Ülendav ja Maad tervendav meditatsioon

Uued universaalsed kiired, täitumine vaimu kuldse valgusega ja rännak Sise-Maale


 - Riina Grethiel -
 

Ehkki järgneva meditatsiooni mõju on kõige tugevam täiskuu ajal (ning kolm päeva enne ja kolm päeva pärast täiskuud), võite teha seda ka mõnel teisel, endale sobivamal ajal.

NB! Et meditatsioonis osaleda ja tervendusest osa saada, piisab teksti läbilugemisest!

Leia endale mugav asend. Vii tähelepanu hingamisele. Hinga sügavalt, endale sobivas rütmis. Lase lahti väline maailm ja keskendu enda sees olevale valgusele, oma südamele.

Meenuta ka ühendust Maaga, selle planeediga, kujustades kuldseid juuri, mis ühendavad sind särava valguseallikaga Maa-Ema südames.

Taotle ka, et võiksid olla kanaliks kõikevõitvale, kõiketervendavale ja kõikeülendavale lahjendamata Algallika valgusele. Peagi koged, et viibid kõige imelisema ja säravama valgusekose all, mis sind väga sügavalt tervendab ja puhastab.

Nüüd vii tähelepanu oma südamekeskusele. Võid näha või tunda oma südant avanemas, kuni nähtavaks saab seal peituv imeline valguseõis, mis võib ilmuda ka kahekümne kahe õielehelise roosina, mille iga õieleht on ise värvi. See on kaunis, külluslik, kristalne õis, mis saadab välja imelist mitmevärvilist valgust – kuldseid, hõbedasi ja kõikides vikerkaarevärvides toone. Roosi keskel aga särab teemant, millest kiirgub puhast, selget ja lahjendamata Algallika valgust, sest sinu südames asuv valguseallikas on Algallika projektsioon – vaimu tempel sinu sisemuses. Sa võid nüüd suunata seda valgust ka oma kehasse ja energiaväljadesse ning näha, kuidas need üha enam puhastuvad ja kõrgema energiaga täituvad.

Näe nüüd, et ruumi, kus parajasti viibid, on ankurdunud teemantkiirest kristalltempel, mis sind täiuslikult kaitseb ning aitab ka sellel valgusel, mis kõrgematest dimensioonidest sinusse tulvab ja sinu kaudu Maasse voolab, võimenduda ja kontsentreeruda, nii et samal ajal, kui teed tööd iseendaga – enda tervendamisega, puhastamise ja ülendamisega –, saab tervenduse, puhastuse ja ülenduse osaliseks ka Maa. Kui puhastuvad sinu kehad – nii füüsiline keha, eeterkeha, mentaalkeha kui ka emotsionaalkeha –, siis samamoodi puhastuvad ka Maa füüsiline keha ja seda ümbritsevad energiaväljad. Taotle, et kogu tervendus, mis saab osaks sulle, saab osaks ka Maa-Emale endale, ning et kõik toimuks väga kergelt ja lõdvestunult, täiesti pingutuseta.

Ja sa võid nüüd näha, et sind ümbritsevas valgusetemplis on kohal ka sinu kõrgem õpetaja ja kaitseingel, samuti ülestõusnud meistrid. Tea, et oled täiuslikult kaitstud ning sul on täiesti turvaline avaneda üha kõrgematele sagedustele.

Näe või koge kõikevõitvat, kõiketervendavat ja kõikeülendavat Algallika valgust enesest läbi voolamas ning avane ka selles valguses eristuvatele Kõrgema Tahte kiirtele, et need imelised tervendavad valgusmustrid võiksid eemaldada su kehast, peenkehadest ja energiakanalitest kõik tõkked, sõlmed ja segajad.

Esimene kiir on Tahe, Mis Pühitseb. See loob sinu ümber vaba vaimse ruumi.

Teine kiire on Tahe, Mis Ühendab – tugevdab su ühendust Algallikaga veelgi.

Kolmas kiir on Tahe, Mis Avardab – avab su südant üha enam.

Neljas kiir on Tahe, Mis Harmoniseerib – tasakaalustab ja ühendab sinu sees olevaid polaarsusi.

Viies kiir on Tahe, Mis Valgustab – eelkõige valgustab see sinu teadvust – ühendades mõttekeha kõrgemate vaimsete kehadega.

Kuues kiir on Tahe, Mis Põhjustab – ankurdab inspiratsiooniseemneid, kõrgemaid mõtteid, jumalikke ideid, külvates neid sinu puhastatud mõttekehasse, nii et nad võiksid seal idanema hakata ja suunata sind kõrgemate vormide loomise poole.

Seitsmes kiir on Tahe, Mis Väljendub – see on kuld- ja hõbevioletne leek, mis aitab puhastada või transformeerida nii sinu kui ka Maa-Ema väljades olevaid ebakõlalisi energiaid.

Puhastust sügavdab veelgi järgmine kiir, milleks on Tahe, Mis Puhastab. See on siis Kaheksas kiir, mis veelgi peenemal tasandil puhastab kõiki su välju, samuti füüsilist keha ja isegi rakutasandit.

Üheksas kiir on Tahe, Mis Õpetab – aitab avaneda kõrgemale kosmilisele tarkusele.

Kümnes kiir on Tahe, Mis Keskendab – aitab tuua su võimsa Mina Olen Kohaloleku ehk Allika Mina kehasse ja energiaväljadesse. Sa koged spontaanset valguskeha käivitumist ning suuri valgusevälju enda ümber, avardunud olemist. See kiir aitab ja toetab sind ka sageduse tõstmisel.

Üheteistkümnes kiir on Tahe, Mis Tervendab – see on võimas tervenduskiir, mis voolab läbi sinu Maa-Emasse ja suundub ümbritsevasse maailma otsekui kontsentriliste ringidena igale poole laiali minnes. Selle kiire tervendavasse voogu võid asetada ka kõik oma hädad või ebakõlad, mis su elus on – olgu need füüsilised või energeetilised. Tahe, Mis Tervendab, lahustab need oma vägevate valgusmustrite abil.

Kaheteistkümnes kiir on Tahe, Mis Ülendab – imeline, kuldne, kristusteadvusega ühendav kiir, mis tõstab su armu ja ilu tasandile. Sellele kiirele avanedes võid näha või tajuda, et siin planeedil on juba päris suur hulk inimesi, kes toimivad kristusteadvuse võrgustikus ning on otseühenduses Algallikaga. Sõltumata kultuurist, traditsioonist või taustareligioonist, viibivad need inimesed ühes võimsas teadvuseväljas, kogevad üksolemist Kõiksusega ning toetavad üksteist. See kuldne teadvusevõrgustik ümbritseb kogu planeeti ning aitab meil kõigil jumaliku armastusega kontakti saada. Luba sel kiirel ka oma südant tervendada ning hästi õrnalt ja harmooniliselt lahustada ära kõik, mis su südant veel raskeks võib teha. Kõik vanad solvumised ja viha, millest sa ei pruugigi enam otseselt teadlik olla, lahustuvad täielikult, nii et valgusest kristall, Algallika miniatuurne väljendus sinu südames saab hakata üha enam pulseerima ja särama ning välja kiirgama kõige puhtamat kristallselget valgust.

Kolmeteistkümnes kiir on Tahe, Mis Äratab – ja see kiir aktiveerib su südames olevat Allika valguse kristalli veelgi enam, nii et selles peituv valgus saab hakata üha tugevamalt ja võimsamalt väljapoole kiirguma. See kristall sisaldab potentsiaalina ka sinu valgustunud olemust – sinu valgustunud keha, sinu valgustunud energiat ja sinu valgustunud teadvust. Selle kiire mõjul hakkab su südamekristall tõeliselt elama, täites sind üleni puhta kristallselge valgusega ning tõstes sind füüsilisest kehast lahkumata kõrgemasse dimensiooni, et võiksid ärgata puhastele maailmadele, mis on siinsamas, sinu teadvusruumis. Loor, mis neid siiamaani on varjanud, hõreneb nüüd üha enam ja enam.

Neljateistkümnes kiir on Tahe, Mis Täiustab, ning see kiir äratab su südames mitmevärvilised Kõrgema tahte kiired. Sa võid neid näha otsekui roosi kroonlehtedena või värviliste kiirte pärjana. Kuldselt ja hõbedaselt helkiv vikerkaarevärviline valgus hakkab nüüd pöörlema ning lahustab täielikult su isiksuse vastupanu ja maise ego piirangud – hirmud, kahtlused, madalamad energiad, samuti illusiooni duaalsest maailmast. See, mis alles jääb, on puhas vaim – särav, kirgas valgus ja õndsus, mis on kõikide nähtuste taga. See on puhas algolek – piiritu, vormitu, sädelev valguseookean, kust kogu olemasolu on sündinud. Sa viibid täielikus üksolemises Algallikaga, täielikus rahus ja vaikuses seni ... kuni soovid end sellest puhtast algolekust kõikide olendite hüvanguks uuesti luua.

Viieteistkümnes kiir, milleks on Tahe, Mis Ilmutab, otsekui loobki sind uuesti kuldse päikesena, mis ümbritsetuna vikerkaarevärvides kiirtest ilmub nüüd nähtavale selgest, pilvitust taevast. Sinu all aga laiub Puhas Maa – paradiislik maailm, meie planeedi puhas valguskuvand. Kergelt laskud sa selle keskele, et kogeda puhtust ja ilu ning üksolemist looduskeskkonnaga. Võid näha end lilleaasal või mererannal, selgeveelise jõe ääres või kauni järve kaldal, lummavas põlislaanes või mäetipus, kust avaneb majesteetlik vaade kogu ümbrusele.

Kuueteistkümnes kiir on Tahe, Mis Ankurdab, ning see kiir ankurdab Puhta Maa kuvandi tavareaalsusesse ja sinu maisesse ellu, mis sind ja ümbritsevat maailma selle paradiisliku võnke abil ülendab.

Seda puhast võnget on aga vaja kaitsta ning kaitset pakubki järgmine ehk Seitsmeteistkümnes kiir – Tahe, Mis Kaitseb – mis  ümbritseb sind nüüd teemant-tugeva ja läbitungimatu kaitsega.

Kaheksateistkümnes kiir on Tahe, Mis Annetab, ning see kiir on seotud Suure Jumalannaga, kes teeb end nähtavaks särava tähena. Maale üha lähenedes puistab Ta siia imelisi ja tervendavaid valgusmustreid ja valgusorbe, mis laskuvad ka ruumi sinu ümber ja rikastavad sinu elu.

Üheksateistkümnes kiir – Tahe, Mis Naaseb – toob Suure Jumalanna veelgi lähemal. Nii manifesteerub Ta siinsamas ruumis. Algul võib Ta olla looritatud, kuid siis heidab Ta eneselt loorid ja saab kõige säravamaks Suure Keskpäikese kohalolekuks eetertasandil, rikastades ja ülendades füüsilise maailma valguskuvandit. Tema laskumine mõjub, nagu oleks süttinud sada tuhat päikest või laskunud sada tuhat valguseinglit. Sa võid tunda, et Ta ei lasku mitte ainult siia, vaid igale poole üle kogu planeedi. Siiski võid Teda näha eriti säravana Eesti ja ka Soome kohal, tervendamas ja aktiveerimas kõiki Hüperborea-aegseid looduslikke pühapaiku, mis nüüd avanevad, nii et ka Maa seest, Sise-Maalt, võiks hakata tulvama selle puhta algoleku, puhta valguskuvandi energiat Maa pinnale. Nii saab paradiislik algmuster, mida Sise-Maal alal hoitakse, ka Maa pinnal järjest enam tuntavaks – algul lihtsalt vibratsioonina, mis aga hakkab levima ning – jõudes ajapikku kõikjale, aitab sel reaalsusel ülenduda.

Ja Suure Jumalanna südamekeskusest tulvab sinusse imelisi tervendavaid valgusmustreid, mis suunduvad su kehas sinna, kus neid kõige enam vaja on. Need tervendavad valgusmustrid lahustavad sinu sees veel viimasedki takistused.

Kahekümnes kiir on Tahe, Mis Avab – ja see on kiir, mille abil avanevad kõikjal Suure Jumalanna valguseväravad – ka siinsamas ruumis, kus parajasti viibid – otse seitsmendasse dimensiooni. Sa võid tunda, kuidas ruum su ümber täitub ülimalt kõrgsagedusliku energiaga, ning näha, et läbi avatud värava tulevad su juurde imelised ükssarved. Kui näed ükssarvi või tunnetad nende kohalolekut, siis on see alati märk sellest, et oled tõstnud oma vibratsiooni seitsmenda dimensiooni tasandile, sest nemad on väga kõrge ja puhta vibratsiooni kandjad, seitsmenda dimensiooni sõnumitoojad – hõbevalged olendid, ainult nende sarv ehk kolmandast silmast väljuv energiapööris on kuldsema tooniga. Ükssarved on ülivõimsad ingellikud valgusemeistrid, kes aitavad sul seitsmenda dimensiooni sagedusesse tõusta ja selles sageduses püsida.

Kahekümne esimene kiir on Tahe, Mis Kinnitab, ja see  kiir aitab nüüd seitsmenda dimensiooni energiat siia ja praegu, sellesse ruumi ja sinu ellu, meie planeedile kinnistada.

Kahekümne teine kiir on Tahe, Mis Pitseerib, mis sulgeb nüüd ja praegu su  energiaväljades kõik lekkimiskohad, mis võivad seitsmenda dimensiooni sageduses püsimist häirida.

Sa viibid nüüd seitsmenda dimensiooni sageduses ning värav Sise-Maale on sinu ees avatud. Sealt tulvab siia maailma kõige imelisemat valgust. Võid tunda ka, kuidas Suur Jumalanna oma päikeseaspektis sind õnnistab ja tervendab. Et end rännakuks Sise-Maale aga veelgi paremini ette valmistada, võta vastu ka kosmilised ja universaalsed kiired.

Kõigepealt tõuseb Maa-Ema südamest puhas valge valgus, Maa-Ema ülestõusmise energia, mis kerkib altpoolt üles sinu pealaele, suundudes sealt edasi kosmosesse.

Ja ülevalt voolab alla Maasse vaimse Kuu hõbedane valgus. See on üks Suure Jumalanna aspektidest.

Niisamuti on Suure Jumalanna aspektideks ka vaimne Päike ja tema tumekuldne valgus ning Siiriuse sinakasvalge kiir.

Järgneb Galaktika Keskpäikese kiir, milles jumalik mees- ja naisaspekt on juba täiuslikumalt tasakaalus. Galaktika Keskpäikese kiir on väga võimas hõbekuldne valgus, mis peseb puhtaks nii sinu kui ka Maa enese energiaväljad.

Ja kui nüüd järgmisena Universumi Keskpäikese kuldne valgus laskuma hakkab, siis võid näha enda ees kõrgeimat valgustatud teed, mis juhatab su kõrgeimasse võimalikku tulevikku, mis on alati sinu jaoks olemas olnud ning avanenud sedamööda, kuidas sa oma sagedust tõstnud oled. Võid nüüd näha, kuidas sa seda valgusest teed mööda edasi liikuma hakkad ja peagi väga suurde valgusesse ja hiilgusesse välja jõuad. See säravkuldne kiir häälestab Kõrgema Tahtele ka kogu planeedi.

Seejärel ankurdub Multiuniversumi Keskpäikese kiir, mis on plaatina värvi. Suuna seda kiirt kindlasti ka Maale, sest Maa vajab tervenemisel seda ülikõrgsageduslikku energiat ja sellega kaasnevaid valgusmustreid väga.

Järgneb kuldvalge Kõiksuse Hinge energia, mis on üks Kosmilise Jumalanna kiirtest. Selles väljendub Taevase Jumalanna kohalolek, mis füüsilisse kehasse tuues mõjub otsekui imeline valguse nektar, aidates uuendada ja vajadusel ka noorendada oma keha ning tugevdada immuunsüsteemi.

Ja seejärel tulevad kristallkuldroosa Jumaliku Ema kiir ja kristallkuldplaatina värvi Jumaliku Isa kiir. Lase ka neil kiirtel laskuda ja läbi enda Maasse ankurduda.

Ja viimaks puhas, kirgas Algallika kiir – kõikevõitev, kõiketervendav ja kõikeülendav teemantselge valgus. Sa tõesti tunned, kuidas kõik takistused on täielikult lahustunud ning kuidas see valgus sind otsekui kristallselge tervendava veega läbi peseb.

Nüüd võid siis saada kontakti nelja uue universaalse kiirega, mis tasakaalustavad sinu olemust ning ühendavad sind tugevamalt universumiga, sinu kosmiliste kehadega.

Esimene neist universaalsetest kiirtest on Tahe, Mis Lahustab. Sa võid näha vaimusilmas vägevat valgusest saua, mis vallandab ülivõimsa jõu. Nimelt põlevad selle kiire mõjul nii sinu enda mõttekehas kui ka kogu planeedi ühises mõtteruumis ära kõik madalamad mõttevormid, otsekui saaksid nad olematuks taevases tules, taevases leegis. Kõik ebakõlalised ja kaost tekitanud mõttemustrid süttivad põlema ja kaovad nüüd Maa kollektiivsest mõttekehast. Siiski toimub kogu protsess väga pehmelt ja harmooniliselt, peaaegu märkamatult.

Teine universaalne kiir on Tahe, Mis Õnnistab. Su vaimusilma ette kerkib pilt hiiglaslikust, kogu planeedi kohale kummuli pööratud graalikarikast, kust tulvab maailma puhas õndsus. Sa tunned õndsuselainet ka endasse sisenemas ning täitmas oma tundekeha. Paralleelselt leiab sama protsess aset ka planeedi tundekehaga. Taotle, et kõik need, kes on praegusel hetkel valmis ja suutelised õndsust oma ellu vastu võtma, kogeksid seda, ning et õndsus kasvaks ja leviks üle kogu planeedi. Õndsuse kogemus on ülimalt tervendav, sest selles energias lakkavad kõik hirmud eksisteerimast ning inimeste südamed avanevad taevalikule armastusele. Lisaks sellele, et Tahe, Mis Õnnistab, toob kaasa võrratu õndsuses olemise tunde, kaasneb selle universaalse kiirega ka südame tervenemine. Veelgi enam, kui jumalik armastus ja õndsus voolavad alla sellest hiiglaslikust kummuli pööratud graalist, segunevad nad väga eriliseks valguse ja värvide mänguks, mis Maa-Ema tundekeha tõeliselt rikastab. Eriti tervendavalt mõjub see imekaunis ja mahe värviline valgus loodusele.

Et nüüd seda armastuse ja õndsuse seisundit kaitsta ja tasakaalustada, on annetatud järgmine universaalne kiir ning see on Tahe, Mis Pagendab – vaimusilma ette ilmuv jumalik valgusemõõk, mida jumalike seaduste järgi saab ja tohib kasutada üksnes kaitseks. See mõõk on leegitsev ja vägevatest vägevaim kaitsja, mis sinu energiaväljadesse ilmudes pagendab kõik need segavad jõud, mis võivad tahta sinult vägivaldselt õndsust riisuda – selle asemel, et seda lihtsalt vastu võtta, sest sa nagunii kiirgad neid kõrgemaid võnkeid kogu Kõiksusele.

See on kiir, mis aitab sul luua enda ümber ka läbitungimatu kaitse, nii et mitte ükski madalam energia ei saa enam mitte kunagi sinu väljadesse siseneda. Sa võid näha, kuidas see valgusemõõk otsekui tantsiskledes su ümber leegitseva maagilise ringi joonistab. Sa viibid õndsuseväljas ja kiirgad välja kõige kõrgemaid vibratsioone. Kuid nüüd ei haju need energiad enam ära, vaid on talletatud su energiaväljadesse kontsentreeritud kujul, sest vajadusel moodustab Tahe, Mis Pagendab, sinu ümber ülivõimsa energeetilise kaitsekilbi. See on täiesti teemantkõva ja läbitungimatu, mille sees viibid kõrgemas vibratsioonis sõltumata sellest, mis su ümber toimub. Täiuslik kaitse on selle kiire kingitus ning see kaitse laieneb ka kogu planeedile. Seega võid näha selle kiire mõjul Maa ümber väga võimast kaitset aktiveerumas, mille tulemusel taevas otsekui avaneb ja muutub kuldseks ning nähtavaks saavad kõik need võimsad inglite leegionid ja ülestõusnud meistrite kohalolekud ning Ashtari tähelaevad kosmiliste meistritega, kes meie planeeti ebasoovitavate kosmiliste mõjude eest kaitsevad.

Maa on väga imeline paik, kuna siia on sündinud ja kehastunud rasse peaaegu kogu teadaolevast universumist. Seega, kui meie planeet valgustub ja kui siin leitakse kooskõla, mõjub see plahvatuslikult kogu universumile. Kogu universum saab siis edasi kõrgematesse dimensioonidesse liikuda ja üha enam valgustuda. Kõikide erinevate rasside vahel tekivad sillad ning ei ole enam vaja eraldatud tsoone, mis praegu meie universumit iseloomustavad. Seega on meie planeedil toimuvad muutused palju tähtsamad kui lihtsalt lokaalse mõjuga nähtused ja seepärast ongi siia nii palju abi suunatud. Ka sinu käsutuses on väga palju kosmilist kaitset ja toetust. Sul tuleb vaid abi küsida ning seejärel see vastu võtta.

Neljas ja viimane universaalne kiir on Tahe, Mis Täidab. See kiir laskub meie planeedile imelise küllusesarvena, kullavihmana, soovetäitvate kalliskivide voona, mis toob kaasa võrratuid kingitusi ning täidab kuldse energiaga kõik Maa väepunktid, äratab Maa-Ema tšakrad ja aktiveerib jõujooned ehk energiakanalid, nii et kuldne vaimuvalgus, vaimne kuld, võiks levida kõikjale.

Isiklikul tasandil aga mõjub selle kiire laskumine väga võimsa pühitsusena. See on vaimu laskumise kogemus, mida muistsetes müsteeriumkoolides tarkade kivi vastuvõtmiseks nimetati, kuna see muudab nö tina kullaks ehk maise kogemuse jumalikuks seisundiks – väga tuntaval, lausa füüsilisel tasandil.

Näe nüüd oma pea kohal miniatuurset päikest, säravkuldset Allika valgusest kera. Vaata, millisena ta sulle ilmub – on ta rohkem päikese või kalliskividest koosneva ruumilise mandala moodi? Igal juhul puudutab see kontsentreeritud Allika valguse kogum nüüd õrnalt sinu pealage. Sa tunned, kuidas kõik sinu sees ja ümber korraga särama lööb ja kuldseks muutub. Kõik energiad sinu kehas hakkavad nüüd maagilisel viisil, sisemise alkeemia protsessi tulemusel jumalikeks muutuma. See kuldne, aeglaselt voolav meetaoline valgus levib hästi pehmelt ja harmooniliselt sinu füüsilises kehas. Algul võid tunda, et kuldselt särav on ainult sinu pea, otsekui oleks sinu pea asemele päike pandud – nii kiirgav ja erekuldne on see valgus.

Kuid kuldse valguse levik ei piirdu ainult su peaga, vaid voolab ka allapoole, levides kaelas, rindkeres ja käsivartes, täites käelabad ja iga sõrme eraldi, kuni kõik need kehaosad on kuldselt kiirgavad. Ka suuremad ja väiksemad tšakrad on kõik erekuldset valgust täis. Veelgi enam, need piirkonnad, kuhu vedelkuldne valgus, see plasmataoline sädelev voog jõuab, muutuvad päikesetaoliselt hiilgavaks. See on sinu enda vaim, kes nüüd füüsilisse kehasse siseneb ja kogu mateeriat vaimustab.

Seejärel täidab erekuldne nektar hästi pehmelt ja sujuvalt su kõhu ja selja, levides nagu õrn puudutus. Edasi laskub meetaoline valgus puusadesse ja täidab kogu alakeha, reied, põlved. Nüüd tunned, kuidas see vedel kuld juba jalasäärtesse voolama hakkab. Kuldne valgus levib kuni pahkluudeni välja, laskudes sealt veelgi allapoole jalataldadesse ning täidab ka jalalabad ning iga varba eraldi.

Sa oled nüüd üleni kuldne ja kiirgav, pilgeni täidetud kuldsest energiast. Võid vaadata end otsekui kõrvalt. Väljastpoolt oled säravkuldne figuur, mis kiirgab nagu päike. Sinu füüsilisest kehast on saanud anum, millesse vaim on täielikult laskunud. Seestpoolt vaadates võid aga näha, et see kuldne valgus koosneb otsekui miljarditest tillukestest päikestest, mis on kõikjal sinu kehas, igas rakus ja energiakanalis. Kõik need päikesed on elavad Algallika kohalolekud. Sa tunned imelist rõõmutunnet. Sa tunned, kuidas see kuldne valgus on elav ja pulbitsev ning täidab sind pilgeni. Sa võid ka näha, et see valguseväli (sinu keha) avardub nüüd otsekui lõputuks universumiks, mis on täis säravaid tähti. Kõik laieneb lõpmatusse, kuni sinust endast on saanud universum, mille keskel olev süda kiirgab nüüd Suure Keskpäikesena, võimsa vaimse allikana, mis saadab igale poole lakkamatult valgust – nii kuldset, värvilist, valget kui ka kristallselget valgust.

Sa võid tunda, et nüüd, kus su füüsiline keha on täielikult täidetud vaimuga, siis on su eeterkeha ehk eeterteisik päikesetaoline – küll sinukujuline, aga puhas päike. Sa oled täielikult kaitstud. Sinu tundekeha täidab puhas armastus ja õndsus ning mõttekeha on samuti särava jumaliku valgusega täidetud ning seal elavad ainult kõrgemad jumalikud mõtted.

See on meistri olemus, sinu tõeline jumalik väljendus. Kui jätad selle meelde, siis saad seda alati taastada, sellesse seisundisse tagasi pöörduda, olla omaenda olemuse meister, olla võrratu valgusemeister ning valguse ja armastuse väljakiirgaja siin planeedil, olla Allika enda üks paljudest kehastustest Maa peal ning olla ühenduses ka kõikide nendega, kes Allikaga üksolemise tasandil toimivad ning pidevalt oma valgust, kaastunnet, tervendust, toetust ja abi allpool olevatesse dimensioonidesse saadavad, et ka kõik teised olendid pidevalt toetust ja juhatust saaksid. Sa oled ühendav lüli kõrgemate dimensioonide ja maise reaalsuse vahel. Sa oled asendamatu ja üliväärtuslik. Hinda end sellena, kes sa tõeliselt oled.

Püsi mõnda aega selles seisundis, selles avardunud, valgustunud olekus.

Ja nüüd oled sa valmis astuma läbi Suure Jumalanna valgusväravast, mis juhatab su Sise-Maale.

Sise-Maa on meie planeedi jumalik valguskuvand, mis võngub seitsmenda dimensiooni sagedusribas, ning sisaldab kõikide iidsete tsivilisatsioonide valgusmustreid, millest igaüks on võti kogu universumi mõistmise juurde. Lisaks on Sise-Maa energeetiline ruum ehk kosmiline tšakra, mis asub täpselt Maa keskpunktis ning talletab seal puhast Algallika energiat. Selles tšakras sisaldub ka iidne teadmine, miks meie planeet väga ammusel ajal Algallika poolt üldse loodi. Paljud vaimsed olendid – ülestõusnud meistrid, Suure Jumalanna inglid (tarkusevaimud ehk naagad) ja valgustunud kõrghaldjad – elavad Maa sisemuses. Nad on eeterlikud, seitsmenda dimensiooni olendid, kes toimivad täiuslikus kooskõlas ja harmoonias kogu Kõiksusega. Elava mälestusena säilitavad nad muistsete valgustunud kõrgkultuuride – Hüperborea, Lemuuria ja kuldajastu Atlantise – sügavaid teadmisi ja valgustumisele viivat tarkust, lootuses, et peagi on kogu inimkond valmis neid teadmisi taas kõige elava hüvanguks rakendama. Häälestumine Sise-Maa võngetele tekitab sügava õnnetunde, sest Sise-Maa sisaldab loomisjärgse puhtuse valguskuvandit – tõelise paradiisi energiaid. Sise-Maa esindab kõige puhtamaid võnkeid, mida on üldse võimalik leida, ning seepärast on see tasand enamikule püüdlejatest väga pikka aega suletud olnud. Ometi on nüüd sinnaviiv värav taas avanemas kõigile neile, kes siiralt Sise-Maaga ühendust luua soovivad. Planeedi hoidjad ja Suure Jumalanna kaitsjad usaldavad, et kui kord kogete seda õrna ja hämmastavat, täiuslikku ja ülivõimast rahuvibratsiooni, mis iseloomustab Sise-Maad, siis õpite hingama sellega ühes rütmis ning lubate Puhta Maa mustritel tulvata ka maapealsesse maailma – seda võrratult ülendades ja rikastades.

Värav Suure Jumalanna valdustesse avaneb nüüd otse siinsamas, sinu ees. Sa lihtsalt astud sellest läbi ning leiad end keset imekaunist maastikku. Õhk on väga selge ja särav ning kõik su ümber kiirgab välja mitmevärvilist valgust. Kaugemal näed veel üht väravat või templit, kuhu sisse astudes avaneb su ees tee Sise-Maale. Sa hakkad laskuma otsekui mööda treppi allapoole, Maa südame poole. Algul on see minek läbi pimeduse. Kuid sinu enda valgus, kuldne valgus, mis sind praegu täidab, ei lase sul seda pimedust karta. Ja sa näed kõike enda ümber, sa näed, et sind ümbritseb otsekui elusainest tekkinud must läikiv sein. Algul laskud sa allapoole mööda keerdtreppi. Peagi laskumine kiireneb ning sa võid näha, et trepp on kadunud ning sa sööstad otsekui šahti mööda allapoole. Seejärel laskumine aeglustub taas ja nüüd langed sa Maa keskme poole udusulena, muretult ja kergelt, kuni jõuate selle šahti või tunneli põhja. Seal võtavad sind vastu Suure Jumalanna tarkusevaimud ehk naagad, kes vahel näitavad end madudena, ent täna on nad oma ingellikus olekus – ilmudes läbipaistvate sätendavate valgusolenditena, kes juhatavad sind edasi läbi imeliste, uskumatult kaunite ruumide, kuni jõuate raamatukogu saalidesse, kus on tallel Maa kroonikad. Kui soovid, võid seal peatuda ja ringi vaadata. Siin näidatakse sulle kogu inimkonna Eluraamatut ning ka aastat 2012, mis särab ja kiirgab väga imelises transformatsioonivalguses. Kui sind on veel vaevanud kahtlus, et meie planeediga võiks midagi halba juhtuda, siis nüüd võid näha, et kõik sellised kahtlused on täiesti alusetud. Elu ja areng kestavad edasi ja kõik läheb ajapikku järjest paremaks, üha kiirgavamaks ja valgemaks, kuni ka planeedi pinnal on kuldajastu taastatud.

Nüüd suundudki koos oma saatjatega sinna, kus hoitakse alal valguskuvandeid, mille järgi on vormitud ja kujundatud kõiki kuldajastuid. Taas võid end näha minemas läbi erinevate, imeliselt kaunistatud ruumide, kuni jõuad ümmargusse saali, millel on kolm kaunilt nikerdatud ning kulla ja kalliskividega kaunistatud ust. Üks ustest viib Haldjamaale ja lemuurlaste juurde, teine uks viib kuldajastu Atlantisesse, õigemini Sise-Maal tallel olevasse puhtasse valguskuvandisse, mis on säilinud kuldajastu Atlantisest. Ja kolmas uks juhatab su Hüperboreasse ning läbi Hüperborea ka sellesse imelisse paika, mida võime nimetada Paradiisiaiaks.

Võta endale nii palju aega, kui vajad, et kõiki neid imelisi paiku lähemalt uurida ja nende energiaid tunnetada. Võid alustada kas kuldajastu Atlantise või Haldjamaa uurimisest. Seejärel suundu kindlasti ka Hüperborea kuldajastusse ja vaata, mida sulle seal näidatakse.

Võid paluda endale ka saatjat või teejuhti, kui ei tea, kust alustada. Eelkõige aga mine sinna, mis sind kõige rohkem huvitab ning kuhu minekuks tunned kõige suuremat tõmmet.

Küllap antakse sulle igast paigast ka kingitus kaasa. Võta need kindlasti vastu.

Paradiisiaeda jõudes palu, et sulle näidataks tarkade kivi, mis aitab sul nii oma keha kui ka mis tahes muud mateeriat vaimustada, seda vaimse kullaga täita ja vaimu kohalolekuga õnnistada.

Enne meditatsioonist väljatulekut võid veel meenutada ja uuesti kogeda kuldse valguse laskumist oma füüsilisse kehasse.

Ja hakka nüüd tasapisi tagasi pöörduma sellesse ruumi siin, praegusesse hetke. Tunneta tugevat ja läbitungimatut valgusest kaitset enese ümber. Võta endale väljatulekuks nii palju aega, kui vajad.

Kui oled valmis, siis too end täielikult tagasi kehasse. Võid ka kätega maad puudutada, et end paremini maandada. 

 

© Riina Grethiel 2012
© Valgusesaar 2012
 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt