Valgusesaare Auraveed ©


Vt lisaks:Valgusesaare Auravete tekkeloost
Eluülesande sümbolid südame pühas ruumis. Kristallid ja kristallikomplektid. Universaalne ravimiladu teisel pool täheväravat. Eeterlikud õlid. Kristallikomplektidest auravete loomiseni. Aura ja vesi. Auravete toimimisest.


Mis on Valgusesaare auravete k
õrgem eesmärk?

Aura puhastamine, tervendamine ja laadimine Valgusesaare auravete abil aitab suurendada teadlikkust meie tõelisest olemusest ning saavutada selgemat ja tõelevastavamat arusaamist iga inimese jumalikust potentsiaalist. Omades kaitsefunktsiooni, lahustavad auraveed aurasse sattunud negatiivse energia, vabastavad blokeeringutest ning avavad aura positiivsete ja toetavate energiate vastuvõtmiseks. Auraveed aitavad tugevdada inimese energeetikat ja vastupanuvõimet, tuues välja meis peituva tegeliku potentsiaali, meie tõelise ehk primaarse aura (s.o hingevärvi) ning avavad inspiratsioonile, mis tuleb otse vaimutasandilt.

Valgusesaare auraveed on loodud kindla taotlusega puhastada ja korrastada nn sekundaarset aurat (vt ka üksikasjalikumat seletust allpool) – mille kujundavad inimese mõtted, tunded ja energiaväljades olev elujõu hulk. Nende transformatiivsete abivahendite (auravete) abil saab eemaldada aurast blokeeringuid, sulgeda energialekkeid, puhastada tunde- ja mõttekeha jäigastunud mustritest. Ka võimaldab auravete kasutamine luua ühendust Algallikaga ja omaenese Kõrgema Mina erinevate tasanditega – oma hinge ja Mina Olen Kohalolekuga ehk siis vaimuga. Valgusesaare auravete põhiline eemärk on aidata inimeses esile tulla sellel, kes ta tõeliselt on – seda, mis peegeldub tema tõelises ehk primaarses auras (vt seletust allpool). NB! Valgusesaare auraveed ei teisenda inimese tõelist aurat, vaid tugevdavad seda, aidates igal inimeses peituval jumalikul unikaalsusel paremini mõjule pääseda.    

Mis on aura?

Aura on eelkõige inimese füüsilist keha ümbritsev ja läbistav, enamasti mitmeid värvitoone sisaldav energiaväli, mis väljendab inimese füüsilist ja vaimset tervist, tema mõtteid, tundeid ja eluenergia taset. Sõna aura tuleneb ladina keelest ning tähendab „sarnane õhule, õrn hingus, aur, võbelus“, seepärast kasutatakse mõistet aura sageli ka selleks, et viidata energiale, mis pärineb teistelt kogemuse tasanditelt ehk peenenergiamaailmast, sisaldades informatsiooni, mida võib tajuda vibreerivate värvidena, mis kiirguvad välja nende allikatest – peamiselt meie energiaväljades asuvatest tšakratest.

 Primaarne ja sekundaarne aura – hinge värv versus meie mõtted ja tunded 

Aurast rääkides on vaja vahet teha, mis on tõeline, muutumatu (primaarne) aura, ja mis inimese mõtetest ja tunnetest ning elujõuenergia tasandist moodustuv muutuv (sekundaarne) aura. NB! Just viimast on selgeltnägijatel võimalik kergesti näha ja seda saab jäädvustada ka aurafotodel.

Kui hing laskub Maa peale, siis tuleb ta siia teatud kingitusega, kindlate eesmärkide ja ülesannetega. Neid kingitusi võib laias laastus liigitada erinevaid kiiri (Allikast pärinevaid jumalikke omadusi) arvestades. Iga hing on unikaalne, pärinegu ta siis indigo kiirest või violetsest kiirest või mis tahes muust kiirest. Kuid kui keegi on pärit nt rohelisest kiirest, ei saa temast teha indigo kiire esindajat, nagu ei saa ka kollase kiire esindajat transformeerida violetse kiire kingituste edastajaks.

Nagu öeldud, võib eristada primaarset aurat ja sekundaarset aurat. Kui primaarses auras peegeldub inimese hinge värv, tema tõeline olemus, ning see on reeglina muutumatu (v.a juhtumid, kui jumaliku kokkuleppe alusel on leidnud aset hingevahetus), siis sekundaarne aura võib sisaldada kõige erinevamaid värvitoone ja olla pidevas muutumises. Primaarne aura on inimesele Looja enese poolt antud ning selles väljendub ühe kindla, puhta ja kauni värvitoonina ilmuv Allika valgus, mis sisaldab hinges peituvaid jumalikke omadusi – midagi, mis teevad ta eriliseks ja ainulaadseks. Sekundaarne aura võib ka n-ö määritud saada, primaarne aura on alati puhas, ehkki on vahel täielikult sekundaarse aura poolt varjutatud. Kõik Allika ja Suure Tervikuga kooskõlas olevad tervendussüsteemid tegelevad sekundaarse aura puhastamise ja transformeerimisega, negatiivsete mõttemustrite lahustamisega, ebapuhaste tunnete valguseks ja armastuseks muutmisega, elujõuenergia taseme tõstmisega. See aitab ka primaarsel aural nähtavaks saada ja esile tulla, kuni viimaks inimese sekundaarne aura muutub nii puhtaks, selgeks ja läbipaistvaks, et see ongi tema primaarne aura, s.o inimese jumalikkus, tema püha ja unikaalne olemus, mis nüüd inimest ümbritseb ja läbistab. Sekundaarne ja primaarne aura saavad üheks, st – madalam ego lahustub inimese hinges.

Kuid sinnamaani on sekundaarne aura alati muutumises, seda mõjutavad paljud faktorid, nii välised kui sisemised tegurid, inimese varasemad kogemused, tema karma, massiteadvuse mõttemustrid, allasurutud tunded, alateadvuses toimuvad protsessid. Seepärast on sekundaarne aura midagi, mida võib muuta ja mida tulebki muuta, ning sisuliselt on tegemist pühitsusteekonnaga. Kõige paremini saab sellist muutust läbi viia inimene ise, kasutades oma taotluse jõudu ning paludes vaimselt maailmalt abi ja juhatust. Väga kiireks muutub edasiminek aga siis, kui inimene on juba saanud kontakti oma primaarse auraga, kui ta on mõistnud oma tõelist olemust, eneses peituvat jumalikkust.  

Aura puhastamisest ja laadimisest

Kõige tõhusam viis puhastada ja laadida oma sekundaarset aurat ning tugevdada oma primaarset ehk tõelist aurat on mõelda positiivseid ja helgeid mõtteid, keskenduda armastusele Kõige Elava vastu kõikjal, mediteerida ja palvetada, viibida võimalikult palju vabas looduses, toituda tervislikult, liigutada keha ja puhata piisavalt. Seda ei saa asenda ükski väline abivahend. Ometi on Valgusesaare Auraveed loodud taotlusega, et aitavad lisaks oma puhastavale ja tasakaalustavale toimele luua inimese energiaväljas ruumi ka uute, positiivsete harjumuste kujundamiseks. 

Hingest, vaimust ja ülestõusmisest

Üks meie eksistentsi olulisematest eesmärkidest on leida üles iseenda algne valgus, enese jumalik värv, oma hinge värv, millisena meid on loodud, sest seal on potentsiaalina sees kõik, mida meil maailmale anda on, nagu ka kõik see, mis meid siin ilmas õnnelikuks teeb. Me ei saa olla õnnelikud, kui proovime olla need, kes me pole, kuid tõelise (primaarse) aura tasandil ei ole keegi kellestki parem ega halvem, kõrgem ega madalam. Kõik on erilised ja ainulaadsed, Looja armastatud lapsed.

Siiski ei piirdu areng oma tõelise aura avastamisega. Hinge värvist, oma päritolukiirest teadlikuks saamine on vaid samm ülestõusmise teekonnal. See on hingetasandile tõusmine, oma taevase hingega üheks saamine. See on oluline samm, sest selle tagajärjel aktiveerub enamasti ka inimese valguskeha, aidates tal tõusta järgmisele tasandile ning saavutada ühendust oma vaimuga.

Vaimutasand on aga puhas valgus ning seal on kõik kiired üheaegselt esindatud. Kui oleme ühenduses oma Kõrgema Mina Olen Kohaloleku ehk vaimuga, siis sellel tasandil oleme teatud mõttes nagu Allika vähendatud koopiad ning sisaldame eneses kõiki kiiri. Sellele tasandile tõusmine on kasvuprotsess, midagi, mis saab sündida loomulikul teel, sest hing võib lahustuda vaimus alles siis, kui see, mida ta on tulnud maailmale kinkima, on edasi antud. Seega on inimese tõeline ehk primaarne aura otsekui kingitus, mida Jumal maailmale saadab ning mida hing siia ilma väljendama tuleb. See on tema jumalik eripära ja unikaalsus. Kui see kingitus aga on juba leidnud väljenduse, kui hing on ära teinud, mida ta on tegema tulnud, siis toimub edasiminek loomulikul teel ning aset leiab nn hinge transformatsioon – hing sulab ühte vaimuga, lahustub vaimus ja see on midagi, mida kogetakse ülestõusmisprotsessis. Leiab aset hinge ja vaimu abielu, ning pärast seda sisaldab pühitsetu endas juba kõiki kiiri. Temast saab ülestõusnud meister. Tema hing ja vaim on ühinenud, jumalik naispool ja meespool on üheks saanud ning ankurdanud suure valguse füüsilisse kehasse. Ja sel tasandil võib ta juba ise valida, kas ja millist kiirt ta soovib esindada või vahendada.
 

Armastusega,
Riina Grethiel


Vt lisaks:
Valgusesaare Auravete tekkeloost
Eluülesande sümbolid südame pühas ruumis. Kristallid ja kristallikomplektid. Universaalne ravimiladu teisel pool täheväravat. Eeterlikud õlid. Kristallikomplektidest auravete loomiseni. Aura ja vesi. Auravete toimimisest.