Ühendus Kõrgema Minaga

Drunvalo Melchizedek

          

Teie seisukohalt on see kõige tähtsam informatsioon, mida ma saan teile anda. Te võite teada kõike Mer-Ka-Ba kohta ning luua enda ümber pöörlevad väljad. Teil võivad tekkida imevõimed ning te võite teada kõike Mer-Ka-Ba loomise ja selle toimimise kohta, aga kui te pole loonud ühendust oma Kõrgema Minaga, siis pole teil seda tarkust, mis võimaldaks teil oma Mer-Ka-Ba’d kasutada. Ja nüüd, teile oma teadmisi jagades, võin ma öelda, et ka minu arusaamad pidevalt laienevad.

Kui lähtuda sellest, mida ma olen varem kursustel ja varasemates videotes rääkinud, siis andsin ma edasi teatud kindlat tehnikat, mida ma ise päris alguses tavatsesin kasutada. Kuid ma avastasin, et ainult 15% õpilastest suutsid selle abil oma Kõrgema Minaga ühendust saavutada. Ja siis oli suur grupp inimesi, kes mis iganes nad ka ei teinud ja kui palju nad ka ei mediteerinud, nad ei saavutanud midagi, edasiminekut ei toimunud.

Mõne aasta pärast hakkasin kahtlustama, et mu õpetusest puudub midagi. 1993 a. mais küsisin ma siis oma Kõrgema Mina käest puuduvat informatsiooni, et võiksin seda siis ka teistele õpetada.

See juhtus umbes kuu aega hiljem, 1993 a. juunis, Washingtonis toimuva kursuse ajal, kui uksest jalutas sisse üks umbes 50-ndates aastates mees ning tema aurat vaadates ei saanud ma aru, miks selline inimene on tulnud minu kursusele. Ma läksin tema juurde ning küsisin: “Miks sa siia tulid? Sul ei ole siin ju midagi teha!” --- “Ma ei tea,” ütles tema  ning kui seminar oli kestnud 2-3 päeva ja kui ma siis temaga järgmine kord rääkisin, tuli välja, et ta on kahuna Havailt. Ning ta ütles, et on õpetaja ja kui ma siis temalt küsisin: “Mida sa õpetad?”, vastas ta, et see on seotud Kõrgema Minaga, ning kui siis tuli aeg, mil ma pidin hakkama rääkima ühendusest Kõrgema Minaga, palusin ma temal ette astuda. Ta rääkis umbes 1,5 tundi ning ma õppisin tema jutust tõesti palju.

Algselt seisnes minu meetod ühenduse loomiseks Kõrgema Minaga selles, et palusin õpilastel keskenduda sfäärilisele hingamisele, taotleda siis ühendust ning teha seejärel üks väga eriline test, mis võiks tõestada, et see ühendus on tõepoolest loodud. Tuleb minna väga sügavale meditatsiooni, kutsuda oma Kõrgemat Mina ning siis küsida temalt midagi väga spetsiifilist, mis meile hiljem järgi kontrollides absoluutse kindlusega tõestaks, et me oleme temaga ühenduses. See meetod töötas mõnede inimeste puhul, kuid põhjus, miks ta teiste puhul ei toiminud, sai mulle nüüd selgeks: ma teadsin, et on olemas “mina” ning et siis on olemas veel minu Kõrgem Mina, aga ma ei olnud teadlik, et on olemas ka Madalam Mina.

Huna õpetuse järgi eksisteerib olemine kolmel tasandil. Oleksin võinud juba ammu selle peale tulla. On Kõrgem Mina, siis on tavateadvus ehk Keskmine Mina ning lisaks neile on veel olemas Madalam Mina. Ja Huna õpetuse järgi ei ole võimalik otse Kõrgema Minani jõuda. Kõigepealt tuleb minna mitte üles vaid alla. Kõigepealt tuleb luua ühendus Madalama Minaga. Madalam Mina on Huna järgi alateadvus. Ja selle konkreetse kahuna arvates ilmub Madalam Mina 2-3-aastase lapsena. Ühe teise kahuna arvates on ta rohkem 4- kuni 6-aastane. Seega on ta laps, kes on siis kas 2, 3, 4, 5 või 6 aastat vana. Ja sellelt tasandilt meie alateadvus meiega suhtleb.

Huna õpetuse järgi tuleb niisiis kõigepealt võtta ühendust oma alateadvusega, aga seda ei saa teha täiskasvanute kombel. Te võite minna sügavale meditatsiooni ning väga tõsiselt püüda, et seda ühendust luua, kuid te ei saavuta midagi, sest see pole viis suhelda oma Madalama Minaga. Selleks et luua ühendus oma Madalama Minaga, peate te muutuma lapselikeks. Me peame endas äratama süütu lapse, kes on meis kõigis olemas, kuigi ta on mahasurutud. Me peame selle lapse endis üles leidma.

Mõned teist on kindlasti lugenud James Redfieldi raamatut “Taevane ettekuulutus”. See on hea raamat, sest seal on kirjeldatud, kuidas seda lapselikkust saavutada. Kui laps satub mingisse olukorda, näiteks loodusesse, siis tema tähelepanu keskendub alati sajaprotsendiliselt antud hetkele. Ning just tähelepanu ja süütust peaksime ka meie hakkama endis arendama ning äratama. Ja kui James Redfield räägib sellest, kuidas võtta ühendust puudega – ja puud on väga võimsad vaimud – siis räägib ta ka sellest, kuidas läbi ühenduse loomise loodusega ning läbi süütuse taasavastamise, avaneb see maagiline uks ning te hakkate kogema midagi, mida te pole kunagi varem kogenud. Seda on väga raske uskuda, enne kui see on toimunud, kuid siis te näete, et see on nii.

Nii juhtus minuga, kuigi ma polnud ise sellest teadlik. Ma käisin läbi Vietnami sõjast, mis väga muserdas inimkonda, ma tahtsin leida Jumalat ning läksin õppima füüsikat Californiasse; ma otsisin Jumalat õppides füüsikat, matemaatikat. See oli 60-ndate aastate California, Berkley. Kujutage ette! Need olid 60-ndad, kui toimusid üliõpilasrahutused, sõdurid olid automaatidega tänavanurkadel ja eriti aasta 1970, mil ma ülikooli lõpetasin, oli nii kriitiline, et ülikoolid USA-s suleti. Ning siis ma, olles läbi käinud ka Vietnamist, tundsin, et nüüd küll aitab. Ja ma tulin ära Kanadasse. Seal leidsin ma rahu, leidsin ilu, leidsin kodu eemal maailmakärast, eemal tsivilisatsioonist. Leidsin kodu keset mägesid. Ma otsustasin teha seda, mida ma olin alati teha tahtnud. Ma olin alati tahtnud elada keset metsikut loodust ja ilma rahata. See oligi see, mida ma nüüd tegin. Ja ma tõesti tegin seda. Mul polnud tõepoolest üldse raha ning ma elasin keset metsi ja mägesid ning huvitavaid asju hakkas juhtuma mu elus. Kõik mu fantaasiad hakkasid elustuma, ma hakkasin rääkima puudega, järvedega, kogu loodusega ning märkasin, et kõik on elus ja teadvust omav.

Nii hakkasingi ma teostama oma fantaasiaid ning elama niisugust elu, millest alati unistanud olin. Ma ei teinud seda, mida teised tahtsid, et ma teeksin, vaid seda, mida ma ise tahtsin teha ja mida aeg edasi, seda rohkem ma sellest vaimustusin ning seda õnnelikum ma olin. Ja kui ma hommikul üles ärkasin, olin ma nii täidetud vaimustusest, nii innukas alustamaks päeva, nii õnnelik, et jälle on kätte jõudnud uus päev planeedil Maa. Ja ma olin pidevalt täidetud puhta rõõmuga, see läks järjest paremaks ja paremaks ja paremaks. Ma saavutasin lähedase sideme loomadega. Ma võisin näiteks minna põdrale väga lähedale, vaadata talle silma ja ta vaatas mind ning ei kartnud mitte midagi. Sest minu sees ei olnud midagi, mis oleks temas võinud hirmu põhjustada. Ning ma võisin minna lähedalt mööda karudest ja midagi halba ei juhtunud.

Mu naisega juhtus selline lugu, et ta läks ja istus maha karu kõrvale, kes parajasti põtra sõi. See on kõige hullem asi, mida sa üldse teha võid. Aga karu ei teinud temast väljagi. Mu naine istus seal lähedal maas ning vaatas ning karu vaatas teda ükskõikse pilguga ja tal polnud midagi selle vastu. Mu naine tõstis ükskord üles ka lõgismao, vaatas talle lihtsalt otsa ning pani tagasi maha. Ja midagi ei juhtunud.

See oli selline teadvuse seisund, kuhu olin jõudnud ebateadlikult ning kus hakkas toimima ühendus mu Madalama Minaga, alateadvusega. Mida ma nüüd tean, on see, et minu Madalam Mina on otseselt seotud planeedi alateadvusega, kogu loodusega. Ja kui me räägime oma alateadvusest, räägime me tegelikult kogu planeedi alateadvusest.

Kõigepealt hakkasid juhtuma kokkusattumised. Ma mõtlesin midagi ja see juhtus. Ma soovisin, et näeksin oma sõpra ning ta lihtsalt jalutas metsast välja. Kokkusattumised järgnesid üksteisele ning neid oli juba nii palju ja nad juhtusid nii tihti, et ma hakkasin kahtlustama, et midagi toimub minuga. Neid kokkusattumisi ei saanud enam lihtsalt juhusteks pidada.

Ja siis ühel päeval, kui me mediteerisime, ilmusid järsku kaks inglit meie ruumi. Nad olid umbes 3 meetrit pikad. Üks oli purpur-lilla ja teine roheline ning nad olid täiesti läbipaistvad. Me võisime neist läbi näha. Nad olid uskumatult ilusad ja see armastus, mis neist välja kiirgus, oli samuti uskumatu. Ma ei teadnud, mida see tähendab, aga esimene asi, mida nad ütlesid, oli see, et “me oleme teie, ühel teisel tasandil, ühes teises ajas.”. Ma ei saanud siis aru, mida see tähendab. See oli niivõrd ilus ja mina ning mu naine kogesime seda mõlemad. Me hakkasime neid järgima ning varsti hakkasid juhtuma imed. Juhtusid asjad, mis lihtsalt ei saanud juhtuda, kuid juhtusid. Kõigepealt üks kord, siis teine kord ja lõpuks hakkas selliseid asju juhtuma iga päev. Ja mina ning mu naine nägime juhtumas asju, mida lihtsalt ei oleks saanud juhtuda, iga päev, kahe-kolme aasta jooksul. Aga see oli nii tore, nii lõbus, et mul oli ükskõik. Tegelikult mul polnud ükskõik, aga ma ei suhtunud sellesse nii nagu vanasti. Ma jätkasin oma elu sellega kaasa minnes.

Oli üks asi, mida inglid ütlesid ning millest ma üldse aru ei saanud ja see oli, et need roheline ja lilla ingel olid Maa ingel ja Päikese ingel. Kirgas roheline ingel oli Maa ingel ja särav lilla - Päikse ingel. Aga ühel hetkel sain ma aru, et ma olengi Päike ja olen ka Maa ning et ma olen veel palju enamat. Aga ma ei saanud sellest aru sõnades, ma ei suutnud seda kellelegi väljendada.

Nüüd olen ma aru saanud sellest, et päris alguses - selleks, et äratada oma sisemist last, tuleb minna loodusesse. Minge välja sünteetilistest keskkondadest, nendest ruumidest, mida inimesed on ehitanud, välja autodest. Parem on minna välja ka linna keskkonnast, minna maale, et taas hakata suhtlema meie ema Maaga täiesti uuel viisil. See on see, mida ma teile soovitan. See on tähtsam kui meditatsioon. Te võite küll jätkata mediteerimist, aga ma tean, et paljude inimeste jaoks oleks see tõeline algus.

Ning kahuna ütles veel seda, et punktis, kui olete loonud ühenduse oma Madalama Minaga, oma alateadvusega, peate te hakkama temaga mängima, te peate sellest lõbu tundma. Kui teil lõbus ei ole, on midagi valesti. Hakake otsast peale. See, et teil oleks hea ja tore olla, on väga-väga tähtis. Samast asjast räägib ka üks film, “Hook”, mis jutustab Peter Panist ning sellest, kuidas Peter Pan meenutab iseennast kui last ja mida kõike ta siis ette kujutab. Ma väga soovitan teil seda filmi vaadata. Seal on peidus on väga suur tõde, see on tõesti mitmekihiline film.

Seega, kui te hakkate mängima, hakkavad kokkusattumused aset leidma. Te hakkate nägema aurasid ümber puude, inimeste, ümber kõikide olendite. Igasugused loodusvaimud ja devad on tõelised olevused ning me võime neid näha! Ja kui see kõik toimuma hakkab, siis te teate, et olete õigel teel, siis teate te seda kindlalt.

Kuid selleks, et saada ühendust oma Kõrgema Minaga, tuleb teil saada selleks luba oma Madalamalt Minalt, kelleks on Maa-Ema. Minu arusaamise järgi on Kõrgema Mina esimene tasand Päike. Te peate saama Maalt loa, et ühineda Päikesega, ühendades seega oma Madalamat Mina Kõrgemaga. Kuid Madalam Mina ei pruugi teile luba anda. Ta võib öelda: “Ei, ma ei taha seda teha, mängime veel natuke”. Ja siis ei saa te sinna midagi parata, teil tuleb lihtsalt veel lõbutseda. See on kõik, mida te teha saate. Ja te peate ootame seni, kuni Maa leiab, et te olete valmis. Tema oma tarkuses, olles teie ema, otsustab seda ning ta näeb teid oma lapsena. Ja siis õigel hetkel, lubab ta teil tõusta ning luua ühendus mitte Maa suunas, vaid ülespoole – Päikese ja Kogu Elava suunas kõikjal. Ning ega meil ei olegi siin suurt midagi teha, me lihtsalt liigume sellega kaasa. See on viis, kuidas asjad on seatud. Mina isegi ei teadnud, et ma seda teen. Ma lihtsalt tegin, teadmata, mida teen.

Ja paljud inimesed, kes usuvad praegu, et nad on ühenduses oma Kõrgema Minaga, on tegelikult ühenduses oma Madalama Minaga. Sest te võite ka oma Madalamalt Minalt küsida ükskõik mida ning saada kõikvõimalikku informatsiooni. Kõik, mis on näiteks seotud pendeldamisega – see on puhtalt suhtlemine oma Madalama Minaga. Te võite pendli abil teada saada, mida iganes, aga see on Madalam Mina, kes vastab. See on Maa, mitte Kõrgem Mina. Sest Kõrgem Mina ei tegele sedasorti asjadega.

Kui mina lõin oma kontakti Kõrgema Minaga, siis juhtus nii, et ilmus veel kolmas ingel, kes oli kuldne, jäädes tavaliselt teiste selja taha. Ma küsisin teistelt: “Kes see on?”  Ja nad ütlesid: “See on kuldne ingel, küll sa lõpuks teda tundma õpid.” Ükskord nad ütlesid: “Kuldne ingel tahab teiega rääkida!” Me võtsime seda väga tõsiselt, paastusime kolm päeva, et valmistuda ette kohtumiseks kuldse ingliga. Me arvasime, et see muudab meie elusid täielikult. Ning ta tuli ja ütles meile midagi, mis oli ülimalt tähtis, aga nii lihtne, et me ei saanud sellest aru. Aga me olime ette valmistunud, et sellest tuleb pikk jutuajamine, kui kuldne ingel suhtlema hakkab. Ja me istusime seal, mõeldes, mida ta ometi ütleb. Aga tema ainult vaatas meid väga õrnalt ja ütles: “On ainult valgus” ning läks minema. Mida ta ütles? On ainult valgus? Mida ta mõtles, et on ainult valgus? Me ei saanud aru ja see võttis palju aastaid, enne kui ma hakkasin seda taipama.

Kui ma suhtlesin oma Madalama Minaga, siis märkasin, et saan temalt kõikvõimalikku informatsiooni. Näiteks ühe kuuekuulise perioodi jooksul ütles ta mulle kõike, mis minuga järgmisel päeval juhtub, ette. Ning seda ülimalt üksikasjalikult. Näiteks, millal heliseb telefon ning kes on helistaja, milliseid kirju ma saan ja palju muud sarnast. Te võite küsida mis iganes informatsiooni oma Madalamalt Minalt ning tavaliselt ta seda teile ka annab. Aga see on polaarne viis suhelda. Ma rääkisin kellegagi, kes justkui eksisteeris väljaspool mind. Alguses toimus selline suhtlemine 3-4 korda päevas, aga siis ma märkasin, et mida aasta edasi, seda harvemini inglid ilmusid. Mitte sellepärast, et mu side Maaga oleks nõrgenenud, see oli mul fookuses koguaeg, aga ma ei paistnud neid enam nii väga vajavat. Ja siis ühel päeval, umbes kaks või kolm aastat tagasi, kui ma olin Washingtonis ning võtsin osa ühest indiaani tseremooniast ja pidasin seal ka üht seminari, siis, kui ma seal istusin, ilmus järsku kuldne ingel, tuli minu poole ning sulandus minusse. Ja ma mõistsin, et just nüüd olin ma ühinenud oma Kõrgema Minaga. Pärast seda ei ole mul enam olnud vaja midagi küsida, sest pärast seda on olnud nii, et mida iganes on mul olnud vaja teada, ma olen seda lihtsalt teadnud. Ja ma ei pidanud enam midagi planeerima, kõik lihtsalt avanes minu ees ning toimis iseenesest. See oli uuel tasandil suhtlemine, mis sellest hetkest toimuma hakkas. Ning see pidevalt areneb ja täiustub teekonnal, mis viib meid tagasi Allikasse. Sel teel on veel väga palju astmeid ja tasemeid, aga igakord, kui jõuame uue tasemeni, tuleb meil end sellele avada.

On üks probleem, mis võib süveneda siis, kui te olete kord jõudnud oma Kõrgema Minani. Ma ise ei ole seda kunagi kogenud, aga kahuna hoiatas mind selle eest. Vahel võib Madalam Mina oma väga lapselikul viisil imiteerida Kõrgemat Mina, öelda, et tema ongi Kõrgem Mina. Ning inimene, kes arvab, et ta saab informatsiooni oma Kõrgemalt Minalt, saab seda tegelikult oma alateadvuselt ning see võib temaga lihtsalt nalja teha ning jooksutada teda näiteks mööda maailma ringi ja panna tegema igasuguseid ebavajalikke asju. Madalam Mina lihtsalt mängib inimesega. Ta ei tee midagi, mis võiks teile viga teha, kuid paneb teid siiski tegema asju, mis pole just vastavuses teie missiooniga, vastavuses sellega, miks te siia tulnud olete. Seepärast kahuna ütleski, et on väga tähtis, et igakord, kui te loote sideme oma Kõrgema Minaga, siis pärast seda, kui olete läbinud teatud sammud, mida te ise välja töötate, küsite veel: “Kas sa oled Kõrgem Mina?” Sest kui see on Madalam Mina, siis ta ei valeta teile. Ja ta ütleb, et “ei, vabandust, ma ei ole Kõrgem Mina”. Seepärast on väga tähtis, et te töötate endale välja viisi, millel abil saate te kindlaks teha, et see on tõepoolest teie Kõrgem Mina. Aga mis minusse puutub, siis pole ma küll kunagi kogenud midagi ebameeldivat oma Madalama Mina poolt.

Minnes uuele tasandile, kontakteerub teie Kõrgem Mina teiega nii paljudel viisidel, et teil tuleb arendada endas väga laiahaardelist kujutlusvõimet, et seda näha. See võib olla igas võimalikus tajutavas keeles või ka keeltes, mis eksisteerivad teistel planeetidel. See võib tulla läbi värvide, helide, toonide, pulseeriva valguse, läbi tunnete, emotsioonide, olla teie enda hääl. On nii palju erinevaid võimalusi. See võib olla reaalsus ise. See võib tulla läbi inimeste, kes annavad teile edasi sõnumeid, see võib kajastuda auto numbrimärkides. See võib toimuda ükskõik mis viisil ning siin ei ole piiranguid peale selle, mida te ise endale peale panete. Ja ma olen näinud kõikvõimalikke viise suhtlemiseks omaenda elus, ka selliseid, mille peale ma poleks kunagi tulnud ja siiski on need olnud väga tähtsad minu arusaamade laienemises.

Aga kui kord see ühendus Kõrgema Minaga on saavutatud ning te teate, et see nii on, siis muutub kõik teie eludes. Ja te ei pea enam muretsema, te olete lihtsalt võitnud elumängu kõikidel tasanditel. Ja te teate kõike, mida teil on vaja teada ning te saate kõik lahti lasta ning lihtsalt vaadata, kuidas maailm toimib. Kõik kulgeb nagu film.

Ja kõike, mida teil on vaja teada, näiteks kuidas kasutada Mer-Ka-Ba’d ning kogu informatsioon selle kohta, mida te siin reaalsuses teete  – te lihtsalt teate seda. Siis ei ole enam vajadust välise õpetaja või millegi muu järele. Olete avastanud, et olete terviklik ja täiuslik ning teil pole millestki puudus, sest kõik on iseenda sees olemas. Te kasvate, liikudes tasandilt tasandile, järjest ülespoole ja ülespoole.

Ma tahaksin nüüd veel natuke selgitada Kõrgema ja Madalama Mina olemust. Lihtsalt selleks, et te saaksite paremini aru neist asjadest. Madalam Mina, nagu ma juba ütlesin, on teie alateadvus, mis omakorda on ühendatud kogu inimkonna alateadvusega ja ka planeedi alateadvusega, mis omakorda on ühendatud kogu biosfääri alateadvusega ja kogu planeedi teadvusega. Nagu ma sellest nüüd aru saan, on ta ka dimensiooniliselt ühendatud tasanditega, mis lähevad astmeliselt Maa sisemusse – suundudes keskme suunas, läbides kõiki neid kihte ja tihedusi, mis seal on, olles omakorda kõige selle peegeldus, mis jääb väljapoole Maad.

Kui mulle anti nimi Drunvalo Melchizedek, siis ütlesid inglid, et see on druiidi nimi. Ning nad ütlesid, et Drunvalo tähendab üht väikest puud, mis kasvab jõekaldal, ning ma aktsepteerisin seda, öeldes, hea küll, Drunvalo on druiidi nimi, aga  Melchizedek? See küll druiidi nimena ei kõla. See pärineb ju hoopis heebrea traditsioonist või kristlusest. Aga kui ma olin Inglismaal ja uurisin druiidide traditsiooni, selgus, et neil on  väga sarnane initsiatsiooni protsess, kus kõigepealt tuleb saavutada ühendus puude ja loodusvaimudega ning nende viis ülestõusmist sooritada, ei olnud mitte Maast eemale, vaid Maa keskme suunas. Druiidid uskusid – ning seda kirjutavad ajalooraamatud -, et päris Maa südames asub Melkisedek. Ja ma sain aru, et need kaks poolust peegeldavad teineteist ning see, mis läheb sissepoole, on välise täpne peegeldus. Seega, kui me räägime Madalamast Minast, siis me räägime tegelikult tohutult laiahaardelisest teadvusest, mis hõlmab paljusid tasandeid ja dimensioonilisi kihte, suundudes allapoole ning mis suhtleb meie kui inimestega väga lapselikul tasandil.           Kuid teadvus, mis tuleb meieni kõrgematest dimensioonidest, taevastest, Päikeselt ja tähtedelt, suhtleb meiega rohkem nagu Isa figuur.

Muistsed inimesed teadsid, et on väga tähtis, et ülestõusmine toimuks Maast eemale ning nad üritasid aru saada, kuidas see peaks toimuma. Ning Jeesuse väga suur tähtsus seisneski just selles, et tema oli esimene, kes tõusis Maast eemale - üles, taevaste suunas. Ja kui te kuulate mu loengut Inglismaast ja druiididest, siis saate täpsemalt aru sellest, mida ma siin räägin.

Et veelgi täpsemalt määratleda Kõrgema ja Madalama Mina olemust, mille vahel meie paikneme, siis on see väga paljuski nagu meie suhe mikro- ja makrokosmosega. Kõrgemat ja Madalamat Mina võib võrrelda ka planeet Maa ning Päikesega. Päike on küll seotud Maaga läbi gravitatsioonivälja ning nad paiknevad ühes ja samas süsteemis, kuid on siiski väga-väga erinevad. Ja see on mitmeski mõttes nagu erinevus Madalama ja Kõrgema Mina vahel. Madalam Mina on niisiis nagu planeet Maa ja Kõrgem Mina nagu Päike, mis on omakorda ühendatud kõikide teiste tähtedega ja kogu kosmosega. Nende kahe vahel on ühendus, mis oleme meie, kusjuures üks neist sarnaneb väga makrokosmosele, mis on tõeliselt suur, ja teine mikrokosmosele, mis on väga väike; meie jääme nende kahe vahepeale.

Muide, sellest ühendusest on sümboolseid kujutisi üle kogu maailma. Egiptuses võite te näha sümbolit, mille ühes servas on raisakotkas ja teises servas madu, kusjuures keskele jääb Horuse parem silm. Lind sümboliseerib kõrgusi, madu Maad ja silm jääb keskele. Ning  sama kujutist võib näha ka Peruus. Ja seal näete te jälle kondorit, siis üht madu ning see oli mingit sorti leopard, kes on kujutise keskel. Maiadel olid nendeks loomadeks kondor, must panter ja lõgismadu. Ning Põhja- Ameerika indiaanlased kasutasid kotkast, koiotti ning lõgismadu. Sarnast kombinatsiooni võib leida üle kogu maailma. Tiibetlastel on nendeks loomadeks kukk, siga ja mingit sorti madu. Jällegi – üle kogu maailma esinevad need kolm tasandit, mis sümboliseerivad neid kolme komponenti. Need kolm aspekti tuleb endas ühendada, et saada tervikuks, kuna praegu oleme eraldunud neist eri kihtidest iseendas.

Seega, kuidas alustada? Kui te olete jõudnud punkti, kus te juba suhtlete loodusega ning teis olev sisemine laps hakkab välja tulema – see on väga suur ja tähtis samm. Ja siis hakkab teie ülemeeleline külg avalduma, milleks te peate lihtsalt suutma ennast usaldada. Selleks on palju teid. Näiteks, kui ma õppisin pendeldamist, siis sain kogemusi, mis, nagu ma olen avastanud, on väga tähtsad, sest pendeldamine on tõepoolest vahend õppimaks kontakteeruma oma Madalama Minaga.

Minu õpetajal oli suur kahekorruseline maja ning kui tema naine võttis väikese metallraha ning peitis selle kusagile majas, siis leidis mees selle igakord üles. Ja seda 60 sekundiga! Absoluutselt iga kord. Ja mida mu õpetaja  tegi, oli see, et ta võttis maja plaani – ning ma soovitan ka teile: tehke midagi sellist – ning ta kasutas kaht vahendit: pendlit ja vardaid. Ühesõnaga: naine peitis mündi ära ning mees hakkas mööda maja plaani pendlit liigutades, seda otsima. Kui te seda proovite, tuleb osata lasta egol täielikult  kõrvale astuda. Ning kus pendel peatub, seal ongi see koht ning teil tuleb sellesse täielikult uskuda ning seda usaldada. Kui ta sai teada piirkonna, kus münt asus, võttis ta vardad, jooksis siis näiteks ülakorrusele ja – puff – leidis varraste abil selle mündi üles. Ja ma avastasin, et ma võin teha seda sama. Ma proovisin üks kord, siis teine kord ning see õnnestus alati. See polnud enam kokkusattumus. Pendli abil võite näiteks leida veesooni või mida iganes. Mu õpetaja võis näiteks üles leida kõik nafta leiukohad, ta võis leida üles mida tahes. Ta võis leida näiteks varastanud autosid. Ta lihtsalt võttis Ameerika Ühendriikide kaardi, leidis üles linna, kus varastatud auto asus, ta võis määratleda täpse punkti, kuhu auto oli pargitud ning omanikul ei olnud muud vaja teha, kui  lihtsalt kohale minna, autosse istuda ning sellega minema sõita.

Ja ma mäletan korda, kui ta esimest korda õpetas mind vardaid kasutama, et leida vee asukohta. Ja ma mäletan seda entusiasmi, millega ma seda tegin, nii et puust vardad otstest murdusid, kuna energia oli nii tugev. Algul murdusid vardad minu käes pidevalt, nii et pidin neid terve hunniku alati kaasa võtma, kuni ma hakkasin lõpuks kasutama nailonist vardaid, mis enam ei murdunud.

See on üks võimalus endale tõestada, et teil on ühendus. Te võite lasta inimestel midagi ära peita ning leida see siis otsekohe üles. Seeläbi hakkate te usaldama oma Madalamat Mina. Seda vahendit võib kasutada väga-väga erinevatel viisidel. Aga tähtsam on see, et hakkate usaldama oma intuitsiooni, et te lasete sellel esile tulla ning see omakorda võimaldab tekkida ja areneda ühendusel teie Madalama Minaga, kogu planeediga. Ja mida rohkem te suhtlete, seda rohkem tahab planeet ka teiega suhelda. Maa-Ema armastab teid, ta tõesti-tõesti armastab teid ning tahab, et te avaneksite. Aga te peate sellel laskma juhtuda. Teil on vaba tahe, seega te ei pea seda tegema, te võite jääda kapseldunuks oma maailma alatiseks, aga ei pea, kui te lubate sellel juhtuda. Mõelge sellele võimalusele, et maailmas võib olla midagi enamat, kui sõita ringi autodega ning koguda raha oma pangaarvele. Maailmas võib olla midagi enamat ja see võib osutada huvitavamaks. Nii hakkate te uurima inimese potentsiaali ja see on tohutult suur ning see viib teid maailmadesse ja kohtadesse, mida te ei suuda praegu ettegi kujutada. Aga teil tuleb kusagilt alustada ning hakatuseks tuleks olla nagu laps, süütu nagu imik. Ja ma tõesti usun, et siin avaneb ka Jeesuse sõnade tähendus, kui ta ütles: “Seni kui te pole saanud süüta laste sarnasteks, ei pääse te taevasesse kuningriiki”. Ma arvan praegu, et ta mõtles just seda – sõna-sõnalt. Absoluutselt sõna-sõnalt: ilma lapseliku süütuseta, te lihtsalt ei pääse taevasesse kuningriiki ega saa minna kõrgematele teadvusetasanditele.

Ma käsitleksin siin veel üht asja. Avanemisprotsessis on võimalik abi saada mitmetelt teraapiatelt, mis on kõvasti arenenud viimastel aastatel, ning need on mitmekihilised ja tõesti väga-väga head. Kui te hakkate nägema seost oma füüsilise, eeter-, mentaal- ja emotsionaalkehade vahel, siis on väga kasulik minna terapeudi või inimese juurde, kes oskab teid juhtida sügavatesse kihtidesse, mille olemasolust teil isegi aimu ei ole. Ja seal on asju, mis on juhtunud teie lapsepõlves, mis maetud teie lihastesse ning teie tšakratesse, teid ümbritsevatesse energiaväljadesse, teie aurasse. Ja need mustrid on nii valusad, et me ei taha neid enam kogeda, seepärast oleme nad maha matnud. Üks vahend nende kogemuste vabastamiseks on näiteks psühhodraama. On ka tervendajaid ja terapeute, kes eelistavad rohkem füüsilise kehaga tegeleda ja sel viisil neid kogemusi vabastada. Ning lõpuks on ju ka veel olemas hüpnoositeraapia, millest on saanud kõige võimsam vahend. Seda, mis võttis enne 10-15 või isegi 20 aastat aega, on nüüd võimalik ära teha 3-4 sessiooniga, 3, 4, 5 või 6 tunniga. Vabanemine toimub valutult ja väga-väga kiiresti. On väga palju asju, mis meid blokeerivad ning millest inimesed ise tavaliselt teadlikud ei ole, kuid mis takistavad meil avanemast ning mis takistavad seepärast ka meie sisemisel lapsel avaldumast, mis takistavad tundlikkusel taastumast. Tegelikult elavad paljude inimeste sees teatud jõud, olendid, mis on olnud seotud ühe või teise hingega mõnikord juba tuhandeid aastaid, paljudel juhtudel Atlantise aegadest alates. Ning need olendid tuleb vabastada ja hüpnoositeraapia abil on võimalik teha seda väga-väga kiiresti. On palju asju, mis on juhtunud teie eelmistes eludes, näiteks on teid hukatud, maha lastud, teie pea on maha löödud või näiteks käed maha raiutud, võib-olla on teid vägistatud, mõrvatud, alandatud või midagi muud sarnast tehtud. Seda kõike on võimalik väga kergesti puhastada ning tervendada. Praegu on olemas vahendeid, mille abil saab seda teha. Ning on võimalik ka tungida nendesse mustritesse, mis on tekkinud ajavahemikus teie viljastumismomendist kuni 12-aastaseks saamiseni, kus on väga palju blokeeringuid peidus. Ja varem võttis see nii kaua aega, et neid läbi töötada, aga nüüd on seda võimalik teha tundidega tänu inimestele, kes oskavad selles valdkonnas aidata. On isegi võimalik vaadata tulevikku ning võtta ühendust mustritega, mis kujundamas teie tulevikku, sellega, mis ei ole veel juhtunud, kuid mille seemned on juba külvatud. Ja kui te olete seda teinud ning vabastanud end ka olenditest, kes elavad teis, siis on võimalik saada puhtaks ja siis saab sisemine laps kõige kergemini hakata avalduma. Aga muidu on teis aspekte, seinu, blokeeringuid, mis teid lihtsalt peatavad ega lase teil avaneda, pannes teid ütlema: “oh ei, ma ei saa sellega hakkama” ning te lööte käega. Ma arvan tõesti, et tõeline tervenemine algab siis, kui te puhastate nii oma füüsilist, emotsionaalset kui mentaalkeha ning töötate läbi kõik need blokeeringud, sest kui te seda ei tee, on sisemisel lapsel väga raske avalduda.

Ning siis on veel selliseid inimesi, kes on spetsialiseerud just täpselt selle peale, kuidas leida sisemine laps enda seest üles ning alustada siis seda kasvuprotsessi. Te võite lasta end juhtida oma intuitsioonil, et puutuksite kokku just nende vahenditega, mis teid edasi aitavad. On nii palju võimalusi saada tervendust, on nii palju inimesi, kes oskavad abi anda. See on lausa erakordne. Et kui teis on tõesti soov jõuda Jumalani ning avaneda uuel viisil, siis on vahendid selleks kõik olemas. Te leiate need, teil peab olema ainult tahe ja soov seda saavutada. Kõik on olemas. Te peate lihtsalt endaga tööle hakkama ja teil peab olema julgust välja selgitada, kes te tegelikult olete.