RÄNNAK SUURDE NEFRIITTEMPLISSE

Juhitud meditatsioon

 Katkend Aurelia Louise Jonesi raamatust
"TELOS. UUE LEMUURIA ILMUTUSED"


Suur Nefriittempel on imeline ja püha paik, kuhu tullakse tervendust saama selle planeedi kõikidest dimensioonidest ja kaugemaltki. Ka valgusmaailmade olendid, kes abistavad inimkonda, käivad seal end puhastamas ja laadimas. Isegi galaktilised olendid külastavad sageli seda paika. Seda silmapaistvat tervendustemplit, mis on ehitatud peamiselt puhtaima kontsentratsiooniga nefriidist, kasutavad enese tervendamiseks paljud tsivilisatsioonid.


Ma palun nüüd, et keskenduksite oma südamele. Leidke endale mugav asend ja lõdvestuge, hakates tervendavaid energiaid vastu võtma ja endasse lõimima. Kutsun teid endaga kaasa sisemisele rännakule Telosesse, külastama Suurt Nefriittemplit Shasta mäe all. Te reisite sinna oma valguskehades. Jätkates keskendumist südamele, edastage taotlus oma kõrgemale minale ja teejuhtidele, et nad teid kohale toimetaksid. Paljud meist on juba seal ootel ja ootavad teie saabumist. Kutsuge oma teejuhte ja paluge, et nad juhataksid teid siseplaanides Telosesse, Suure Nefriittempli värava ette. Kõik teie juhendajad on selle paigaga tuttavad ning nad teavad täpselt, kuidas teid sinna viia.

Lõdvestage oma keha täielikult ning hingake väga sügavalt, keskendudes samal ajal taotlusele külastada Suurt Nefriittemplit. Kujutlege nüüd, et olete juba kohal. Nähke end saabumas selle hiiglasliku templi, puhtaimast ja kõrgeima kvaliteediga nefriitidest valmistatud nelinurkse põhjaga püramiidi sissepääsu juurde. Ülempreester, selle templi valvur, tervitab teid. Te märkate, et põrand on sillutatud nefriidi ja eheda kullaga. Kuldroheliselt hiilgava valguse fontäänid suunavad teie ümber oma valgusejoad umbes üheksa meetri kõrgusele, luues äärmiselt müstilise õhustiku. Tundke end seal viibimas ja vaadake, mida teile näidatakse. Tunnetage elustavat õhku, mida te seal sisse  hingate ning tajuge jõuduandvat energiat, mida toodavad kõikjal puhast tervendavat energiat purskavad fontäänid. Kui värskendav ja noorendav on see teie kehale! Ehkki viibite seal oma eeterjäljendis, ankurdate te naastes need tervendavad võnked ka oma füüsilisse kehasse. Seetõttu ongi väga oluline, et hingaksite nüüd sügavalt sisse, ammutades endasse tervendavat energiat nii palju kui võimalik.

Hiiglaslikes nefriitpottides kasvavad kõige erinevama kuju, suuruse ja värvivarjundiga lilled kõrvuti väga mitmesuguste smaragdroheliste taimedega, luues ülimalt maagilise miljöö. Seda kõige ainulaadsemat ilu silmitsedes tajute te selle paiga pühadust. Ammutage endasse selle templi energiaid nii külluslikult kui võimalik.

Ülempreester tutvustab teid  ühele meie Telose kogukonna liikmetest, kellest saab teile selle reisi ajal eriline giid ja abiline. Koos oma uue teejuhiga templisse sisenedes märkate väga suurt, umbes 1,85 meetri kõrgust ja 3,1 meetrise läbimõõduga puhtast ovaalse kujuga nefriiti. Sellest kivist kiirgub kõige puhtamat ja kõrgemat tervendavat võnget. Kivi tipus näete te kullast ja nefriidist valmistatud karikat. See ümar, lameda põhjaga, umbes kahekümne viie sentimeetri kõrgune anum sisaldab smaragdrohelist tervendusleeki, mis on inimkonna abistamiseks juba miljoneid aastaid lakkamatult põlenud.

Tunnetage nüüd seda määratut leeki lõõmamas sügaval oma hinges, südames ja emotsionaalkehas. Jah, te võite mõttes ka oma emotsionaalkeha sellesse leeki suunata. See aukartustäratav tuli põleb igavesti, säilitades planeedi jaoks kõige tähtsamat tervendava energia maatriksit. Mu sõbrad, sellel leegil on oma teadvus. Teda toidab lakkamatult nii Püha Vaimu (Suure Jumalanna), inglite kui ka meie armastus. Kui te Nefriitkivile lähenete, palub Tervendava leegi valvur teil istuda puhtast nefriidist toolile, et võiksite mediteerida ning mõtiskleda selle üle, mis vajab teie elus kõige enam tervendamist. Ja milliseid muutusi oma mõtlemises ja suhtumises oleksite te valmis tegema, et seda tervendusprotsessi toetada?

Meditatsiooni ajal saate te oma teejuhtidelt telepaatilist juhatust ja abi ning nende nõuanded talletuvad teie südamesse ja hinge.

Teeme nüüd hetkeks pausi, et võimaldada teile aega jutuajamiseks oma juhendajate ja kõrgema minaga. (Paus)

Nähke ja tajuge selles templis olevaid kalliskive, kristalle ja tervendavaid energiaid ning hingake neid võnkeid sisse. Ammutage tervendavad energiad endasse, ankurdades need nii sügavale kui vähegi suudate – siis jõuab tervendus ka füüsilise keha tasandile. Jätkake tervendava energia sissehingamist. Te viibite selle planeedi kõige pühamas tervendava võnkega paigas. Võtke endale nii palju aega, kui vajate, kiiret ei ole.

Kui olete lõpetanud, tõuske toolilt ning jalutage lihtsalt teile määratud teejuhi saatel templis ringi. Vaadake kogu seda ilu ja ammutage endasse tervendavaid energiaid. Tundke end oma teejuhi seltsis vabalt, jagage temaga koormaid oma südamel ja paluge talt enese tervendamiseks edasist abi. Olge avatud kõigele, mida teile ilmutatakse. Ärge muretsege, kui te oma reisi hiljem teadlikult ei mäleta. Enamiku jaoks teie seast ei ole dimensioonidevaheliste rännakute teadlik mäletamine veel ette nähtud, kuid te saate informatsiooni kätte mõnel muul tasandil.

Kui olete lõpetanud, pöörduge tagasi oma kehasse ja hingake mitu korda sügavalt. Teadke, et võite Nefriittemplisse naasta igal ajal, kui seda vaid soovite. Iga kord abistatakse teid samal viisil. Mida sagedamini te sinna tagasi pöördute, seda tugevama ühenduse te meiega loote ning seda kiiremini saab kulgeda teie tervenemisprotsess.

Me lõpetame nüüd selle meditatsiooni, saates teile armastust, rahu ja tervendust. Armastusega ulatame teile oma abistava käe ning pakume teile juhatust, kui seda vajate. Oleme teist  vaid taotlust sisaldava mõtte, sosina või teie südamest tuleva palve kaugusel. Olgu nii ja nii see on!

Mina olen Adama

Vt ka: Tervendamisest Teloses.

 

Lühendatult Aurelia Louise Jonesi raamatust
TELOS. UUE LEMUURIA ILMUTUSED