Peaingel Miikael: valikutest

 

Enne kui alustame oma vestlust, sulgege palun hetkeks silmad ning laske lahti aja ja ruumi piirangud. Kujustage Valguse ja Armastuse voogusid kiirgumas välja teie südamekeskustes asuvatest põhjatutest loovuse allikatest. Kujustage, kuidas need vood puudutavad kõike ja kõiki siis planeedil ning jõuavad ka teiste planeetideni selles päikesesüsteemis. Kujustage, kuidas valgusevoogude müriaadid, suured ja väikesed, pöörduvad tagasi teieni iga elava olendi juurest. Unustage kõik viha, hirm, kohtumõistmine ja erinevused vaadetes ning ühinege oma vendade ja õdede sisima olemusega kõikjal üle kogu maailma. Te kõik olete erilised ja ainukordsed ning ometi olete te kõik eranditult loodud ühest ja samast nn. ainest – Looja puhtast jumalikust valgusest. See valgus sisaldab endas kõike, mis iganes on olnud ja kõike, mis kunagi saab olema. See, mis olete teie, on Jumala veel manifesteerimata potentsiaal. Ja need olete teie, Jumala lapsed, valgusesädemekesed, kelles peitub see potentsiaal. Laske meil teid tõsta kõrgustesse, kus igaüks teist kogeb end valgusolendina ning on ühenduses kõikide teiste valgusolenditega kogu loomingus. Eraldatust ei ole. Ja ei saagi olla, ükskõik kui kaugele te oma südames ka ei liiguks Loojast. Ei ole tähtis, millise konkreetse ülesande te olete endale võtnud aegade jooksul ega ka valitud füüsiline välimus; ei ole tähtis, kui paljudeks fragmentideks te olete kehastumisel oma hinge jaganud, tähtis on vaid see, et te kõik olete seotud oma MINA OLEN kohalolekuga ja oma Loojaga.

Ja te olete alati seotud ka üksteisega – SEE ON SIDE, MIS EI PURUNE KUNAGI.

 

Hingake sügavalt ja aeglaselt ning tunnetage värvilisi, kiirgavaid ja sädelevaid jumalikke Valguse ja Armastuse laineid endi ümber. Nendes puhastes energiavoogudes on kõik, mida te vajate, et teostada oma unistused, et aidata luua sellel planeedil Uus Ajastu; et saada meistriks, ülestõusnuks. Teadke, et barjääre meie ja teie vahel enam ei eksisteeri. Kuigi me pole kunagi täielikult lahus olnudki, teadke, et nüüd on meil luba tugevdada ja süvendada seda sidet ja ühendust teiega järjest enam. Te ei ole enam lapsed, kes kobavad läbi pimeduse teel, mille sihti nad ei näe. Te ärkate ja teile hakkab meelde tulema, et see kõik oli üks tohutu suur eksperiment, mis nüüd sujuvalt hakkab lõpule jõudma. Ja te ei tunne end enam saatuse mängukannidena. Te juhite oma saatust ise. Kui te mõistate oma jumalikku õigust olla kaaslooja, siis ei põhjusta te enam valu ja kannatusi ei endale ega teistele. Miks peaksitegi, kui sama kergelt võite te luua rõõmu, rahu ja küllust? Kõik, mida te tegema peaksite, on lubada meil osa võtta teie eludest. Avage oma südamekeskused ja mõistused võimalusele, et me oleme tõesti olemas ja me saame aidata teid nii suurtes kui väikestes asjades. Ärge tehke kahju mitte kellelegi (ei mõtte, sõna ega teoga)  ning te ei toida enam negatiivse energia välja selle planeedi ümber. Siis oletegi jõudnud maagilisse reaalsusse, olete koos Kristusega ning lisate siia maailma üksnes armastavaid vibratsioone. Nii täidategi Jumala Tahet.

Teie vana maailm ja reaalsus libisevad aeglaselt minema. Massiteadvuse negatiivsed mõttevormid, mis on kinnistunud madalamates astraalplaanides, lahustuvad tasapisi. Duaalsuse/polaarsuse mäng hakkab järk-järgult kaotama võimu teie üle, kui te jõuate tasakaaluseisundisse, mille tulemusena lõdvendab oma kontrolli teie teadvuse üle ka maine ego, vari-isik, ning te hakkate kiirgama üha rohkem ja rohkem Valgust pimeduses. Mängureeglid muutuvad sedamööda, kuidas te liigute edasi oma teel Valguse, Armastuse ning ülestõusmise poole. See on kitsas tee, mida sillutavad teie valikud. Ning igaüks vastutab oma tegude eest vastavalt oma teadlikkuse tasemele. Teie kaitseinglid ja Kõrgem Mina näitavad teile pidevalt uusi võimalusi või esitavad väljakutseid, et teid edasi aidata. Sedamööda, kuidas teist saab vaatleja ning te hakkate kasutama oma eludes loomise universaalseid meetodeid ning opereerima põhjuse ja tagajärje seadusega, hakkate ka nägema tarkust ja õiglust kõiges, mis on juba toimunud teie eludes siiamaani. Kui te tahate saada oma olemuse meistriteks, kes valitsevad nii ennast kui oma elu, peate te hakkama õigesti häälestama oma vaimset teadlikkust.

Pidevalt on teie ees paljukihilisi valikuid. Teadke, et ükski valik pole tegelikult vale, kui see ei kahjusta teid ennast ega teisi. Kuid te avastate, et on häid valikuid ja on ka parimaid ehk kõrgemaid valikuid. Teie “valikute spekter” muutub sedamööda, kuidas te liigute ülespoole teadvuse avardumise spiraalil.

Valiku kvaliteeti võib hinnata 1%-st 100%-ni. Oma saatuse meistriks saamine tähendab seda, et valikud, mida peate tegema, muutuvad järjest peenemateks ning mitte enam nii kergelt määratlevateks hea/halb. Seepärast tulekski teil teravdada oma objektiivsust ning võimet vahet teha ja läbi näha ning sageli isegi tõusta situatsiooni kohale selleks, et saada paremat ülevaadet ja selgemat pilti olukorrast.

On palju neid, kes lähtuvad oma valikutes enamasti taotlusest vältida halva tegemist. Kuid inimeste teadlikkus valikute tegemisel on väga erinev.

Kõigepealt toome näiteks isiku, kes on valinud elu, kus ta kogeb oma reaalsust piirangulisena. See isik, kuigi ta võib tahta head, funktsioneerib põhiliselt juhituna oma vaistust, mis on aga mõjutatud emotsioonidest. Nii püüab ta selgeks õppida 3. dimensiooni õppetunde ning võitleb visalt selle nimel, et luua paremat maailma nii enese kui ka teiste jaoks. Hoolimata taotlusest teha head, võivad osa tema valikutest olla kvaliteedilt negatiivsed (vibratsioonilise väärtusega kuni 50%) ning teine osa kõikuda kvaliteedilt 51% ja 75% vahel.

Teiseks näiteks toome isiku, kes on mõistnud maise kogemuse rikkalikke võimalusi oma hinge arendamisel ning on asunud vaimse ärkamise ja ülestõusmise teele. Ta on hakanud saama järjest enam teadlikuks oma võimalustest kujundada reaalsust ning ühinenud selles protsessis teatud osaga oma jumalikust olemusest. Seepärast on tema positiivsete valikute skaala kvaliteedilt 75% ja 90% vahepeal. Teadlikkuse suurenemine avab üha rohkem võimalusi, aga sellega kaasneb ka vastutuse suurenemine. Spiraalne teekond Koju võib olla järk-järguline ronimine või toimuda nihetena, aga edasiminek põhineb alati õigete valikute tegemisel, mis on  vastavuses inimese nii teadlikkuse taseme kui valgusastmega, nagu ka tema püüdlusega kasutada kõiki oma potentsiaalseid võimalusi maksimaalselt, tegemaks võimalikest valikutest parimaid.

Meie viimaseks näiteks on need inimesed, kes on kindlalt teel ning teinud läbi palju katsumusi ja teste, kogenud ka ego pimedat ööd. Neid on lihvitud ja distsiplineeritud ning neist on saanud Jumala ja oma hinge teenrid. Nad on tõde otsinud ja seda järgi katsunud, nad on tõest loobunud, et seda siis uuesti ning peenemalt läbi tunnetada ja omaks võtta. Nad loovad uut reaalsust oma teel. Läbi katsumuste ja vigade õpivad nad manifestatsiooni universaalseid seadusi kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks kasutama. Nad teavad oma valikute tulemusi, kuna nad tunnevad põhjuse ja tagajärje seadust ning nad on tõesti oma reaalsuse ja ka ümbritseva maailma loojad. Kui te valitsete iseennast, siis saate te ka kujundada maailma ning teie valikute kvalitatiivne väärtus saab olema 90-100% ning te oskate alati valida kõikidest võimalustest just sellise, mis on lähedane kõikide jaoks parimale lahendusele. Kui olete sellega hakkama saanud, on Jumala õnnistus kindlasti ning pidevalt teiega.

Armsad, kui te lasete langeda aja ja ruumi ahelatel ning tõstate oma sagedust, siis muutub teie nägemine teravaks ja selgeks. Te näete selgeid visioone, kuid ei piira end enam ootusega, millal või kuidas need visioonid manifesteeruma peaksid. Teie otsus on kindel. Täis kergust ja usaldust liigute te edasi ning teid juhib taotlus teha valikuid “kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks”.

Just praegu panete te aluse muutusteks oma elus. Kui me neid energiaid vaatleme, siis me näeme teie võimalikke tulevikustsenaariume ning ka seda, kuidas te seda oma vaba tahte abil muuta saate. Seepärast ei saagi mitte keegi, me kordame – mitte keegi, tulevikku ette ennustada, sest vaba tahe on alati otsustav faktor. Kui te kõik teeksite alati parimaid valikuid, aitaksite te kaasa ka parima võimaliku tuleviku loomisele kogu inimkonna jaoks. Te olete palju võimsamad, kui te arvate ja kui te ühinete palves ja ühise eesmärgi nimel, saate te võimeliseks vältima sõdu, lõpetama Maa saastamine ning hävitamine, looma rahu ja küllust kõikide jaoks.

Igaüks teist vastutab energia eest, mida ta tarvitab elades seda elu siin planeedil. Kuidas te kasutate teile usaldatud vaimset pärandit? Me oleme koos jõudnud arenguspiraalil tähtsasse faasi, kus igaüks võiks võtta endale aega, et teadvustada oma vastutust nii iseenda kui ka oma kosmilise perekonna ees. Ja kui te tahate seda vastutust kanda, siis juhtigu teid järgmised afirmatsioonid:

 

MA OLEN JUMALA LAPS JA MA KINNITAN OMA SÜNNIÕIGUST. 

MA OTSIN SELGUST JA ARUSAAMIST NING PÜÜAN ALATI TEHA PARIMA VALIKU.

MA ELAN RAHUS JA JAGAN OMA VALGUST, ARMASTUST JA RÕÕMU KÕIGIGA. 

MA TERVITAN IGA HETKE KUI KINGITUST, MIS SISALDAB ENDAS VEEL MANIFESTEERUMATA POTENTSIAALI. IGA PÄEV PÜÜAN MA JÄRJEST ROHKEM SARNANEDA OMA JUMALIKULE OLEMUSELE. 

OLGU NII JA NII SEE ON. 

MA OLEN SEE, KES MA OLEN.

 

Ühinege meiega, armsad, tehes alati parimaid valikuid kooskõlas Looja jumaliku plaaniga. Me alustasime koos seda rännakut rõõmu ja ootusega ning kui me ühineme jälle, et tähistada oma võitu, siis ütleme: “Hästi tehtud, vaprad valgussõdalased, hästi tehtud”.

MINA OLEN Peaingel Miikael ning toon teieni seda tõde.

 

Kanaldanud Ronna Herman