VALGUSESAAR sündis võimsast inspiratsioonipuhangust ja suurest sisemisest vajadusest jagada valgust, armastust ja tervendavaid vibratsioone. Nägemus Valgusesaarest saabus palju aastaid tagasi meditatsioonis ning see oli kirgas ja suurt õnnetunnet tekitav visioon puhtast ja kõrgsageduslikust keskkonnast, kuhu oleks võimalik ankurdada harmoonilisi ja hingeülendavaid energiaid, et pakkuda inimestele toetust ja abi nende vaimsel teekonnal.

Et oma nägemust teostada lõime aastal 2001 Valgusesaare kodulehe, kuhu hakkasime üles panema inspireerivaid ja tervendava energiaga tekste. Füüsilisse reaalsusesse ankurdus Valgusesaar 2002. aasta 2. oktoobril. Siis asutasime Valgusesaare kirjastuse, et alustada vaimse sisuga raamatute tõlkimist, kirjutamist ja kirjastamist. Samal perioodil hakkasime korraldama ka seminare, mille eesmärgiks on alati olnud aidata osalejatel avaneda omaenda kõrgeimale olemusele ning enese sees peituvale lõputule valgusele ja tarkusele. Aastal 2007 lõime ka Valgusesaare e-poe, et vahendada meie kirjastuse raamatuid ja audiokursuseid, Riina Grethieli mandalaid ja väepilte, samuti kristalle, poolvääriskive ja teisi imelisi abivahendeid, mis toetavad inimeste vaimset teed, emotsionaalset ja füüsilist tervenemist ning elu harmoonilisemates energiates.

Meie leheküljel olevate tekstide ja piltide eesmärk on aidata inimestel häälestuda puhastele vibratsioonidele ning edastada positiivseid võnkeid armastuse, rahu, rõõmu, õitsengu ja külluse loomiseks. Meie taotluseks on alati olnud jagada abivahendeid, mis aitaksid inimestel kogeda oma elus rohkem rõõmu ja õnne. Valgusesaare peamine sõnum peitub aga selles, et õnn on midagi, mida meil kõigil on võimalik valida. Nimelt usume, et õnn on sisemise rahu seisund, mis saabub õigete valikute, õigete mõtete, õigete sõnade ja õigete tegude tagajärjel.

Valgust ja Armastust!
- Riina Grethiel ja Marko Sekitel -

 


 

NÄGEMUS VALGUSESAARESTValgusesaare loome me esmalt oma südametes. See on nägemus täiuslikkusest Maa peal, mis saab reaalsuseks siis:
 

kui oleme teinud valiku olla need, KES ME TÕELISELT OLEME;

kui oleme häälestanud oma isikliku tahte Kõrgemale Tahtele ning õppinud tundma tõelist vabadust – vabadust luua koos Algallika enesega;

kui oleme kooskõlastanud oma eesmärgid kõrgeima plaaniga, mis toimib kõikide jaoks;

kui oleme hakanud elama oma sisima Tõe kohaselt ning valinud selle, et kiirgame nüüd ja praegu kirgast VALGUST ja tingimusteta ARMASTUST kõigele elavale kõikjal.


Algul loome valgusesaare enese sees, siis oma lähimas ümbruses. Seejärel rajame üksteise kõrgeima olemuse tunnustamisele tuginevad sillad omavahel, otsime ning leiame kooskõla ... See on kõrgemate minade vaheline koostöö – võrdsete ringid, kus arvestatakse nii iga üksikisiku kui kogu terviku vajadustega. 

 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt