Põhihirmude eemaldamine

 

 

Sulgege palun silmad, võtke sisse mugav meditatsioonipositsioon ning lõdvestuge. Hingake rahulikult, ühtlases tempos. Laske argimõtetel minna.

 

Ja nüüd, avage oma süda Kõiksest Allikast väljavoolavale armastuse-energiale, tunnetage selle kohalolekut. Teadke, et olete hoitud ning kaitstud, ümbritsetud inglitest, peainglitest, ülestõusnud meistritest ning teistest armastavatest valgusolenditest, oma vaimsetest õpetajatest ning juhendajatest. Avage end neist kiirguvale armastusele, rahule, harmooniale.

 

Koos kutsume me nüüd kõiki peaingleid ja palume armastatud peaingel Miikaelil ümbritseda meid kaitsva kuldsest valgusest sfääriga.

 

Me kutsume Jumaliku Ema - tingimusteta armastuse puhast väljendust.

 

Me kutsume nii siseplaani ülestõusnud meistreid kui ka kosmilisi õpetajaid. Kutsume Buddhat, Ashtari ning Seitsme Kiire valitsejaid: Serapis Bei´d, St.Germain´i, Leedi Nada´t, Paul Veneetslast, El Morya´t, Hillarion´i ning Kuthumi´t.

 

Me palume ka Melkisedeki, Kristuse ning peaingel Metatroni osalust selles imelises tervendusprotsessis.

 

Nende pühade tunnistajate juuresolekul palume me nüüd kõikide hirmumustrite eemaldusprogrammi aktiveerimist NÜÜD ja PRAEGU. Me palume seda kogu südamest. Olgu sellesse programmi kaasatud nii kogu inimkond kui ka meie armastatud Maa-Ema.

 

Me taotleme kõikide hirmude eemaldamist selle planeedi ja kogu inimkonna kollektiivsetest kehadest.

 

Tunnetage ning kujustage oma sisemuses, kuidas Maa-Emast tõmmatakse välja kõik tumedad, rasked energiakogumikud ja vaadelge, kuidas need moodustised seejärel violetsesse leeki puhastuma saadetakse. Kõik hirmutav ning oma olemuselt negatiivne, mis nii Maa-Ema kui kogu inimkonna ühistes kehades ladestunud oli, muundatakse NÜÜD ja PRAEGU energiaks, mida saab edaspidi kasutada vaid positiivsetel eesmärkidel.

 

Ja me palume nüüd Jumalikku Ema ning naismeistreid täita need paigad, kust hirmud eemaldati, jumaliku tingimusteta armastuse nektariga.

 

Osadena Maa-Emast ning kogu inimkonnast, tundke ja vaadelge, kuidas see armastus täidab teie füüsilised, eeter-, emotsionaal- ning mentaalkehad. Hõljuge selles tingimusteta armastuse ookeanis vähemalt viis minutit…

 

Tundke ning vaadelge, kuidas armastus täidab iga aatomi teie kehades ning kogu teie olemuses.

 

Tunnetage oma tõelist olemust, mis on Armastus, Rahu, Harmoonia, Kaastunne, Tõde, Rõõm, ning Ilu.

 

Tunnetage, kuidas te ühinete taas Maa-Emaga ning oma Kõrgema Minaga, Monaadiga.

 

Tunnetage seda Ühtsust ning Armastust, mis te ise olete.

 

Teadke, teie olete see Valgus ning Armastus, mis kiirgab siin ja praegu maa peal.

 

Meenutage, et olete tulnud siia selleks, et aidata - et aidata sellel planeedil, meie Maa-Emal, sündida Valgusesse, tõusta järgmisele olemisetasandile.

 

Teadke, et olete siia tulnud ka selleks, et aidata kõiki olendeid, kes Maaga seotud on.

 

Teie kõigi panus ärkamisprotsessi on hindamatu.

 

Ja nüüd me täname Loojat ja tema ingleid, peaingleid, pühasid meistreid, Kristust ja Melkisedekit ning kõiki teisi suuri armastavaid valgusolendeid.

 

Aitäh selle kogemuse ning kogu juhtimise, kaitse, õnnistuse, Valguse ja Armastuse eest.

Tänus, armastuses ning usus: olgu nii ja nii see on! AMEN!