Harjutus parema ja vasaku ajupoolkera tasakaalustamiseks

  

Keskenduge oma südamele ja hingake paar korda sügavalt. Kujustage, et istute kuldse valgusekera sees, mille keskpunkt asub teie päikesepõimikus.

Nüüd keskenduge oma käbinäärmele, piirkonnale aju alaosas. Taotlege, et sinna tekiks väiksem kuldne valgusekera.

Kujustage seda ja paluge siis oma alateadvusel sfääri siseneda ning sellega ühineda.

Edasi kujustage oma tavateadvust sfääri sisenemas.

Nüüd keskenduge järjest kõikidele túakratele ja paluge iga túakra teadvusel ühineda selle kuldse keraga.

 

Hingake paar korda sügavalt ja paluge siis oma Kõrgemal Minal enesega ühineda. Tunnetage seda muutust, mis nüüd aset leiab. Näib, nagu oleks kogu piirkond teie päikesepõimikust peatipuni muutunud hiilgavaks ühendatud jõuväljaks. Harjuge paar minutit selle tundega.

 

Kui tunnete, et olete valmis, paluge ka oma Kristusteadvusel ja Mina Olen Kohalolekul enesega selles kuldse valguse sfääris ühineda.

Lubage siin end oma sisetundel juhtida, mis näitab teile, kui kaugele võite selles protsessis minna. Võib-olla on teil parem pisut oodata, enne kui ühinete oma kõrgemate teadvuse kihtidega.  Aga kui see on teie südame soov -ühineda oma jumaliku olemusega – siis pole vaja muretseda.

 

Keskenduge nüüd kuldsele valgusesfäärile ning vaadelge neid erinevaid aspekte, mida olete ühendanud, ükshaaval ja proovige tunnetada nende olemust ja asukohta oma füüsilises kehas. Iga kord, kui te nii teete, toote te tervendavat valguse-energiat sellesse piirkonda oma kehas. See on üks võimalus end tervendada ning ühtlasi kiirendada ka valgusekeha loomisprotsessi.

 

Pärast seda, kui olete keskendunud erinevatele osadele oma olemusest, öelge enesele: “TAGASI KESKMESSE” ja tunnetage, kuidas teie teadvus pöördub tagasi kuldsesse valgusekerasse, mis näib nüüd kiirgavat nii teie südames kui ajus.

Mil iganes märkate, et teie mõtted ekslevad sihitult, kasutage seda käsklust “TAGASI KESKMESSE”. Kui te mediteerite  või soovite mõista mingit situatsiooni, mõelge ennast selle kuldse valgusekera keskmesse ja öelge enesele: “MU JÄRGMINE MÕTE TOOB MULLE ARUSAAMISE”.  Siis oodake ära vastus, sest see tuleb. Võib-olla mitte esimesel või teisel korral, aga pidage meeles, et olete nüüd ühendatud ühtse jumaliku andmepangaga ning teie võime vastu võtta tarkusesõnumeid oma Mina Olen Kohaloleku läbi kasvab väga kiiresti.  Harjutage seda ning püüdke püsida oma “pühas ruumis”, sest see aitab teil ühendada oma olemuse tervikuks ja saada meistriks.

 

Kui te toimite maises maailmas ning puutute kokku energiatega, mis on madalama sagedusega, ning avastate, et olete end nendega samastanud, siis ärge mõistke kohut enda ega teiste üle, vaid peatuge ja öelge enesele: “TAGASI KESKMESSE”. Seejärel kujustage, kuidas need energiad on ümbritsetud roosast valguse/armastuse kerast (või mõelge nad violetse leegi sisse) ning öelge: “TAGASI SAATJALE”. Kui teis ei ole sarnast sagedust, ei saa need energiad teile kahju teha ja te saadate need lihtsalt armastavalt tagasi sinna, kust need tulid. Nii toimides märkate varsti, kuidas teatud inimesed kas siis muutuvad järk-järgult või lihtsalt kaovad teie elust.

 

See on imede aeg.  Elu panoraam planeedil Maa muutub kiiresti. Uus jumalik kangas on lahti rullumas ja teil on võimalus olla kaasloojad selles protsessis. Kui eemaldate oma blokeeringud, näete te oma unistuste maailma enese ümber tekkivat. Lootus, rõõm ja inspiratsioon kasvavad üha. Te kujundate ümber oma reaalsuse, oma kodu ja kogu maailma, ning kuigi ümberkujundamise käigus võib valitseda kaos, sünnib sellest kaosest uus maailm.

 

Peaingel Miikael