Katkendeid Diana Cooperi  raamatust

"ÜLESTÕUSMISE  VALGUSES"


Ülestõusmine tähendab võnkesageduse tõstmist tasandile, kus kogete end puhta valgusena. Kuna igal meie mõttel, sõnal, tundel ja teol on oma kindel sagedus, millest kokku moodustub meie aura, põhineb Ülestõusmine mõtete puhastamisel, emotsioonide korrastamisel ning armastavate, kõikidele kõige kõrgemat hüve taotlevate tegude tegemisel, kuni hakkame viimaks võnkuma kõrgemal valgustasandil ning valgust ka enesest välja kiirgama. Siis elame me rõõmus ja vabaduses ...

See raamat pakub inspiratsiooni ja teavet, et aidata teil veel selles elus ülestõusmise laineharjale tõusta ning sellel liueldes surematuks saada. Te võite lahkuda taaskehastumise rattast. Teil kõigil on võimalik saada valgustunuks ehk ülestõusnud meistriks.
 

ERISTAMINE

Kõigil valgustöölistel ja eriti neil, kes soovivad järgida ülestõusmise rada, tuleb pidevalt kuulata ja järgida oma sisetunnet. Intuitsioon ei ilmuta end üksnes äkitselt ilmuvates taipamistes, vaid ka entusiasmi- ja elevusetundena ning sisemise äratundmisena, et see, mida teete või teha kavatsete, on õige. Meistrid ei toetu kunagi väljastpoolt tulevatele nõuannetele, vaid ainuüksi omaenda sisetundele.

Vaistlikult teame, milline on ühe või teise inimese või olukorra energia, isegi kui me seda kohe päris täpselt määratleda ei suuda. Esimene mulje, mis tekib enne, kui ratsionaalne mõtlemine juhtimise üle võtab, on üsna sageli õige. Kui teile tundub, et asjad liiguvad teie jaoks liiga kiiresti, võtke aeg maha. Kui teie sisetunne hoiatab, et miski pole päris õige, siis vaadelge seda lähemalt. Inimesed ütlevad mulle sageli: „Mingil tasandil ma teadsin, et nad valetavad, kuid sellele vaatamata tegin nende tahtmise järgi.“ Usaldage oma sisetunnet või olge valmis tegelema oma tegude või tegemata jätmiste tagajärgedega.

Neitsi tähtkujus sündinuna on minu elus olnud põhilised just eristamisega ja vahettegemisega seotud õppetunnid. Vaatan nüüd hämmastuse ja naeruga tagasi nii mõnelegi valikule oma elus, mille puhul ma ei järginud oma intuitsiooni.

Palju aastaid tagasi, kui keegi veel reikist suurt midagi ei teadnud, sattusin üht santehnikust reiki meistrit kohates nii suurde vaimustusse, et kutsusin ta oma majja uut vanni paigaldama – ainult sel põhjusel, et ta oli reiki meister, ning ma arvasin, et kindlasti on tal seetõttu ka väga hea energia. Kas ma pöörasin tähelepanu faktile, et see reiki meister elas töötu abirahadest ning ei kavatsenudki tööle hakata (väga halb karma), et ta oli hüljanud oma naise ja väikese lapse, jättes nad ilma igasuguse emotsionaalse ja finantsilise abita? Loomulikult mitte. Kas ma panin tähele, kui ta rääkis mulle, et oli ostnud oma reiki meistri tunnistuse odavalt, kuna on töötu? Loomulikult mitte. Kas ma kontrollisin tema ehitusalast või santehnilist kvalifikatsiooni? Loomulikult mitte. Ma mõtlesin vaid: „Kui fantastiline, et meile paigaldab uue vanni reiki meister.“

Minu puuduliku eristamisvõime tagajärjeks oli karma, mis väljendus nädalaid kestvate probleemidena. „Meister“ monteeris vana vanni lahti ning jättis selle kuueks nädalaks trepikäänakule seisma. Kui ta siis lõpuks pärast minu lugematuid telefonikõnesid kohale ilmus, et seda eemaldada, teatas ta: „Pole mingi ime, et vann just siia kohta seisma jäi. Tunnetan selles kohas halba energiat.“ Olles jälle mõistusele tulnud, suutsin rõhutada, et kogu see halb energia oli tekkinud frustratsiooni tõttu, mida me kõik tundsime, kui pidime end nädalate kaupa trepil vannist mööda pressima.

Kui oleksin kasutanud oma eristamisvõimet, oleksin järginud oma esmast tunnetust ning otsinud tavalise usaldusväärse torulukksepa.

Sul on täielik õigus ise otsustada, keda sa kutsud oma koju ja lubad oma ellu. Vahettegemine ei tähenda teiste üle kohtumõistmist. Kuid kas sa tahaksid endale sõbraks varast? Me võime austada kellegi eluvalikuid, ent me võime alati teha valiku, et ei soovi olla selle inimesega seotud.

Paljud valgustöölised tunnevad, just nagu mõistaksid nad ei öeldes iga kord kohut. Sageli ei suuda tervendajad ja ravitsejad keelduda aitamast kedagi, kes nende juurde abi otsima tuleb, ja nii mattuvad nad nende inimeste raskete energiate alla, kes on sageli huvitatud lihtsalt tervendajate valguse imemisest, mitte aga tegelikust abisaamisest.

Igal energial on oma sagedus. Sul tuleb õppida eristama sind ümbritsevate inimeste energiaid, et siis selle põhjal otsustada, milliseid inimesi soovid oma ellu, kellega soovid koos töötada, keda saad tervendada ja keda mitte.

Sektid, religioonid ja paljud valitsused dikteerivad, mida inimesed teha või mõelda tohivad. Selline range kontroll ja piirangud pärsivad inimesi. Inglismaale pidi kehastuma terve hulk naissõdalasi, kes olid valmis end oma veendumuste nimel ohverdama, enne kui naistele anti õigus hääletada. Need naised olid oma tões veendunud ning valmis selle nimel ka tagajärgi kartmata tegutsema.

Meister peab olema sõltumatu ning tegema oma otsused ise. Kuni me ei suuda teha vahet, mis on meie jaoks õige, mis mitte, ei ole me meistrid.

Selles seisnebki sektides ja usulahkudes peituv oht. Kui laseme kellelgi teisel endale öelda, millesse uskuda või mida meil teha tuleb, siis muutume hüpiknukkudeks. Sektantlike usugruppide noorte liikmete massilised enesetapud, mis on ikka ja jälle ajalehtede esikaantele sattunud, on tragöödiad ning saanud alguse just sellest, et inimesed on loovutanud oma jõu kellelegi, kes on pimeduse poolel, ehk teisisõnu, Jumalast eraldatud. Religiooni nimel on peetud rohkem sõdu ning tapetud ja piinatud inimesi enam kui ühelgi muul põhjusel. Sellistel puhkudel on religioossed juhid tegutsenud tegelikult pimeduse hüvanguks ning nende järgijad pole osanud rakendada oma jumalikku vahettegemise võimet.

Kuid religioonid võivad olla ka suure headuse, valguse ja vaimsuse allikaks.

Mäetippu viib lugematu hulk radasid ning on palju mägesid, mida võime ülespoole liikumiseks valida. Kõikide nende mägede kohal säravad päike, kuu ja tähed, kummub taevavõlv ning just ülespoole sirutumine ongi mäe otsa tõusmise tegelik eesmärk ja tähendus.

Jeesus Kristus ütles: „On vaid üks tee.“ Ta pidas silmas, et ainus tee Allikasse tagasipöördumiseks viib läbi kristusteadvuse. Et kristusteadvust kogeda, tuleb avada oma süda ning õppida kogu inimkonda tingimusteta armastama ja omaks võtma. Kristusteadvus on tee koju. Kristusteadvuses elamata pole meil võimalik ülestõusmist kogeda. Kui meie süda pole avatud, ei ole ka kogu universumi intellektuaalsed teadmised mitte midagi väärt.

Selleks et saada ülestõusnud meistriks, tuleb sul täielikult valgustada oma meel ja saada Buddhaks ehk Virgunuks, ning kogeda ka südame valgustumist – mis tähendab ühekssaamist Kristusega. Armastus ja tarkus peavad üksteist täiendama.

Kui nii lastel kui täiskasvanutel lubataks oma tõde väljendada, kui neid õpetataks oma intuitsiooni järgima ning kui neid selle eest ka austataks ja tunnustataks, siis ei oleks meil enam sõdu. Hitler poleks sellisel juhul mitte kunagi võimule pääsenudki. Inimesed, kes järgivad oma sisetunnet, on rahumeelsed, õnnelikud ja ka rahulolevad.

Meid kõiki pommitatakse kõikvõimalikest allikatest pärineva informatsiooni ja kanaldustega. On inimesi, kes kalduvad kogu seda infot lugema või kuulama ning kõike edastatut tõe pähe võtma. See võib olla äärmiselt segadusttekitav. Mitte igaüks ei too läbi teavet, mis pärineb kõrgeimast allikast, ning sõltub juba meist endist, millisel määral oleme võimelised oma eristamisvõimet rakendama, et vastu võtta vaid seda, mis on meie jaoks õige ning mis meie sees kaasa heliseb. Pimedus mitte ainult ei anna läbi ebapuhaste kanalite valet ja ebatäpset informatsiooni, vaid võib sageli tõde ka üksnes väga õrnalt moonutada, tekitades segadust ja kahtlusi, mis ongi pimeduse eesmärk. Ärge unustage, et mitte ükski füüsilises kehas viibija ei saa olla täiesti puhas kanal, seega ka kõige parimate taotlustega tehtud kanaldused on ikkagi mingil moel kanaldaja isiksuse ja uskumuste poolt mõjutatud.

Ärge laske end mõjutada mitte kellegi teise vaatenurgast. Miks arvate, et keegi teine teab teist rohkem või et teistel on kindlasti õigus? Isegi kui keegi kinnitab, et ta kanaldab Allikat ennast või Jeesus Kristust või mõnd eriti võimast peainglit, isegi kui sel inimesel on mitu teaduskraadi, kui ta on kõnelenud tulnukatega, kirjutanud kümmekond raamatut, viinud läbi seminare ja esinenud meedias – kui sinu intuitsioon ei kinnita ta sõnade õigsust, siis heida need kõrvale.

Iga Valguse õpetaja ütleks: „Kui see, millest ma räägin, sinus kaasa heliseb, siis võta see vastu. Sel juhul on see sinu jaoks õige ja vajalik. Kui see aga sinus helinat ei tekita, siis lase see lihtsalt kõrvust mööda. Sel juhul pole mu jutt sinu jaoks üldse oluline.“ Ja kui see jutt sinuga alles kuid või isegi aastaid hiljem resoneerub, on mu jutt alles siis sinu jaoks õige ja vajalik.

Kellelgi pole õigust öelda: „See on tõde“, sest mitte kellelgi pole inimkehas viibides tõest tervikpilti.

Mõelge ka selle peale, et kõikidel kanalitel võib olla nende endi seisukohast õigus. Kujutle hiiglaslikku puuviljakaussi. Seda ühelt poolt vaadates näete banaane, õunu ja kirsse. Teiselt poolt vaadates näete ploome, pirne ja banaane. Ülalt vaadates ei pruugi külje peal olevad väikesed kirsid üldse nähtaval olla. Iga isik kirjeldab nähtut õigesti, ometi pole kellelgi tervikpilti.

Valgustöölisena läbisid sa enne Maale tulekut teatud väljaõppe. Sinusse on talletatud tohutul hulgal teadmisi ja tarkust. Ava end oma tõelisele olemusele ning usalda täielikult omaenda intuitsiooni.

Mõned suhelda püüdvad kehatud olendid on pahatahtlikud või kinnijäänud. On palju neid, kes on läinud teise ilma, kuid pole pärast seda enam edasi arenenud. Kui neil pole sündsustunnet või arusaamisvõimet, võivad nad meile ligineda ning anda sellist informatsiooni või juhtnööre, mis eksitavad või on läbinisti halvad. Kui sa ei usaldanud onu Charliet tavaelus, miks peaksid teda usaldama nüüd ja ainult seetõttu, et ta on surnud? Ta võib näiteks öelda, et on valguseingel või kõrgema tasandi teejuht, kui ta seda soovib. Sinu asi on eristada, milline energia sind temaga suhtlemisel ümbritseb.

Sinu eesmärk on võtta ühendust valgusolenditega, kes on pärit kõrgemalt tasandilt kui sinu enda monaad, või vähemasti kõrgemalt tasandilt kui su kõrgem mina (ehk hing). Kui nad seda pole, teeksid paremini, kui kuulaksid omaenda sisemist juhatust.

Maa on vaba tahte planeet, kus valguse kõrval eksisteerib ka pimedus. Nii võib iga valguseingli kohta, kes sinuga lävib, olla olemas ka üks tume ingel. Igal puhtal valguse tasandi teejuhil, kes sinuga töötab, on temale vastav teisik pimedal poolel. Sinu osaks jääb eristada ja nende vahel vahet teha.

Tänu sellisele duaalsele olukorrale on üheks meie planeeti valitsevaks seaduseks Väljakutseseadus. See ütleb, et kui me ükskõik millisele olendile või energiaüksusele kolm korda Jumala ja kogu Valguse nimel väljakutse esitame, siis peab see oma olemuse paljastama või lahkuma.

Kõrgemad valgusolendid armastavad väljakutseid. See on neile kinnituseks, et oleme teadlikud vajadusest eristada.

Kui teil tekib vähimgi kahtlus, millisest allikast juhtnöörid pärinevad, siis öelge või mõelge: „Jumala ja kogu Valguse nimel, kas sa oled ...?“ Oodake vastust. Kui vastuseks on „jah“, korrake väljakutset veel kaks korda ning oodake iga kord vastus ära.

Ma pole seda küll ise kogenud, aga – kui vastuseks on „mina“, siis kuulake väga tähelepanelikult, et pärast ei lisanduks vaikselt sõna „pole“. Parem oleks küsida küsimus, millele saab vastata kas jah või ei.

Kui oled saadud vastusega rahul ning soovid edasi suhelda, on igati sobiv küsida, mis eesmärgil ja kavatsustega sinuga ühendust võeti. Kui sul tekib edasise suhtluse või kanaldamise käigus vähimgi kahtlus, peatu ning esita väljakutse uuesti.

Seejärel lõdvestu ja naudi kõrgema energiaga suhtlemise protsessi, võttes alati omaks vaid seda, mis sinu jaoks intuitiivselt õige tundub.


MAHATMA  ENERGIA

Minu arusaamise järgi on välisuniversumis energiaid või hiigelolendeid, kellega saame ühendust luua, kui teame, kuidas seda teha. Nüüdseks on paljud pühitsetud reiki kanaliteks, et õppida või enamikul juhtudel – et meelde tuletada viise sellele tähtsale tervendavale energiale häälestumiseks.

Nende võimsate energiate seas on ka Mahatma, tuntud ka kui Sünteesi avataara. Väidetavalt kiireneks meie ülestõusmisprotsess tuhat korda, kui me seda energiat regulaarselt oma ellu kutsuksime. Kui ma Mahatmast esmakordselt kuulsin, tundsin end kohe väga ergastunult ning teadsin, et siin peitub midagi väga tähtsat. Võimalus oma vaimse arengu teed tuhandekordselt kiirendada – see on ju erakordne kingitus!

Ilmselt kontakteerus Sünteesi avataara Maaga juba Atlantise aegadel ning lubas siis tagasi pöörduda, kui oleme taas valmis tema energiaid vastu võtma. Harmoonilise Konvergentsi ajal palusid sedavõrd paljud inimesed kogu maailmas rahu ja vaimset kasvu ning keskendusid sellele meditatsioonis, et Allikas lubas Sünteesi avataaral meiega taas ühendust võtta.

Mahatma energia on grupiteadvus, mille loomisel osalesid kõik kaksteist kiirt ning suur hulk äärmiselt võimsaid valgusolendeid, eesmärgiga luua hiiglaslikku energiavaramut, millest meie, inimesed, nüüd ammutada võime. Mahatma, nagu paljud Gandhi austajad hästi teavad, tähendab suurt hinge. See energia on nüüd eranditult kõigile kättesaadav. See on kättesaadav ka sulle, kui seda kingitust kasutada soovid.

Kui tahad Mahatma energiale ligi pääseda või soovid mingit muud abi, tuleb sul seda vastavalt vaimsele seadusele lihtsalt taotleda.
 

Mahatma energia on kõrgeim energia, mis meile siin Maa peal kättesaadav on. 


Vaatamata oma tohutule võimsusele, ei saa see meid läbi põletada, sest laskub allapoole aste-astmelt, läbides vägevaid valgusolendeid ning voolates seejärel läbi meie monaadi ja hinge, enne kui inkarneerunud hingeaspektini jõuab. Võime seda võrrelda kosmilise elektrijaama kõrgepingega, mis oleks meie jaoks vahetul kokkupuutumisel surmav, kuid mis liikudes läbi mitmete alajaamade jõuab meieni sobival kujul.

See energia moodustab ühendustee meie ja Jumala vahel. Paljud inimesed usuvad, et on otseühenduses Allikaga ning võimalus selleks on tõepoolest igaühel olemas. Kahjuks aga, nagu Kumeka tõdeb, peab see siin planeedil paika vaid väga väheste inimeste puhul. Enamik, kes nii väidavad, on tegelikult ühenduses kas mõne peaingli või oma monaadiga.

Inkarneerunud isiksuse ja hinge vahel on mitu astet ehk pühitsustasandit, enne monaadini jõudmist lisandub neid veelgi, ning monaadi ja Jumala vahel on lausa sadu astmeid. Mahatma energia loob aga valgusesilla – ehk Antakarana – meie ja Allika vahele. Esmakordselt on meie käsutuses kõrgsageduslik kosmiline abi, et saaksime ehitada Antakarana selle ülima lõppsihini.

Kuna Mahatma energia on väga kõrge sagedusega, aitab see meil oma sagedust oluliselt tõsta, toetades sel teel meie ülestõusmisprotsessi.

Mahatma energia on värvuselt kuldvalge, mis näitab, et tegemist on väga peene ja kõrge vibratsiooniga. Kui me seda kutsume, voolab see läbi meie füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja vaimse keha ehk teiste sõnadega, läbib meie füüsilise keha ja aura, laskudes seejärel Maa sisse. Leebelt vibreerides liigub see läbi meie kehade, peenendades meie energiat. Mahatma vibratsioon aitab lõhustada tardunud ja jäiku mõttevorme ning kristalliseerunud emotsionaalseid mustreid.

Selle energia kasutamine on kõige tõhusam viis näärmete tasakaalustamiseks ja taaslaadimiseks. Näärmed aitavad meil säilitada noorust ja seksuaalset erksust, nende ülesandeks on tagada immuunsüsteemi toimimine, samuti tasakaalustavad nad ainevahetust. Ajuripats saadab välja hormoone, mis kas säilitavad meie noorust või teevad meid vanaks – kui võtame omaks kollektiiv­sesse alateadvusesse juurdunud vananemismustrid. Kui palume Mahatma energial oma ajuripatsit tasakaalustada ja taaslaadida, on tähtis paluda sellel näärmel välja saata elu- ja noorendamishormoone ning lõpetada surmahormoonide tootmine. (Vt 15. ptk.)

Mida rohkem me Maa peale kehastunult Mahatma energiat kutsume, seda kõrgemaks tõuseb ka Maa enese sagedus, sest see kuldvalge valgus tervendab ja vaimsustab meist läbi voolates kogu planeeti. Mahatma energiaga ühendust luues kasutame oma väge kogu Maa ülestõusmisprotsessi kiirendamiseks. Mida rohkem inimesi saab teadlikuks Sünteesi avataarast ning teda kutsuma hakkab, seda kiiremini tõuseb meie kõikide teadvustasand.

