PALVE ABIVAJAJATE TOETAMISEKS

 

Armastav Looja, meie sees ja meie ümber, lõpmatu Loov Vaim, palun luba meil olla kanaliteks Sinu pühale puhastavale ja tervendavale Valguse ja Armastuse energiale.

Voolaku see meist läbi otse Maa-Ema südamesse, et tervendada ja harmoniseerida seda planeeti ning mahendada ja pehmendada muundumisprotsesse neil üleminekuaegadel, kus me oma ühisel arenguteekonnal koos Maaga järjest kiirenevas tempos edasi liigume.

Armastav Looja, palun luba oma inglitel tervendada nii meid kui kogu inimkonda tervikuna. Olgu meie südamed ikka avatud ning kiiraku tingimusteta armastuse ja kaastunde vibratsioone kõigele ning kõigile sellel planeedil.

Kallis Looja, palun juhata ka lahkunud hinged oma Valgusesse, aita hingedel leida Tee tagasi Koju, Sinu armastavasse südamesse.

Kallid inglid ja peainglid, palun abistage ning tervendage kõiki  abivajajaid ning puudutage ka meid oma tervendava puudutusega, et võiksime leida julgust, avamaks täielikult oma südamed, mõistmaks siin planeedil ning kõikjal meie ümber toimuvate muutuste tegelikku tähendust ja sügavust, heitmaks kõrvale võltse arusaamu ning kasutamaks eneses peituvat jumalikku loovpotentsiaali armastuse ja valguse vibratsiooni tuhandekordistamiseks.

Kallis Looja, palun juhi meid selles transformatsiooniprotsessis ning näita meile teed, et võiksime anda oma panuse (mis iganes see siis ka ei oleks) leevendamaks kannatusi ja piina ning loomaks rahu, õnne, harmooniat, armastust, rõõmu ning tervenemist kõigele elavale siin planeedil.

Aitäh! Aitäh! Aitäh!

Ning sündigu kõiges ja alati üksnes kõrgeim jumalik Tahe!

 

 

Kallid inimesed!

 

On aegu, mil maailma raputavad sündmused, mille ees me silmi sulgeda ei saa, sest see puudutab rohkemal või vähemal määral meid kõiki.  

Inimkond ON üks tervik.

Meie teadvus on ühendatud läbi ühisteadvusevälja ning meid kõiki mõjutavad selles ühisväljas toimuvad protsessid.  

Jah, me hoolime, kuid kas meil on meeles, et muretsemine, hirm, negatiivsed mõtted ja masendus suurendavad vaid valu ja kurbust, lisades niigi häireolukorras olevasse ühisvälja negatiivsust?

Samas ei saa me eitada toimunut ega teha nägu, nagu ei puudutakski see meid ...

Need, välismaailmas toimuvad protsessid peegeldavad ka meie siseilmas asetleidvaid sündmusi ning on tõenduseks väga suurele ja paraku valulisele transformatsioonile. Vähemal või rohkemal määral on kogu inimkond alateadlikult nii nende kui ka paljude sarnaste sündmuste loomisele kaasa aidanud, sest hulgaliselt on neid, kes ei taha ega tahagi unest ärgata ... 

Asetleidnud vapustus on väga karm illusioonide purunemise kogemus, meenutamaks inimkonnale, kui püsitu ja illusoorne on väline paradiis. Sellise illusoorse paradiisikogemuse muutumine põrguks võib olla silmapilkne. Teoreetiliselt ei ole siin Teie jaoks kindlasti midagi uut, kuid toimunud sündmuste mõju on väga laiaulatuslik ning raputab läbi järjest suuremaid ja suuremaid hulki inimkonnast. Selle tulemusena kasvavad hirm, masendus ja negatiivsus ühisväljas ning see võib omakorda põhjustada uusi hädasid.

Seepärast olekski meie ülesanne saata kõikidele kannatuses ja hingevalus viibivatele inimestele kogu südamest armastust ja tervendust. Ühinegem südametasandil ning palvetagem hukkunute hingede eest, et need, kes alles otsivad oma teed Valgusesse, selle kindlasti leiaksid. Iga hea soov ning kaastundlik mõte, südamesoojus ja siiras hoolimine nii ellujäänutest kui lahkunutest lisab inimteadvuse ühisvälja tervendavaid võnkeid ning aitab omakorda neid, kes meie toetust ja abi praegu vajavad. 

Pöördugem muretsemise asemel palves Allika ning Tema imeliste inglite poole. Palugem kogu südamest, hingest, meelest ja väest, et kaoses viibivatesse piirkondadesse võiks laskuda üha enam ja enam ingleid. Meenutagem, et neil imelistel valguse- ning armastuseolenditel pole just kerge kaose vibratsiooni siseneda, seepärast on meie armastavad mõtted ja palved neile suureks abiks, kuna loovad valgusesilla, mida mööda on neil lihtsam laskuda, jõudmaks sinna, kus nende tervendavat puudutust praegu hädasti vajatakse. 

 

Ja pöördugem ka võimsate peainglite poole ning palugem neidki appi… 

Peainglid Miikael ja Usk toovad julgust ja jõudu ning ümbritsevad kannatanuid kaitsva väljaga.

Peainglid Jofiel ja Kristine valgustavad ja rahustavad inimeste meeli ja mõistust ning aitavad leida väljapääsu ka kõige keerukamatest olukordadest.

Peainglid Chamuel ja Jumalik Armastus avavad südameid armastusele ja kaastundele, leppimisele ning hingerahule.

Peainglid Gabriel ja Lootus puhastavad, korrastavad ja tervendavad inimeste energiavälju ning aitavad inimestel avastada eneses peituvat jumalikku potentsiaali, juhatades neid seejärel selle teostamise suunas.

Peainglid Rafael ja Maarja tervendavad läbi kaastunde ja halastuse, aitavad kõiki reisilolijaid, hoolitsedes ka toidu ja esmaabi saamise eest.

Peainglid Uriel ja Aurora vabastavad inimesi neid piiravatest mõttemustritest ning ahistavatest sõltuvussuhetest, juhatades kõiki sügavama sisemise rahu, tasakaalu ja harmoonia suunas.

Peainglid Zadkiel ja Püha Ametüst pakuvad aga oma asendamatut abi läbi hõbevioletse transformatsioonileegi, mis muundab kõik rasked energiad iseenda kõrgeimaks ning puhtaimaks väljenduseks… Valust saab puhas tarkus ja kannatusest sügav kaastunne…