Raamatusari INDIGOLASTELE ja nende vanematele!!!

Kirjutanud ja joonistanud Leia A. Stinnett

 

Inspireerituna peaingel Miikaeli poolt, on Leia Stinnetti sulest sündinud mitmeid imelisi ja sügavasisulisi raamatuid – eesmärgiga edastada nii lastele kui nende vanematele praegusel ajastul järjest olulisemaks muutuvaid sõnumeid. Väikese Ingli Lood on mõeldud eelkõige uuele, ka INDIGOLASTEKS nimetatud põlvkonnale, äratamaks neis lastes peituvaid võimeid ning avamaks nende kaasasündinud tarkust.

See raamatusari sisaldab südantavavaid ja paljudele olulistele küsimustele võimalikke vastuseid pakkuvaid jutustusi, samuti laste, aga ka nende vanemate vaimset teadlikkust ning tunnetamisvõimet arendavaid harjutusi, meditatsioone ning ülesandeid, mis toetavad meie vaimset kasvu ning on abiks eneseleidmise teekonnal. Raamatukeste sõnumid on lihtsad ja universaalsed ning nende loomise eesmärgi võib kokku võtta kord Miikaeli poolt Leiale öeldud sõnadega: “Koos aitame lapsi...”

 

Sild kahe maailma vahel

 

 

Saara on alati tundnud, et erineb teistest. Miks? Kas Maa on üldse tema tõeline kodu? Imelisel avastusretkel, mis leiab aset tüdruku sisereaalsuses, saab Saara tädi Liisa abiga teada, kust ta pärit on ning millise ülesandega Maale kehastus. See lugu on pühendatud kõikidele praegusel ajal Maa peal viibivatele tähelastele...

 

 

Avastades tšakraid

 


 

Energiakeskused ehk tšakrad mõjutavad oluliselt nii inimese kehalist kui vaimset tervist, aga ka meie hingeseisundit – meie tundeid ning mõtteid. Selle väikese raamatukese abil saad selgeks kõigi seitsme tšakra asupaigad, värvused ja ülesanded, samuti õpid tundma mitmeid põhivõtteid, kuidas oma tšakraid lihtsate vahendite abil tasakaalu viia. Siin jätkub avastamisrõõmu kogu perele!

Katkend raamatust

 

 

Ingel palus mul jätta teiega hüvasti

 

 

Kaitseingel viib väikese poisi, kes on suremas, imepärasele teekonnale teise maailma. “Nähes” teispoolsust, mõistab Tim, et surm on vaid uus algus ning et elu jätkub olemise teistel tasanditel. See valgustav selgitus mõistetele “surm” ja “taaskehastumine” on abiks surmahirmu ületamisel ning pakub lohutust siis, kui mõni lähedane inimene on siit maailmast lahkunud. Timi kogemus on armastuse kingitus igas vanuses lugejale...


Katkend raamatust

 

 

Üks punane roos

 

 

Anni on pärit väga vaesest perest ning seepärast kiusatakse ja narritakse teda koolis. Ootamatult asetleidnud maavärin kaotab aga kõik näilised piirid “rikaste” ja “vaeste” vahel. Kas Anni ulatab abistava käe teda kõige enam kiusanud tüdrukule, kes on nüüd hädas? Kaunis lugu Jumaliku Ema sõnumist andestamise, kaastunde, armastuse ning jagamise kohta.

Katkend raamatust


 

Kus on Jumal?

 

 

Teadmishimuline väike John igatseb leida Jumalat. Teiste arusaamad sellest, kes on Jumal, ei tundu talle kuigi veenvatena. Kui aga naabrionu poisile teatab, et Jumalat polegi olemas, otsustab John vanale kibestunud mehele tõestada, et too eksib. “Kus on Jumal?” on väikese otsusekindla poisi eneseavastusteekond, mille käigus ta kogeb, et Jumal elab kõiges olemasolevas, kuid leida võib Teda üksnes iseenda südamest.

 

 

Kes kardab pimedust?

 

 

Peeter kartis pimedust ja nägi öösiti õudusunenägusid. Ta kartis paljusid asju, kuid ühel õhtul ilmus tema tuppa väga eriline külaline, kes õpetas poisile, kuidas hirmudest jagu saada. “Kes kardab pimedust?” on lugu sellest, kuidas me oma hirme armastuse abil ületada saame.

 

 

Ühtsusevärv

 

 

Ühine imelises aias elavate inglitega nende maagilisel avastusretkel, mille käigus selgub, et mõnel valikul võib olla päris tõsine tagajärg. See on lugu egol põhineva reaalsuse tekkimisest, millega kaasnevad ka eraldumise, võistlemise, ebavõrdsuse ja kadeduse valusad õppetunnid. Lõpuks mõistavad inglid siiski, et on kõik Ühe Terviku hindamatud ja ainulaadsed osad ning et ainult üksteist armastades ja toetades on võimalik tehtud vigu taas heaks teha.

 

 

Autorist

Olles asunud vaimsele rajale, kujunesid 80-ndad Leia Stinnetti jaoks pöördelisteks eneseavastamise aastateks. Töö graafikadisainerina ei pakkunud talle enam täit rahuldust, sest Leia mõistis: tal on vaja teha midagi muud – midagi olulist, mis jääb väljapoole suurettevõtliku Ameerika materialistlikke arusaamu.

1986. aasta augustis koges Leia esimest korda peaingel Miikaeli kohalolekut, kes ilmus talle füüsilisel kujul, särava helesinise valgusena. Hääl ütles Leiale: “Mina olen Miikael. Koos aitame lapsi.”

1988. aastal inspireeris Miikael Leiat käivitama Sacramentos (Californias) üht kursust, mille nimeks sai “Inglite ring”. Selle koolituse raames tegeles ta lastega, kellel oli puudulik õppimisvõime, kes olid väärkoheldud või pärit probleemsetest peredest.

Hiljem ütles Miikael Leiale: „Koos kirjutame me Väikese Ingli Lood.” Tänaseks on sellest sarjast ilmunud juba tosinajagu raamatuid, mis jutustavad paljudel erinevatel teemadel, edastades vaimseid tõdesid ning arusaamu. Kuigi raamatud olid algselt mõeldud lastele, on need osutunud populaarseks ka täiskasvanute seas.

“Inglite ringi” koolitust on nüüdseks tutvustatud paljudes maades üle kogu maailma ning kõikjal Ameerika Ühendriikides. Leia ja tema abikaasa Douglas on koostanud ka spetsiaalse õpetajate käsiraamatu ning koolitusprogrammi nende inimeste jaoks, kes soovivad samuti hakata läbi viima lastele vaimseid tõdesid tutvustavaid koolitusi. Leiat ja Miikaeli on intervjueerinud ka Kanada satelliittelevisioon (NBC TV) ja samuti on nad esinenud sellises saatesarjas nagu “Inglid II – Teisel pool valgust” (Angels II – Beyond the Light), kus tutvustati Ingliteringi kursust, räägiti Leia raa-matutest ning tema koostööst Miikaeliga.

Inglid on andnud Leiale ja Douglasele nägemuse uuest haridus-süsteemist, mis on vaba võistlemisest ning hinnetest – see on niisugune süsteem, mis on rajatud vastastikusele toetusele ning armastusele, kus austakse kõikides lastes elavat valgust. Nii koostavad nad nüüd õppekava uutele „valgusekoolidele“, kirjutavad uusi raamatuid lastele ning viivad läbi kursusi.

 


Raamatute tellimine Valgusesaare e-poest
 


Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt