Vaimne maailm kõneleb meiega läbi numbrikombinatsioonide!

   

Numbrikombinatsioonid (111, 222, 333, 444, 555, 666, 777, 888, 999, 000) on koodid, mis tähistavad dimensioonidevaheliste väravate – nn valgusportaalide - avanemist. Te võite seda ette kujutada nii: te panete üksteise sisse kolm kontsentrilist ringi, määratledes, et iga ring tähistab vastavalt kas kolmandat, neljandat või viiendat dimensiooni. Kujutlege, et iga ring on jaotatud võrseteks nummerdatud osadeks. Kui nüüd seada need ringid üksteise suhtes nii, et mingi arv (näiteks 1) iga ringi peal on kohakuti sama arvuga teistel ringidel, siis on see justkui lukukood, mis avab dimensioonidevahelise värava ning võimalikuks saab viienda dimensiooni teadvuse (nt inglite) suhtlemine kolmandas dimensioonis viibiva teadvusega. Teiste sõnadega, toimub infovahetus kolmanda ning viienda dimensiooni vahel. Seda tähendavad need numbrikombinatsioonid: 111, 222, 333, jne.

 

Järgnev tekst pärineb Doreen Virtue raamatust “Healing with Angels”:

 

111 – Vaatle tähelepanelikult oma mõtteid ning tee kindlaks, kas mõtled üksnes sellest, mida sa tahad või hoopis sellest, mida sa ei taha. (NB! See, millele keskendume, seda me ka loome!) See järgnevus on märgiks, et sinu jaoks on avanemas võimalus ning su mõtted manifesteeruvad rekordilise kiirusega. 111 on nagu välklambi sähvatus, mis tähendab, et universum on just jäädvustanud su mõtted ning hakkab neid nüüd manifesteerima. Kas sulle meeldivad need mõtted, mida universum kinni püüdis? Kui mitte, siis muuda neid. (Võid paluda abi inglitelt, kui sul on raskusi oma mõtete kontrollimise ning jälgimisega.)

222 – Su värskelt külvatud ideed hakkavad nagu seemned idanema selles reaalsuses. Kasta neid ning hoolitse nende eest, siis pistavad nad varsti oma pead mulla seest välja, nii et võid olla tunnistajaks oma loomingule. Teiste sõnadega, ära lahku viis minutit enne ime sündimist! Sinu looming saab sulle varsti nähtavaks, seepärast jätka seda tänuväärset tööd! Jätka positiivselt mõtlemist, jätka afirmeerimist ning visualiseerimist.  

333 – Ülestõusnud Meistrid on sulle lähedal ning nad soovivad, et sa teaksid, et nende abi, armastus ning toetus on sinu päralt. Kutsu neid tihti, eriti, kui näed number 3-st moodustuvaid mustreid enda ümber.

444 – Inglid ümbritsevad sind praegu, pakkudes sulle oma armastust, tuge ning abi. Ära muretse, sest inglid on sulle lähedal.

555 – Kinnita turvavöö, sest su ees seisab suur muutus. Seda muutust ei saa pidada ei “positiivseks” ega “negatiivseks”, kuna muutumine lihtsalt on osa eluvoolust. Võimalik, et see on muutus, mis ilmneb nüüd vastusena sinu palvetele, seega tunne ning näe, et oled kaitstud ning täidetud rahust.  

666 – Sinu mõtted on praegu kontrolli alt väljas. Oled liiga palju keskendunud materiaalsele maailmale. See numbrite jada palub sul tasakaalustada oma mõtteid ning leida harmoonia taeva ning maa vahel. Just nagu kuulsas “Mäejutluses”, paluvad inglid sul keskenduda vaimule ning teenistusele ning olla veendunud, et sinu materiaalsed ning emotsionaalsed vajadused leiavad selle tulemusena automaatselt rahulduse. Kui püüdled Jumalariiki, tuleb kõik muu iseenesest.

777 – Inglid aplodeerivad sulle: Palju õnne! Oled õigel kursil! Jätka samas vaimus ning tea, et su soov täitub. See on erakordselt positiivne märk ning tähendab, et oodata on imesid.

888 – Üks faas sinu elus on jõudnud lõpule ning see on seda ettekuulutav märk. Sea end muutusteks valmis. See arvujada võib tähendada, et üks emotsionaalne, tööalane või suhtega seotud etapp on jõudmas lõpule. Tunneli lõpust on hakanud paistma valgus. Lisaks sellele tähendab see: “Vili on küps. Ära viivita lõikuse ning viljade nautimisega”. Teiste sõnadega tähendab see, et ära lükka edasiliikumist tulevikku või hoopis - saabunud on aeg nautida oma töö vilju.

999 – Lõpetatus. See tähistab pikema perioodi lõppu kas sinu isiklikus elus või ka globaalses mastaabis. Samuti on tegemist sõnumiga valgustöölistele, kes on võtnud enda peale ülesande tervendada Maad ning see tähendab: “Hakka tööle, Maa-Ema vajab sind nüüd ja praegu”.

000 – See on meeldetuletus, et oled Jumalaga üks ning et Jumala armastus on alati sinuga. Samuti on tegemist märgiga, et mingi situatsioon on oma arengus teinud täispöörde ning jõudnud tagasi algusesse.