Olen sellest tähelepanuväärsest energiast rääkinud paljudele ning juhtinud meditatsioonides selle juurde sadu inimesi. Paljud on kogenud seda esmakordselt, kutsudes sama mis mina – kõikehõlmavat leegitsemisetunnet. Teinekord aga tajutakse seda energiat väga mahedana, just nagu õrna elektrivoolu, ometi on see kogemus alati väga võimas!

Te võite seda kutsuda kuni kolm korda päevas. See erakordne energia aitab meil ehitada üles oma valguskehad ning teha seda palju kiiremini, võimsamalt ja tõhusamalt, kui see kunagi varem võimalikuks oleks osutunud. Kuna Mahatma energia on nii kõrge sagedusega, muutub meie valguskeha kosmiliseks ehk monaadikehaks.

Me võime paluda Mahatma energialt abi ka isiklike probleemide lahendamisel. Me võime seda suunata mõttes kõigele, mis vajab lahendamist. Me võime seda kasutada ka tervendamisel ning saata seda teistele.

Kasuta Mahatma energia kutsumiseks palvet, meditatsiooni, visualiseerimist või afirmatsioone. Kutsu seda ise ning räägi selle energia olemasolust kõikidele.

Järgnevalt üks lihtne viis Mahatma energia kutsumiseks: „Ma kutsun nüüd ja praegu Mahatma energiat ning palun sel voolata läbi minu keha ja minu aura otse Maasse, et võiksin paremini teenida Jumalat.“ Võid kujutleda Mahatma energiat kuldvalge kiirena, mis laskub sinu sisse, ümbritseb sind ja voolab sinust läbi. Seejärel suuna energiakiir sinna, kuhu soovid tervendust saata.

Joshua D. Stone kirjutab oma Täielikus Ülestõusmise käsiraamatus (The Complete Ascension Manual), et Harmoonilisest Konvergentsist saadik, kui Mahatma energia meile taas kättesaadavaks tehti, võib iga inimolend teoreetiliselt ühe eluea jooksul teise astme pühitsetust galaktiliseks avataaraks tõusta!

Ta soovitab kasutada Mahatma energia kutsumiseks invokatsiooni, mille andis talle Vywamus: „Nüüd ja praegu kutsun ma Mahatma energiat, võtan selle vastu ja palun sel tungida sügavale minu energiamustritesse ning võimaldada minu Jumalikul Minal täielikult ja varjamatult särama lüüa, et võiksin teenida Kõike Elavat.“
 

Harjutus – näärmete  laadimine  ja  tasakaalustamine

1.     Lõdvestu. 

2.     Kutsu Mahatma energiat. 

3.    Tunne või kujusta, kuidas kuldvalge kiir kosmosest alla sinu kroontšakrasse laskub. Palu sel lõdvestada, tasakaalustada, laadida ja tervendada su käbinääret. Võid kujutleda käbinääret väikese pallina või mõnel muul viisil, nii nagu sulle sobib. Tunne, kuidas Mahatma energia seda hellitab ja rahustab.  

4.     Seejärel liigu oma kolmandasse silma ning ujuta ajuripats üle Mahatma energiaga. Käsi oma ajuripatsil nüüdsest alates ainult noorendavaid hormoone toota ja kehasse laiali saata. Need hormoonid hoiavad sind noore, ilusa, terve ja elujõulisena ning aitavad sul ka avatud meelt säilitada. 

5.     Liigu alla kurgukeskusesse ning tunne, kuidas Mahatma energia rahustab ja tervendab su kilpnääret. 

6.     Korda südamekeskuses sama harknäärmega. 

7.     Korda päikesepõimikus sama kõhunäärmega. 

8.     Korda sakraalkeskuses sama sugunäärmetega. 

9.     Korda juurkeskuses sama neerupealistega. 

10.  Lase kuldvalgel Mahatma energial voolata mööda su jalgu alla Maa sisse ning täida Maa vaimse energiaga. 

11.  Saada Mahatma energiat kõigile, kes seda vajavad. 

12.  Sulge oma tšakrad.


KÕRGEMAD  TŠAKRAD

Järgnevalt kirjeldan ka viienda, kuuenda ja seitsmenda dimensiooni tšakraid, nende ülesandeid, värve ning neile vastavaid afirmatsioone, et aidata teil endasse ankurdada veelgi kõrgemate dimensioonide energiaid. 
 

Mina Olen Kohaloleku afirmatsioonid

Mina Olen Kohaloleku afirmatsioonid on ülivõimsa mõjuga, seepärast on nende kasutamine iga valgustöölise jaoks erakordselt tähtis.

Mina Olen tähistab eelkõige monaadi ehk meie Jumalikku Mina. Kui ütleme „Mina Olen...“, siis tähendab see, et meie Jumalik Mina samastub või sulab ühte selle omaduse või olendiga, mida ühes või teises afirmatsioonis kasutatakse.

Kui ütlen: „Mina Olen kosmiline süda“, tähendab see, et mu Jumalik Mina sulab ühte kosmilise südamega.

„Mina Olen rõõm“ tähendab, et mu Jumalik Mina samastab end täielikult rõõmukvaliteediga.

„Mina Olen St Germain“ tähendab aga, et mu Jumalikul Minal on nüüd juurdepääs St Germaini omadustele.
 

Viienda  dimensiooni  tšakrad

Viienda dimensiooni tšakraid on seitse. Need on tšakrad kuueteistkümnendast kuni kahekümne teiseni. Kumeka on öelnud, et need keskused on nüüd kättesaadavad igaühe jaoks.


16. – juurkeskus plaatina  Mina Olen puhas vaim

17. – sakraalkeskus  magentaroosa Mina Olen Jumalanna vägi

18. – päikesepõimik  vikerkaarevärvides  kuldne  Mina Olen galaktiline meister

19. – südamekeskus  puhas valge  Mina Olen kosmiline armastus

20. – kurgukeskus kuningsinine  Mina Olen Jumala kaaslooja

21. – kolmas silm  kristallselge Mina Olen See, Kes Ma Olen

22. – kroon  kristallselge
 

² Kuueteistkümnes tšakra juurkeskuse tasandil on plaatina värvi ning seotud delfiinide tarkusega. Kui aktiveerid viienda dimensiooni juurtšakra, asud Ülestõusmise teele ning hakkad pakkuma teenistust, mis toetub tugevale vaimsele aluspõhjale. Nüüdsest alates otsid ja leiad inimesi, kellele saad oma pühasid teadmisi edastada. 

² Seitsmeteistkümnes tšakra ehk viienda dimensiooni sakraalkeskus on sädelev magentaroosa, jumaliku naispoole ehk Jumalanna energia. See keskus avaneb, kui koged tõelist Üksolemist Kõige Olemasolevaga – nii taimede, loomade kui mineraalide kuningriigiga ja ka kogu inimkonnaga. Seitsmeteistkümnes tšakra aktiveerub, kui oled valmis kehastama tarkust, kaastunnet, heldust ja suuremeelsust. 

² Kaheksateistkümnes tšakra ehk viienda dimensiooni päikesepõimik on sügavkuldne, milles helklevad kõik vikerkaarevärvid. Sa oled valmis ligi pääsema eelmistes eludes kogutud tarkusele ning võtma ühendust teiste galaktikatega. Nüüd toimid sa sel tasandil sageli – ükskõik kas teadlikult või alateadlikult –, tegutsedes teistel planeetidel Maa saadikuna. Harilikult leiab see töö aset une ajal.  

² Üheksateistkümnes tšakra ehk viienda dimensiooni südamekeskus vibreerib ühes rütmis suure kosmilise südamega. See keskus on puhas valge ning selle avamine tõstab meid kristusteadvusesse, mis väljendub kõikide eluvormide tingimusteta armastamises ja omaksvõtmises. 

² Kahekümnes tšakra ehk viienda dimensiooni kurgukeskus on kuningsinine. See tšakra laskub siis, kui oled valmis võtma enda peale täieliku vastutuse ning saama Jumala kaasvalitsejaks. Kuni selle ajani võib osa sinust veel soovida Jumalat enesest väljapoole pjedestaalile tõsta, selle asemel et tunnustada Jumala tarkust, jõudu ja väge enese sees. 

