Sisemine pühamu

 

(Meditatsioon oma Kõrgema Minaga ühinemiseks ning valguskeha aktiveerimiseks intuitiivsel teel)

 

Lõdvestuge.

Häälestage end jumalikule Valguse ja Armastuse energiale. Tunnetage seda enesest läbi voolavat. Tunnetage, kuidas see puhastab, tervendab ning harmoniseerib teid.

Keskenduge oma hingamise rütmile. Kuulake, kuidas hingeõhk teis sisse ja välja voolab.

Me viime teid nüüd teie sisemisse pühamusse. Kujustage, et olete jalutuskäigul keset imeilusat maastikku. Te märkate kaugemal üht majesteetlikku püramiidikujulist ehitist. Te lähete lähemale ning märkate, et püramiid on just parajalt suur selleks, et te sinna sisse mugavalt ja mõnusalt ära mahuksite. See on teie isiklik püramiid, teie sisemine pühamu. Te märkate, et püramiid on ehitatud omavahel laitmatult ning geomeetriliselt perfektselt ühendatud kiviplokkidest. Kui seisatate püramiidi sissepääsu ees, siis märkate, et ukse kohale ilmub kiri või kujutis. See on sõnum teile.

 

Te sisenete ning märkate, et püramiidi sees, keset imeilusat kiirgavat ornamentidega kaunistatud põrandat asetseb mugav iste, mis on ideaalne meditatsiooniks. Püramiidi sees on väga vaikne. Välised helid siia ei ulatu. Te olete täielikult eraldatud välistest vibratsioonidest. Mahe valgus immitseb ülalt ja valgustab püramiidi sisemust. Te istute oma toolile ning tunnete suurt rahu enesesse hoovavat. See on teie pühamu. See on koht, kust leiate alati vaikust ja rahu. Siin tunnetate oma Kõrgema Mina jumalikku kohalolekut ja võite hakata nägema Jumala valgust. Teie kroontšakra avaneb ning valgus voolab teist läbi.

Kui olete küllaldaselt häälestunud võite te siin kuulda valguse-energia voogamist, kõrgeid helisevaid toone, sfääride muusikat.

See on teie Kõrgema Mina hääl.

See on Jumala hääl, Kõiksuse hääl, sest kõik, mis olemas on – aatomid, molekulid, planeedid, galaktikad – tekitavad oma trajektooridel liikudes helisid. Et paremini neid helisid kuulda, sulgege õrnalt oma kõrvad.

Oma püramiidis kogete te rahu ja Kõrgema Mina kohalolekut.

Nüüd aga kutsuge kohale ka oma valguskeha ning me aitame teil sellega ühineda.

Kujustage püramiidi, mis on tehtud valgusest, teie isikliku pühamu kohale laskuvat. See valguspüramiid on täpselt sama suur ja samasuguse kujuga, kui teie pühamu. Valguspüramiid laskub aeglaselt alla, kuni sulab ühte püramiidiga, mille sees te olete. Valguspüramiid, teie valguskeha, aktiveerib kivist püramiidi ja võimendab kogemust.

Nüüd olete te ühte sulanud oma valguskehaga ning transformatsiooniprotsess on aktiveerunud.

 

St Germain