Tervitused Orinilt ja DaBenilt!

 

Me kutsume teid õppima tundma seda valdkonda teie elus, mis on seotud raha ja küllusega ning õppima uuel moel töötama nii mateeria kui energiaga. Teadke, et raha ei tule vaid eriliste, kaasasündinud oskuste või annetega inimeste juurde. Teist igaühe sees on peidus kõik vastused ja anded, mida te vajate piiramatu külluse loomiseks oma elus ja seda nii füüsilises kui ka vaimses sfääris.

Te olete võimsad ja imeilusad olendid ning te kõik olete võimelised töötama energiatega ning astuma universumi lõputusse küllusevoogu. Raha loomine võib olla lihtne ja sundimatu, see võib olla lihtsalt teie elu, mõtlemise ning tegutsemise tagajärg. Te võite tõmmata enda poole seda, mida te iganes tahate ning te võite teostada oma kõige pöörasemad unistused. Te võite õppida nii külluse kui ka raha loomist, sest raha üksi ei pruugi teile veel anda seda, mida te tegelikult soovite.  

Meie, Orin ja DaBen, oleme valgusolendid. Me eksisteerime kõrgemates dimensioonides. Me oleme siin juhendajate ning vaimsete õpetajatena, et aidata teid teie isiklikus kasvus ning ärkamisel oma olemuse kõrgemale aspektile. Me soovime teil aidata luua uue nägemuse rahast ning me soovime teid aidata astuda sellesse lõputusse küllusesse voogu, mis teid ümbritseb. Need mõtted ja ideed on meie armastusekingitus teile. Ja teile võib tunduda, nagu oleksite te juba alati teadnud seda, millest me räägime. Me julgustame teid kuulama oma südame häält ning aktsepteerima vaid neid ideid ja soovitusi, mis teie sügavaima olemusega kaasa helisevad ning jätma kõrvale kõik need, mis seda ei tee. Te võite imestada, et kuidas meie kui vaimsed juhendajad, teame midagi raha seadustest, sest meie ju ei toimi materiaalsel tasandil. Kuid raha on energia ja energia eksisteerib kõigis dimensioonides. Raha vaimsed seadused on universaalsed energiaseadused, mis loovad küllust. Siia hulka kuuluvad sellised printsiibid nagu:  

tõusu ja mõõna printsiip,

piirideta mõtlemine,

andmine ja saamine,

hindamine,

austamine ja väärtustamine,

selged kokkulepped,

magnetism, jne. 

 

Küllus tähendab omada asju, mis teile rahuldust pakuvad.

 

Küllus tähendab midagi rohkemat kui lihtsalt omada palju asju, pigem tähendab see (kitsamas tähenduses) asjade omamist, mis teile rahuldust pakuvad, mis resoneeruvad teie sügavama sisemise olemusega ning eluülesandega. Raha võib olla üks osa küllusest, mis teie elu rikastab. Muutudes manifesteerimises vilunumateks, õpite te teadlikult valima seda, mida te oma ellu tuua tahate ning tõmbate seda siis enda poole. Olukorrad ja asjad tulevad teie ellu koheselt, vastavalt teie vajadustele nende järgi. Te võite õppida valitsema raha üle, selle asemel, et lasta rahal endi üle valitseda. Saavutanud selles meisterlikkuse, lubate te olukordadel ja asjadel, mis teid enam ei teeni, lahkuda oma elust lihtsalt ja kergelt, et teha ruumi uuele, mis teid teenib ning mis on teie kõrgemaks hüvanguks. Hakkab toimima raha, inimeste ning asjade loomulik vool teie elus ning kõik see leiab aset täpselt õigel ajal ning teenib teie kõige kõrgemat eesmärki.  

Uus ajastu on käes. Inimkond on ärkamas täiusliku teadlikkuse reaalsustesse ning üha rohkem inimesi kogeb oma kõrgema loomuse avanemist ning aktiveerumist. Nendel uutel aegadel kutsutakse teid väljendama oma Kõrgemat Mina (mida kutsutakse ka hingeks, teie olemuse sügavaimaks osaks, jumalikkuseks teie sees) kõiges mida te loote. Te võite tahta, et koht, kus te elate, esemed mida te omate, teie suhted ning kogu teie elustiil, peegeldaks teie kõrgemaid ideaale ning väärtusi. Raha teenides ja kulutades on teil võimalus väljendada Armastuse kõrgemaid kvaliteete, heaolu, õnne, rahu, elusust ning seda, kes te oma sisemuses tegelikult olete. Need uued ajad toovad endaga kaasa loovuse tohutu suurenemise ning kõikvõimalike ideede tulva.

 

 Järgige külluse vaimseid seadusi, et tuua küllust oma ellu.

 

Viisid, mil moel raha teenitakse ning hoitakse, muutuvad. Raha ja küllus hakkavad üha suuremates kogustes voolama ning see toob teie ellu rohkem rõõmu, kui te järgite külluse vaimseid seadusi. Te teete seda, kui teete oma elutööd, väärtustades ning teenides kõikide kõige kõrgemat heaolu. Te järgite vaimseid seadusi, tehes teistega pigem koostööd kui nendega võisteldes, muutes iga energia- ja rahavahetuse kõigile osapooltele kõige kõrgemaks hüvanguks. Ja pidage meeles, et järgite külluse vaimseid seadusi ainult siis, kui see, mil moel te raha teenite, hoiustate ning investeerite, ei kahjusta Maad.  

Te võite liituda nende uute energiatega ning rivistuda oma Kõrgema Minaga, järgides oma tundeid ning lihtsalt vooluga kaasa minnes, õppides, millal olla aktiivne jõud ning millal alistuda. Te võite suurendada raha, objektide ja asjade voolu, mida te oma ellu tuua soovite, läbi selle, et tegutsete suurema rõõmu, harmoonia ning aususega, uskudes, et kõik, mis juhtub on teie kõige kõrgemaks hüvanguks. Määratledes ning lastes minna vanadel situatsioonidel, mis teid enam ei teeni, avanedes uutele võimalustele, mõtetele, arusaamistele ning tunnetele, lubate te oma hinge kõrgematel energiatel endist läbi voolata ning oma elus toimima hakata. Tehes nii, voolavad raha ja küllus teie juurde loomulikult ning kergelt, ilma liigse rabelemise ning ponnistusteta. Asjad, mida te loote, aitavad teil kasvada, laieneda, uueneda ning elustuda.      

Oma elutöö avastamine ning teostamine toob teie ellu rohkem küllust, kui ükski muu tegevus, mida te selleks ette võtta võiksite. Teie elutöö sisaldab endas seda, mida teile teha meeldib, mida te armastate; ning panuse andmist kogu inimkonna suuremaks heaoluks. Raha on vaid kõrvalprodukt sellele, mida teile tõeliselt teha meeldib ning voolab seetõttu ilma liigsete ponnistusteta teie ellu, te ei pea enam selle pärast muretsema.  

 

Te võite teenida raha, tehes seda, mida te teha armastate

 

Paljud teist unistavad elust täis loovust, rõõmu ja elusust, kuid arvavad, et pole võimelised endale sellist elu lubama, selleks küllalt raha teenima. Me tahame teil aidata hakata uskuma sellesse, et teil võib olla külluslikult raha, tehes seda, mida te teha armastate. Me soovime,  et te mõistaksite: te ei pea enam tegema tööd, mis teid ei teeni, mida teile teha ei meeldi ning mida te ei naudi. Te ei pea seda enam tegema. Me aitame teil jõuda sealt, kus te hetkel olete, sinna, kuhu te jõuda tahate. Me aitame teil luua nägemust oma teest ning tõmmata enda poole oma elutöö. Me õpetame teile paljusid energiatehnikaid teie kõrgema tee aktiveerimiseks.  

Igaüks teist, kes soovib oma elu muuta, kiirendab oma isiklikku arengut ning tal on inimkonnale väga palju pakkuda, on ta siis sellest teadlik või mitte. Nüüd on aeg kuulata oma sisemisi sõnumeid ning avastada see spetsiaalne töö, mida just teie tegema olete tulnud. Alustage selle tööga ning andke see kingituseks maailmale, sest seda on nii väga vaja. Leidke oma elutöö ning tehke pigem seda, mida te armastate, kui seda, mida te arvate endale raha sisse toovat. Kui hakkate tegema oma elutööd, muutute ka raha suhtes äärmiselt külgetõmbavaks. See uus aeg annab teile küllaldaselt võimalusi oma elueesmärgi avastamiseks ning täitmiseks ning toetab igati kõiki teie püüdlusi kinkida oma töö maailmale. Isegi väikseimgi samm oma kõrgema tee suunas toob kaasa tasu ning tulemusi.   

 

Te võite manifesteerida seda, mida te tahate, töötades energiate ning magnetiseerimisega.