² Kahekümne esimene tšakra ehk viienda dimensiooni kolmas silm muutub kristallselgeks. See keskus areneb otsekui kristallkuuliks sellise selgeltnägija või maagi käsutuses, kes küll teab kõike ja vaatleb kõike, kuid on vaba soovist mõista nähtu üle kohut.

² Kahekümne teine tšakra ehk viienda dimensiooni kroonkeskus on samuti kristallselge. Sa sulad täielikult ühte oma monaadiga ning suunad oma pilgu üles, ingliteilma.
 

Kuuenda dimensiooni tšakrad

Kuuenda dimensiooni tšakraid on samuti seitse – kahekümne kolmandast kahekümne üheksandani. Nende keskuste helendavatest ja poolläbipaistvatest värvitoonidest kumab läbi hõbedane valgus. 

23. – juurkeskus   hõberoosa  Mina Olen armastusevägi (Mina toetun armastusele)

24. – sakraalkeskus  hõbedane virsikuroosa – Mina Olen armastuse ja tarkuse täiuslik tasakaal

25. – päikesepõimik  hõbekuldne  Mina Olen kosmiline tarkus

26. – südamekeskus  hõbevalge  Mina Olen kosmiline süda

27. – kurgukeskus  hõbesinine Mina Olen Universumi hääl

28. – kolmas silm  hõbelilla  Mina Olen Üks Universumiga

29. – kroon  hõbekristall 
 

Seitsmenda  dimensiooni  tšakrad

Ka seitsmenda dimensiooni tšakraid on seitse – kolmekümnendast kolmekümne kuuendani. Nende tšakrate helendavatest ja poolläbipaistvatest värvidest kumab läbi kuldne valgus.  

30. – juurkeskus  kreemjaskuldne  Mina toetan

31. – sakraalkeskus   hele magentaroosakas kuldne  Mina ümbritsen

32. – päikesepõimik  hele rubiinkuldne  Mina väestan

33. – südamekeskus  kuldne lillakasvalge  Mina armastan

34. – kurgukeskus  kuldne kuningsinine  Mina määran

35. – kolmas silm  kuldne kuldvalge  Mina vaatlen

36. – kroon  kuldkristall
 

Kõrgemate  tšakrate  arendamine

Kui oled asunud ülestõusmise rajale ning sulanud ühte oma kõrgema minaga, siis võid hakata eetertasandil ka oma kuuenda ja seitsmenda dimensiooni tšakraid arendama. See tähendab, et võid neid keskusi kujustada ning nende valguse üle mõtiskleda, valmistades end sel viisil ette nende energiate ankurdumiseks. Kuuenda ja seitsmenda dimensiooni tšakrate kõrgemad värvid pole inimsilmadele nähtavad, neid saab näha ainult sisemise nägemise abil.

Kuuendas dimensioonis kiirgab läbi kõikide tšakrate pärlhõbedane valgus.

Kuni päris viimase ajani ei olnud võimalik kogeda kuuenda dimensiooni tšakrate sagedust ning säilitada sealjuures füüsilist keha. Nüüd aga saavad need inimesed, kes selleks valmis on, ankurdada endasse ka kõrgemaid tšakraid ning püsida endiselt oma füüsilises kehas. See lubadus kehtib tulevikus kogu Maa jaoks.

Seitsmendas dimensioonis kiirgab läbi tšakrate pärlkuldne valgus (ingellik kiir). Inimkond on nüüd tagasi pöördumas oma õigusjärgsesse kodusse seitsmendas dimensioonis, ning kui ankurdate neid tšakraid endasse kas või hetkeks, toote selle aja meie kõigi jaoks lähemale.

Kõik inimesed on omavahel seotud nagu rattakodarad. Kui üks kodar kiiremini pöörlema hakkab, tõmbab see endaga kaasa ka teised. Siiski suudab praegu väljakujunev uus inimolend massiteadvuse kohale tõusta ning toimida vabana selle mõjutustest. Ja ka teised tajuvad seda tohutut valgust, mis sellistest inimestest kiirgub, ning nii saavad nemadki julgust ja indu kõrgemale tasandile tõusmiseks.
 

Katkendid pärinevad Diana Cooperi raamatust "Ülestõusmise valguses"