6-nädalane internetikursus

MÕÕTMATU KEHA
ehk võtmed sisemise rahu ja tõelise eneseleidmise juurde


Intensiivkursus „Mõõtmatu keha“
seob kokku sügavpuhastavad ja tervendavad kehameditatsioonid ning mõõtmatu keskmesoleku ehk puhta teadlikkuse kogemuse, mida varem sai õppida kahel eraldi toimunud viienädalasel kursusel. Uus kursus sobib ühtviisi algajatele ja ka edasijõudnutele, sest aitab nii mediteerimisega alustada kui ka meditatsioonikogemusi elavdada ja sügavdada. Alustame tervendavate lamamismeditatsioonidega, mis muudavad keha ja selles olevad energiakanalid elastseks ning kanalites liikuva energia pehmelt voolavaks, valmistades sel viisil ette aluspõhja lõdvestunud ärkvelolekuks istumismeditatsioonides, mis vallandab võimsa sisemise transformatsiooni. Mõõtmatu keskmesolek on viibimine puhtas teadlikkuses, kuid nii, et kehast endast saab selle teadlikkuse peamine toetusväli. Kehameditatsioonides kogete, kuidas avanevad väravad mõõtmatusse teie enda kehas ja kogu multiversumis, kust liigume edasi veelgi sügavamale oma sisemise keha sisse, keskmisesse kanalisse, jumalikkuse asupaika, mis ilmub ehedalt ja lahjendamata kujul.

Harjutame nii aluspõhja loovaid kehameditatsioone kui keskmist kanalit avavaid istumismeditatsioone, mille praktiseerimist võib jätkata terve elu. Kuna kursus toimub interneti teel, siis õppematerjalideks on allalaetavad MP3-failid loengute ja meditatsioonidega, mida kuue nädala jooksul igaks pühapäevaks kõigile kursusel osalejatele saadetakse. Materjale kuulata saate endale sobival ajal. Tagasisidet anda ja küsimusi esitada on võimalik e-maili teel, aga igal nädalal toimuvad Zoomi keskkonnas ka praktiseerimist toetavad jagamisringid kõigile elavas grupitöös osaleda soovijatele.

Kehameditatsioonid loovad erakordse võimaluse kogeda õnnelikku keha, sest meie enda kehast saab energiaallikas ja omalaadne värav, mis viib maailma tulvil imesid. Avastame kauaotsitud rõõmu, turvalisuse, tervenemise, eluenergia ja maagilise reaalsuse allika, mida puudutades kogeme end viimaks koju saabununa. Iga eelnev meditatsioon valmistab keha ette järgmiseks ning kogemus teadlikust ja ärkvel kehast süveneb iga päevaga. Eesmärgiks on äratada üles oma keha sisemine potentsiaal, mis sisaldab piiramatuid võimalusi. Kehameditatsioonid valmistavad meid ette suurema valguse laskumiseks ning aitavad meil kanda oma rakkudes üha rohkem meie kõrgema olemuse kohalolekut. Kehameditatsioonid juhatavad ka enese mõõtmatuse ja multidimensioonilisuse juurde, mida hakkame aja jooksul üha enam kogema.

Sel kursusel praktiseerime meditatsiooniharjutusi, mis paradoksaalsel viisil hõlmavad teekonna algust ja aluspõhja ning ka lõppsihti, sest need harjutused distsiplineerivad ja vabastavad ühteaegu. Kursuse edenedes avastame, et meie tõeline olemus vabaneb kammitsatest, kui mõistus õiges kehaasendis rahuneb ning kogeb erakordselt värskendavat avardumise tunnet. Keskmisesse kanalisse suundumine toob kaasa otsustava murrangu ning omast kogemusest võin jagada, et energiate toomine keskmisesse kanalisse sel lihtsal, kuid toimival viisil, muudab keha väga kiiresti elastseks ning kehas liikuv energia transformeerub kiirgavaks ja plasmataoliseks. Ühes asendis istumisest saab harjutades ekstaatiline vabaduse kogemus. Keha ja meel lähevad sünkrooni ning vaim avastab, et viimaks ometi on tal reaalne võimalus füüsilisse kehasse ankurduda. Kogemus on ühteaegu mõõtmatu ja keskmessetoov ning ülimat õnnetunnet genereeriv.

Sa oled kehas ja viibid hetkes, kuid Sul ei ole sealjuures piire. Sinu olemus haarab kogu universumit, kogu kõiksustervikut. Sa istud meditatsiooniistmel nagu kuningas või kuninganna oma troonil, olles enamat kui terviklikult ise ja ometi ei ole selles endaks olemises mitte midagi egoistlikku. Lihtsalt see asend, lihtne istumismeditatsioon, vabastab Su kõikidest kammitsatest. Su vaim saab vabalt lennata.

See on kummaline kogemus, kus väliselt range raamistiku olemasolu osutub tähtsaks indikaatoriks sisemise mina vabastamisel. Just õige asend on see vajalik aluspõhi, mis annab sisule (hingele) võimaluse hõlmata lõpmatust, puudutada igavikku. See on lihtsa istumismeditatsiooni saladus ja imepärane vili, mis vabastab indiviidi väga sügaval ja varjatul tasandil ning on omakorda kandvaks aluspõhjaks millelegi enamale – enese multidimensioonilisuse kogemisele. Sest vabanedes ei hõlma me ainult seda maailma siin, vaid kõiki maailmu kõikjal. Ja samas juhatab see tegevusetu tegevus ehk lihtne istumismeditatsioon, teadlikkuse toomine keskmisesse kanalisse ja seal oleva mõõtmatuse kogemine meid väga konkreetselt omaenda elu juurde – selle juurde, mis on meie jaoks tõeliselt tähtis –, aidates teha õigeid valikuid, nii et võiksime suunata oma elu kosmilisse voolu ja sattuda rajale, mis on kooskõlas universumiga. Just seda olemegi kogu oma olemusega määratud kogema.

Vt ka:

Sissejuhatus intensiivkursusele "Mõõtmatu keha"
ehk võtmed sisemise rahu ja tõelise eneseleidmise juurde

 

Intensiivkursust viib läbi Riina Grethiel.

Osalustasu on 399 eurot.

Lähem info ja registreerimine e-maili teel: valgusesaar@valgusesaar.ee
 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt