Teil kõigil on olemas ühendus inglitega

 

See siin on meditatsioon, õpetus ning kingitus Peaingel Miikaelilt, et aidata teil luua või tugevdada oma ühendust peainglite ilmaga ja taastada oma mälu, mõista oma saatust ning  taasleida oma väge.

Kallid meistrid, ma palun teil sulgeda hetkeks silmad. Ma soovin, et te tunnetaksite mu kohalolekut, mitte ainult ei loeks sõnumit, mida teile siin pakun.

Kui olete tunnetanud Miikaeli kohalolekut, siis lugege edasi ning lubage endal täielikult tunda, et see kõik siin on antud just nimelt teile. See on tõeline. Peaingel Miikael ning tema lubadused on sama tõelised kui see arvutiekraan või paber, millelt te seda teksti loete.

Sinu ja minu vahel on jumalik ühendus. Jah, ma mõtlen igat üht teie seast. Te olete siin planeedil, sest me saatsime välja kutse ning teie olite need, kes sellele vastasid.

Teil on tulnud end mahutada piirangutesse ning läbi teha intensiivne koolitus, et saada vajalikku väljaõpet ning ettevalmistust osalemaks Suures Eksperimendis planeedil Maa. 

Ärata endas mälestus sellest. See on peidetud sinu südame ning hinge sügavustesse. Luba endal kogeda laienemist, küllust ja rõõmu sedamööda, kuidas meie energiad üksteisega segunevad. Ma saadan sulle Armastuse kiire oma Olemuse südamest. See on kingitus, mis kuulub täielikult sinule. 

Meie, inglid, ootame väga, et meenutaksite meievahelist ühendust. Me tunneme teist puudust, armsad sõbrad. Me oleme olnud üksteisest eraldatud juba liiga kaua. 

Kui soovite, võin ma saata teist igaühe juurde neli imelist ingellikku olendit. Kuid teil tuleb seda kingitust küsida. Need inglid on vägevamad kui mis tahes teised ingellikud abistajad, kes teiega töötavad. Nad tulevad teie juurde minu korraldusel, et pakkuda oma teenistust. Kaks neist kannavad naisenergiat ja kaks – meesenergiat. 

Kui soovite seda kingitust saada, siis sulgege siinkohal silmad ning küsige. Seejärel jätkake lugemist. 

Ma kinnitan sulle, et need ingellikud olendid on reaalsed! Nad on sama reaalsed kui ükskõik kes, keda võid näha või puudutada füüsilises maailmas. 

Küsi inglitelt nende nimesid ning luba neil näidata sulle, millised nad on. Häälestu neile oma sisemiste meeltega. Ning anna neile ülesandeid. Juhata neid abistama ennast igas sinu ettevõtmises, olgu siis tegemist külluse loomise, tervise parandamise, millegi organiseerimise, kaitse tõhustamise või loovuse avamisega – ei ole piire sellel, mida nad teha suudavad. 

Mida rohkem sa nendega suhtled, seda reaalsemaks nad muutuvad ning seda rohkem sa näed, kui palju abi sul neist võib olla.

Käes on aeg, et võtaksid vastu tasu kõikide oma kannatlike püüdluste eest, kõikide nende katsumuste ning testide läbistamise eest. Järk-järgult taastame me oma esialgse suhte teiega – kogu inimkonnaga. 

Me ei pea olema üksteisest eraldatud. Algselt oli mõeldud nii, et teile jääb alatiseks võime olla meiega telepaatilises ühenduses, et võite alati tõsta oma vaimu meie maailmadesse ning saada meilt kõikvõimalikku toetust ja abi. Isegi siis, kui teie vaim sidus end füüsilise kehaga, nägi plaan ette, et oleme teie jaoks alati kättesaadavad ning juhime, julgustame ning toetame teid. Ning nii on see ka olnud – ehkki palju piiratumal viisil, kui seda algselt planeerisime. Kui Maa kaldus kõrvale oma eeterlikust teljest ning vajus kolmandasse dimensiooni, oli üks kõige suurematest tragöödiatest see, et me suutsime nüüd vaevu-vaevu läbistada madalamate astraalplaanide tihedust, et teiega kontakteeruda. Te unustasite, et ka meil oli osa selles Plaanis – et me oleme "selle sees koos" – eksperimendis planeedil, mida te nüüd nimetate Maaks.

Me suutsime teieni jõuda vaid teie unistustes ja unenägudes, teie südame igatsuste kaudu ning teie hinge sosinate läbi. Me muutusime teie jaoks ebareaalseteks – müütideks, fantaasiaks või usklike lootuseks. 

Hiljaaegu oleme hakanud taastama oma ühendust teiega, kuna olete eemaldanud meievahelise tõkke, puhastanud oma auravälju, nii et teie ees on taas kord avanenud võimalus ligi pääseda kõrgematele dimensioonidele. 

Ka meie oleme protsessi kiirendanud, sest meile on antud luba sekkuda selleks, et aktiveerida teie ärkamist. Te nõustusite, enne kui teile sel korral anti luba inkarneeruda, et õigel ajal lubate te meil kõrvale jätta teie vaba tahe ning juhatada teid teie saatuse suunas – ärkamiseteele. Paljud teist võivad isegi meenutada täpset aega, kohta ning tingimusi, kui see aset leidis. Me oleme aidanud teil leida tee ning pärast seda pole miski enam olnud endine.

Me kõik oleme vennad ja õed, mu armsad, sõltumata teie pärilusliinist, pärandist või teadlikkuse tasemest. Te olete unustanud, et olete jumalikud olendid ning üksnes külalised siin. Teie kodu on tähtede keskel, avarates ning imelistes paikades, kus puuduvad piirangud – kõikide võimaluste maailmas. 

Te olete juhid, te olete eeskujud. Te esindate visiooni ning kannate endas mustrit tuleviku jaoks. Me oleme valmis teid abistama, mu vaprad sõdalased. Lubage mul endid toetada, lisada teile julgust, teravdada teie mõistmisvõimet ning näidata teile suunda. 

Koos saame me üle mis tahes väljakutsetest. Me saame hakkame. Kuid ma pole selles ka kunagi kahelnud.  

Mina Olen Peaingel Miikael.

 

Kanaldanud Ronna Herman