Kõrgemasse sagedusse tõusmise toetuseks

Valitud sõnumeid Diana Cooperi „Ülestõusmisekaartidelt“


Kuld- ja hõbevioletne leek

Peaingel Zadkiel ja St Germain on violetse transformatsioonileegi hoidjad. Kui sellele leegile lisada kuldset tarkust ja hõbedast armu ja harmoonia energiat, on tulemuseks võimas kuld- ja hõbevioletne leek.
Inglid soovitavad sul seda vägevat energiat kutsuda, et puhastada enda ees lahtirulluvat ülestõusmise teekonda.
Kui saadad kuld- ja hõbevioletset leeki inimestele, olukordadele ja paikadele, toetad imelisi transformatsioone ja tervenemisi. See võimas valgus muundab vana uueks ning tõstab kõik kõrgemasse sagedusse.

Afirmatsioon:
Mina Olen kuld- ja hõbevioletne leek.


Maa

Sul palutakse sul luua ühendus Emand Gaiaga, ingelliku olendiga, kes vastutab meie planeedi eest, ning Taiaga, Maa elementaalide meistriga, samuti tema maavaimude ja väikehaldjatega.
Kutsu ka meister Rakogsky’t, 11-nda kiire valitsejat, et ta aitaks sul häälestuda meie imelise planeedi tarkusele ning kuulata tema südametukseid. Et avardada oma teadvust veelgi, palu maadraakonitel aidata sul luua ühendust Sise-Maa ja Lemuuria tarkusega.
Maa armastab sind, hoolitseb sinu eest ning tervitab sind, seega on tegu rõõmu ja pidupäeva energiaid edastava kaardiga.

Afirmatsioon:
Ma tänan Emand Gaiat, et ta on kutsunud mind Maa peale elama.


Delfiinid

Ujudes läbi vete ning tekitades erilisi helivõnkeid, puhastavad ja tõstavad delfiinid vee sagedust. Nende võimuses on juurde pääseda kuldajastu Atlantisest ja Lemuuriast pärinevatele teadmistele ning seda tarkust säilitada ja edastada.
Need delfiinid, kes kiirgavad välja akvamariinsinist valgust, on Atlantise ingeldelfiinid. Tegemist on vägevate olenditega, kes aitavad ookeanide sagedust kõrgel hoida. See kaart soovitab sul häälestuda neile kaunitele olenditele ning võtta vastu nende sõnumid.
Sul palutakse lõdvestuda ja liikuda koos ülestõusmise vooluga, olles samal ajal teadlik, et delfiinid edastavad sulle telepaatilisel teel oma toetust ja teadmisi.

Afirmatsioon:
Ma avan end delfiinide tarkusele.


Hõbekuldne rüü

Sa oled tõmmanud kaardi, mis väljendab täiuslikku harmooniat. Kui tasakaalustad tarkuse ja väe, andmise ja vastuvõtmise, ühenduse Sise-Maa ja Seitsmenda Taevaga, omandad julguse armastada. See muudab su külgetõmbavaks nii inimeste, loomade kui olukordade jaoks – sa saad tõmmata oma ellu kõike, mis teenib sinu kõrgeimat hüvangut.
Sul palutakse viia end harmoonia ja tasakaalu seisundisse ning seejärel kujustada end kandmas hõbekuldset rüüd. Nii ankurdad oma energiavälja ingellikke helivõnkeid, mis puhastavad sind ümbritseva energiaruumi täielikult. Ole valmis imedeks ja ootamatusteks.

Afirmatsioon:
Mina Olen täielikus tasakaalus ja harmoonias.Peainglite rahupaigad

Üks kõige mõjusamaid viise kiirenda oma ülestõusmise teekonda on külastada uneajal peainglite rahupaiku. On abiks, kui tead nende asukohti, kuid see pole ilmtingimata vajalik.
Päeva jooksul mõtle ja kõnele sellest peainglist, keda soovid külastada. Hinga sisse tema energiat, et valmistada end rännakuks ette. Kui oled valmis, siis palu, et sind juhatakse tema rahupaika.
Peaingel, keda külastad, ümbritseb sind oma energiaga ning aitab sind – vastavalt sellele, mida sa parajasti kõige enam vajad. Sul soovitatakse võtta vastu tema valgus nii enda jaoks kui ka maailmale jagamiseks.

Afirmatsioon:
Täna öösel külastan ma peaingel ....... rahupaika.
 

***

 Sõnumid on tõlgitud Diana Cooperi "Ülestõusmisekaartidelt"