 

Te võite õppida looma seda, mida te tahate, kasutades pigem energiat ja mõtet kui füüsilisi jõupingutusi ning saada tulemusi, mis ületavad kõik, mida te vaid füüsilisel teel saavutada võiksite. Kui te mõistate, kuidas energia töötab, siis võite te teha vaid seda, mis toob teile parimad tulemused aega ja jõudu raiskamata. Me õpetame teile, kuidas tõmmata enda poole asju, saavutades lõdvestunud ja keskendunud seisundi ning töötades energia ja magnetiseerimisega. Need tehnikad on tõesti võimsad ning nad toimivad.  

Te ei pea olema mõjutatavad inimeste poolt loodud majandustingimuste poolt. Te võite luua oma enda majandusliku küllusekeskkonna. Kui te vaid nõustute kuulama ning tegutsema oma sisemist juhtimist järgides, siis läheb teil alati hästi, hoolimata välisest majandusolukorrast. Teid aidatakse ning juhitakse igati, et te oleksite hästi varustatud ning külluses isegi majanduskriisi olukordades. Kui inimesed siiski kõigele vaatamata oma töökohti või suuri rahasummasid kaotavad, siis vaid seepärast, et nood asjad polnud nende kõige kõrgemaks hüvanguks ning toimunu keeras nende elud mingil moel paremuse poole. Kui miski tõesti teie kõrgemat tahet teenib, siis te seda ei kaota, seda ei võeta teilt ära.  

On olema kahte sorti raha seadusi, mida te selle loomiseks ning talletamiseks, järgida võite. Vaimseid seadusi võib kasutada raha ligimeelitamiseks ning raha, mis sel viisil tuleb, on nii teile kui kõigile teistele kõige kõrgemaks hüvanguks. Inimeste poolt loodud raha seadused sisaldavad aga finantsarvestust, raamatupidamist, marketingi, makse ning äriplaane ja palju muud. Õppige kõike asjakohast, mis aitab teil mõista ning töötada hetkel kehtivate inimeste loodud raha seadustega. Me ei kavatse neid käsitlema hakata, sest seda on suurepäraselt ka mujal tehtud. Te võite luua raha küll vaid vaimsete seaduste abil, kuid igatahes on kasulik olla teadlik ka rahaga seotud ühiskonna reeglitest, et ka nendega harmoonias olla. Kui olla harmoonias nii vaimsete kui ka inimeste poolt loodud raha puudutavate seadustega, võtab raha ligitõmbamine, hoiustamine ning loomine vähem energiat.  

Paljud teist üritavad lepitada ning kokku sobitada mõtet olla vaimsel teel ning omada raha. Te võite soovida, et raha teie elus peegeldaks ausameelsust, kaastunnet ja armastust teiste vastu selle läbi, mil moel te seda teenite ning kulutate. Teil võib olla raha ning te võite järgida vaimseid printsiipe. Raha tuleb, kui te häälestute on hinge tarkusele, teenite teisi ning harmoniseerite ning tasakaalustate energiaid enda ümber. Olgu teie küllus põhinev headuse hulgal, mida te maailmale vahendate. Pole üllam olla vaene, sest sageli on vaja raha, et teostada oma elutöö. Teie vaimne kasv suurendab teie võimet manifesteerida küllust ning see võime aitab teil  omakorda tuua oma vaimne töö kingituseks maailmale. 

 

On tähtis kanda uusi mõtteid rahast.

 

Raha on tohutu jõud. See, mis moele te raha teenite, säilitate ning kulutate, määratleb, kas teie raha on jõud, mis siis vastavalt kas loob või ei loo head teie endi ning teiste jaoks. On tähtis kanda uusi mõtteid raha kohta, nagu näiteks seda, et raha on jõud, mis aitab tuua heaolu kogu planeedile. Kuju järgib mõtet ning kandes uusi mõtteid, võite te luua uue raha puudutava reaalsuse nii enda kui ka teiste jaoks. Igaüks teist võib toimida võimsa saatejaamana, mis saadab maailma positiivseid ideid raha kohta ning aitab luua kõrgema nägemuse rahast sellel planeedil.    

Usk puudusesse aitab kaasa sõdade puhkemisele ning harjumusele võtta Maalt rohkem, kui tegelikult vaja on. Kui igaüks suudaks tuua külluse, mis on teie loomupärane sünniõigus, oma ellu, ei oleks enam põhjust sõdadeks või selle planeedi kahjustamiseks. Teie uued uskumused muudavad teid külgetõmbavaks ideedele ning ressurssidele, mis aitavad luua küllust kõikide jaoks ja seda tihtipeale äraaimamatul moel. Universumi tagavarad on lõputud ning iga inimolendi võimuses on elada külluses, omada piisavalt süüa, peavarju, kütet ning riietust. Senikaua kui te seda ei usu, te seda ka ei koge, kuid te võite alustada sellest, et usute, et on võimalik saada kõik oma vajaduste rahuldamiseks. Pole piire sellel, mida te saada võiksite!  

Usaldage täielikult oma võimet luua, mõelda piirideta ning saada igal hetkel kõike, mida te ka ei vajaks. Olge paindlikud, avatud ning valmis vastu võtma uut. Te võite õppida end armastama ning hellitama ning lubama endale rohkemat, kui te iial võimalikuks pidasite. Me kutsume teid mängima meiega, kes me toimime kõrgemates reaalsustes ning me palume teil vastu võtta küllus, mille te ära teeninud olete ning mis on teie sünniõigus. Sellest saada kõige rõõmsam, edukam ning loomingulisem aeg teie eludes.    

 

 

KÜLLUSE KUJUSTAMISEST NII ENESE KUI TEISTE JAOKS:

 

Kujustage endid omamas kõike, mida soovite - rahuldust pakkuvat tööd, raha pangas, suurepärast suhet. Kujustage, kuidas teie, olles edukad, olete samas külluse ning inspiratsiooni allikateks ka kõikide teiste jaoks, kes on teie ümber. Kujutlege, kuidas näeks välja elu, kus kõik, keda te tunnete, elaksid külluses ning oleksid õnnelikud ja edukad. 

Kui te palute midagi enda jaoks, siis paluge seda ka kogu inimkonna jaoks. Näiteks, kui te soovite saada paremat tööd, kujutlege, et ka kõik teised, kes soovivad sama, saaksid selle. Kui te tahate oma ideedega inspireerida suuremat hulka inimesi, siis kujustage, et ka kõik teised, kes suurepäraseid ideid omavad, oleksid edukad. Kui te seda teete, siis mõistate varsti, et Universumis on olemas tõeline küllus ning see on alati olemas kõikide jaoks. Ühendage oma mõtted küllusest mõtetega küllusest kõikide jaoks. Pole piire sellel, mida te luua suudaksite. Ja kui te laiendate oma mõtlemist, haarates kaasa teised ning kujustate küllust kõikide jaoks, avate te veel rohkem teid, mida mööda küllusevool saaks teie suunas voolata.  

Piiranguteta mõtlemine on rohkem kui suurelt mõtlemine - see on loovalt mõtlemine. See võimaldab teil kujustada end omamas kõike, mida võiksite omada. Olge avatud meeldivatele üllatustele, sest teie Kõrgem Mina võib anda teile ka seda, mida te soovisite, kuid suuremas ning paremas vormis, kui arvasite selle olevat võimalik. Usaldage, et võite saada kõike, mida te õnneks vajate.  

Emotsioonid mõtete taga määravad kiiruse, millega te asju manifesteerite. Kui te tõesti midagi soovite, tuleb see palju kiiremini siis, kui olete kogu hingega asja juures. Genereerige vaimustust, mida tunneksite, kui teil oleks juba käes see, mida te alles saada tahate. Kujustage see asi enese jaoks reaalsuseks. Tundke, et see on teil juba olemas. Usaldage, et kui suudate soovitut kerge vaevaga väga selgelt kujustada (isegi kompida ning lõhna või maitset tunda), siis on teil luba selle saamiseks ka teie Kõrgemalt Minalt kindlasti olemas. Kuid vahel on siiski nii, et luba võib küll olemas olla, kuid loomisprotsessi takistavad teis endis valitsevad piirangulised ning ennastvähendavad mõttevormid. Siis tuleks neid teadvustada ning on mitmeid tehnikaid, kuidas neid neutraliseerida ja asendada loovate ning ülesehitavate programmeeringutega. 

Mõelge sellest, mida soovite oma ellu tuua, sagedasti ja intensiivselt, kuid olge ka valmis lahti laskma, et võimaldada soovitul manifesteeruda viisil, mis on parim kõikide jaoks.  

Ja uskuge alati, et teie unistused (ka kõige pöörasemad) võivad täituda.  

 

Armastusega,

 

Orin ja DaBen

Sanaya Romani & Duane Packeri raamatust "Creating Money"