MAIKUU TERVENDAV MEDITATSIOON

Riina Grethiel

Meie kliimavöötmes on just maikuu looduse elluärkamise ja Jumalanna tagasipöördumise kuu. Kõik õitseb, lõhnab ja särab. Maikuus tähistame esmalt kevadpüha ja siis Wesakit ning mais on kõigele lisaks ka emadepäev. Seega on mai Suure Ema aeg, kes kannab endas uue alguse seemneid ning rahu, turvalisuse, külluse ja õnneliku elu loomise energiaid. Avagem end nüüd neile imelistele energiatele, mis kiirguvad Maast endast, samuti veekogudest, tärkavatest taimedest, lilledest ja säravrohelisse rüütatud puudest. Maikuus on isegi taevas eriline – otsekui puhtaks pestud ja särav. Käes on aeg häälestuda eelkõige rahule, sest sel viisil loome rahu ka välises maailmas ning meie ellu tekib turvaline ja kaitstud ruum õnne ja elusolekutunde kogemiseks.
Et rahule häälestuda, on aga sageli vaja mõnd tõhusat abivahendit oma sageduse tõstmiseks. Järgnev meditatsioon aitab teil seda teha ...
 

Sissejuhatuseks

Elame imepärasel ajastul, mil leiavad aset drastilised muutused nii inimeste suhtumistes, eluviisis kui ka maailmanägemuses. Maa magnetväli on nüüdseks laetud erakordselt kõrgsagedusliku valgusega, mis võimaldab häälestuda ülivõimsatele tervendavatele energiatele. Planeedi pinnal on avanenud dimensioonidevahelised portaalid ja Maa-Ema tšakrad, mis aitavad lisaks kosmilistele energiatele luua ühendust ka Sise-Maa ja Lemuuria tervendavate võngetega ...
 

MEDITATSIOON

Vii esmalt tähelepanu hingamisele ja lase lahti kõik segavad mõtted. Seejärel taotle ühendust nii Algallikaga kui ka Maa-Ema südames asuva keskpäikesega ning seda ümbritseva kõrgsagedusliku energiamaailmaga – Sise-Maaga.

Peagi koged end võimsa valgusesamba sees, mis Taevast ja Maad täiuslikult ühendab. Tunneta ingellike energiate ja teiste puhaste valguse- ja armastuse jõudude abistavat kohalolekut. Tunneta ka oma armastuse- ja loomiseväge, tervendavat ja kaitsvat valgust, mis peitub sinu südames olevas allikas. Meenuta, et oled särav päike ning et sinu valguse läte asub sinu südames.

Saa nüüd teadlikuks kõrghaldjate ehk lemuurlaste ringist enese ümber, kes sind väga armastavalt tervendavad, puhastades nii sind kui sinu kaudu ka su perekonna- ja suguvõsaliine – kuni kauge minevikuni välja. Tea, et neid liine mööda voolav tervendav valgus puhastab aegamisi ka kogu rahva minevikku ja tulevikku. Lemuurlaste südametervendus läheb laiali läbi kõikide sidemete, mille kaudu oled ühenduses teiste inimestega, tervendades sel viisil kogu võrgustikku, mille moodustavad sinu sõbrad, lähedased, tuttavad, sinu perekond ja suguvõsa, hõlmates kõiki neid, kellega oled ühel või teisel viisil oma elus kokku puutunud – olgu need meeldivad või ebameeldivad inimesed või isikud, kelle suhtes oled olnud neutraalne.

Nii jõuab lemuurlaste südametervendus vahet tegemata kõikideni – sinu lähedaste ja tuttavate kaudu kogu Eesti rahvani ja laiemalt kogu inimkonnani. Sinust tulvab läbi väga võimas energiavoog ning su enda keha ja energiakanalite süsteem talletab täpselt nii palju tervendust, kui sul on vaja, ning ülejäänu saadad sa lihtsalt edasi. Ja tervendavat energiat on külluslikult, lausa lõputult, sest avatud on väga võimas energiareservuaar. See on Lemuuria tervendus, Lemuuria südame häälestus, mis muudab ka sinu südame julgeks ja armastavaks, ning kõik su minevikuvalud, mis on seotud südame avamisega kaasnenud haiget saamisega, tervenevad – mitte ainult sinu enda isiklikus energiaväljas, vaid kogu inimkonna toimimismustrites, nii et kõigil oleks julgust ja tahtmist oma südant avada ning liikuda seeläbi kõrgemale ja puhtamale teadvustasandile.

Sa koged selles protsessis ka Maa toetust, mis on väga, väga võimas. Maa võngub nüüd kõrgemas energias ja sinu läheduses asuvad portaalid puhastuvad ja avanevad üha enam. Neist tulvab väga võimas tervendav valguselaine ning ka kõik teised portaalid ärkavad nii Eestimaal kui mujal maailmas. Tervendav valguselaine liigub üle kogu planeedi ja mähib Maa ja kõik siin elavad olendid imelisse õnnevaipa.

Nüüd koged sa enda ümber imelisi valguskristalle või valguselilli, kosmilist südametevõrgustikku või südametepärga, mis moodustub lemuurlaste puhastest ja valgustunud südametest. Sa näed, et iga süda on ainulaadne, ehkki nad kõik väljendavad Algallika kohalolekut. Igas südames peitub eriline kingitus kogu maailmale, teatud ainulaadne ilu ja energiamuster, mis muudab kogu südametevõrgustiku niivõrd imeliseks ja kauniks, otsekui oleks tegu kiirgava kalliskiviväljaga.

Tunne nüüd, et ka sinu süda on osa sellest imelisest võrgustikust. Kõik takistused su südame eest on lahustunud ning su südame tervendav valgus lööb eredalt särama.

Taju otse enda ees ka Suure Jumalanna päikeseaspekti, Kuldse Emanda hiilgavat valgust ja toetavat kohalolekut, samuti neid imelisi valgusemustreid, mis Kuldse Emanda erakordsest südamest välja kiirguvad, aidates külvata siia maailma kõige imelisemaid uusi ideid ja puhtaid mõtte- ja tundemustreid, koostöövaimu ja andestamist, tõevaimu ning üksteise aktsepteerimist ja toetamist, samuti sallivust, kaastunnet ja tingimusteta armastust kõige elava vastu kõikjal.

Sa tunned, et su sagedus on tõusnud ning su valguskeha on omandanud kuldse sära. Sa võid nüüd tajuda, et lisaks lemuurlastele teevad end nähtavaks või tuntavaks ka hüperborealased. Nende vaikiv kohalolek on toetav, rahustav, julgustav ja väga sõbralik. Nad lisavad sellesse tervendavasse energiavoogu oma kuldse valguse, sest igaüks neist on nagu Suure Keskpäikese isikustunud hologrammiline kohalolek, kuna hüperborealastes on Allika valgus väga säravalt manifesteerunud. Tunne, kuidas nende ring lemuurlaste ringi ümber järjest kiirgavamalt särama lööb. Nad pakuvad sulle ka omalt poolt kaitset, toetust ja tervendust, samuti edasiminekujõudu ja juhatust saada üha enam selleks, kes sa tõeliselt oled.

Sa võid lõdvestuda selles valguses ja lihtsalt lasta ennast tervendada, taotledes, et see tervendav valgusevoog suunduks ka su minevikku ja tulevikku ega mõjuks ainult praeguses hetkes. Ja seepeale muutub sind täitev tervendav energia kuldseks ning suundubki nii mineviku kui tuleviku ning laieneb seejärel veelgi, hõlmates kogu Eesti rahvast ja kogu inimkonda ning viimaks kõiki elavaid olendeid kogu kõiksuses. Sa taotled, et inimkonna tulevik oleks helge ja et kõik vahepealsed kannatused terveneksid, nii et see, mis inimkonda minevikust veel mõjutab, võiks olla üksnes säravate kuldajastute valgus.

Sa koged, et nii sinu ees kui taga, nii all kui ülal on ainult valgus, samuti on valgus kõikjal sinu ümber. Ka kõik su eelmised elud tervendatakse selle valgusega ning sinu jumalik isikupära, sinu kõrgem potentsiaal, ilmutab end selle tervenduse tulemusel üha enam, muutudes järjest nähtavamaks ja tuntavamaks. Sa märkad, et valgustumine on tõepoolest võimalik ning et teatud mõttes oledki sa juba valgustunud, kuna ei tee enam valikuid, mis oleksid vastuolus sinu kõrgema olemusega ja sügavama sisetundega. Samal ajal suudad sa nautida ka elu Maa peal ja rõõmustada selle üle, mis su elus on, olla õnnelik ja elada kooskõlas loodusega, kooskõlas Maaga ning kõikide loodusvaimudega, loomadega, taimedega, kõikide elementidega.

Su õnnetunne võimendub veelgi ning sinust saab võimas õnneenergia ja õnnelainete väljakiirgaja teiste jaoks, nii et kõik need, kes sinuga kokku puutuvad, suudavad loomulikult ja iseenesest oma kõrgemale olemusele häälestuda. Nad leiavad enda seest üles jumalikkuse, õpivad suhtlema südametasandil ning tegema koostööd kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks. Ja valgus, mis tulvab välja sinu südamest, juhatab neile kätte suuna.

Tunneta ka, kuidas otse Eestimaa all särab ja kiirgab üks eriline ja mitmetasandiline valguselinn. Seal on esindatud nii Päikesejumalanna tasand, lemuurlaste tasand kui hüperborealaste tasand ehk Kungla. See valguselinn, mis hõljus kunagi Maa kohal, edastab nüüd paljude Eestimaa pinnal olevate portaalide kaudu imelisi sagedusi siia planeedile ning on ühenduses ka suure valguslinnade võrgustikuga Sise-Maal, kogu sealse seitsmenda dimensiooni maailmaga, mis hoiab alal puhast valguskuvandit kogu Maa jaoks.

Tunneta, kuidas kõikjal kogu maailmas – eelõige neis paikades, kus valguselinnad otse planeedi pinna all paiknevad, tekivad ühendused Sise-Maaga. Neist tulvab võrratult suurt toetust kogu inimkonnale ja ka teistele elavatele olenditele meie planeedi pinnal. Mida rohkem inimesi on ühenduses selle valgusega, seda tugevamaks muutub meie kõikide ühendus Sise-Maaga ning seda rohkem avanevad meie ees uued ja järjest imelisemad tasandid ning meenub meie muistne, ent ajatu kosmiline tarkus.

Lihtsalt saada südamevalgust nii oma kehasse kui ka kõikjale, kuhu sa seda saata soovid. Sa võid suunata oma südamekiirt ka Eestimaa tulevikule ning taotleda, et Eesti rahvas võiks liikuda enda jaoks kõrgeimas võimalikus suunas ning tuua esile selle väga erilise kingituse, mis meie rahval on maailmale anda. Tervendavasse voogu lisavad oma südamevalguse ka lemuurlased ja hüperborealased ning loomulikult Kuldne Emand.

Ja võib-olla näidatakse sulle nüüd, milline on Eesti rahva roll saja aasta pärast või veelgi kaugemas tulevikus, kui oleme kõikidest oma minevikumustritest täielikult tervenenud ning teostamas oma kõrgeimat potentsiaali.

Ja hakka nüüd tasapisi tagasi pöörduma. Tea, et oled ümbritsetud läbitungimatu Allika valgusest kaitsega ning ka omaenda südamevalguse kaitsega. Lisaks ümbritseb sind peaingel Miikaeli võimas kaitse, nii et tervendus võiks täiesti turvaliselt ja segamatult edasi toimida – ka siis, kui meditatsioonist välja tuled.
 

Meditatsiooni tekst pärineb Riina Grethieli audiokursusest

SISE-MAA JA LEMUURIA TERVENDUS

 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt