Südames elamine

 

Kuidas siseneda südame pühasse ruumi
ja kuidas on süda ja Mer-Ka-Ba omavahel ühendatud

Koos meditatsiooni CD-ga

 

 

Drunvalo Melchizedek

 PK, 144 lk, A5

Raamat (koos CD-ga)


 

Drunvalo Melchizedek:

Alates 1971. aastast olen intensiivselt praktiseerinud inimese valguskeha (mida nimetatakse ka Mer-Ka-Ba’ks) aktiveerimise meditatsiooni ning see iidne traditsioon on sulanud kokku kogu mu olemusega. Mer-Ka-Ba on mulle alati tundunud kõikehõlmavana, pakkudes vastuseid kõigile mu loendamatutele elu olemust puudutavaile küsimustele. Järgides sisemist juhtimist, õppisin püha geomeetriat, mis mind valguskeha avastamiseni viiski. Püha geomeetria tundus olevat sedavõrd täiuslik, sisaldavat eneses kõiki universumi teadmisi ja müsteeriume. Püha geomeetria uurimine on täitnud mind alati sügava hämmastusega.

Kuid pärast mitmete aastate jooksul omandatud kogemusi neid imelisi valgusvälju tundma õppides, sai mulle tasapisi siiski selgeks, et see pole veel sugugi kõik, ehkki pikka aega ei suutnud ma taibata, mis on puuduv lüli. Nagu tavaliselt ikka, ilmutab Jumal end ebaharilikul ja sageli mõistatuslikul moel. Kusagilt mu olemuse sügavustest ilmus mu ellu määratu vaimse väärtusega esoteeriline juveel, mis ületab isegi Mer-Ka-Ba. Mis põhjusel? Võin vaid oletada, et põhjuseks on tungiv vajadus see kasutusele võtta.

See raamat on minu kingitus teile, sest ma tõepoolest tean, kes te olete ja ma armastan teid niisamuti nagu Maa armastab Päikest. Ma usun teisse. Ja ma usun ka, et kasutate neid teadmisi targalt. Ja ega ma ei muretsegi, et võiksite seda teavet kurjasti kasutada – see ei ole lihtsalt võimalik.

 

Sisukord:

SISSEJUHATUS  

I  ALUSTADES MÕISTUSEST

Õhu puhastamine tehnoloogia abil
Õhu puhastamine inimese valguskeha abil
Sisemaailma leidmine südamest 

II  NÄGEMINE PIMEDUSES

Pime naine suudab näha
Ülemeeleliste võimetega lapsed Hiinast
Inge Bardor – nägemine käte ja jalgade abil
Hiina ülivõimetega lapsed
Rahvusvaheline Inimarengu Instituut Moskva lähistelt
Jimmy Twyman ja ülivõimetega lapsed Bulgaariast

III  HÕIMURAHVASTE ÕPETUS

Aborigeenide vanemad jagavad oma energiat
Südamest tuleva maoori palve jõud
Kogi kogemus
Kolumbia naine
Hobustega üheks saamine
Teise inimese viimine südame pühasse ruumi 

IV  SÜDAME PÜHA RUUM

Uurides ja õpetades südames elamist
Südame vibratsioon – lihtne tee tagasi
Minu isiklik kogemus südame pühas ruumis
Kodutee
Mis on aeg?
Mõned näited teiste inimeste kogemustest oma südame pühas ruumis
Mis võib teid südame püha ruumi kogemast takistada

V  TAEVA JA MAA ÜHENDAMINE

Ühtsushingamine
Lavale minek
See on nii lihtne 

VI  LAHKUMINE MÕISTUSE RUUMIST NING SISENEMINE SÜDAMESSE

Esimene harjutus – kuidas liikuda ringi mööda keha
Teine harjutus – Sisenemine südamesse
Kolmas harjutus – Pea om ja südame aa
Kaks teed südame pühasse ruumi sisenemiseks

VII  SÜDAME PÜHASSE RUUMI SISENEMISE  MEDITATSIOON

Ettevalmistus meditatsiooniks
Ühtsushingamine
Vali oma viis südamesse minekuks
Südame püha ruumi esmakordne uurimine
Tagasipöördumine südame pühasse ruumi

VIII  MER-KA-BA JA SÜDAME PÜHA RUUM

Südame püha ruumi ja Mer-Ka-Ba kombineerimine
Selgitus inglitelt

IX  TEADLIK SÜDAMEST LÄHTUV KAASLOOMINE, MIS ON ÜHENDATUD MÕISTUSEGA 

Thothi sõnum
Südamest lähtuv loomine
Mõistusest lähtuv loomine
Loogika versus tunded ja emotsioonid
Näe und Uuest Maailmas

KUI ME LÕIME MAAILMA... 

 

Sissejuhatus

Iidsetel aegadel olime meie, inimesed, teistsugused kui praegu. Me võisime suhelda ja kogeda maailma viisil, mida tänapäeval vaid vähesed (ja alles üsna pisut) mõistma on hakanud. Me olime võimelised maailmaga suhestuma ja ka omavahel suhtlema, kasutamata selleks vähimalgi määral oma aju – me lähtusime oma südame pühast ruumist.

Austraalia aborigeenid on siiani ühenduses selle iidse eluvõrgustikuga, mida nad ise unenägemiseks nimetavad. Selles kollektiivses unenäos või teadvusseisundis jätkub nende eksisteerimine südames ning nad elavad ja hingavad maailmas, mis on tänapäeva läänelikule mõistusele praktiliselt kaduma läinud. Uus-Meremaal suudavad maoorid „meditatsiooniseisundis“ näha neist määratult kaugel asuvat Ameerikat. Nad võtavad ühendust hopidega ja kõnelevad omavahel, vahetades teavet tulevikku puudutavate ettekuulutuste kohta. Kasutamata ainsatki „tehnilist” suhtlemisvahendit, korraldatakse siseplaanis kokkusaamisi. Havail suhtlevad kahunad Maa-Emaga, paludes tal kätte juhatada kohti, kust leida kalu, millega oma rahvast toita. Seejärel võib selgesse taevasse ilmuda näiteks valge pilv, mis võtab inimkäe kuju ning osutab alla vees kihavale kalaparvele. Lõuna-Ameerikas, Columbias, Sierra Nevada kõrgmäestike orus elab aga üks hõim, kes oskab keelt, millel puuduvad sõnad. See keel pärineb südame pühast ruumist.

Kui see kõik meile vaid meenuks! Piibel ütleb, et enne Paabelit oli kogu inimkond õnnistatud üheainsa keelega, mida oskasid kõik maailma inimesed. Kuid hiljem tekkisid sajad erinevad keeled, mis rajasid meie vahele barjääre, eraldades meid üksteisest omaenese tillukestesse endassesulgunud maailmadesse.

Üksteise mittemõistmisest sündinud usaldamatus sai meie paratamatuks saatuseks, olime määratud end üksteisele vastandama. Me ei saanud omavahel rääkida. See oli eraldatuse kõige karmim vorm. Kuigi inimesed olid sündinud ühest ja samast kosmilisest Allikast, ei suutnud vennad ja õed väljendada oma mõtteid ja tundeid, muutudes peagi üksteise vaenlasteks. Nii läks sajandite möödudes inimmõistusest sündinud eraldatuse tõttu kaotsi iidne südamesse sisenemise kunst, mis võimaldas inimkonnal kogeda ühist unenägu.

Käesolev raamat aitab teil seda kõike meenutada. Teie südames on see paik alati olemas olnud ning see on seal olemas ka praegu. See eksisteeris juba enne loomist ja eksisteerib edasi ka siis, kui viimnegi täht taevalaotuses kustub. Öösel, une ajal, lahkute te oma mõistuse poolt seatud piiridest ning sisenete südame pühasse ruumi. Kuid kas te mäletate seda? Või mäletate üksnes oma unenägusid?

Miks räägin ma teile sellest „millestki”, mis on meie mälestustest hääbumas? Mis kasu on selle paiga taasleidmisest maailmas, kus kõige tähtsamaks religiooniks on teadus ja kus valitsevad mõistus ja loogika? Kas ma siis ei tea, et elame maailmas, kus emotsioonid ja tunded on teisejärgulised?

Jah, ma tean seda. Kuid mu õpetajad palusid mul teile meenutada, kes te tegelikult olete. Te olete palju enamat kui lihtsalt inimesed. Teie kõigi südametes on ruum, püha ruum, kus maailma saab sõna otseses mõttes teadvustatud koostöö abil uueks luua. Kui te tõepoolest soovite kogeda hingerahu ning pöörduda tagasi koju, kutsun ma teid sisenema oma enese südame ilusse. Teie loaga näitan ma teile seda, mida on näidatud minule. Ma annan teile edasi täpsed juhised leidmaks teed oma südamesse – sinna, kus teie ja Jumal olete üks.

See on teie valik. Kuid ma pean teid hoiatama. Selle kogemusega kaasneb suur vastutus. Eluhoovus teab, millal vaim kõrgematele maailmadele ärkab ja siis kasutatakse teid samal viisil, nagu on kasutanud kõiki suuri meistreid, kes siin ilmas enne on elanud. Kui loete seda raamatut ja mediteerite, eeldades sealjuures, et teie elus midagi ei muutu, võidakse teid unest üles raputada. Olles kord sisenenud „Suure Pimeduse Valgusesse”, muutub varem või hiljem ka teie elu – teile meenub, kes te tegelikult olete ning te asute inimkonna teenistusse.

Kahes viimases peatükis on mul teie jaoks varuks üllatus ning me heidame ka pilgu ühele võimalusele, mis kogu inimkonnale tulevikuks suurt lootust pakub. Inimese valguskeha, mille läbimõõt on ligikaudu 16,5 – 18 meetrit – Mer-Ka-Ba, millest kirjutasin oma kahes esimeses raamatus (Elulille iidne saladus I ja II osa) – on algupäraselt südame püha ruumiga seotud. Kui te praktiseerite oma elus Mer-Ka-Ba meditatsiooni, olen kindel, et leiate siit raamatust äärmiselt olulist teavet kõrgematesse valgusmaailmadesse viivava ülestõusmisteekonna jätkamiseks. Kui olete huvitatud vaid südame pühast ruumist, siis toogu need sõnad teie ellu õnnistust ja aidaku need teil meenutada oma tõelist olemust.

Viimane kommentaar: See raamat on kirjutatud võimalikult väheste sõnade abil, väljendamaks mõtet ja hoidmaks ülal selle kogemuse olemuslikku terviklikkust. Kujundite lihtsus on taotluslik. See raamat pole kirjutatud mitte mõistusega, vaid südamega.

 

 

 

Vt ka:

"Südame püha ruum ja Mer-Ka-Ba" - katkend raamatust "Südames elamine"

Elulille iidne saladus I osa

Elulille iidne saladus II osa

ja

Drunvalo Melchizedeki artiklid:

Südame püha ruum

Saladuste saladus

Ühine unistus

 

 

Tellimine