sõnade, tunnete ning tegudega. Voolu Seaduse tõttu ei saa me teha üht ilma teiseta või muidu me blokeeriksime külluse voolu.

         

Kümnekordse Tagasitulemise Seadus

Kõik, mida me anname südamest, naaseb meie juurde mingil moel kümnekordselt. Me võime korraldada õhtusöögi ning saada kelleltki raamatu. Me võime anda välja raha ning keegi kutsub meid puhkust veetma. Me võime ulatada kellelegi abistava käe ning saada hoolitsuse osaliseks kelleltki teiselt.

Ärge kunagi oodake midagi tagasi samalt isikult, kellele te andsite. See nullib Külluse Seadust! Ja võtke vastu kõike, mis tuleb teie juurde avatult, tänu ning tundega, et olete selle ära teeninud.

Siis on teil võti suuremate ‘rikkuste’ juurde, kui te kunagi aimatagi oskasite. Te olete Meister, sest te valdate Kümnekordse Tagasitulemise Seadust.  

See, mida te annate südamest, ilma kulusid arvestamata, tuleb teie juurde mingil moel kümnekordselt tagasi. 

Selleks, et elada külluses, peame me loomulikult armastama iseennast ning andma ka endale. Kui me anname kõigile, väljaarvatud iseendale, on aeg vaadata üle oma andmise motiivid. Tavaliselt me kompenseerime siis näiteks armastuse või eneseväärtuse vähesust ning loomulikult takistab see Tagasituleku Seaduse toimimist. Seega, ärge keskenduge andmises liialt teistele. Hoidke tasakaalu nii andmises kui ka saamises.

Kui te toetate kedagi, siis peatuge ning vaadake sügavalt endasse. Kas te päästate seda inimest? Teiste sõnadega, kas olete emotsionaalselt seotud? Või  täidate te mõnd eelmise elu kokkulepet või lubadust?

Näiteks, ma olen kindel, et Vincent Van Gogh’i ja tema venna vahel oli enne kehastumist sõlmitud kokkulepe, et vend toetab Vincenti finantsiliselt, selleks et ta saaks tuua oma vapustavad maalid kingituseks sellele maailmale – pildid, mis minu arusaama järgi resoneeruvad Kristus-teadvuse vibratsiooniga.

Ebateadlikult võime me ‘mäletada’, et oleme enne kehastumist sõlminud lepingu kellegagi, et teda mingil ajahetkel tema elus aidata. Kui me ei pea oma lubadusi, lepinguid, mis on antud selles või eelmistes eludes või isegi meie Kõrgemate Minade vahel, tõmbame me oma ellu frustratsiooni, pettumusi ning kaotusi. Kui me neid lubadusi austame, saame me aga tasustatud kümnekordselt. 

Üks minu sõber aitas ühel mehel läbida kohutavat traumat tema elus. Ta võttis mehe enda juurde elama, toetas ning hoolitses tema eest. Kuid aega-ajal tundis ta tõelist viha, et peab meest ülal pidama, kuna kartis, et tal pole piisavalt raha nende mõlema jaoks. Ta oli nördinud, et peab alati tema eest maksma. Tema äri hakkas kannatama tagasilöökide all.

Mingil hetkel ma märkasin, et tema suhtumine mehesse on hakanud tasapisi muutuma. Ta ütles, et tal pole enam midagi mehe finantsilise toetamise vastu, sest ta mõistis, kui palju too teda emotsionaalselt toetanud on. Nagu ta selle nihke tegi, hakkas ka tema äri õitsema.

Ta austas algselt üht eelmise elu kokkulepet selle mehega, kuid tegi seda automaatselt ning valedel alustel. Tehes nii, kannatas ta äriliste kaotuste ning ebaõnnestumiste all. Kuid nüüd, kui ta hakkas seda lepingut oma südames austama, aktiveeris ta Kümnekordse Tagasituleku Seaduse. 

Jälgige Külluse Seaduste manifesteerumist oma eludes, sest see on vaimse arengu võti.

Mõelge Valgustunute peale, kes valisid elud täis küllust ning väge. Kuthumi oli Pythagoras ning Shah Jahan, India imperaator, kes ehitas Taj Mahal’i. Serapis Bey kehastus vaarao Ekhnatonina. El Morya oli kuningas Saalomon. Kui Jeesus kehastus Joosepina, sai temas lõpuks Egiptuse asevalitseja.

Olles selgeks õppinud Universumi Seadused, valisid nad kehastumise kõrgel positsioonil, et saaksid otseselt mõjutada miljoneid.

Kui valgustööliste käes oleksid raha ning võim, muutuks maailm kiiresti.

 

Harjutus Külluse visualiseerimiseks:

 

1.  Lõdvestuge.

2.  Avage oma süda. 

3.  Kujustage, et keegi, kes teile ei meeldi, saab seda, mida ta kõige rohkem ihaldab. 

4.  Kujustage kedagi, keda te armastate, saamas kõike, mida ta tahab.

5.  Kujustage ennast saamas kõike, mida te tahate. 

6.  Meenutage endale, et te väärite seda ning teil on õigus seda nautida.

 

***

 
ABRAHAM: MANIFESTATSIOONI KOLM SEADUST

 Susan Barber

 

Abraham on “grupp mitte-füüsilisi õpetajaid”, kes räägib läbi Jerry ja Esther Hicks’i. Ester on kanal ja Jerry küsib küsimusi. Siiski on see nende ühine energia, mis võimaldab sõnumitel nii selgelt läbi tulla.  

Kõik, mida me mõistma peame, on see, et negatiivsete emotsioonide tundmine on märk, et meie käesolevad mõtted loovad reaalsust, mida me kogeda ei soovi. See protsess toimib enamasti alateadlikult. Mõtetega, mis tunduvad negatiivsetena, tõukame me soovitut eemale. Õige vastus negatiivsetele emotsioonidele on Abrahami järgi see, et selle asemel, et üritada aru saada, mis meiega valesti on, prooviksime lihtsalt mõelda teistsuguseid mõtteid, kuni leiame need, mis meie olemise heaks teevad. Tehes nii, loome me automaatselt seda, mida me tahame. See, millele me keskendume, seda me ka loome.

Kui meie negatiivsed emotsioonid on nii tugevad, et mitte ükski korrigeeriv mõte neid kustutada ei suuda, soovitab Abraham meil lihtsalt teha midagi, ükskõik mida, mis viiks meie mõtted sellelt eemale. Selleks võib kasutada näiteks hingamist ja meditatsiooni. Hiljem võime me siis iseendalt küsida: “Mis on see, mida ma selles valdkonnas luua tahan?” Ja alustage soovitut puudutavate positiivsete emotsioonide loomist.

Kui me läbi isikliku kogemuse oleme mõistnud, et võime luua mida iganes me tahame, hirm kaob. Hirm on põhjustatud valedest arusaamadest, et keegi teine võib negatiivseid sündmusi meie ellu tuua. Me ise oleme oma reaalsuse kujundajad, me teeme seda oma mõtete ning tunnetega.

Ja kui hirm kaob, ei kehti enam ükski psühholoogiline teooria, kuna nad kõik põhinevad hirmul. Kui me mõistame, et keegi teine ei saa meie elusid luua, kui oleme selle igapäevasesse kasutusse võtnud ning saavutanud tulemusi, kaob hirm teiste inimeste ees ning me võime neid vaadata Täiusliku Armastusega.   

 

1.    Külgetõmbe Seadus: “Sarnane tõmbab sarnast.”

 

Abrahami järgi toimib külgetõmme läbi mõtete. Emotsioonid “kiirendavad” protsessi, kuid mõtted algatavad selle. Pole tähtis, kas me mõtleme millegi tahtmise või mitte tahtmise peale, me tõmbame seda, mille peale  mõtleme, enda poole.

Abrahami järgi demonstreerib Külgetõmbe Seaduse rakendumist tegelikkuses väga hästi hommikul vale jalaga voodist välja astumine. Paljud meist on kindlast tähele pannud, et alustades päeva negatiivselt, tõmbame me sarnaseid kogemusi külge ka hiljem päeva jooksul.

“Kui sa tunned end paksuna,” ütleb Abraham, “ei muutu sa saledusele külgetõmbavaks. Kui sa tunned end vaesena, ei tõmba sa külge küllust.”

 

2.    Teadvustatud Loomise Seadus: “Sina ja ainult Sina oled oma kogemuse looja.”

 

Abraham ütleb: “Kõik asjad sinu elus ning sinu ümber on kutsutud/loodud sinu enda poolt”. See ei tähenda seda, et teeme seda meelega. Me võime luua ka “kogemata/ebateadlikult”. Tegelikkuses, alati, kui me ei vali/kontrolli oma mõtteid, loome me ebateadlikult, “kogemata”. Kõik, millele me keskendume, seda me ka oma ellu tõmbame ja mida rohkem emotsioone me sellele mõttele - olgu see siis positiivne või negatiivne - lisame, seda kiiremini meie kutse vastuse leiab. Näiteks, kui kujustame rikasolemist ning naudime seda kogemust kogu südamest, tõmbame enda poole “rikkust ning rõõmu”. Kuid kui kujustame rikkust ning oleme samal ajal õnnetud, et me seda veel saavutanud pole, tõukab meie rahulolematus külluse kogemust eemale. Selle asemel tõmbame me enda poole kogemusi, mis peegeldavad meie meeleseisundit. Näiteks siis, kui vaatame rikkaid inimesi ning tunneme end õnnetutena, et me pole üks nende seast, tõmbame ligi vaesust. 

Kui me oleme midagi kujustanud, peame me vaatama selle peale, mitte lootuse, vaid täieliku veendumusega, et see aset leiab. Abraham palub meil uskuda oma loomingu toimimisse, nii nagu meie usume poe olemasolusse, kui läheme näiteks saiakesi ostma. Me ei lähe ju välja, seades kahtluse alla poe olemasolu. Me isegi ei mõtle selle peale, kas see on olemas või mitte. Samal viisil soovitab Abraham meil uskuda, et kui oleme midagi teadlikult loonud, on see olemas sama kindlalt nagu pood, kus me iga päev käime. Kui me selles kahtleme, oleme teele saatnud teise loomingu, poodi-pole-loomingu, mis on n.ö “vigane/ebaõnnestunud looming.”

Vaatamata sellele, kas me valime või ei vali oma mõtteid, loovad nad siiski meie reaalsust.

 

3.    Lubamise Seadus: “Ma olen see, kes ma olen ja sina oled see, kes sina oled ning ma tunnen rõõmu meie erinevustest.”

 

Abraham ütleb, et enamus meist tuli sellesse ellu arusaamisega esimesest kahest seadusest ning töötavad nüüd Lubamise Seadusega.

Selle seaduse illustreerimiseks kasutab ta sageli kondiitriäri analoogi. Te astute sisse ning näete, et pakutakse nii kaeraküpsiseid kui ka šokolaadiküpsiseid. Teile ei meeldi kaeraküpsised ning te ostate šokolaadiküpsiseid. Keegi teine jälle eelistab kaeraküpsiseid. Kõik on hästi.

Kuid sageli on nii, et oma šokolaadiküpsiste nautimise ning teistele nende kogemuste lubamise asemel võime me hoopis hakata kaeraküpsiste vastu protesteerima, kuna nad meile ei meeldi. Miks? Sest meil on idee, et kui lubame kaeraküpsistel edasi eksisteerida, vallutavad nad maailma. Et me ei saa enam šokolaadiküpsiseid, mida me eelistame.

Kui me tõeliselt mõistame, et mitte keegi teine ei saa meie kogemust luua, võime me lubada ka teistel olla need, kes nemad on.

Ka rõhutab Abraham seda, et “lubamine” ei tähenda sallivust. Kui me oleme kellegi suhtes sallivad, laseme me neil teha seda, mida nad tahavad, kuid tunneme selle suhtes siiski negatiivseid emotsioone. “Lubamine tähendab seevastu rõõmu tundmist mitmesusest, mille läbi meie Universum üleüldse eksisteerida saab.”

 

Meie juhtimissüsteem

Negatiivsed emotsioonid on Abrahami järgi sõnumid meie Sisemiselt Olemuselt (Kõrgemalt Minalt), mis ütlevad meile, et see, mida me mõtleme ning tunneme, loob midagi, mida me ei taha. Abraham kutsub emotsioone meie “juhtimissüsteemiks.” Kui tunneme end hästi, ütleb see meile, et meie mõtted loovad seda, mida me tahame. Kui tunneme end halvasti, on sõnumiks see, et loome midagi “ebaõnnestunut”.

Abraham soovitab, et alustaksime igat päeva sellega, et ütleksime endale, et just täna juhtuvad minuga parimad asjad. Kuigi me ei tea, mis võib meiega sellel päeval juhtuda, võime me afirmeerida, et kõik, mis iganes aset leiab, on meie kõrgeimaks hüvanguks ning et meil on alati kõik vastused kõrgemate valikute tegemiseks.

“Tehes nii,” ütleb Abraham, “et alustate iga päeva selle mõttega, rullub elu teie ees lahti nagu imeline seiklus. Küllus, raha, suhted, tervis – kõik, mida te soovite ning ootate, voolavad imelisel, rõõmupakkuval moel teie elukogemusse ning te hakkate elama nii, nagu te enne kehastumist plaanisite.

Kõik, mida te tegema peate, on leida mõtted, mis tekitavad teis häid tundeid, kui te raha peale mõtlete, ning te muutute selle suhtes magnetiliseks.” 

 

Töö ja küllus

 

Ühe kursusest osaleja küsimuse peale, kuidas ta saaks luua sellist elu, kus ta peaks töötama vähem ning saaks rohkem raha, vastas Abraham järgmiselt - ta osutas, et see küsimus tõi välja küsimuse esitaja suhtumise, et küllus on seotud tööga ning rõhutas, et me ei tohiks panna piire sellele, kuidas meie soovid täituda võivad. Me ei mõista, kuidas meie sõnad loovad seda, mida me saame. Soovides, et meie töö oleks kasutoovam, paneme me piirid peale oma võimele võtta vastu küllust. Me peame kasutama “TEISTSUGUSEID SÕNU”.

Ja usaldage Külgetõmbe Seadust. Kui mõtleme, et peame midagi tegema selleks, et miski, mida me tahame, toimuks, keskendume me sellele, mida me teeme, mitte sellele, mida me soovime. Selle asemel, et lubada seadusel meie eest töötada, üritame me seda ise teha.

Vastuseks mehe küsimusele vastas Abraham: “Vibratsioon, mida Universum sinult kuulda sooviks ning millele ta ka vastaks, kõlab järgmiselt: “Ma olen hea inimene, ma soovin täita oma rolli, ma soovin anda hea panuse ühiskondlikku ellu ning soovin saada selle eest  korralikult tasustatud.””

Sageli üritame me tegude abil vabaneda vigadest, mida oleme põhjustanud oma mõtete ning tunnetega. Inimesed, kes on sattunud haiglasse, üritavad näiteks neutraliseerida varajasemaid negatiivseid mõtteid.

Loomulikult nõuab mõtlemise muutmine meilt pingutusi. Kuid see on ainus, mida me teha saame, kui soovime olla õnnelikud. Seega miks mitte teha see pingutus?

Kuidas siis väljendada meie soovi saada rohkem raha? Abraham soovitab midagi sellist: “Ooooh, kas pole see tore asi! Oh, ma sooviksin seda oma ellu! See oleks imeline kogemus! Ooooh, ma suudan ette kujutada, mis tunne oleks, kui see minu elus oleks! Oh, kas pole see imeline koht, kuhu minna, ma juba näen ennast seal! Ja seal olles teen ma seda ja seda ja seda. Mmmm!”

Siis leidis küsimuse esitanud kursusel osaleja, et ta ei pea tõepoolest raha vaid tööga teenima. Oleks tore, kui keegi lihtsalt ilmuks tema ukse taha ning ulataks talle raha. Ja Abraham ütles: “Juba jälle teed sa seda sama. Sa üritad dirigeerida, mil moel raha sinu ellu tuleb.”

See pole meie ülesanne määrata, kuidas asjad toimuma peaksid, milliseid samme me astuma ning milliseid meetodeid valimine peaksime, et raha meie juurde tuleks. Meie töö on määratleda, mida me tahame, mitte seda, kuidas see meie ellu ilmub.  

Kuid kui loomine toimub läbi mõtete ja emotsioonide, mis mõte on üldse tegudel? “Rõõm,” vastas Abraham, “meie füüsilised tegevused on rõõmu pärast ja mitte ühelgi tegevusel, mis ei too kaasa rõõmu, pole meile soovitud tagajärgi.”

 

Olge oma soovides piirideta

 

“Te kardate olla oma soovides piirideta, sest ühiskond pole lõputult rikas ja kui teie selle valite, astute te välja ühiskonna jaoks mugavatest piiridest.”

Selle punkti illustreerimiseks küsis Abraham ühe osaleja käest, kuidas ta ennast  tunneks, veetes puhkuse villas, milles viibimine maksaks 50 000 dollarit nädalas. Osaleja ütles, et see oleks suurepärane.

Abraham vastas: “Me kuulsime “suurepärane”. Me kuulsime “võimalik”. Kuid kõige enam kostus teie vibratsioonist raiskamine. Milline raiskamine, milline 50 000 dollari raiskamine. Kas te teate, kui palju šokolaadi ma selle eest osta saaksin?”

Me tunneme nii, kuna arvame, et see on ainus 50 000 dollarit, mida me kunagi näeme. Kuid me ei pea soovitud asja hinnale mitte mingit tähelepanu pöörama. Me peame vaid küsima, kas see on see, mida me tahame. Kui see on nii, võime me selle luua.

“Nööbi ja kindluse loomine on võrdselt lihtne.” ütleb Abraham.

 

Praktilisi näpunäiteid

 

Abraham soovitab päeva jooksul deklareerida, mida me sooviksime järgneva tegevuse jooksul kogeda. Näiteks, kui peame sõitma kuhugi autoga, oleks hea enne seda võtta hetk aega ning määratleda, et naudime sõitu, et see on sujuv ja meeldiv ning et me jõuame turvaliselt kohale. Helistades kellelegi telefoniga, võime me enne seda kujustada, mida soovime selle vestluse ajal juhtuvat. Sel moel võiksime me toimida läbi kogu päeva. Kui hakkame mentaalselt ning emotsionaalselt “looma” turvalist teekonda iga kord, kui me näiteks kusagile sõidame, on selle tõenäolisus suurem ning see suureneb iga järgmise korraga. Sel moel vastutust oma tuleviku eest enda kätte võttes, võime me vältida varem loodud ebaõnnestunud negatiivseid sündmusi.

Abraham soovitab meil selgitada oma soovid, kirjutades neist igaühe paberile ning teha siis nimekiri: “Miks ma seda tahan?”. Lehe teisele poole teha aga nimekiri sellest: “Kuidas ma tean, et ma selle loon?”. Sellega aktiveerime me Teadliku Loomise Seaduse kaks aspekti: lisame emotsioonid oma mõtetele sellest, mida me tahame ning loome eelduse selle saamiseks.

Ka soovitab Abraham liikuda läbi päeva, “kogudes andmeid” selle kohta, mis meile meeldib. Mida iganes me ka ei teeks, võiksime me tähele panna seda, mis meile meeldib – asju, mida soovime oma ellu tuua või asju, mis on juba meie elus ning mida me ka edaspidi omada tahame.

Iga päev oleks hea istuda vähemalt viieteistkümneks minutiks maha ning mõelda vaid asjade/väärtuste omamise peale, mida me tahame ning tunnetada, kui meeldiv see on.

Enne alustamist peame me aga olema õnnelikud, sest mõeldes selle peale, mida me tahame, negatiivsete emotsioonidega, tõukame seda külgetõmbamise asemel hoopis eemale. Seega on selle tegevuse osaks luua vähemalt kord päevas õnne tunne.

Seda praktilist tegevust alustades võime me juba tunda end õnnelikuna ning kui see on nii, võime me protsessi koheselt alustada. Kui see aga nii pole, on asju, mida võime teha vastavate tunnete saavutamiseks. Meeldiva muusika kuulamine, lõhnaküünalde või aroomiõlide põletamine, millegi meeldiva lugemine, looduses kõndimine, armastuse peale mõtlemine … sobib iga meetod, mis toimib. Me peame lihtsalt saavutama enne seda imelist loomeprotsessi hea tuju ning õnnetunde. Selle tegevuse käigus peame me mõtlema kõigele, mida me tahame ning küsima endalt: “Mis tunne oleks, kui …?” ja lahustuma täielikult selle kogemuse rõõmus, õnnetundes ning meeldivuses.

Me vaatame enda ümber ja näeme kõiki asju, mis on valesti, kõiki asju, mida me veel luua pole suutnud. Me mõtleme asjadele, mida me tahame. Kuid Abraham ütleb: “Fakt, et ma seisan siin täitumata soovidega, ei tähenda mitte minu ebaõnnestumist, vaid see teeb mind pidevaks, igaveseks Loojaks…”

 

***

 

ELAMINE ARMASTUSES

Armastuse kasutamine äri päästmiseks

Klaus Joehl

 

Ühe juhtumina kirjeldab Klaus seda, kuidas ta veetis kolm kuud, õpetades oma sõbra ebaeduka firma töötajatele, kuidas avada oma südameid ning saata armastust. Esmalt oli ainus asi, mida täheldada võis, see, et kõik näisid õnnelikemana. Igaüks tundus ennast tõeliselt nautivat. Äris siiski veel mingit muutust ei toiminud. Võttis aega umbes kuus nädalat ja siis hakkas äri järsku kasvama ning arenema, algul küll väga aeglaselt, aga mida edasi, seda kiiremini. Huvitav oli veel see, et vestlustest töötajatega, firmaomaniku ning tema naisega, selgus, et sellel kõigel oli mõju ka nende kodusele elule.

See oli nii, kuna inimesed reageerivad armastusele. Armastus on külgetõmbav jõud. Klaus kirjeldab perioodi, mil ta täitis end armastusega, läks kaubanduskeskusesse ning pani tähele, et inimesed üritasid teda “juhuslikult” puudutada. Kas me saaksime selle seisundi alati säilitada? “Kui te ei tunne asjade vastu oma elus ei kiindumust ega viha, aktsepteerides kõike lihtsalt nii, nagu on, on teie süda avatud ning ühtsuses Kõigega Mis Olemas On. Te tunnete, et olete osa Universumist.”

“See on ja saab olema Armastuseks saamise tagajärg. Kuid… 3 ja 4 dimensioonis on seda seisundit väga raske hoida, sest see mõjutab reaalsust, kus me elame ning võib põhjustada selle kokkukukkumise. Ka ei suuda füüsiline meel seda seisundit hoida ning samas füüsilist reaalsust kogeda… Kuid kui te oleksite selles seisundis 50 protsenti ajast, tunduks see nii, nagu oleksite te selles kogu aeg… Just sellepärast ongi nii, et kui ümbritsete ning täidate end mitu korda päevas armastusega, tekib tunne, nagu viibiksite te selles pidevalt.    

 

***

 

KATKENDEID ARTIKLIST “RAHA PUUDUTAVATE NEGATIIVSETE PROGRAMMEERINGUTE MUUTMINE”

 

Ma leian, et enamus inimesi ei mõista seost raha ning vaimsuse vahel. See suhe väljendub harmooniliselt selles, kui teenite raha tööga, mida teile teha meeldib, mida te naudite ning mis teile rahuldust pakub – st. tehes oma elutööd.

Oma vanematelt oleme me kõik kaasa saanud nn. päritud eesmärgid ning suhtumised. Kogu see “tarkus” on meile lihtsalt sisse imbunud, sest õpime me ju algselt kõike jäljendamise teel. Veetes kellegagi koos 18 aastat ning 20 000 söögikorda, jääb sellest arvatavasti midagi ikka külge ka. Mõningad näited neist toredatest programmeeringutest: “Ole tugev ning ära näita oma tundeid välja!”; “Mõtle enne teiste, siis alles enda peale!”; “Ära häbista meid, ära valmista meile pettumust!” ja nii edasi.

Kogu raskus seisneb siin aga selles, et programmeeringud, mis pärinevad meie vanematelt või teistelt lähedastelt, on sageli vastuolulised. Näiteks, “Kui sa töötad kõvasti, siis läheb sul hästi!” – kuid “Sa ei peaks tahtma raha liiga palju!” ja “Raha omada on hea. On tore, kui sul on palju raha – kuid pole hea seda tahta! Sa pead saama majanduslikult iseseisvaks, kuid raha on kõige kurja juur!”

Pannes kogu selle pärandi kokku, saame me inimesed, kes teevad töid, mida nad ei armasta, üritades rahuldada oma rahulolematust sellega, et kulutavad teenitu hämmastava kiirusega kõiksugu mõttetuste peale.

Teine osa lapsepõlve programmeeringutest sisaldab endas erinevaid reegleid nagu: “Istu maha ning ole vait! Tee nii nagu sulle öeldi! Ära tee midagi luba küsimata! Võta mida sulle antakse ning ära küsi lisa! Ära võta raha sõprade käest! Ära võta raha võõrastelt”. Järgides neid reegleid on väga raske teenida raha tööga, mida te armastate ning naudite.

Raha teenimine sellega, mis meid rahuldab ning mis meile meeldib, on teatud mõttes trots vanemate ning ühiskonna poolt kehtestatud reeglite vastu, mis ütlevad, et peaksime olema rahul sissetulekuga, mida meie praegune töö võimaldab.

Trotsist üksi pole aga abi. Vajalik on ka usk, selge eesmärgi tunnetus, oma tegude tagajärgede eest vastutuse enda peale võtmine ning julgus ennast väljendada.      

Seega oleme me oma vanemate, lähedaste ning ühiskonna poolt ebateadlikult programmeeritud. Me olime avatud oma vanemate mõtetele kõigi oma meeltega – meid mõjutas see, mida me kuulsime, mida me nägime ning tundsime. Ja selle tagajärjel programmeeriti ümber meie “sisemise arvuti”. Seda kõike endale  teadvustades võime me hakata vanu programme kustutama ning endisse uusi positiivseid programme sisestama. Teadvustamine on võti vabadusse.

Esiteks peame me mõistma, et pole tähtis, milline oli meie lapsepõlv, sest nüüd on see läbi. Meie jõupunkt toimimiseks on alati olevikus Pole mõtet oma vanemaid süüdistada. Tähtis on see, mis järelduseni me jõudsime. Ja seega, kui teie vanemad tõesti olid nii rumalad, et korrutasid teile iga päev: “Sa ei hakka kunagi midagi teenima, sa oled kasutu päevavaras!”, siis on teil valida, kas te olete nendega nõus või mitte. Te võite öelda: “Ma pole seda, ma tõestan seda teile!” Järeldused, mida te oma minevikust teete, mõjutavad teie olevikku.

Esimese sammuna tuleb endale selgeks teha see, mis on teie elueesmärk – see, milleks te siin olete. Meil kõigil on oma spetsiifiline ning ülioluline roll siin maailmas, mida mitte keegi teine täita ei saa. Me peame vaid endasse vaatama ning kuulatama, järgima oma rõõmu ning südant ning meie eluülesanne hakkab meie ees üha selgemalt lahti rulluma. Meie elutöö on töö, mille tegemist me naudime ning millest me tõeliselt rõõmu tunneme, küllus ning raha on lihtsalt selle loomulikud kõrvalproduktid.

Teadlikkus on esimene samm. Te peate endale teadvustama kõiki oma sisemisi takistusi ning tõkkeid, mis panevad kinni külluse ning raha voolu teie suunas. Neid tõkkeid läbi nähes, suudate te neid ka muuta.

 

Phil Laut’i ja Diane M. Cooperi artiklist “Changing Our Negative Programming About Money”

 

***

 

 KÜLLUSE SEMINARI MATERJALID

 

LOOMINE

 

·        Ma olen iseenda külluse allikas.

·        Ma keskendun sellele, mida ma armastan ning tõmban seda siis enda poole.

·        Mu mõtted on positiivsed ja armastavad.

 

Keskenduge sellele, mida soovite luua. Valige mõte, miks arvate, et te seda ei saa ning kustutage see, laske sellel olematusesse lahustuda. Nüüd looge mõte, miks teil on õigus/võimalus seda saada. Nähke seda mõtet kirjapandult. Pange see mõte valge valguse sisse või nähke seda tulikirjas. Kujutlege, et keegi loeb teile seda ette – imeilusa häälega. Laulge seda!

Looge nüüd mõttekujund sellest, kuidas oleks juba soovitut omada. Mis tunne see oleks? Tehke see enda jaoks tõelisuseks, nii et võite seda peaaegu katsuda, nuusutada, näha ja kompida.

Suurendage kujutist, nähke ennast selle kujutluspildi sees, mitte seda ainult väljastpoolt vaatlemas.

Kustutades oma negatiivsed mõtted, võtate te neilt jõu luua reaalsust. Ergastades ning kirgastades oma positiivseid mõttekujundeid, suurendate te nende võimet luua seda, mida te soovite.

 

Afirmatsioonide kordamisel on samuti suur jõud

 

·        Ma olen/elan piiramatus külluses.

·        Mu valikud ja võimalused avarduvad iga päevaga.

·        Küllus on mu loomulik olek. Võtan selle vastu ja naudin seda.

·        Kõiksus on rikkalik ja kõigile jätkub.

·        Olen valmis vastu võtma kogu seda rikkust ja rõõmu, mida elul mulle pakkuda on.

·        Mul on kõik vahendid oma eluülesande täitmiseks.

 

NB! Piiranguteta mõtlemine suurendab loovust, avardab võimalusi, tõmbab ligi vahendeid ning lubab teil avada end rohkema vastuvõtmisele.

 

·        Ma armastan ja usaldan oma kujutlusvõimet.

 

NB! Kujutlusvõime anti teile selleks, et võiksite ületada füüsilise maailma piirangud.

 

·        Ma olen olend, kellel puuduvad piirangud. Ma võin luua kõike, mida ma tahan.

·        Ma kujustan küllust nii enda kui teiste jaoks.

 

 

SELGITAGE  VÄLJA, MIDA  TE  ÜLDSE  LUUA TAHATE

 

Teadvustage endale oma sügavamad vajadused, mille puhul arvate, et raha või asjad, mida te soovite, võiksid neid rahuldada. Ja teadvustage ka kõrgemad väärtused, mida soovite teatud asju saades/omades kogeda. Ning siis tuleb alustada vajaduste rahuldamisest ning väärtuste väljendamisest ja välja kiirgamisest, et muutuda soovitu jaoks ligitõmbavaks.

 

1.     Kirjutage üles üks asi, mida te soovite oma ellu luua.

2.     Kas võite paluda midagi, mis oleks veelgi parem?

3.     Kui palju aega, energiat ning pühendumist nõuaks selle saavutamine?

4.     Milline omadus või meeleseisund kaasneks teie arvates selle asja, elutingimuse või rahasumma omamisega, mida võiksite pärast soovitu saamist hakata välja kiirgama? (Näit. meelerahu, elavnemine, vabadus, armastus…)

5.     Pange kirja mõned alternatiivsed tegevused või olukorrad, millega nende omaduste või omaduse väljakiirgamine võiks kaasneda, ilma et peaksite seda asja saama.

6.     Tunnetage, mis on selle asja, mida te soovite, sisim olemus. Mida selle omamine teile annab? (Näiteks uue maja omamine võib esindada igatsust avaruse, päikesevalguse, privaatsuse või vaiksema keskkonna järele.)

7.     Kas on alternatiivseid teid selle asja sisima olemuse saavutamiseks? Milliseid?

 

Selgusele jõudmine oma soovides on võimas vahend, mis viib energia fokuseerimiseni ning aitab teil luua oma ellu midagi niisugust, mis teile tõesti rahuldust pakuks. Selgus loob külgetõmbejõu. Te teate nüüd, mida te magnetiseerida tahate ning see koosneb asja olemusest, asjast enesest ning omadustest ja väärtustest, mida soovite asja omades välja kiirata.

 

MAGNETISEERIMISE  PÕHIPRINTSIIBID

 

  • Füüsiline maailm on tihenenud energia.
  • Energia on magnetiline.
  • Vorm järgneb mõttele.
  • Sarnane tõmbab sarnast.

Magnetiseerimiseks on vaja luua külgetõmbejõud, mis tõmbab asju teie poole. Pinnapealsest positiivsest mõtlemisest ei ole kasu. Tuleb muuta oma sügavamaid arusaamiste ning uskumuste tasandeid. Tegelikult töötate te energia ja magnetiseerimisega kogu aeg, kuigi tavaliselt mitte teadlikult. Kuid te võite õppida teadlikult töötama energiaga ning magnetismiga, et suurendada oma mõtete jõudu ning luua seda, mida te kujutlete. Õppige lõdvestuma, fokuseerima, visualiseerima ning kasutama oma kujutlusvõimet. Teatud tehnikate abil on võimalik luua enda ümber magnetväli, mille abil saab magnetiseerida raha, väiksemaid või suuremaid objekte, määratlemata asju, nagu omadused ja väärtused või asjade sisim olemus. 

NB! Kuid magnetiseerimine toimib ainult siis, kui see on nii teie kui ka teiste kõrgemaks hüvanguks.

On mõned põhiprintsiibid, mis teevad teid külgetõmbavamaks selle suhtes, mida te tahate:

1.  On hea teada, kuidas see, mida te küsite, oleks vahend ükskõik millise kõrgema omaduse jaoks, mida soovite oma elus tihedamini väljendada. Kui magnetiseerite midagi, mõelge omadustele, mida soovite välja kiirata!

2.  On abiks, kui magnetiseerite soovitu olemust või omadusi, mitte niivõrd spetsiifilist vormi. Te võite magnetiseerida ka sümboli selle kohta, mida te tahate, kui te ei tea asja tegelikku kuju. Sümbolid on väga võimsad, sest nad ületavad kõik teie mõtted ja uskumused selle kohta, mida te enda jaoks võimalikuks peate.

3.   Küsige seda, mida te tegelikult tahate ning ärge tehke kompromisse. Olge avatud rohkemale.

4.  Armastage ning ka taotlege selle omamist, mida te palute. Te peaksite mõtlema positiivselt asjast, mida te tahate, sest kõrgema sagedusega positiivsed mõtted on magnetilisemad kui muretsemine, hirm ning pingesolek.

5.  Uskuge, et seda, mida te palute, on ka võimalik omada.

6.  Väga tähtis on mitte klammerduda sellesse, mida te magnetiseerite. Pigem tuleks lasta tulemus teatud mõttes lahti. Olge valmis suhtuma rahulikult, kui asi, mida te soovisite, ei tule (sest siis polnud ta teie kõrgemaks hüvanguks) või kui see tuleb teistsugusel kujul. Pärast seda, kui olete midagi palunud, alistuge sellele, mis tuleb ning võtke see vastu.

 

 

KUIDAS  MAGNETISEERIDA

 ETTEVALMISTUS

Valige välja midagi, mida te luua soovite. On tähtis, et te ka usuksite selle loomise/omamise võimalikkusesse. Mõelge sellest positiivselt, taotlege selle omamist. Määratlege nii täpselt, kui võimalik, millist kõrgemat väärtust selle omamine teile annab ning kujustage siis seda kõrgemat väärtust, soovitut magnetiseerides. Samuti võite te magnetiseerida selle asja sisimat olemust, mida asja omamine teile anda võiks; samuti asja konkreetset kuju või vormi või hoopis vajaminevat rahasummat, kui te seda muidugi teate.

Nüüd laiendage oma kujutlusvõimet ning veenduge sisimas, et võite küsida veelgi rohkem. Olge avatud rohkemale!

Kui te ei tea selle asja välist kuju, magnetiseerige sümbolit, mis seda asja teie jaoks esindab. Võtke endale hetk aega, et mõelda sellest, mida te tegelikult tahate. Tehke see endale selgeks.

Leidke aeg ja koht, kus saate lõdvestuda ning mõelda segamatult mõned minutid. Lõdvestuge ning valmistage end ette. Meenutage, et tähtis on magnetiseerimist tunda, mitte ainult sellest mõelda. Pöörleva, keskmest väljapoole suunatud spiraali kujustamine on üks efektiivsemaid mõttekujundeid, mis aitavad saavutada magnetiseerimise “tunnet”. Kui te aga olete juba kord jõudnud sellesse tundmise tasandisse, kasutage mistahes pilti või mõtet, mis aitab teil enda jaoks magnetiseerimise tunnet esile kutsuda.

See harjutus kasutab teie kujutlusvõimet. Ei ole “õiget” ega “valet” viisi selle tegemiseks. Parimad tulemused saabuvad aga siis, kui mängite tundmuste ning piltidega, olete magnetiseerimise ajal loovad ning leiutavad.

 

ASTMED

 

1.  Mõelge asjale, mida olete magnetiseerimiseks valinud. Olge nii üksikasjalik, kui suudate, loetledes detaile, kui neid teate, ning kõiki funktsioone ja omadusi, määratledes samuti asja sisimat olemust.

2.  Kujustage või tunnetage seda, mida te soovite oma ellu kutsuda, tehes selle enda jaoks nii reaalseks kui võimalik. Kujustage stseeni, milles kujutlete ennast seda asja juba omamas. Kiirake välja kõiki neid positiivseid tundeid, mida selle asja omamine teis esile kutsuks. Tehke oma pilt värvikamaks, kirkamaks, kiirgavamaks. Lisage valgust ja sära! Või võtke sümbol, mis teile seda asja esindab ning töötage sellega. Kasutage seda sama pilti või sümbolit iga kord, kui magnetiseerite või mõtlete asjast, mida valisite.

3.  Kujutlege, et teis on jõuallikas, mis genereerib energiat. Kujustage keskmest väljuvat pöörlevat spiraali (pöörlemissuund pole oluline). See spiraal saab alguse teie päikesepõimiku piirkonnast teie keha sees ning ta laieneb väljapoole ning ülespoole. Suunake oma jõudu ning energiat läbi spiraali väljapoole. Ning paludes end samal ajal Kõikse Allika ja Looja kanaliks, võtke vastu endasse läbi peaenergiakanali tulvavat Allika energiat. Paluge Kõrgemat Juhtimist ning seda, et kõik, mida te teete, oleks kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks. Olge alandlik ning tänulik energia eest, mida te kasutate. Kui ühendus Kõikse Allika ning teis peituva jõuallika vahel on loodud, siis tunnete, kuidas teie ümber tekib energiapööris, mille kese te olete.

4.  Nüüd viige oma tähelepanu jälle sellele, mida te magnetiseerite ning laske pöörisel kasvada nii suureks, kui tunnete, et on vaja, et tõmmata ligi seda, mida soovisite. Kasutage oma kujutlusvõimet ning mängige pöörise suuruse, kuju ja intensiivsusega, kuni see, mida tunnete, lihtsalt tundub õige. Seda tehes lootegi magnetilise jõuvälja enda ümber ning mõeldes nüüd selle peale, mida soovite, hakkab teie jõuväli seda eset nagu magnet rauda enda poole tõmbama.

5.  Kui magnetiseerite seda, mida soovite, määratlege ka piirkond oma kehas või auraväljas, kuhu te soovitut tõmbate. Te võite kujustada köit, mis ühendab teid sellega, mida te tahate ning tõmbab seda ligi, väljumas oma südamest, kurgust või kolmandast silmast. Te võite ka kujustada soovitut tulemas teie kätesse. Te võite näha seda kohaletulnult enese ümber paigutuvat. (Näiteks suur summa raha võib mõjutada paljusid piirkondi teie elus; seega, kui tõmbate seda ligi, võite tunda end mugavamalt, kui see paigutub ühtlaselt teie ümber. Suurtel rahasummadel on nimelt teatud raskus, millega tuleks end tegelikult enne tegeliku magnetiseerimise alustamist teadliku kujustamise abil harjutada.)

6.  Kui loote enese ümber pöörist, kujutlege, millised sündmused peaksid aset leidma selleks, et saaksite asja, mida tahate. Millised on astmed, mida teil tuleks läbida või millised sündmused peaksid aset leidma, et juhatada teid soovituni.

    Te võite ka õppida kontrollima kiirust, millega need sündmused ning astmed teie ellu ilmuvad. Võtku see protsess siis üks, kaks või viiskümmend päeva. Hakake loomisprotsessis töötama ka ajaelemendiga, et saada kätte tunne või pilt sellest, kui paljudest astmetest ja sündmustest protsess koosneb. Püüdke kiirendada või aeglustada kiirust, millega te neid astmeid läbite, kuni kiirus tundub just õige. Kui tõmbate asja või rahasummat ligi liiga kiiresti, tunnete pinget või survet. Muutuste toimumise jaoks on alati olemas optimaalne kiirus, mis on teie jaoks just õige.

7.  Kontrollige oma asendit ning hingamist. Te märkate, et võite hingamist ning asendit korrigeerides, suurendada ka oma tunnet magnetiline olemise kohta.

8.  Jätkake energia akumuleerimist pöörises, kuni jõuate punkti, mis tundub olevat haripunkt. Te võite kogeda “klõksu” või pöörlemise peatumist või tunnete lihtsalt, et energia hakkab hajuma. Teil võib tekkida nüüd kindlustunne ja teadmine, et saate selle, mida magnetiseerisite. Lõpetage magnetiseerimine, kui kogete seda kindlustunnet. Te võite märgata, et energia koguneb, saavutab haripunkti ning hakkab siis laiali lagunema. Looge oma magnetiline pööris ning magnetiseerige nii kaua, kuni see tundub vajalik. Kui protsessist saab võitlus või vaev, kui tundub, et teel on takistus, katkestage. Olete teinud küllalt. Õppige määratlema, milline on vajalik energiahulk selleks, et soovitut ligi tõmmata.

9.  Nüüd aga minge enda sisse ning paluge Kõrgemat Juhatust selle kohta, kas ja kui tihti tuleks selle asja magnetiseerimist korrata, mida te just palusite. Kinnitage veel, et soovite manifesteerida vaid seda, mis on nii teie kui ka kõikide teiste kõige kõrgemaks hüvanguks.

10. Tulge nüüd kergelt ning sujuvalt välja sellest seisundist ning sirutage oma keha. Järgnevate päevade jooksul olge ärkvel igasuguste sisemiste impulsside ning taipamiste/välgatuste suhtes, mis võiksid teile juhatada konkreetsemaid samme, kuidas seda asja, mida magnetiseerisite, oma ellu tuua. Õppige kuulama sisemist juhtimist.

 

TULEMUS

 

Jätkake selle harjutuse tegemist, kuni olete valmis tundma, visualiseerima, tunnetama, kujutlema või kogema pöörist energiana, mida kiirgate välja. See on magnetväli, mis on loodud tundejõudu kasutades ning mis aitab teil mõttejõudu fokuseerides ligi tõmmata soovitut. Kui olete võimeline kogema energia akumuleerumist ning siis selle lahenemist; või kui olete võimeline kogema “klõksu” või tundma lõpetatust, tunnetama, et kogunenud energia taandub, siis on protsess käivitunud ning te olete magnetiseerinud selle, mida soovisite. Magnetiseerimise ajal jälgige oma tundeid. Kui kogete raskust või ebamugavust, võib see viidata sellele, et asja, mida magnetiseerite, omamine ei ole teie kõrgem hüvang. Teine võimalus on, et teis on aktiveerunud vabastamata vastujõud, mis ütleb, et te ei vääri seda, mida magnetiseerite. Igal juhul tuleks siis toiming katkestada ning vaadata üle nii oma soov kui suhtumine.

Alustada tasuks väiksematest esemetest, aga kui te tunnete end juba mugavalt väiksemaid asju magnetiseerides, proovige ligi tõmmata midagi suuremat, mis oleks teie jaoks juba suurem väljakutse. Te võite märgata, et iga kord, kui midagi magnetiseerite, on pööris erinev, olles mõnikord väiksem, teinekord suurem. Mõnikord tahate magnetiseerida vähemalt minuti või rohkem, teinekord läheb ainult paar sekundit. Pidage meeles, et mõtleksite positiivselt sellest, mida soovite ning laseksite lahti mõtte, kuidas tulemus peaks konkreetselt ilmnema. Leppige, kui see asi tuleb teistsugusel kujul, kui te ootasite. Alistuge sellele, kuidas see teile tuleb.

 

OMA  USKUMUSTE  TRANSFORMEERIMISEST

 

Teie uskumused loovad teie reaalsust. Kui muudate oma uskumusi ning vabanete ennastvähendavatest eelarvamustest, muutub ka teie kogemus reaalsusest.

Pärast seda, kui olete midagi magnetiseerinud ning töötanud energiaga, et seda soovitut oma ellu tuua, hakkavad teie uskumused mõjutama seda, kui kergesti või kiiresti teie soovid täituvad. Eriti oluline on asendada uskumus, et te küllust ei vääri, uskumusega, et te seda väärite.

 

1.  Vaadelge hetkesituatsiooni oma elus. Vaadelge oma rahalist olukorda ning küsige endalt: “Millised uskumused pidid sellel inimesel (teil) olema, et seda situatsiooni luua?” Loetlege mõned võimalused. Kui olete avastanud õige, tunnete seda sisimas.

2.   Kujutlege nüüd, et kustutate ära selle uskumuse ning asendate uue uskumusega raha kohta, mida soovite omada.

3.  Mõelge millegi peale, mida te tahate. Millist uut uskumust te selle saamiseks võiksite vajada?

 

 VANADE  PROGRAMMEERINGUTE VABASTAMISEST

Enamus teie mõtetest, piltidest ning kontseptsioonidest on teisse istutatud juba varases eas, teie vanemate ning teiste teid ümbritsenud inimeste, sõnade, uskumuste ning varjatud sõnumite poolt. Teadvustage need vanematelt pärinevad uskumused ning otsustage teadlikult, kas te soovite neid edasi kanda. Andestage oma vanematele kõigi uskumuste eest, mida nad teile edasi andnud on ning mida te enam ei vaja. Mõistke, et nad tegid parima, mida nad oskasid. Teatud mõttes oli nende uskumuste omamine teile teie varajasemas elus vajalik, sest need juhtisid teid vajalike õppetundideni ning kasvuni, mida vajasite oma potentsiaali avardamiseks. Te võite vabastada kõik need vanad programmeeringud, mis teid enam ei teeni, valides iseenda toimivad printsiibid. Te võite valida, milliseid uskumusi, mõtteid, kontseptsioone ning kujundeid te kanda soovite. 

Võtke üks hetk aega ning suunake pilk oma lapsepõlve. Kuidas teie vanemad raha kulutasid? Kas nad ostsid asju enda jaoks? Kas nad nautisid oma raha või pidid nad äraelamiseks kõvasti vaeva nägema? Kas nad rääkisid teiega vabalt sellest, kui palju nad teenivad või oli see keelatud teema? Kas nad kulutasid raha teie peale? Kas te tundsite, et teie soovid loevad? Kas te suudate näha midagi ühist selles, kuidas teie praegu rahasse suhtute ning kuidas suhtusid rahasse teie vanemad? Kas teie vanemad lubasid endil kulutada ja teenida raha nii, et see tõi neile elusust, õnne, rõõmu, heaolu ning enesearmastust?

Lapsed on harjunud saama asju oma vanematelt ning paljud inimesed ootavad, et ka Universum sama moodi käitub. Nad samastavad oma vanemaid ning Universumi. Kui teie vanemad olid helded ning jagavad, usute te arvatavasti ka heldesse ning jagavasse Universumisse, kes täidab kõik teie soovid. Kui teie vanemad aga keelasid teile asju, mida te tahtsite, võite te endile tänaseni keelata asju, mida te tahate. Te võite käituda nii, nagu ootaksite te mingite nähtamatute “vanemate” või autoriteetida luba, kes teile siis ütleks, kas te saate või ei saa seda, mida te tahate. Kas te käitute nii nagu oleks Universum teie vanemad? Olge ise see vanem, see autoriteet, kes on teie jaoks sobiv. Andke endile luba saada kõike, mida te iganes vajate.

Te võite luua endi jaoks uue isikliku ajaloo, keskendudes kõigile hetkedele, mil olite edukas ning elasite külluses. Laske vabaks lood oma minevikust, mis ei toeta uut pilti teist kui edukast ning pidevalt külluses viibivast inimesest. Mineviku kujutised, mida te hoiate, panevad sageli piirid peale tulevikule, mida te endi jaoks ette kujutada suudate ning takistavad teil ka oma kõrgemat potentsiaali manifesteerida.

Selleks, et oma minevikku vabastada, vaadelge lugusid, mida te olete iseendile ning teistele oma lapsepõlve ning raha kohta rääkinud. Kas te räägite, et elasite külluses või puuduses? Võib-olla meeldib teile rääkida aegadest, mil teil polnud piisavalt süüa. Või räägite te sellest, kuidas teie vanemad raha kulutasid, kuid teile ei ostnud midagi? Hakake vaatlema oma isikliku ajaloo hetki, mida te teistele ning endile rõhutada tahate. Kõigile  mineviku kogemustele on teil olnud kindlasti ka vastupidiseid kogemusi. Oli aegu, mil te sõite võrratuid roogi, aegu, mil te saite asju, mida te tõesti igatsesite ning mis teie jaoks väärtust omasid.

Millist majanduslikku ajalugu te omada sooviksite? Alustage uue ajaloo loomisega iseendi jaoks. Täitke oma lapsepõlv mälestustega küllusest ning sellest, kuidas te saite seda, mida te tahtsite. Mida te sooviksite rääkida inimestele oma lapsepõlvest? Te võite näiteks soovida neile rääkida seda: “Mu vanemad kulutasid raha väga vabalt ning mõistlikult. Raha polnud meie peres probleemiks, meil oli seda alati piisavalt.” Seda öeldes, meenuvad teile arvatavasti ajad, mil raha tõepoolest polnud probleemiks ning teil tõepoolest oli kõike külluses.

Te olete kogenud kõiki rahaga seotud aspekte. Te olete kindlasti tundnud end olevat külluses, kuigi võib-olla vaid üheks hetkeks. Võib-olla saite te mõne ilusa mänguasja, mida te igatsesite. Võib-olla tegi keegi teile ootamatu kingituse raha näol või saite te rohkem, kui küsisite. Mida rohkem selliseid rõõmu, entusiasmi ning tänulikkusega seotud tundeid te meenutada suudate, seda rohkem häid asju suudate te tulevikus ligi tõmmata.

Üks võimalusi lubada endale edu, seisneb selles, et te jutustate oma eluloo viisil, mis tõstab esile ning rõhutab kõiki häid kogemusi, mis teil olnud on. Te võite mängida seda mängu üksi või koos sõpradega. Kirjeldades oma minevikku uuel viisil, saab sellest teie uus reaalsus.

 

1.  Rääkige oma isiklikku ajalugu, nagu oleksite kasvanud üles suures külluses. Valige tegelikud sündmused, keskendudes vaid aegadele, mil tundsite end olevat tõelises külluses, saite seda, mida te tahtsite või kogesite, et teie vanemad elavad külluses. Te veel üllatute, avastades, kui paljusid kordi te suudate meenutada, mil tundsite end olevat tõelises külluses.

 

2.  Rääkige oma elulugu sellest perspektiivist, teadvustades, et seda on alati jumalikult juhitud, nii nagu oleks teil olnud kaitseingel. Mõelge selle demonstreerimiseks kahe või kolme sündmuse peale.

 

3.  Rääkige oma elulugu sellest perspektiivist, kui kergesti olete loonud asju, mida olete soovinud, meenutades võib-olla aegu, kui soovisite midagi ning see ilmus kiiresti, ilma teiepoolsete pingutusteta.

 

Vaadake, kui hea tunne on fokuseerida oma minevikus aegadele, kus kõik on teie heaks toiminud. Mida rohkem te fokuseerite mineviku küllusele, seda rohkem küllust ja õitsengut loote te oma tulevikus. Millele iganes te oma tähelepanu pöörate, see kasvab ning suureneb. See, millele te keskendute, seda te ka loote. Pöörates tähelepanu oma mineviku edule, loote te enda jaoks eduka ning positiivse tuleviku.

 

LASKE  RAHAL  VOOLATA

 

Raha esindab energiavahetust teie ja välise maailma vahel. Kui lasete oma energial voolata, hakkab ka raha voolama. Blokeeringud võivad olla tingitud sellest, et teie elus/kehas on piirkonnad, kus energia voolamine on pidurdatud. Energiablokeeringud võivad ilmneda nii füüsilises kehas, emotsionaalkehas või manifesteeruda suhetes teiste inimestega. Kui raha tuleb sisse sama palju, kui läheb välja või kui raha üldse ei liigu, tuleks vaadelda oma elu ning küsida oma Kõrgemalt Minalt, kuidas teie energia jälle voolama saaks hakata.

Kuulake oma keha. Vaadelge oma emotsioone. Väljendage oma tõde, kuid tehke seda kaastundega. Kuulake oma sisetunnet. Vaadelge oma suhteid. Kas teie elus on valdkondi, kus andmine ja saamine pole tasakaalus? Kas on valdkondi, kus annate endast rohkem energiat, kui vastu saate? Või hoopis ootate, et inimesed muudkui annaksid teile, ilma et te neile midagi vastu annaksite? Kas saadate välja armastust teistele inimestele? Kas te võtate armastust vastu? Kas te tunnete end armastatuna? On teie süda avatud?

Kui avastate piirkonna, kus energia on blokeeritud, küsige endalt: “Mida ma võiksin teha, et panna energia jälle voolama?”

 

Positiivsed afirmatsioonid oleksid:

 

·        Mulle tuleb alati rohkem raha sisse, kui välja läheb.

·        Ma saan lubada endale rohkem, kui kunagi võimalikuks pidasin.

·        Raha voolab minu elus. Elan külluses.

·        Mu energia voolab kõikides eluvaldkondades.

·        Ma väärin armastust ja küllust.

 

1.  Kas teie elus on valdkondi, kus kõik ei toimi nii hästi, kui te tahaksite? Võtke endale hetk aega ja kujustage, kuidas te sooviksite seda valdkonda näha. Milline oleks lahendus, mis oleks kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks ning siis  kuulake oma sisemist juhtimist ning küsige, mida saaksite teha, et olukorda muuta. Usaldage esimest impulssi, mis teis tekib. Kuid küsige endalt, kas selle järgimine valmistaks teile ka rõõmu? Järgige alati oma rõõmu, kui teete  samme, mille puhul loodate, et need võiksid tuua muutusi teie ellu.

2.  Olge vaiksed ning häälestuge oma füüsilisele kehale. Millist juhatust saate, et suurendada energiat või parandada tervist? Võib-olla vajate rohkem liikumist või muudatust dieedis? Võib-olla peaksite võtma aja maha ning puhkama? Mis valmistaks teile rõõmu? Millist sammu oleksite valmis juba homme astuma, et toetada oma füüsilist keha?

3.  Mõelge oma suhete peale. Mõelge selle peale, kuidas suhtute iseendasse. On teie suhetes midagi, mis ei toimi nii, nagu te tahaksite? Kujustage olukorda, mida kogeda sooviksite. (Märkus: te ei saa muuta teist inimest, ainult iseennast. Kuid tihti on nii, et kui muudate midagi iseendas – oma suhtumist või tegusid – muutub ka teine inimene.) Mida võiksite enda puhul muuta, et situatsioon paraneda võiks? Peatuge hetkeks ning olge avatud mõtetele, mis võivad nüüd tulla selle kohta, kuidas parandada oma suhteid teatud inimestega. Olge valmis tegutsema vastavalt tekkinud mõtetele.

 

 VÄLJUMINE  VAESUSEST

 

Kui elate väga vaeselt, siis seda õppetundi mõistes, omaks võttes ning emmates, vabanete vajadusest seda rohkem kogeda. Armastage kõiki oma kogemusi ning teadke, et vaesus on ajutine seisund, mida kogesite selleks, et avarduda ja areneda. Vabanege hirmust vaesuse ning raha kaotamise ees. Saatke armastust oma hirmudele. Teadke, et hirmud on need piirkonnad teie kehas/energiaväljas, mis vajavad tervendamist armastusega. Hirmud kaotavad oma jõu, kui te nad  teadvustate. Hirmu vabastamine/äraandmine Jumalale toob kaasa suured kingitused ning teie potentsiaali avanemise uutel tasanditel, sest iga hirmu all on peidus imelisi pilte, uusi arusaamu ning ilmutusi selle kohta, kes te tegelikult olete.

 

1.     Kui elate vaesuses, küsige endalt:

·        Mida ma õpin?

·        Millisel viisil see mind tugevamaks teeb?

·        Milliseid omadusi ma arendan?

·        Mis on need asjad, mille puhul olen avastanud, et need on mu elus tõeliselt tähtsad?

 

2.     Kui elate vaesuses ning tunnete end nagu mingi kasti sees, millest te väljapääsu ei tea, vangis olevat, kujustage järgmist:

·        Kujutlege, et olete kastis või on teie ees sein, mis seisab teie ning selle vahel, mida siin elus soovite.

·        Kuidas see kast välja näeb? Milline on see sein?

·        Nüüd, kui kujutlete seda kasti, tehke sinna uks ja aknad. Tehke nii palju uksi ja aknaid, kui vajate, et tunda end vabalt ja mugavalt. Või võtke mistahes sobiv tööriist ning lõhkuge maha see sein, nii et saaksite vabalt ja kergesti minna teisele poole.

Töötamine sümbolitega võib luua sügavamaid muutusi teie elus. Iga kord, kui te seda harjutust teete, siis need asjad, mis on esindatud kasti või seina poolt, muutuvad ning teie jaoks avanevad uued võimalused.

 

USALDUS

 

·        Universum on turvaline, külluslik ning sõbralik.

·        Ma ootan, et juhtuks ainult parim ning see juhtub.

·        Ma usaldan oma pidevalt kasvavat võimet suurendada küllust.

·        Ma võtan vastu rikkust ja küllust ning luban neil tulla oma ellu.

·        Ma usaldan, et kõik tuleb õigel ajal  ning õigel teel.

·        Ma alistun nii enda kui teiste kõige kõrgemale hüvangule.

 

 

IMED

Imed tulevad alati Armastusest. Neid loob Armastus. Te tõmbate enda poole imesid alati üksnes läbi Armastuseväe. Väljendage Armastust oma sõnades ja tegudes iga päev, siis olete ühenduses Universumi piiramatute küllusevarudega.

Kui kulutate raha armastusega, avate te uusi võimalusi selleks, et raha teie juurde tagasi tuleks. Armastuse seisund on vastuvõtlikkus Universumis leiduva külluse suhtes. Mida rohkem Armastust saadate te välja maailma, seda rohkem küllust ja imesid saate te ka vastu. Iga kord, kui maksate arvet, tehke seda armastusega. Iga kord, kui saate raha, suhtuge sellesse kui armastusekingitusse. Tehke igast raha andmisest/saamisest armastusetegu, kasutage seda kui võimalust kiirata sellesse maailma armastust.

Et kiirendada protsessi ning luua imesid, avage magnetiseerides oma süda ning hoidke see avatuna. Usaldage ennast, uskuge endasse, armastage teisi ning demonstreerige oma armastust sõnades ja tegudes iga päev.

Imed on ootamatud sündmused, mis toovad teile palju rohkem, kui oodata oskasite. Nad ilmnevad siis, kui lasete lahti hirmud ja klammerdumise ning usaldate sisemist juhtimist. Imed on Armastus tegudes. Tihti juhtuvad imed siis, kui hüüate oma hingesügavusest välja abipalve. Kriisid, mis teid selleni viivad, loovad tihti imesid, sest kriisi ajal teie ego taandub ning hing – teie jumalik olemus – ilmutab end.

Iga kord, kui võtate vastu Armastust teistelt, iga kord, kui avate end, et võtta vastu Armastust Loojalt, Kõigelt Elavalt, käivitate te imede loomise võimaluse oma elus.

Küllust manifesteerides olge avatud ka ootamatutele ning tavatutele allikatele.

 

1.  Kirjutage üles need korrad, mil saite raha või midagi, mis oli nii eriline ja ootamatu, et mõjus imena, või kui te tundsite jumalikku vahelesegamist oma elus.

2.  Kas oleks midagi, mille saamist te peaksite imeks, kuid mida te nii väga sooviksite oma ellu just praegu? Kas olete küllalt avatud, et seda vastu võtta? Paluge siis, et see ime tuleks teile…

 

OMA ELUTÖÖ LOOMINE

 

Igaüks teist on eriline, kordumatu isik, kellel on maailmale anda imeline ja hindamatu kingitus. Iga inimene on sündinud eesmärgiga. Te ei ole siin lihtsalt niisama. Igaühel teist on täita ülesanne, mida mitte keegi teine siin planeedil täita ei saa. See eriline panus, mida te teostama olete tulnud, ongi teie elutöö. Tehes seda, saab teie elu täidetud rõõmu, külluse, armastuse ning heaoluga.

Te tunnete oma elutöö ära rõõmu ning elusoleku tunde järgi, mida see teile annab. Tehes seda tööd, tunnete te, et teie elul on kõrgem tähendus ning et te annate väärtusliku panuse elumängu. Teie töö lubab teil täiuslikumalt väljendada seda, kes te olete, aitab teil kasvada ja areneda.

Tehes oma elutööd, aitate te ka teisi inimesi ning kogu maailma, sest kiirgate kõikjale enda ümber rõõmu, armastust, rahulolu ning küllust. Elutöö järgimine kujutab endast ka vahendit valgustumiseks ning vaimseks kasvuks.

Teie Kõrgem Mina räägib teiega läbi tunnete, kujutluste, ideede ja unistuste. Ta osutab teie elutööle, juhtides teid asjade juurde, mis pakuvad teile rõõmu ning mille tegemist te armaste ja naudite. Teie elutöö on midagi, mille peale te mõtlete, millega te end seotud olevat tunnete või mida te juba teete. See võib olla midagi, mida te teeksite, kui teil vaid oleks rohkem vaba aega või raha.

Teie elutööle osutavad ka teie fantaasiad ning unistused oma ideaalsest elust. Teie hing ei ole piiritletud teie praeguse identiteedi poolt, ta näeb seda, kes te olete, suuremas plaanis ning teab, mida teil on võimalik selles elus saavutada. Ärge põlake oma fantaasiaid. Austage neid kui sõnumeid oma olemuse sügavamast osast.

See, mida te praegu teete, sisaldab endas teie elutöö seemneid. Tehes üha rohkem ja rohkem seda, mida te armastate, loote te külluse selle kõrgemal kujul, te loote elu, mis on täisväärtuslik, elav, õnnelik ning täis armastust.

 

 OMA  ELUTÖÖ  SÜMBOLI  ENERGISEERIMINE

 

1.  Leidke aeg, mil saate olla segamatult üksi. Sulgege oma silmad ning istuge mõni hetk vaikselt. Paluge oma Kõrgemal Minal näidata teile sümbolit, mis esindab teie kõrgeimat valguse teed, teie elutööd. Võtke selleks pilt, mis teie pähe tuleb, sest see on sel hetkel teie jaoks täiuslik eluülesande sümbol, mida energiseerida. Kujutlege, et hoiate seda sümbolit oma käte vahel. Kujutlege, kuidas jumalik energia voolab otse teie hingest sellesse sümbolisse ning energiseerib selle. Seejärel asetage see sümbol kujutluses mäe tippu. Kujustage siis teed, mis viib teie juurest sinna mäetipus paikneva sümbolini. Ja seejärel nähke ennast jalutades või tantsides, rõõmsalt mööda seda rada üles minemas. Kogu teie olemus on keskendunud selle mäetipus paikneva sümbolini jõudmiseks.

2. Jõudes mäetippu, õnnitlege ennast oma kindlameelse pühendumise eest eesmärgile ning selle eest, kui kergelt te oma eesmärgi saavutasite. Lubage endal tunda tundeid, mis täidavad teid siis, kui kõik teie elus toimib suurepäraselt, teid ümbritsev keskkond on täiesti toetav, elav ning teie kõrgemat potentsiaali rakendav. Seejärel võtke oma elutöö sümbol taas oma käte vahele ning viige see siis oma südamesse. Laske sellel oma keha energiseerida ning kiirata valgust kõikjale, kuni iga rakk teie kehas on kaasatud teie kõrgema eesmärgi ning elutöö teostamisele. Seejärel andke oma sümbol universumi kõrgemate jõudude kätte ning laske neil seda sümbolit energiaga täita.

3. Töötades oma sümboliga, tõmbate te enda poole spetsiifilisi ideid selle kohta, mida teha ning milliseid samme oma elutöö teostamiseks astuda. Tehes seda harjutust, tõmbate te enda poole olukordi, inimesi ning sündmusi, mis juhivad teid teie elutöö poole ning aitavad teil seda teostada. Järgige oma sisemist juhtimist ning teie elutöö hakkab teie ees üha rohkem ja rohkem lahti rulluma, selginema.

 

OMA ELUTÖÖ AVASTAMINE

 

Üheks teeks, mil moel te oma elutööd avastada saate, on jälgida seda, mida te teha armastate, mida te teete heameelega. Pange tähele, milliste oskuste kasutamist te naudite. Teie elutöö sisaldab endas nende oskuste kasutamist.

Iga töö, hobi või tegevus, sisaldab endas teatud oskuste kasutamist. Te võite avastada need oskused, mille rakendamisest koosneb teie elutöö, küsides endalt küsimusi.

·        Milliste asjade tegemist te oma töös ning tavaelus naudite?

·        Millised on teie hobid?

·        Milliseid ühistegevusi te naudite?

·        Olete te huvitatud laulmisest, tantsimisest või kujutavatest kunstidest?

·        Olete te huvitatud kirjutamisest, lugemisest või hoopis spordist?

·        Mida te kõige enam naudite? Kas tervendamist, aitamist, õpetamist, juhtimist, jne.?

·        Kas teid tõmbab äri poole, kunstide loomise või teaduse poole?

·        Kas teile meeldib arendada oma loovust, kujutlusvõimet või vaatlusvõimet ning järelduste tegemise oskust?

·        Kas te soovite töötada selliste asjadega nagu arvutid, masinad,  sisustuselemendid või hoopis informatsiooniga nagu numbrid, statistika või uurimustulemused?

·        Kas teile meeldib töötada inimeste, loomade või taimedega?

·        Kas te soovite tööd, mis nõuab loovust või siis soovite tööd, mis on kindlapiiriline ning loogiline?

·        Kas teile meeldib töötada oma käte või hääle abil?

·        Kas teile meeldib inimestega suhelda vahetult või telefoni teel?

·        Kas teile meeldib tegeleda majapidamisega või grupitöö koordineerimisega?

 

Ärge üritagegi välja nuputada, mida oma eluga peale hakata maailma vaadates ning küsides: “Mida ma maailma heaks teha saan?” Vaadake pigem iseennast ning küsige: “Mida ma tahan teha, mida ma armastan? Mis mind tõmbab? Mis mind huvitab? Milliste valdkondadega ma oma elus tööd teen? jne.”

  

PRAKTILINE HARJUTUS ELUTÖÖ AVASTAMISEKS

 

Kujutlege, et te juba elate elu, mis on täis armastust, küllust ning pakub teile tõelist rõõmu. Kuidas te vastaksite järgnevatele küsimustele: (Pidage meeles, et see on teie lõbus fantaasiaelu. Kasutage oma kujutlusvõimet.)

 

1.   Milliseid tegevusi te teete või mis tüüpi oskusi te kasutate: lugemine, rääkimine, läbirääkimised, nõustamine, mõtlemine, kirjutamine, organiseerimine, juhtimine, lastega töötamine, spordiga tegelemine, objektidega töötamine, asjade valmistamine, masinate või vahendite parandamine, töötamine taimede, loomade või infoga? Kirjuta üles vähemalt viis (soovitatavalt rohkem). 

2.   Mitu tundi päevas ning nädalas pühendate elatise teenimisele? Millal te töötate: hommikul, õhtupoole, öösel? Mitu päeva järjest te nädalas töötate? 

3.  Kas teie töö on füüsiliselt aktiivne, energiline, kiireloomuline või töötate te rahulikus, aeglases tempos? 

4.  Kas te töötate iga päev samade inimestega? Kui jaa, siis millised need inimesed on? Millised on teie rollijaotused? Kui palju te töötate üksi? 

5.  Milline näeb välja teie töökeskkond: asub see väljas või sees; teie kodus või siis mõnes keskuses või büroos? Kas te reisite? Kui jah, siis kuhu ja kui sageli? Kas te töötate linnas või maal?

6.  Milline on teie staatus või millist rolli te tööl mängite? Millised kohustused ning vastutus teil on? Millised on võimalused arenguks? Kas olete meeskonnaliige? Kas töötate suure või väikese ettevõtte heaks või olete iseenda peremees? Kas töötate ühe tööandja või grupi heaks? Kas töötate klientidega?

 

Kujustage seda naudingut pakkuvat elu järjest üksikasjalikumalt, mõelge üha rohkemate võimaluste ning valikute peale ning kujustage end omamas isegi rohkem, kui eelmisel korral. Te võid avastada, et iga korraga muutub teie kujutlus, kui keskendute sellele, mida tahate, üha selgemaks ja selgemaks. Eemaldage kõik piirangud selle eest, mida te võimalikuks peate. Te loote kujundi, mis ütleb teie Kõrgemale Minale, milline võiks olla teie jaoks ideaalne elu. Kui te nendele küsimustele vastamise lõpetate, on teie Kõrgem Mina juba alustanud mooduste otsimist, kuidas seda ideaalset elu teieni tuua. Olete te valmis seda vastu võtma ning oma ideaalelu ka tegelikkuses elama?  

 

***

 

KÜLLUSE LAEGAS

 

Külluse laeka loomine: Ostke või tehke laegas, mis väljendab teie unistust küllusest. See võib olla kaetud kuldsete kaunistustega, värviliste kivikestega, lilledega või sulgedega, see võib olla nikerdustega. Peaasi, et ta oleks teie silmadele meeldiv vaadata ning väljendaks teie individuaalset maitset. Kirjutage üles oma taotlused. Te peate “OLEMA” see (saama selleks), mida te soovite ning “TEGEMA” (mida iganes see ka nõuaks), et soovitut “SAADA”. Raha on üks külluse vorme. See esindab millegi loomiseks kulunud energiat ja aega. Peale raha on veel palju muid külluse vorme, mis toovad suurt rahuldust. Hakake raha nägema vaid ühe vahendina külluse ning õnne juurde, mis võimaldab teil saavutada ihaldatud lõpptulemust: küllust, rahu, rõõmu, õnnelikku elu. Raha iseenesest on ju vaid paber. 

Kasutades punast pastakat, kirjutage üksikasjalikult üles oma “Külluse taotlused”, alustades ENDA JAOKS TÄHENDUST OMAVA EESMÄRGIGA - sellega, mida te selle elu jooksul teostada kavatsete. Kirjutage detailselt üles vähemalt kolm peamist eesmärki, mida sooviksite teostada kuue kuu jooksul. Kirjutage detailselt üles kolm või enam eesmärki, mida soovite saavutada aasta jooksul. Reastage need eesmärgid tähtsuse järjekorras: 1. teie tähtsaim eesmärk, 2. järjekorras teine eesmärk ja nii edasi.    

TEIE VISIOON. Kasutades oranži pastakat, pange kirja, kuidas sooviksite oma eesmärki saavutada (milliseid samme olete nõus selleks astuma). Kasutades sinist või lillat pastakat, kirjutage teisele paberile üles kõik, mis teid oma eesmärgi ning visiooni loomiselt tagasi hoiab. Pane kirja vananenud mõttevormid, mida peate vabastama, et “SAADA” selleks, kelleks saada soovite. Kui olete lõpetanud, öelge midagi sellist: “Ma asetan nüüd need mõttevormid, mis mind enam ei teeni, oma Väe Püramiidi, et nad seal puhtaks, neutraalseks Valguseks transformeeruksid.” Seejärel rebige see paber tükkideks ning visake minema. Te võite selle ka põletada.

KÜLLUSE LAEKA ELUSTAMINE. Asetage oma Külluse Laekasse kristall või mõni muu vaimne “aare” koos mingi rahasummaga – iga summa sobib. Jätke see mõneks päevaks sinna, võtke siis välja ning kulutage millelegi, mis toob teile rõõmu. Tehke midagi toredat ja rõõmupakkuvat, tehke midagi, mida te endale tavaliselt ei lubaks ning nautige seda siis täie rinnaga. Kui saate ootamatu külluse kingituse, asetage see enne kulutamist mõneks päevaks oma Külluse Laekasse. Andke ka kellelegi teisele NATUKE RAHA SEEMNEKS ning näidake talle (neile), kuidas luua Külluse Laegast. Võtke neilt lubadus, et nad kulutavad selle raha millegi peale, mis neile tõeliselt rõõmu pakub. Paluge neil jagada Väe Püramiidi ja Külluse Laeka kingitust ka teistega. Koos võime me luua piiramatute tagavaradega maailma. Rõõmsat loomist, kallid sõbrad!

 

Armastust ning inglite õnnistusi,

Ronna Herman  

 

***

 

DJWHAL KHULI HUNA PALVE KÜLLUSE LOOMISEKS

 

Järgneva Huna palve on kanaldanud Terri Sue Stone’i poolt raha manifesteerimiseks maailma Valgustöölistele. See on võimas ning ma soovitan teil jagada seda ka teiste vaimsete kogukondadega, millega te seotud olete ning seda ka ise kasutada. Djwhal soovitas seda palvet öelda kord päevas, kolmekümne päeva jooksul, et vabastada blokeeringuid ning manifesteerida oma jumalikku sünniõigust täielikule küllusele kõigil tasandeil, et te saaksite täita teenistust, mida te siia tegema tulnud olete.

 

ARMASTAV LOOJA!

 

Ma palun ning palvetan kogu oma südamest, hingest, meelest ning väest, et jumalik küllus võiks manifesteeruda minu elus ning tuua mulle ka isikliku õnne ning edu. 

Ma olen valmis läbistama ning lahti laskma kõik oma hirmud, et järgida Jumala plaani Maa peal ning mujal. 

Ma tõotan avada end finantsilisele küllusele selleks, et teostada oma teenistust sellel planeedil. 

Jumala nimel aktsepteerin ma oma jumalikku pärandit nüüd ja praegu ning tänan Sind Sinu vastuse eest, kallis Looja!

Sündigu kõiges ja alati Sinu tahtmine! 

Aamen!

 

(KORRAKE SEDA KOLM KORDA KÕVA HÄÄLEGA.)

 

Mu armastatud alateadvus, ma palun ning käsin sind armastavalt, et sa viiksid selle palve nüüd Jumalani ning annaksid selle manifesteerimiseks ning demonstreerimiseks kogu vajamineva elujõu. 

(HINGAKE SEE PALVE LÄBI KROONTŠAKRA JUMALALE. OODAKE 10-20 SEKUNDIT.)

 

Looja, lase oma Õnnistusevihmal langeda! 

Aamen!

 

TUNDKE, KUIDAS ENERGIA TULEB JUMALA JUUREST TAGASI TEIE JUURDE. HINGAKE SEDA SISSE.

 

Lõpetuseks võite toonida OM’i.

 

***

 

Ka kõiki ülejäänud materjale kogumikust "Valgusesaar: külluse loomisest"  võite leida meie koduleheküljelt!

Täiendavaks lugemiseks külluse manifesteerimise printsiipide kohta soovitame ka Tom ja Penelope Pauley raamatut "Mina olen muinasjutuliselt rikas"!