Uue ajastu kreedo

 

 

   Armasta Jumalat, meie Loojat kogu südamest. Armasta ennast kui Looja jumalikku sädet tingimusteta. Armasta igaüht kui iseennast.

 

Tea, et oled siin selleks, et hoolt kanda Maa ja kõige elava eest. Austa, hoia ja kaitse Elu.

 

Ela oma elu lapseliku rõõmu ja spontaansusega. Armasta ja looda. Tunne rõõmu teekonnast ning püüa täita oma maist missiooni nii hästi, kui sa suudad.

  

Arenda endas tänulikkust ja tunneta vaimu pidevat kohalolekut, kaitset ja juhtimist. Loobu kohtumõistmisest ning hinnangute andmisest. Näe igaühes tema häid omadusi.

 

Sinu eesmärgiks on taastada keha, hinge ja vaimu algne tasakaal. Polaarsus ja duaalsus ei avalda sulle enam mõju, kui oled leidnud rahu iseenese sees.

  

Otsi ning kuuluta oma tõde ja siis ela vastavalt sellele. Anna kõigile teistele õigus teha sedasama.

  

Õpi tundma ja kasutama universaalseid manifestatsiooniseadusi – Jumala antud vahendeid, mis aitavad sul luua oma versiooni paradiisist Maa peal.

  

Jaga omandatud tarkust teistega. Algul eeskuju, siis tegude ja lõpuks sõnade kaudu.

  

Taotle oma jumalikku sünniõigust: Armastus, Rõõm, Rahu, Tervis ja Küllus on sinu pärisosa – kingitused sulle meie Loojalt.

  

Pühenda oma tahe Jumala Tahte täitmisele ning kuula alati oma südame häält. Palu end Looja Valguse ja Armastuse energia kanaliks ja kutsu igal õhtul violetset leeki end tervendama ning tasakaalustama. Andesta endale ja teistele, sest ainult sel viisil vabastad ja muundad sa kõik aegade jooksul kuhjunud ebakõlalised energiad ning need kaovad jäädavalt sinu elust. Nii ületad sa põhjuse ja tagajärje seaduse ning koged püsivalt Jumala ligioleku taevalikku õndsust.

    

Peaingel Miikael