TERVENEMISE  PALVE

 

MINA, … (NIMI), PURUSTAN NÜÜD JA PRAEGU KÕIK VANDED, TÕOTUSED NING SIDEMED, MIDA MA OLEN ANDNUD VÕI SÕLMINUD AEGADE ALGUSEST PEALE NING MIS EI TEENI MIND ENAM.

MA PURUSTAN NÜÜD JA PRAEGU KÕIK VAESUSE, TSÖLIBAADI, PUUDUSE, KANNATUSE NING OMA JÕU ÄRAANDMISE VANDED. MA ANNAN NÜÜD JA PRAEGU ISEENDALE LÕPLIKU NING TÄIELIKU LOA JÄRGIDA OMA HINGE TÕELIST TEED.

MINA, … (NIMI), OMA OLEMUSE SÜDAMEST, KÄSIN NÜÜD ISEENDA KÕIKI ASPEKTE, MIS ON LAIALI MÖÖDA UNIVERSUMIT, TAGASI PÖÖRDUDA NÜÜD JA PRAEGU!

MINA, … (NIMI), OMA OLEMUSE SÜDAMEST, KÄSIN KÕIKI ENERGIAID JA OLEVUSI, KES EI OLE JOONDUNUD MEISTRITASEMEGA KÕIGE PUHTAMAST VALGEST VALGUSEST VÕI KÕRGEMALT NING KES ON MINU KEHAS VÕI ENERGIAVÄLJAS, OLLA ÕNNISTATUD NING LAHKUDA OTSEKOHE! MA PALUN INGLEID VIIA NEED ENERGIAD TAEVASTESSE TARKUSEKOOLIDESSE SELLE EEST, MIDA NAD ON ÕPPINUD NING MIDA ÕPETANUD.

MINA, … (NIMI), KÄSIN NÜÜD ALLIKA VALGUSEL NING OMA KÕRGEIMA OLEMUSE ENERGIAL VÕTTA ÜLE ABSOLUUTNE JA TÄIELIK KONTROLL SELLE SÕIDUKI ÜLE, MIDA NIMETATAKSE MINU FÜÜSILISEKS KEHAKS.

SÜNDIGU SEE NÜÜD JA PRAEGU!

 

 

 

 

 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt